Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Jak dětem vysvětlit že pěstujeme?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5
Autor
Téma 
El Dudelíno
Sportovní Rybář

Karma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 301  

Příspěvek č. 49

Před vlastními dětmi doma pěstovat? No to musí být nátura.
Sorry, ale tohle fakt dělá jen debil

... důležité je mít všechno krapet v píči, žádné očekávání - žádné zklamání

Old Post 07-11-2018 v 15:01 PM
El Dudelíno je offline   Profil uživatele El Dudelíno   Find more posts by El Dudelíno   Foto galerie člena El Dudelíno   Click here to Send El Dudelíno a Private Message   Add El Dudelíno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 50

Mico- Ja bych to zase takhle prisne neodsuzoval.
Vzdyt na pestovani konopi neni nic spatneho a nemelo by byt ani trestneho.
Nekdo dokonce i musi pestovat kvuli lecbe .

Pokud maji deti uz rozum tak se da pest jen tezko utajit.

Podle me je daleko horsi agresivni otec alkoholik.

Naposledy upravil Madical-Strains 07-11-2018 v 18:27 PM

Old Post 07-11-2018 v 17:49 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 51

Madi, máš děti? Ty totiž dokážou vykecat všechno. Kamarád taky pěstuje s 8letou dcerou. Pořád mu říkám, že na to jednou doplatí....
Legální to zatím není a dokud nebude, tak každý svým prozrazením riskuje velké problémy 😉
K tomu mít malé dítě a tím riskovat problémy se sociálku..... No nevím, bál bych se

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 07-11-2018 v 18:25 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 52

Ahoj Pitre.
Ne, priznavam se , nemam bohuzel deti
Nejsem naivni , vim ze deti vykecaj vsechno.

Ale tak jsem to preci nemyslel tak jak si to pochopil , myslel jsem to tak ze.. kdo pestuje a ma decko tak je to ciste jen jeho soukroma vec a nezda se mi to nejak pohorsujici nebo moralne poburujici nebo odsouzenihodne. O tom jsem mluvil.

To riziko jsem vubec neposuzoval , to uz je na kazdem , jak to utaji nebo vysvetli detem.
Ale na samotnem aktu pestovani pred detma nevidim nic odsouzenihodneho.

Old Post 07-11-2018 v 18:37 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
El Dudelíno
Sportovní Rybář

Karma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 301  

Příspěvek č. 53

Pořád se tím porušuje zákon, ač je to na hlavu, je to prostě tak.
A tohle fakt není dobrý vzor pro výchovu dětí.
A to že se dítě někde pochlubi je celkem jistota.
Pak už jen na náhodě, aby to vzešlo v zapomnění.

... důležité je mít všechno krapet v píči, žádné očekávání - žádné zklamání

Old Post 07-11-2018 v 18:56 PM
El Dudelíno je offline   Profil uživatele El Dudelíno   Find more posts by El Dudelíno   Foto galerie člena El Dudelíno   Click here to Send El Dudelíno a Private Message   Add El Dudelíno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 54

Nejde jen o to ze se deti mohou nekde pochlubit.
Taky je tam riziko ze to decko doma ukradne a odnese do skoly a z toho uz pak muze byt paradni pruser.

Kdyz sem jeste chodil na zakladku ta jeden kluk prinesl do tridy tatovu pistoli a to byl pruser , kriminalka , celou tridu vysetrovali.

Old Post 07-11-2018 v 19:12 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
El Dudelíno
Sportovní Rybář

Karma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 301  

Příspěvek č. 55

Jasně tohle už je právě ten důsledek toho všeho.
V momentě když tohle bude legal, takové to domácí žvýkání, pak už to bude čistě morální hledisko.
Nyni nemyslitelné.

... důležité je mít všechno krapet v píči, žádné očekávání - žádné zklamání

Old Post 07-11-2018 v 19:31 PM
El Dudelíno je offline   Profil uživatele El Dudelíno   Find more posts by El Dudelíno   Foto galerie člena El Dudelíno   Click here to Send El Dudelíno a Private Message   Add El Dudelíno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pixxel
Stálý Člen

Karma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 56

Ja jednou s dcerkou (6let) od koledy plnil vapíka. Holka paličku pomlela v drtičce a pak ládovala do vapíku. Samosebou se ptala co to vapik je a co je to za rostlinku. O vapiku jsem jí řekl pravdu, že to je strojek na vypařování bylinek jako heřmánek. O rostlince jsem jí řekl, že to je zvláštní druh tabáku. Když se ptala na papírky na stole tak jsem řekl, že do toho se taky balí tabák a jiné bylinky ale je to strašně nezdravé tyto cigarety.

"Buďte sami sobě světlem" Gautama Buddha

Happy Box LED Vol.I - 1,5g/W - CaH
Happy Box LED Vol.II - 0,75g/W - BD@JH
Happy Box LED Vol.III - 0,53g/W - BD
Happy Box LED Vol.IV - Tube Edition - 0,23g/W - RM

Old Post 07-11-2018 v 19:44 PM
Pixxel je offline   Profil uživatele Pixxel   Find more posts by Pixxel   Foto galerie člena Pixxel   Click here to Send Pixxel a Private Message   Add Pixxel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
The OG
Stálý Člen

Karma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 267  

Příspěvek č. 57

citace:
Původní příspěvek od El Dudelíno
Pořád se tím porušuje zákon, ač je to na hlavu, je to prostě tak.
A tohle fakt není dobrý vzor pro výchovu dětí.
A to že se dítě někde pochlubi je celkem jistota.
Pak už jen na náhodě, aby to vzešlo v zapomnění.


tak tak sečteno podtrhnuto, muhehe

Old Post 20-10-2019 v 13:46 PM
The OG je offline   Profil uživatele The OG   Find more posts by The OG   Foto galerie člena The OG   Click here to Send The OG a Private Message   Add The OG to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
čepra
zahrádkář


Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 963  

Příspěvek č. 58

citace:
Původní příspěvek od Madical-Strains
Ahoj Pitre.
, myslel jsem to tak ze.. kdo pestuje a ma decko tak je to ciste jen jeho soukroma vec a nezda se mi to nejak pohorsujici nebo moralne poburujici nebo odsouzenihodne. O tom jsem mluvil.

To riziko jsem vubec neposuzoval , to uz je na kazdem , jak to utaji nebo vysvetli detem.
Ale na samotnem aktu pestovani pred detma nevidim nic odsouzenihodneho.


Přesně tak, ani já se necítím býti idiotem, kvůli tomu, že pěstuji konopí = lék a mám děti.
Proč by to mělo být nemorální? Nemorální mi přijde stát, který konopí dealuje za přemrštěné ceny co by léčivo, kdežto to samé konopí vypěstované doma označuje za drogu.

Vím, že takový je zákon, ale ne všechny zákony mi přijdou v pořádku a já nevidím důvod, proč bych je měl slepě dodržovat. Já nechci z dětí vychovat další ovečky do stáda, ale pokud možno svobodně uvažující jedince.

Když byly holky malé, byly to kytičky. Teď už vědí, že se jedná o konopí a že mastičky z něj jim mnohokrát pomohly. Také vědí o tom, že u nás je zakázáno ho pěstovat, takže o tom radši nebudeme nikde mluvit, ale také vědí, že jsou státy, kde je jeho pěstování legální. Vzal jsem je na Cannafest, aby viděly, že o konopí se zajímá a pěstuje spousta lidí od mladých po staré. Zkrátka snažím se jim, pokud se mne zeptají, dávat pravdivé informace o pozitivech i případných negativech užívání konopí. Tím, že konopí kolem nich bylo od malička jako rajčata, papriky, okurky v něm nevidí nic mimořádného a zatím ani zajímavého.

Nicméně je mi jasné, že za pár let budu mít pro jistotu vše pěkně pod zámkem

A taky je mi jasné, že není děcko jako děcko, takže každý se musí rozhodnout podle toho, co má doma.

Normálně bych ani nepsal, ale to paušální shrnutí, kdo má děti a pěstuje je debil mě nadzvedlo.

Tak ať vám to roste děti i kytičky

"To co jsem prožila, mi dalo sebevědomí a po politické stránce to, že budu do konce života proti komunismu a totalitě. A nemůžu pochopit, že mladý člověk se může přiklonit k jejich programu a k jejich straně. Já vím, že neustále lžou"
Hana Truncová, politická vězenkyně

"Co dal bolševismus světu, národům, člověku? Světu vzpoury, zmatky, násilné revoluce, občanské války, teror. Národům bídu, neštěstí, bezpráví, zotročení materiální i duchovní. Lidem věčná strádání. Bolševický stát vzal člověku svobodu, čest,mravnost." Alexandr Jakovlev - bývalý vysoký komunistický funkcionář

Old Post 20-11-2019 v 14:48 PM
čepra je offline   Profil uživatele čepra   Find more posts by čepra   Foto galerie člena čepra   Click here to Send čepra a Private Message   Add čepra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
The OG
Stálý Člen

Karma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 267  

Příspěvek č. 59

citace:
Původní příspěvek od čepra


Přesně tak, ani já se necítím býti idiotem, kvůli tomu, že pěstuji konopí = lék a mám děti.
Proč by to mělo být nemorální? Nemorální mi přijde stát, který konopí dealuje za přemrštěné ceny co by léčivo, kdežto to samé konopí vypěstované doma označuje za drogu.

Vím, že takový je zákon, ale ne všechny zákony mi přijdou v pořádku a já nevidím důvod, proč bych je měl slepě dodržovat. Já nechci z dětí vychovat další ovečky do stáda, ale pokud možno svobodně uvažující jedince.

Když byly holky malé, byly to kytičky. Teď už vědí, že se jedná o konopí a že mastičky z něj jim mnohokrát pomohly. Také vědí o tom, že u nás je zakázáno ho pěstovat, takže o tom radši nebudeme nikde mluvit, ale také vědí, že jsou státy, kde je jeho pěstování legální. Vzal jsem je na Cannafest, aby viděly, že o konopí se zajímá a pěstuje spousta lidí od mladých po staré. Zkrátka snažím se jim, pokud se mne zeptají, dávat pravdivé informace o pozitivech i případných negativech užívání konopí. Tím, že konopí kolem nich bylo od malička jako rajčata, papriky, okurky v něm nevidí nic mimořádného a zatím ani zajímavého.

Nicméně je mi jasné, že za pár let budu mít pro jistotu vše pěkně pod zámkem

A taky je mi jasné, že není děcko jako děcko, takže každý se musí rozhodnout podle toho, co má doma.

Normálně bych ani nepsal, ale to paušální shrnutí, kdo má děti a pěstuje je debil mě nadzvedlo.

Tak ať vám to roste děti i kytičky


Btw psylocibe, kaktus nebo surové opium mi přijde jako třeba taky krásná přírodní substance .. btw grass taky léčí, ale co si budem zábava je to především pálit a děti z toho nemají žádnej fun lol jako my .. zákon ať už je sebevíc sám sračkou ale neomlouvá .. teda u nás jo a občas celkem hodně

riskovat, že si z growingu vědomě dělám solidní problémos ,budu obtěžován samotným státním aparátem v trestním řízení, mně přijde buď jako dobrej úlet nebo težká naivita

Jsem celoživotním zastáncem proti gustu- žádný dišputát a proto přesně jak jsi vystihl, každý má doma něco jiného a každý ať si je vědom svých činů, protože neustále se divit je nudné :]

Old Post 21-11-2019 v 18:49 PM
The OG je offline   Profil uživatele The OG   Find more posts by The OG   Foto galerie člena The OG   Click here to Send The OG a Private Message   Add The OG to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
The OG
Stálý Člen

Karma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 267  

Příspěvek č. 60

delete

Old Post 21-11-2019 v 18:51 PM
The OG je offline   Profil uživatele The OG   Find more posts by The OG   Foto galerie člena The OG   Click here to Send The OG a Private Message   Add The OG to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lemonade
Stálý Člen

Karma uživatele Lemonade - 60% Pěstitelská

Registrován: Mar 2019
Příspěvků: 103 

Příspěvek č. 61

Kdo pěstuje riskuje.S prckama nebo bez. Něco se dá eliminovat( tzn. matroš si zašít), vše ne (vykecá to a ještě ve snaze zapůsobit z vás udělá Escobara).
Zas pokuta v řádu desetitisíců, nebo to vrážet dealerovy každej rok ?
Když to člověk bere jako spotřební daň páč neleje a neřídí je to fér deal. Takže se vlastně ani není čemu divit :-)

Old Post 21-11-2019 v 22:38 PM
Lemonade je offline   Profil uživatele Lemonade   Find more posts by Lemonade   Foto galerie člena Lemonade   Click here to Send Lemonade a Private Message   Add Lemonade to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hokuspokus30
Stálý Člen

Karma uživatele hokuspokus30 - 0% PěstitelskáKarma uživatele hokuspokus30 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 62

Mám 2 malé děti 4,6 a ví že je to kytka na mastičku a nic jiného. Nehledě na to že u babičky to roste samovolně podél potoka. Tak se nezajímají. V mém okolí to pěstuje snad každý na zahradě buď jen pro okrasu nebo na mast z krátká běžný plevel.

Old Post 27-01-2020 v 09:26 AM
hokuspokus30 je offline   Profil uživatele hokuspokus30   Find more posts by hokuspokus30   Foto galerie člena hokuspokus30   Click here to Send hokuspokus30 a Private Message   Add hokuspokus30 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 63

citace:
Původní příspěvek od hokuspokus30
Mám 2 malé děti 4,6 a ví že je to kytka na mastičku a nic jiného. Nehledě na to že u babičky to roste samovolně podél potoka. Tak se nezajímají. V mém okolí to pěstuje snad každý na zahradě buď jen pro okrasu nebo na mast z krátká běžný plevel.


A co až ve škole bude protidrogová přednáška?? Aby před policajtem a učitelkou nespustil prcek, že tatík má doma taky takovej plevel z kterýho dělá mastičky.

Morálně na tom nic špatnýho fakt nevidim, ale rozhodně riziko to větší je, tim spíš když děcko vlastně vůbec neví jak to s tim plevelem je a tudíž si neuvědomí jakej důsledek by to mohlo mít.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 27-01-2020 v 20:16 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lemonade
Stálý Člen

Karma uživatele Lemonade - 60% Pěstitelská

Registrován: Mar 2019
Příspěvků: 103 

Příspěvek č. 64

Dělaj se i na I. stupni :-)
Ale fakt tam chodí policajt ?
Maj tam mladýho sportovce, ten vypráví jak dře a nebere drogy.Malej teda přiběhne, že chce třeba kolo, tak s ním půjdeš vočumovat holky na cyklostezku.To se dá :-)

Old Post 28-01-2020 v 09:05 AM
Lemonade je offline   Profil uživatele Lemonade   Find more posts by Lemonade   Foto galerie člena Lemonade   Click here to Send Lemonade a Private Message   Add Lemonade to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:01 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7737140 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív