Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 10x MAZAR,250w MH-HPS,light mix,Advanced Hydroponics.1st
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
zverinazezlenic
Stálý Člen

Karma uživatele zverinazezlenic - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 17


Stínidlo je vodorovně pověšeno retezem nad kytkama +-50cm, a kdyz sepne svetlo tak jede ventilator .

Old Post 15-01-2019 v 08:51 AM
zverinazezlenic je offline   Profil uživatele zverinazezlenic   Find more posts by zverinazezlenic   Foto galerie člena zverinazezlenic   Click here to Send zverinazezlenic a Private Message   Add zverinazezlenic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 18

na og ti psal typek at to pustis na 18\6 a ty das 12/12.....

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 15-01-2019 v 09:08 AM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vesničan
Stálý Člen

Karma uživatele Vesničan - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vesničan - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vesničan - 95% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 106 

Příspěvek č. 19

Kamo ty by si nevypestoval ani chlupy pod pažou😂😂😂😂

Old Post 15-01-2019 v 09:21 AM
Vesničan je offline   Profil uživatele Vesničan   Find more posts by Vesničan   Foto galerie člena Vesničan   Click here to Send Vesničan a Private Message   Add Vesničan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jasse
Stálý Člen

Karma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 180 

Příspěvek č. 20

Takhle sem se už dlouho nenasmál. Berusi místo v první řadě ;o)

Biosevia organic hydro grow ,CLU058

Organic coco grow,CLU058

Old Post 15-01-2019 v 11:04 AM
jasse je offline   Profil uživatele jasse   Find more posts by jasse   Foto galerie člena jasse   Click here to Send jasse a Private Message   Add jasse to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
El Dudelíno
Sportovní Rybář

Karma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 301  

Příspěvek č. 21

Trocha HardCore ni?
Voda získaná ze sněhu, proč ne, kdo by se s tím ale jebal.
Proč lezeš na cizojazyčné forum, když tady je schopných growers mraka???
Mám pochopení pro začátečníky, ale nemužu si pomoct, ten rohlik pod nosem už neudržím
Ty kytky jsou v piči, vysyp to do řeky a začni znova.

Úplný základ je mít správné pH média !!!

... důležité je mít všechno krapet v píči, žádné očekávání - žádné zklamání

Old Post 15-01-2019 v 11:21 AM
El Dudelíno je offline   Profil uživatele El Dudelíno   Find more posts by El Dudelíno   Foto galerie člena El Dudelíno   Click here to Send El Dudelíno a Private Message   Add El Dudelíno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zverinazezlenic
Stálý Člen

Karma uživatele zverinazezlenic - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 22


Na 12/12 sem to dal protoze jsem na 5dni nemel jistotu že se na ně podívám/zaleju,tak at se mi tolik neodpařuje voda.
Jo, je to hardcore.
To byla jenom taková krajní otázka,samozdřejmě bych se stim nesmolil.
Proč? Lepší nahrávání fotek,celkově přehlednější a anglicky se domluvim,tak proč ne?
Nejde mi o to aby buhví kolik zkušených členů mi tu bude psát,chci jenom odpovědi na normální otázky,a myslím si že to je lepší se zeptat za hranicema,očividně podle reakcí tady.Každý dělá chyby tak nemusíte bejt hned tak ostřílený...4
Dnes nalito do pěstební vany asi 5l vody namíchané s advanced hydroponics,uprostřed běží čerpadlo at se mi zvedne vlhkost,postupně bych chtěl udělat automatickou zálivku přes top spin.
Jsou problemy s listama ale nic zásadního.
Začínají překvapicě "táhnout",budu muset opatřit ventilátor s pachovým filtem.
Dnes dosypu do květináčů hlínu a zítra to asi zatěsnim do boxu a začnu lepit antireflexní pásku.

Old Post 17-01-2019 v 18:51 PM
zverinazezlenic je offline   Profil uživatele zverinazezlenic   Find more posts by zverinazezlenic   Foto galerie člena zverinazezlenic   Click here to Send zverinazezlenic a Private Message   Add zverinazezlenic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zverinazezlenic
Stálý Člen

Karma uživatele zverinazezlenic - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 23

Zdravas,včera jsem byl v GS pro antidetekční odrazovou lepenku,typek mi ale dal hliníkovou.
Bude to vůbec něak poznat ?
Nadruhou mě překvapil se vzorky hnojiv od CANNABOOM,40ml lahvičky které se míchají do 10l vody.-GOM2 Tropics Fullcrem,Super Boom Compactor,Revienta Cogollos Red Boom,a biotonex.
Dnes jsem mixnul GOM2 3ml a myslim že 2ml Revienta Cogollos Red Boom nebo biotonex to ted nevim.Jinak hnojim AH-Grow.BOHUŽEL NEMĚŘÍM PH ANI EC-TAK SNAD JE NESPÁLÍM.
Kytky začínají pěkně táhnout,to si ani nedovedu predstavit co bude za měsíc.
Musím pořídit ventilátor+pachový filtr,na začátku jsem si rikal co kdyz nebude potreba pachový filtr a postačí lepší ventilátor,ale tuto myšlenku vyvracím.
Jinak rostou jako z vody,dnes bohužel jedna byla poraněna a zlomil se stonek pod 1/2 rostliny,obalil jsem zlomeninu lepením z OCB a trochu jí přivázal.
Kytka která už to odnesla dříve na vrchu jak kdyby tmavne ale o to lépe roste "odspodu".
Teplota zálivky 21C,dnes zalito 150ml.
Čerpadlo byl dobrý nápad (z hlediska vlhkosti),ale radši bylo dnes odpojeno,protože nechci mít ve vaně nalito tolik vody.
Chtěl bych topspin kapiláru na automatické zalévání.
Otázka ode mě je,má to význam-cenu v substrátu ?
Jinak se chci eště zeptat jestli je mám časem začít vázat nebo vyrobit SCROG,či zaštipovat,přece jenom mám omezený prostor a sám si nedovedu představit jak to bude vypadat do měsíce.
DUTCH MAZAR...

Old Post 19-01-2019 v 22:59 PM
zverinazezlenic je offline   Profil uživatele zverinazezlenic   Find more posts by zverinazezlenic   Foto galerie člena zverinazezlenic   Click here to Send zverinazezlenic a Private Message   Add zverinazezlenic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zverinazezlenic
Stálý Člen

Karma uživatele zverinazezlenic - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 171  

Nápad Photo update Příspěvek č. 24

Včera zalito s hnojivama a musim říct že změny jsou viditelné na první pohled.
Kdy by jste mi doporučili přepnout na HPS?
Mám objednat AH BLOOM nebo jet GREEN SENSETION od PLAGRONU?-Myslim že ten plagron má ještě čas a radši opařim AH BLOOM.
Zasazeno 7.1.
Hnojiva dávkuji jako pro třetí týden.
Plánuju přesazení,nejlépe do nejvalitnějšího biobizz.

Old Post 20-01-2019 v 22:04 PM
zverinazezlenic je offline   Profil uživatele zverinazezlenic   Find more posts by zverinazezlenic   Foto galerie člena zverinazezlenic   Click here to Send zverinazezlenic a Private Message   Add zverinazezlenic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zverinazezlenic
Stálý Člen

Karma uživatele zverinazezlenic - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 25


...

Old Post 20-01-2019 v 22:06 PM
zverinazezlenic je offline   Profil uživatele zverinazezlenic   Find more posts by zverinazezlenic   Foto galerie člena zverinazezlenic   Click here to Send zverinazezlenic a Private Message   Add zverinazezlenic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zverinazezlenic
Stálý Člen

Karma uživatele zverinazezlenic - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 26


Zavěšení stínidla.

Old Post 20-01-2019 v 22:08 PM
zverinazezlenic je offline   Profil uživatele zverinazezlenic   Find more posts by zverinazezlenic   Foto galerie člena zverinazezlenic   Click here to Send zverinazezlenic a Private Message   Add zverinazezlenic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zverinazezlenic
Stálý Člen

Karma uživatele zverinazezlenic - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 27


Hnojiva.
Jinak substrát neni light mix ale all mix.

Naposledy upravil zverinazezlenic 21-01-2019 v 00:50 AM

Old Post 20-01-2019 v 22:10 PM
zverinazezlenic je offline   Profil uživatele zverinazezlenic   Find more posts by zverinazezlenic   Foto galerie člena zverinazezlenic   Click here to Send zverinazezlenic a Private Message   Add zverinazezlenic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zverinazezlenic
Stálý Člen

Karma uživatele zverinazezlenic - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 28


Včera před zhasnutím nakropeno,listy padaly.
Ráno jsem zapnul ventilátor na 2.stupeň a namířil více na kytky,listy se zvedly.
Když prohrábnu kytky tak už začínají mít takový mírný "skunkový smell".
Trochu mi fialový části stonků.
Zítra bych nejradši přesadil do větších květináčů.
Hnojivo AH GROW+GOM2+BIOTONEX.
Přemýšlím o trichodermě a postřikování nimbovým olejem.
1.Foto včera.
Další z dneska.
Mazar bazar.

Old Post 23-01-2019 v 21:07 PM
zverinazezlenic je offline   Profil uživatele zverinazezlenic   Find more posts by zverinazezlenic   Foto galerie člena zverinazezlenic   Click here to Send zverinazezlenic a Private Message   Add zverinazezlenic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zverinazezlenic
Stálý Člen

Karma uživatele zverinazezlenic - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 29



..

Old Post 23-01-2019 v 21:08 PM
zverinazezlenic je offline   Profil uživatele zverinazezlenic   Find more posts by zverinazezlenic   Foto galerie člena zverinazezlenic   Click here to Send zverinazezlenic a Private Message   Add zverinazezlenic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HVR
Stálý Člen

Karma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 314 

Příspěvek č. 30

citace:
Původní příspěvek od zverinazezlenic
Včera před zhasnutím nakropeno,listy padaly.
Ráno jsem zapnul ventilátor na 2.stupeň a namířil více na kytky,listy se zvedly.
Když prohrábnu kytky tak už začínají mít takový mírný "skunkový smell".
Trochu mi fialový části stonků.
Zítra bych nejradši přesadil do větších květináčů.
Hnojivo AH GROW+GOM2+BIOTONEX.
Přemýšlím o trichodermě a postřikování nimbovým olejem.
1.Foto včera.
Další z dneska.
Mazar bazar.


Cest!Ty jsi mega uletak.. :-D se tady rezu v kresle jako prase...proc to chces jako kropit tim nimbovym olejem?Vis k cemu se to pouziva?Ty mas nejaky skudce na kytkach?

Old Post 23-01-2019 v 22:59 PM
HVR je offline   Profil uživatele HVR   Find more posts by HVR   Foto galerie člena HVR   Click here to Send HVR a Private Message   Add HVR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrowPlace
Stálý Člen

Karma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 677 

Příspěvek č. 31

citace:
Původní příspěvek od zverinazezlenic
Hnojiva.
Jinak substrát neni light mix ale all mix.

Ahoj. Pokud jedes hnojiva AH. Tak potrebujes vsechny 3 slozky Grow, Bloom a Micro. A michas je v pomeru bud na rust a nebo na kvet. Nemuzes jen pouzivat slozku Grow v rustu a Bloom v kvetu.

Grower sponzor

Old Post 24-01-2019 v 04:37 AM
GrowPlace je offline   Profil uživatele GrowPlace   Find more posts by GrowPlace   Foto galerie člena GrowPlace   Click here to Send GrowPlace a Private Message   Add GrowPlace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele GrowPlace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zverinazezlenic
Stálý Člen

Karma uživatele zverinazezlenic - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 171  

Upozornění MAZAR Příspěvek č. 32



ZDRAVAS
Dnes večer přepnuto na HPS,svítila asi 3hodiny,zítra jí podržim nejméně 12h,poradte!?
Přidáno k hnojivům green house feeding powder-HYBRID ,vím že to asi neni to úplně pravý ořechový ale řekl jsem si že když mám nalitou 10l konev,proč tam ten 10g pytlik nešoupnout,oni to snad schroupnou.
Musím přesadit,kořeny už mi lezou spodkem květináče,což mě překvapilo ale i potěšilo,zkrátka dobré znamení.
Na spodku je drenážní vrstva,lávová drt a keramzit,trochu bych asi potreboval poradit k tomu přesazování.
Jak to udělat abych neponíčil kořeny?
Oni asi ty kamínky podržej,nechám je tam a hodim do většího květináče,myslim že ty už asi budou finální.
Dám zase stejnou drenáž a nasypu hlínu a prdnu to do toho.
Mám v plánu přikopit bloom hnojivo.
Co ta trichoderma ?
Ta má asi ještě čas,..
Děkuji za každou odpověď,zdar.

Old Post 24-01-2019 v 21:56 PM
zverinazezlenic je offline   Profil uživatele zverinazezlenic   Find more posts by zverinazezlenic   Foto galerie člena zverinazezlenic   Click here to Send zverinazezlenic a Private Message   Add zverinazezlenic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:38 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0929160 seconds with 37 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív