Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Databaze hnojiv
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 11 12 13
Ma tenhle thread smysl?
Ano
Ne
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Czechanonymous
Stálý Člen

Karma uživatele Czechanonymous - 94% PěstitelskáKarma uživatele Czechanonymous - 94% PěstitelskáKarma uživatele Czechanonymous - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 140  

Příspěvek č. 193

Jinak pro info. Napsali mi od AN že určitě ano a že se mám řídit dávkováním co udávají.

http://grower.cz/forum/showthread....16&pagenumber=1

Old Post 05-08-2019 v 21:45 PM
Czechanonymous je offline   Profil uživatele Czechanonymous   Find more posts by Czechanonymous   Foto galerie člena Czechanonymous   Click here to Send Czechanonymous a Private Message   Add Czechanonymous to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Growoli
Stálý Člen

Karma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 1238  

Příspěvek č. 194

citace:
Původní příspěvek od crazyn
Čaute bando , měl bych možná "blby dotaz" ale mě to nedá , koupil jsem si poprvé booster od AN , Big Bud coco, trošku jsem stím zatřepal a teče mi teď z toho , takové tuhé "mlíko" je to v pořádku ? Nebo mi to hnojivo umřelo :-D

Ahoj...to je v pořádku,tak to má být 🙂



https://tenor.com/ulIr.gifhttps://tenor.com/ulIr.gif

Old Post 07-08-2019 v 18:59 PM
Growoli je offline   Profil uživatele Growoli   Find more posts by Growoli   Foto galerie člena Growoli   Click here to Send Growoli a Private Message   Add Growoli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frantakoberec
Nový Člen

Karma uživatele frantakoberec - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 6  

cannaboom Příspěvek č. 195

Zdar, zkoušel někdo cannaboom ? Prochazel jsem letak a maj tam zajimavé vychytávky. Třeba cannoboom more grams muze to vůbec fungovat ?

Old Post 18-08-2019 v 11:39 AM
frantakoberec je offline   Profil uživatele frantakoberec   Find more posts by frantakoberec   Foto galerie člena frantakoberec   Click here to Send frantakoberec a Private Message   Add frantakoberec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frantakoberec
Nový Člen

Karma uživatele frantakoberec - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 196


More Grams zajistí menší ztrátu váhy sklizně během procesu sušení. Funguje tak, že vyplní vnitřek pupenu rostlinnými vlákny a bílkovinami, čímž utvoří vrstvičku, zabraňující ztrátě tekutin. Část vody, která se nachází uvnitř pupenu, zároveň přemění ve hmotu.

Old Post 18-08-2019 v 12:34 PM
frantakoberec je offline   Profil uživatele frantakoberec   Find more posts by frantakoberec   Foto galerie člena frantakoberec   Click here to Send frantakoberec a Private Message   Add frantakoberec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Asocial
Stálý Člen

Karma uživatele Asocial - 98% PěstitelskáKarma uživatele Asocial - 98% PěstitelskáKarma uživatele Asocial - 98% PěstitelskáKarma uživatele Asocial - 98% PěstitelskáKarma uživatele Asocial - 98% PěstitelskáKarma uživatele Asocial - 98% PěstitelskáKarma uživatele Asocial - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 94 

Příspěvek č. 197

Jak prosimte premeni cast vody ve hmotu? Jako v plisen?

Boredom Generator Powered by Irritation

Old Post 18-08-2019 v 13:22 PM
Asocial je offline   Profil uživatele Asocial   Find more posts by Asocial   Foto galerie člena Asocial   Click here to Send Asocial a Private Message   Add Asocial to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frantakoberec
Nový Člen

Karma uživatele frantakoberec - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 198

to ja prave nevim, asi je to hovadina no

Old Post 18-08-2019 v 18:00 PM
frantakoberec je offline   Profil uživatele frantakoberec   Find more posts by frantakoberec   Foto galerie člena frantakoberec   Click here to Send frantakoberec a Private Message   Add frantakoberec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lemonade
Stálý Člen

Karma uživatele Lemonade - 60% Pěstitelská

Registrován: Mar 2019
Příspěvků: 103 

Příspěvek č. 199

Hlavně ředíš...ale je to třeba možný.
Takový " Utvoří vrstvičku, který zabrání tomu, aby se ztratila jakákoli část tekutin." to už je jiná. Já bych neměl koule vylít tohle na svou úrodu. Podle mě si složení nepamatuje ani ten čárifuk co to vařil.

Old Post 19-08-2019 v 19:03 PM
Lemonade je offline   Profil uživatele Lemonade   Find more posts by Lemonade   Foto galerie člena Lemonade   Click here to Send Lemonade a Private Message   Add Lemonade to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
YngwieM
Stálý Člen

Karma uživatele YngwieM - 66% Pěstitelská

Registrován: Jun 2020
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 200

Tak ja jsem to zkusil a muzu jen potvrdit, ze to funguje. Na radu dovozce jsem ztrojnasobil davku a opravdu doslo k tomu, ze uroda byla cca o 1/3 hmotnejsi. Na chuti a vuni se to nijak neprojevilo. Caryfuk ma dobra hnojiva, jen se o tom v CR moc nevi ☝🏻

Old Post 30-10-2020 v 10:43 AM
YngwieM je offline   Profil uživatele YngwieM   Find more posts by YngwieM   Foto galerie člena YngwieM   Click here to Send YngwieM a Private Message   Add YngwieM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
H.lazi
Nový Člen

Karma uživatele H.lazi - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2020
Příspěvků: 18 

Příspěvek č. 201

ahoj doporučíte pro nováčka nějaké jednoduché hnojivo kterým takzvaně nic neposeru? indoor pěst,semena periody malého vzrůstu, hlína BioNova Bio Soilmix,stan 60x60x140, cca100W led.

Old Post 13-11-2020 v 10:50 AM
H.lazi je offline   Profil uživatele H.lazi   Find more posts by H.lazi   Foto galerie člena H.lazi   Click here to Send H.lazi a Private Message   Add H.lazi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
YngwieM
Stálý Člen

Karma uživatele YngwieM - 66% Pěstitelská

Registrován: Jun 2020
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 202

Kazda znacka prodava zakladni hnojiva na obdobi rustu i kvetu. Jmenovat konkretni znacku/produkt samozrejme muzeme, ale hraje v tom roli trochu osobni preference. Takze at se podivas kamkoliv, tam nejake “jednoduche” hnojivo najdes. A nebo rovnou nakoupis cely katalog 😂

Old Post 13-11-2020 v 11:31 AM
YngwieM je offline   Profil uživatele YngwieM   Find more posts by YngwieM   Foto galerie člena YngwieM   Click here to Send YngwieM a Private Message   Add YngwieM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Carllito
Stálý Člen

Karma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2020
Příspěvků: 1096  

Příspěvek č. 203


Znáte někdo tuhle paradu ?
Mělo by to byt hnojivo přímo pro matecni rostliny
..

Osobni zkušenost ?


Díky

Old Post 21-12-2020 v 20:44 PM
Carllito je offline   Profil uživatele Carllito   Find more posts by Carllito   Foto galerie člena Carllito   Click here to Send Carllito a Private Message   Add Carllito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:45 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 11 12 13  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
02-09-2007 - OBM hnojivo - 16 odpovědí
16-07-2004 - spotřeba hnojiv - 2 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8411290 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív