Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Autoflowering Odrůdy » Autoflower odrůdy a jak na ně , zkušenosti , rady , tipy a triky ZDE !!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 29 30 31
Autor
Téma 
Punkheart
Stálý Člen

Karma uživatele Punkheart - 52% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 481

Tu je grow pod 300W LEDkou a navyše supercropnutý, priamo na Passioňáckej stránke.

https://www.dutch-passion.com/en/ne...ron-Light-soil/

Mať možnosť indooru tak by som osobne radšej skúsil 12/12 od semena, trvá to cca rovnaký čas, ale to je už je iná téma

...hluchonemý chlapec vraj zjavenie vidí takto:
oooooooaaaaaaaa oooooaaaaaaaa

(Omietkový démon, 2012)

Old Post 27-08-2018 v 09:10 AM
Punkheart je offline   Profil uživatele Punkheart   Find more posts by Punkheart   Foto galerie člena Punkheart   Click here to Send Punkheart a Private Message   Add Punkheart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 482

Jak som sledoval rozne growy na forach, tak auto-maniaci odporucaju vysoke kvetinace pre lepsi vyvin korenoveho systemu.
https://www.hotchilli.cz/kvetinace/...rva--objem-20l/

nejaky ten popis v AJ
https://www.alchimiaweb.com/en/12x1...roduct-3965.php

Old Post 29-08-2018 v 10:15 AM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Reggaemanista
Stálý Člen

Karma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 483

Zdravím, rád bych se zeptal který z trpaslíků od Buddha seeds je lepsi, červený nebo bílý ? White Dwarf / Red Dwarf ? Ktereho z trpaslíků mi doporučujete ?

Old Post 27-02-2019 v 16:33 PM
Reggaemanista je offline   Profil uživatele Reggaemanista   Find more posts by Reggaemanista   Foto galerie člena Reggaemanista   Click here to Send Reggaemanista a Private Message   Add Reggaemanista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lolineq
Nový Člen

Karma uživatele Lolineq - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2021
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 484

nazdar growers,

je tu plno poznatků nestříhat AF je plno zahraničních borců co je stříhá, já udělal fim střih u lemon juice a jako můžu říct, že si nestěžuji, je na tomto foru někdo stejného nazoru? Že to těm AF kytkám, asi tolik neuškodí?

jináč muj hlavní dotaz je ohledně SCROG metody, jelikož jsem dal na AF síť mělo to víc důvodů a ted řeším co se spodkama. nechat, když je většina z vás zastánci že do AF nezasahovat? a nebo to prostě oholit pod sítí? je tu někdo kdo by měl zkušenosti s AF a scrogem a popřípadným stříhání pod sítí? děkuji za odpověď

Old Post 30-03-2021 v 20:01 PM
Lolineq je offline   Profil uživatele Lolineq   Find more posts by Lolineq   Foto galerie člena Lolineq   Click here to Send Lolineq a Private Message   Add Lolineq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sakumprdum
Stálý Člen

Karma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 1489 

Příspěvek č. 485

Od BUDHY jedine magnum to je pecka na nejaky red dawn se vyser jeto šrot vypadato jak obarveny metličky ::))

komu se neleni tomu se zeleni

Old Post 31-03-2021 v 19:09 PM
sakumprdum je offline   Profil uživatele sakumprdum   Find more posts by sakumprdum   Foto galerie člena sakumprdum   Click here to Send sakumprdum a Private Message   Add sakumprdum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
M@gic
Stálý Člen

Karma uživatele M@gic - 84% PěstitelskáKarma uživatele M@gic - 84% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 486

citace:
Původní příspěvek od Lolineq
nazdar growers,

je tu plno poznatků nestříhat AF je plno zahraničních borců co je stříhá, já udělal fim střih u lemon juice a jako můžu říct, že si nestěžuji, je na tomto foru někdo stejného nazoru? Že to těm AF kytkám, asi tolik neuškodí?

jináč muj hlavní dotaz je ohledně SCROG metody, jelikož jsem dal na AF síť mělo to víc důvodů a ted řeším co se spodkama. nechat, když je většina z vás zastánci že do AF nezasahovat? a nebo to prostě oholit pod sítí? je tu někdo kdo by měl zkušenosti s AF a scrogem a popřípadným stříhání pod sítí? děkuji za odpověď

Nedávno jsem to tu někde psal. AF se stříhat daj. Malý pálky ohol, stejně by z nich nic nebylo a v tý vlhkosti dole se ti snadno rozjede plíseň.

Superšimpanzi Vesmírných sborů, kteří v nulové gravitaci páchají nemravnosti, ztrácejí nárok na banány.

Old Post 31-03-2021 v 21:55 PM
M@gic je offline   Profil uživatele M@gic   Find more posts by M@gic   Foto galerie člena M@gic   Click here to Send M@gic a Private Message   Add M@gic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jizvič
Stálý Člen

Karma uživatele Jizvič - 90% PěstitelskáKarma uživatele Jizvič - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 487

Koupil jsem jedny z nejlevnějších semínek sweet skunk F1 fast version. Hybrid F1 fast version s Early skunk a s 3. Generace samokvetoucí sweet skunk auto. Výsledek je ten že genetika která z toho dělá automat vůbec nezafungovala. Nechtěly se přepnout, tak jsem je dal pod světla a zkrátil světlo, přeply se pak jsem světlo dal zase na 18h a zase rostou. Původně jsem je bral jen tak, co bude to bude ale znáte to, když už to vyroste tak je škoda z toho něco nemít. Takhle levné semínka už nikdy

Old Post 23-08-2021 v 14:26 PM
Jizvič je offline   Profil uživatele Jizvič   Find more posts by Jizvič   Foto galerie člena Jizvič   Click here to Send Jizvič a Private Message   Add Jizvič to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marcusant
Stálý Člen

Karma uživatele marcusant - 83% PěstitelskáKarma uživatele marcusant - 83% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 488

Po dlouhé době kratičký report o negativní zkušenosti s 5semen.cz. Před nedávnem jsem objevil velmi potentní automat jménem Sweet gelato auto. Jedná se o snadno pěstovatelné a velmi aromatické rostliny se slušným výnosem a značným obsahem THC. Mají hutné objemné palice a neplesnivěly ani při letošní extrémní prakticky neodstranitelné vlhkosti. Další várku semen jsem bohužel zakoupil u 5semen a přes dlouholetý obvykle zcela úspěšný postup (min 90+%) mi vzešlo jediné ze sedmi. Další dvě se alespoň otevřela, zbytek ani to. Vřele doporučuji nakupovat jinde ideálně u výrobce, nebo kdekoli, kde se o semena umějí alespoň základně postarat.

Modlitba bastlíře:
"Svatý Scurvile, patrone náš nemohoucí, dej, ať to nepraskne."

Reportáž z výpravy hvězdoletu „Viva la evolución“

Naposledy upravil marcusant 20-09-2021 v 06:56 AM

Old Post 19-09-2021 v 15:48 PM
marcusant je offline   Profil uživatele marcusant   Find more posts by marcusant   Foto galerie člena marcusant   Click here to Send marcusant a Private Message   Add marcusant to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kilopaprik
Stálý Člen

Karma uživatele kilopaprik - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 212  

Příspěvek č. 489

zdar jak klicis seminka, ve vatě nebo rovnou substrat ?

Old Post 19-09-2021 v 21:51 PM
kilopaprik je offline   Profil uživatele kilopaprik   Find more posts by kilopaprik   Foto galerie člena kilopaprik   Click here to Send kilopaprik a Private Message   Add kilopaprik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marcusant
Stálý Člen

Karma uživatele marcusant - 83% PěstitelskáKarma uživatele marcusant - 83% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 490

Canna terra seed mix, v květináčku na řízkování. Po vzejití a mírném prokořenění (cca 3-4 dny někdy déle) květináček opatrně rozříznu a celý obsah převedu do připraveného důlku v definitivním substrátu. Od toho okamžiku lze přidávat do zálivky root, ale zatím ředěnější.

Modlitba bastlíře:
"Svatý Scurvile, patrone náš nemohoucí, dej, ať to nepraskne."

Reportáž z výpravy hvězdoletu „Viva la evolución“

Old Post 20-09-2021 v 06:47 AM
marcusant je offline   Profil uživatele marcusant   Find more posts by marcusant   Foto galerie člena marcusant   Click here to Send marcusant a Private Message   Add marcusant to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Daffy
Nový Člen

Karma uživatele Daffy - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 491

citace:
Původní příspěvek od Jizvic
Koupil jsem jedny z nejlevnějších semínek sweet skunk F1 fast version. Hybrid F1 fast version s Early skunk a s 3. Generace samokvetoucí sweet skunk auto. Výsledek je ten že genetika která z toho dělá automat vůbec nezafungovala. Nechtěly se přepnout, tak jsem je dal pod světla a zkrátil světlo, přeply se pak jsem světlo dal zase na 18h a zase rostou. Původně jsem je bral jen tak, co bude to bude ale znáte to, když už to vyroste tak je škoda z toho něco nemít. Takhle levné semínka už nikdy
to není vada semen ale tím že jsi koupil zrychlenou verzi a né automat

Old Post 30-03-2023 v 10:53 AM
Daffy je offline   Profil uživatele Daffy   Find more posts by Daffy   Foto galerie člena Daffy   Click here to Send Daffy a Private Message   Add Daffy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:59 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 29 30 31  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4631680 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív