Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Jak nejcasteji / nejradeji kourite marihuanu? / Způsoby konzumace [OVERFLOW R.I.P]
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 39 40 41
Co preferujete pro koureni marihuany?
Slukny
Cilamy
Sklenenky
Bong
Jointy
Jiny zpusob
Vaporizer
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
netolka
Stálý Člen

Karma uživatele netolka - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 32 

Příspěvek č. 641

Jenom balený špeky je to nejpříjemnější způsob, jak si dobrotu vychutnat. A příležitostně bong nebo vapo ať ot neni zas taková nuda .

Old Post 27-03-2019 v 11:32 AM
netolka je offline   Profil uživatele netolka   Find more posts by netolka   Foto galerie člena netolka   Click here to Send netolka a Private Message   Add netolka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yorkshire
Stálý Člen

Karma uživatele yorkshire - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 642

ako kedy..vsetko ma svoje caro,, klasika vo fajke alebo bongo,, no vamp je uplna pohodicka.. zdravsie fajcenie...

Old Post 11-12-2019 v 15:47 PM
yorkshire je offline   Profil uživatele yorkshire   Find more posts by yorkshire   Foto galerie člena yorkshire   Click here to Send yorkshire a Private Message   Add yorkshire to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marack666
Nový Člen

Karma uživatele marack666 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2019
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 643

Když mám filtry, tak špeky, na menší kouření malou fajfku sklenenou

marack

Old Post 08-02-2020 v 21:24 PM
marack666 je offline   Profil uživatele marack666   Find more posts by marack666   Foto galerie člena marack666   Click here to Send marack666 a Private Message   Add marack666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Subatomic
Stálý Člen

Karma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 438  

Příspěvek č. 644

Za me rozhodne speky, ale jedine s filtrem od Rolls, mam doma zasobu vzdy na cely rok a za ty prachys se to rozhodne vyplati. Sam bych si uz asi brko bez tohodle filtru neubalil, to radsi nabiju vapik a dam ho pres bong. A kdyz balej kamosi hned jim tenhle filtr na silu vnutim, bez nej uz mi to prijde jako desna prasarna

Spread the word about our magical world!


Indica mix (SBR, Wappa, Marmalate)
mix 5ti odrud (SBR, 11Roses, Jägg, Wappa, Amnesia#7)
Za sedmero kytkami (SBR, 11Roses, Strawberry Glue, Sweet Deep Grapefruit)
Purple mix (11Roses,Zombie Kush, Desconocida, Brain Cake)

Old Post 08-02-2020 v 21:44 PM
Subatomic je offline   Profil uživatele Subatomic   Find more posts by Subatomic   Foto galerie člena Subatomic   Click here to Send Subatomic a Private Message   Add Subatomic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marack666
Nový Člen

Karma uživatele marack666 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2019
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 645

Jsem jednou byl v shopu a k nejakymu zbozi byl jako darek jeden rolls filtr, zkusil jsem ho a od te doby jsem koupil to nejvetsi baleni filtru a jedu jenom z neho. Jsou fakt dobry

marack

Old Post 08-02-2020 v 21:47 PM
marack666 je offline   Profil uživatele marack666   Find more posts by marack666   Foto galerie člena marack666   Click here to Send marack666 a Private Message   Add marack666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Austenit
Stálý Člen

Karma uživatele Austenit - 43% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 646

Po těch letech už jen v pečivu - před touto transformací čtyři roky čistota, tento rok byl ale pro mě dost pracovně náročný. K alkoholu mám odpor. Potřeboval jsem relax a od té doby si peču. Ale jen víkend, většinou v sobotu. A někdy třeba měsíc ne. Je to daleko lepší a skoro si řikám, že jsem to měl dávat už tenkrát takhle. Je to úplně jiný požitek. Pokaždé si přijdu jako totálně resetován, odpočinuty. Vím, že mě to zastaví se nadechnout. Eliminuje mi to stres. Někdy mi přijde, že neumím odpočívat a díky této formě to doháním. Není žádnej dehet, je to po všech stránkách lepší. Říkám si, že je škoda, že téměř všichni to užívají inhalalací. Po těch letech to vidím, že spousta lidí se ochuzuje

Old Post 08-02-2020 v 21:49 PM
Austenit je offline   Profil uživatele Austenit   Find more posts by Austenit   Foto galerie člena Austenit   Click here to Send Austenit a Private Message   Add Austenit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BlueRhino
Nový Člen

Karma uživatele BlueRhino - 81% PěstitelskáKarma uživatele BlueRhino - 81% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 13 

Příspěvek č. 647

Za mě špeky, jedině outdoor a jedině s Choice tabákem. A ještě pivko, to je základ každýho špeka. :-D Hulím ale jedině s přáteli, samotnému mi to moc nechutná.

Old Post 15-02-2020 v 20:42 PM
BlueRhino je offline   Profil uživatele BlueRhino   Find more posts by BlueRhino   Foto galerie člena BlueRhino   Click here to Send BlueRhino a Private Message   Add BlueRhino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
biz
Stálý Člen

Karma uživatele biz - 92% PěstitelskáKarma uživatele biz - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 648

Driv cisty sklo, dnes uz jenom vaporizer.

"Generally speaking, mellow, laid-back growers tended to produce mellow, laid-back herb, whereas uptight, sinister growers tended to produce uptight, sinister herb." - DJ SHORT

Old Post 11-03-2020 v 08:08 AM
biz je offline   Profil uživatele biz   Find more posts by biz   Foto galerie člena biz   Click here to Send biz a Private Message   Add biz to your buddy list     Navštiv homepage uživatele biz! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cranked
Stálý Člen

Karma uživatele cranked - 84% PěstitelskáKarma uživatele cranked - 84% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 649

Brka a občas bong. Nechápu kýble, vodopády atd.

Old Post 20-06-2020 v 13:31 PM
cranked je offline   Profil uživatele cranked   Find more posts by cranked   Foto galerie člena cranked   Click here to Send cranked a Private Message   Add cranked to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Začátečník123
Nový Člen

Karma uživatele Začátečník123 - 16% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 650

Jablko a pak ho sníst

Old Post 24-09-2020 v 21:35 PM
Začátečník123 je offline   Profil uživatele Začátečník123   Find more posts by Začátečník123   Foto galerie člena Začátečník123   Click here to Send Začátečník123 a Private Message   Add Začátečník123 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shakes*89
Stálý Člen

Karma uživatele shakes*89 - 9% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 651

Zásadně čistá skleněnka!

Old Post 30-09-2020 v 17:42 PM
shakes*89 je offline   Profil uživatele shakes*89   Find more posts by shakes*89   Foto galerie člena shakes*89   Click here to Send shakes*89 a Private Message   Add shakes*89 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kebron
Stálý Člen

Karma uživatele kebron - 90% PěstitelskáKarma uživatele kebron - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2020
Příspěvků: 47 

Příspěvek č. 652

Hulím už zhruba přes 10 let a z toho posledních pár let s menšíma pauzama denně. Mám doma vapík, různé bonga, a sbírku nejrůznějších papírků a za ty léta mám nejradši papírky od rawu a čisté brka. Čas od času tam pošleme s kámošema kýbl, když se chceme pořádně zmastit a s přítelkyní si dávám vapík, ale ten feeling, když si v klidu pokuřuju brčko doma, ten je nej

Old Post 01-10-2020 v 01:42 AM
kebron je offline   Profil uživatele kebron   Find more posts by kebron   Foto galerie člena kebron   Click here to Send kebron a Private Message   Add kebron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
duha
Nový Člen

Karma uživatele duha - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2020
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 653

Keďže robím v obchode z náradím na tieto účely tak je toho fakt požehnane lebo môj šéf chce nech sa do všetkého vyznám a nech mám k tomu čo povedať... v arzenále mám nejaké bongá papieriky blunty sklenky po novom skúšam aj rosin doma vyrábať a teraz sa mi čerstvo dostali backwoods a sklenené filtre tak už neviem kde mi hlava v tomto stojí

Old Post 21-10-2020 v 13:03 PM
duha je offline   Profil uživatele duha   Find more posts by duha   Foto galerie člena duha   Click here to Send duha a Private Message   Add duha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FelixBrno
Stálý Člen

Karma uživatele FelixBrno - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2020
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 654

Asi deset let jsem hulil speky s tabakem, casem cim dal vic tabaku. Posledni tri mesice jsem tabak uplne utnul a obcas si dam konopny blunt.

Old Post 31-12-2020 v 11:03 AM
FelixBrno je offline   Profil uživatele FelixBrno   Find more posts by FelixBrno   Foto galerie člena FelixBrno   Click here to Send FelixBrno a Private Message   Add FelixBrno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FelixBrno
Stálý Člen

Karma uživatele FelixBrno - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2020
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 655

citace:
Původní příspěvek od marack666
Jsem jednou byl v shopu a k nejakymu zbozi byl jako darek jeden rolls filtr, zkusil jsem ho a od te doby jsem koupil to nejvetsi baleni filtru a jedu jenom z neho. Jsou fakt dobry


to muzu jen doporucit, klidne i do blunta, ty filtry jsou moc prima

Old Post 31-12-2020 v 11:04 AM
FelixBrno je offline   Profil uživatele FelixBrno   Find more posts by FelixBrno   Foto galerie člena FelixBrno   Click here to Send FelixBrno a Private Message   Add FelixBrno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:17 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 39 40 41  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5852630 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív