Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Vzhledové změny na kytkách 3/3
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 15 16 17 18
Autor
Téma 
nikolajmorozov
Stálý Člen

Karma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 324  

Příspěvek č. 257

citace:
Původní příspěvek od vickers


Mám stejný problém! Přišel už si na něco?

podle me to nebude zadnej problem ale spis je to dany genetikou. plno strainu dela v dozravani podobny "věžičky".. listy taky vypadaj v pohode, na to ze rikate ze jste skoro u konce.

co teprve tohle https://www.icmag.com/ic/picture.ph...ctureid=1985763

"cejtim vůni tý trávy, miluju to tak hrozně moc. nemůžete to strávit, ty stavy žerete radši koks."

PRVNÍ OUT 2016 - 2x CHEESE
DRUHÝ OUT 2017 - 2x CHEESE, SKUNK, WHITE RHINO
TŘETÍ OUT 2018 - 2x BLACK D.O.G, 2x VANILLA KUSH, 2x CRITICAL MASS, SHARK SHOCK, TANGERINE KUSH, 3x auto AK47 2018

Old Post 26-03-2020 v 19:01 PM
nikolajmorozov je offline   Profil uživatele nikolajmorozov   Find more posts by nikolajmorozov   Foto galerie člena nikolajmorozov   Click here to Send nikolajmorozov a Private Message   Add nikolajmorozov to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vickers
Stálý Člen

Karma uživatele vickers - 64% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 258

Dnes jdou už dolu. Jen jsem se stim ještě nesetkal.

Old Post 29-03-2020 v 15:28 PM
vickers je offline   Profil uživatele vickers   Find more posts by vickers   Foto galerie člena vickers   Click here to Send vickers a Private Message   Add vickers to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zdarec
Nový Člen

Karma uživatele zdarec - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 259

citace:
Původní příspěvek od vickers
Dnes jdou už dolu. Jen jsem se stim ještě nesetkal.



zadnej problem jen kytka dozrava vypada to na nějakej haze dobrou chut preji

Old Post 04-04-2020 v 16:55 PM
zdarec je offline   Profil uživatele zdarec   Find more posts by zdarec   Foto galerie člena zdarec   Click here to Send zdarec a Private Message   Add zdarec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marack666
Nový Člen

Karma uživatele marack666 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2019
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 260



Zdarec, rozjel jsem mensi indoor, z jedne rostlinky se vyklubal takovej hybrid, kterej ma v patre 3 strany listu, stalo se to uz nekomu? Premyslim, ze to necham dojet, abych videl, co se z te kytky vubec vyklube 😀

marack

Old Post 28-04-2020 v 07:36 AM
marack666 je offline   Profil uživatele marack666   Find more posts by marack666   Foto galerie člena marack666   Click here to Send marack666 a Private Message   Add marack666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Woody
Stálý Člen

Karma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 261

citace:
Původní příspěvek od marack666
Zdarec, rozjel jsem mensi indoor, z jedne rostlinky se vyklubal takovej hybrid, kterej ma v patre 3 strany listu, stalo se to uz nekomu? Premyslim, ze to necham dojet, abych videl, co se z te kytky vubec vyklube 😀


mne jedna taka uz rastla a cital som o mnohych takych pripadoch .. rast ti to bude uplne v pohode ..

i see you bejbe

Old Post 28-04-2020 v 09:36 AM
Woody je offline   Profil uživatele Woody   Find more posts by Woody   Foto galerie člena Woody   Click here to Send Woody a Private Message   Add Woody to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Thunderfuck
Stálý Člen

Karma uživatele Thunderfuck - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 262



Zdravím, zkoušel jsem hledat, ale nenašel jsem. Po 1. hnojení se samozřejmě vyskytly první nutriční nedostatky na jedné se udělali žluté fleky. Ty jsou nejspíše způsobené nedostatkem dusíku. Na druhé se zase objevili jakési prapodivné "maskáčové mapy", které nevím co znamenají. Také na ní dost často sedávají malinké mouchy, povedlo se mi jednu dokonce vyfotit.

Děkuji za rady

Thunderfuck

Old Post 09-06-2020 v 19:25 PM
Thunderfuck je offline   Profil uživatele Thunderfuck   Find more posts by Thunderfuck   Foto galerie člena Thunderfuck   Click here to Send Thunderfuck a Private Message   Add Thunderfuck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
baklazan18
Nový Člen

Karma uživatele baklazan18 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2020
Příspěvků: 25  

Organika Co je to ? Příspěvek č. 263


Ahoj, mnohým to zrejme bude pripadať ako hlúpa otázka, ale som začiatočník a čo je toto prosím ? Rastlina je už vo fáze kvetu cca mesiac, jedná sa o out, automat. Blbé odpovede si nechajte, Vďaka.

Old Post 27-07-2020 v 20:51 PM
baklazan18 je offline   Profil uživatele baklazan18   Find more posts by baklazan18   Foto galerie člena baklazan18   Click here to Send baklazan18 a Private Message   Add baklazan18 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZOO68
Stálý Člen

Karma uživatele ZOO68 - 82% PěstitelskáKarma uživatele ZOO68 - 82% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 107 

Příspěvek č. 264

tzv. pistils - samičí květy v úžlabí

Old Post 28-07-2020 v 00:01 AM
ZOO68 je offline   Profil uživatele ZOO68   Find more posts by ZOO68   Foto galerie člena ZOO68   Click here to Send ZOO68 a Private Message   Add ZOO68 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Woody
Stálý Člen

Karma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 265

zdar .. ja vidim tzv. preflowers

i see you bejbe

Old Post 28-07-2020 v 11:25 AM
Woody je offline   Profil uživatele Woody   Find more posts by Woody   Foto galerie člena Woody   Click here to Send Woody a Private Message   Add Woody to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
baklazan18
Nový Člen

Karma uživatele baklazan18 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2020
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 266

Diky moc, zasa odchadzam o niečo mudrejší.

Old Post 28-07-2020 v 11:28 AM
baklazan18 je offline   Profil uživatele baklazan18   Find more posts by baklazan18   Foto galerie člena baklazan18   Click here to Send baklazan18 a Private Message   Add baklazan18 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
baklazan18
Nový Člen

Karma uživatele baklazan18 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2020
Příspěvků: 25  

Obecné Pomoc Příspěvek č. 267


Zdravím, vedel by mi prosím niekto poradiť čo sa mi to tvorí na rastline ? myslím to hnedé v lavo, tvori sa to na jednej palici a neviem čo je to, plesen, prepalene od slnka ? rastlina by mohla byt už snad aj ready na odstrihnutie ? vacsina pestikov je uz hneda ked nie vsetky. Vdaka

Old Post 30-07-2020 v 13:52 PM
baklazan18 je offline   Profil uživatele baklazan18   Find more posts by baklazan18   Foto galerie člena baklazan18   Click here to Send baklazan18 a Private Message   Add baklazan18 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kilopaprik
Stálý Člen

Karma uživatele kilopaprik - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 212  

Příspěvek č. 268

vypada to na rozjizdejici se botrytis, jakou mas vlhkost a v cem to roste ?

Old Post 30-07-2020 v 22:45 PM
kilopaprik je offline   Profil uživatele kilopaprik   Find more posts by kilopaprik   Foto galerie člena kilopaprik   Click here to Send kilopaprik a Private Message   Add kilopaprik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Re: Pomoc Příspěvek č. 269

citace:
Původní příspěvek od baklazan18
Zdravím, vedel by mi prosím niekto poradiť čo sa mi to tvorí na rastline ? myslím to hnedé v lavo, tvori sa to na jednej palici a neviem čo je to, plesen, prepalene od slnka ? rastlina by mohla byt už snad aj ready na odstrihnutie ? vacsina pestikov je uz hneda ked nie vsetky. Vdaka

Plíseň


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Old Post 09-08-2020 v 12:04 PM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dead Cat
Stálý Člen

Karma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 281  

Re: Pomoc Příspěvek č. 270

citace:
Původní příspěvek od baklazan18
Zdravím, vedel by mi prosím niekto poradiť čo sa mi to tvorí na rastline ? myslím to hnedé v lavo, tvori sa to na jednej palici a neviem čo je to, plesen, prepalene od slnka ? rastlina by mohla byt už snad aj ready na odstrihnutie ? vacsina pestikov je uz hneda ked nie vsetky. Vdaka


Taky už mi plesnivěly paličky. Tohle počasí je pro plísně jako ráj. Zaprší a pak tropy. Všiml jsem si na paličce žlutýho lístečku a když jsem rozhrnul místo odkud vyrůstá, tak byla vevnitř u stonku ta palička úplně plesnivá. Z venku nic vidět nebylo. Pořádně to prohlídni a jestli je to jak říkáš v podstatě zralý, tak sklízej a na nic nečekej.

Bush Growing by Dead Cat 2011... Bush Growing by Dead Cat Again 2018
Bush Growing by Dead Cat 2020, automatic only
Jak vznikl váš nick?, Kde všude se dá vysadit aneb tipy kde II.
Jak navrátit půdě její přirozenou výživnost – aneb kompost, terra preta, biodynamics.
Blesky, třesky, plesky... Naši mazlíčci, Masožravé rostliny,
Nekonopné fotky III. Nekonopné fotky III. Nekonopné fotky III.

Old Post 12-08-2020 v 07:38 AM
Dead Cat je offline   Profil uživatele Dead Cat   Find more posts by Dead Cat   Foto galerie člena Dead Cat   Click here to Send Dead Cat a Private Message   Add Dead Cat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ESOcz
Stálý Člen

Karma uživatele ESOcz - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2021
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 271


?

Old Post 03-01-2022 v 12:13 PM
ESOcz je offline   Profil uživatele ESOcz   Find more posts by ESOcz   Foto galerie člena ESOcz   Click here to Send ESOcz a Private Message   Add ESOcz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Brut
Nový Člen

Karma uživatele Brut - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2021
Příspěvků: 2  

Herma? Příspěvek č. 272


Ahojky, prosím o radu, jedná se hermafrodita?

Old Post 31-01-2022 v 07:00 AM
Brut je offline   Profil uživatele Brut   Find more posts by Brut   Foto galerie člena Brut   Click here to Send Brut a Private Message   Add Brut to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:52 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 15 16 17 18  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
10-03-2016 - Vzhledové změny na kytkách 2/3 - 90 odpovědí
11-08-2016 - Vzhledové změny na kytkách 1/3 - 137 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2873350 seconds with 39 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív