Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Nejlepší Voda Pro Konopí.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
jasse
Stálý Člen

Karma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 180 

Příspěvek č. 33

citace:
Původní příspěvek od Madical-Strains

Takze me rozhodne nepresvedcis a uz se o to prosim nesnaz.
Mas jiny nazor ja ti ho neberu ale nevtirej se a nenut me svoje nazory, prosim.
Prosim a nezanasej mi tu vlakno tvymi domenkami. Prosim


Sice mně to nadzvedlo ze židle, ale nebudu vulgární.
Si přečti můj příspevek pořádně a zjistíš, že s Tebou vůbec nepolemizuju ani se s Tebou nebavím, můj příspěvek je určen Luisovi! Takže nechápu co to tady vůbec píšeš v Tvém příspěvku. Jak se to týká toho, že na jeho doměnku ,že osmozou odfiltruješ všechny bakterie a díky tomu jsou problémy s pěsty, napíšu ,že díky chlóru už v pitné vodě vpodstatě žádné bakterie nejsou?
Zas napiš něco o zasírání vlákna, když si vlákno vpodstatě zasíráš sám.

Biosevia organic hydro grow ,CLU058

Organic coco grow,CLU058

Old Post 09-01-2019 v 14:55 PM
jasse je offline   Profil uživatele jasse   Find more posts by jasse   Foto galerie člena jasse   Click here to Send jasse a Private Message   Add jasse to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 34

citace:
Původní příspěvek od jasse


Sice mně to nadzvedlo ze židle..........................................


Ha ha Ha ....Uz jsem ti psal PM , kdyz jsem to zjistil prekoukl jsem se a misto odpovedi jsem cetl jen tu citaci ....jak jem v tom prispevku videl ten nick LUISE tak se mi zatmelo pred ocima , myslic si ze to zase napsal Luise

Tady vidis jak je clovek omylny, dokonce i ja

EDIT:
Ted to chudak Luis odsral neprimo za tebe a ty si to zas primo odnesl za Luise.
Omluva oboum vlozena

Naposledy upravil Madical-Strains 09-01-2019 v 16:13 PM

Old Post 09-01-2019 v 14:59 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jasse
Stálý Člen

Karma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 180 

Příspěvek č. 35

Koukám, že sem to odeslal ve stejnou dobu kdy si posílal PM.
Ale že si mně rozohnil, mně povahu klidnou vyrovnanou ,ale všecko dobrý ;o)
Přesto mám ještě jednu věc na srdci.
Když se podíváte do levého horního rohu tak je tam pod nápisem "Grower" menším písmem napsáno "diskuzní fórum" a na to tady občas zapomínáme. Proto se musím zastat Luise. Nechápu proč má zakázáno přispívat do vlákna "Nejlepší Voda Pro Konopí" jen proto, že mu vadí plýtvání vodou. Vy kluci z města to nevidíte, ale pokud se někomu stane ,že nemůže spláchnout, a je takové sucho ,že si člověk ani neumeje zuby, tak věřte ,že to změní váš názor na plýtvání vodou. Zkuste si nepoužívat kohoutkovou vodu dva tři dny, možná ho pochopíte. Navíc vlákno se jmenuje "Nejlepší Voda Pro Konopí" a né "Budeme adorovat RO". Za mně nejlepší voda pro konopí je ta dešťová ,ale chápu, že to není pro každého, a nevidím důvod proč bych se o tom měl s někým hádat jen proto, že se mnou nesouhlasí. Každý máme jiný pohled na pěst a zákaz přispívání jen pro opačný názor, není pro mně diskuze ,ale cenzůra.

Biosevia organic hydro grow ,CLU058

Organic coco grow,CLU058

Old Post 09-01-2019 v 16:56 PM
jasse je offline   Profil uživatele jasse   Find more posts by jasse   Foto galerie člena jasse   Click here to Send jasse a Private Message   Add jasse to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 36

citace:
Původní příspěvek od jasse
[B""Nejlepší Voda Pro Konopí" . Za mně nejlepší voda pro konopí je ta dešťová, a nevidím důvod proč bych se o tom měl s někým hádat jen proto, že se mnou nesouhlasí.

Každý máme jiný pohled na pěst a zákaz přispívání jen pro opačný názor, není pro mně diskuze ,ale cenzůra. [/B]


Ja jsem ale na zacatku uvedl ze nejlepsi voda pro konopi je destova .
Jukni na zacatek.
Ale pokud nekdo nema pristup k destovce pak je nejlepsi RO.


EDIT:
Pravdepodobne te Luis ovedl v omyl ...v tom ze jsem ho zablokoval kvuli opacnemy nnazoru a nerekl ti celou pravdu. Pode meho nazoru to prave tady dela ,uvadi lidi v omyl, manipuluje.

Mohu te uprime ubezpecit ze Jsem Lusie NEzablokoval jen na zaklade teto jedne udalosti a avsak na zaklade retezovych udalosti, domnivam se ze zde podava mylne informace , mozna z duvodu sve nevedomosti , to nevim a tim nechtene chybne ovlivnuje nektere zacinajici growery a tak muze primo zapricinit chybu u nekterych groweru v pestu pokud by ho ten grower nahodou poslechl..a zapricinil by vice skody jak uzitku.

Napriklad v tomto vlakne ... Nemel pravdu ale hadal se na krev...a zanasel nesmyslama nekolik stranek vlakna.
http://grower.cz/forum/showthread....10&pagenumber=3

Dalsi priklad -zanasi lidem vlakna ...Linchimu ktery si to vyozene nepral a daval to jasne najevo a presto Linchiho ignoroval a postnul tam jeste hafo prispevku....

http://grower.cz/forum/showthread.php?
s=&threadid=81252&perpage=10&pagenumber=9

A to nejsou bohuzel jen tyto pripady.
Takze to to nebyl vubec nejaky momentaln impuls od me .

Ano , je to forum kde kazdy muze prispivat ale mel by pravdive ale kazdy autor vlakna si muze svobodne rozhodnout od koho prispivat a koho si ve svem vlakne nepreje z jiz zminenych duvodu.
Domnivam se ze jsem mu dal dostatecny prostor aby se tu vyjadril a tez svuj nazor take vyjadril.

Jeste bych ho samozrejme na tvou primluvu , rekneme odblokoval ale to by nesmel zacit na me dupat a hazet po me negativnima karmama
Navic jsem se mu omluvil jak ve vakne tak pres PM .

Takze takhle je to ve skutecnosti....

Naposledy upravil Madical-Strains 09-01-2019 v 18:56 PM

Old Post 09-01-2019 v 17:33 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jablickar
Stálý Člen

Karma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 37

Teda v tomhle se musím Mediho zastat docela by mě mrzelo kdybych poslechl tvou radu a zadupal bych si kvůli tomu svůj grow.
Jak si špatně radil tomu Evousovi a ještě si ho přesvedčoval o své pravdě a pak se ukázalo že si ji neměl.

Old Post 09-01-2019 v 20:39 PM
jablickar je offline   Profil uživatele jablickar   Find more posts by jablickar   Foto galerie člena jablickar   Click here to Send jablickar a Private Message   Add jablickar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Dalby
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Dalby - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Dalby - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Dalby - 84% Pěstitelská

Registrován: Feb 2015
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 38

Myslim ze celkove je chyba vnimat vodu jen jako H2O to je permeat, idealne uplne cista voda zbavena vseho organickeho i anorganickeho. (I kdyz obecne se za destilovanou povazuje voda s vodivosti 0-20 mikrosiemens). Normalni voda je ziva, proto vas taky nezabije kdyz ji vypijete a taky proto se v ni narozdil od destilky udelaji rasy a zkazi se, kdyz ji date na slunce. I kdyz ji napustite do cisty flasky rovnou z chlorovanyho kohoutku.

Zdraví Mr.Dalby

Old Post 10-01-2019 v 19:37 PM
Mr.Dalby je offline   Profil uživatele Mr.Dalby   Find more posts by Mr.Dalby   Foto galerie člena Mr.Dalby   Click here to Send Mr.Dalby a Private Message   Add Mr.Dalby to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Dalby
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Dalby - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Dalby - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Dalby - 84% Pěstitelská

Registrován: Feb 2015
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 39

To je hlavni duvod toho zminovanyho redeni normalni vodou. Ja osobne bych se RO zabyval az pri EC 0,4 a pH nad 8.

Zdraví Mr.Dalby

Old Post 10-01-2019 v 19:39 PM
Mr.Dalby je offline   Profil uživatele Mr.Dalby   Find more posts by Mr.Dalby   Foto galerie člena Mr.Dalby   Click here to Send Mr.Dalby a Private Message   Add Mr.Dalby to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
garnier
Stálý Člen

Karma uživatele garnier - 60% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 40

Ahoj, celé vlákno jsem si poctivě přečetl a nemůžu si pomoct ale musím to okomentovat.

Nechápu jak zde můžete někomu radit, aby si vodu vyčistil přez osmózu a pak si krásnou čistou vodu smíchal se špinavou z kohoutku...
Možná vás to trošku trkne, když to napíšu tak jak jsem napsal.

Když si na autě měníte olej, taky si pak dolejete půlku novým a půlku starým?
To je asi stejně logické jako přidávat do ro vody vodu z potrubí.

RO voda se používá protože její PPM je skoro 0 a tím pádem člověk může dát více živin aniž by se bál že to kytka nesnese.

Když už má člověk 300PPM na začátku tak pak už toho prostoru moc není.
Když však začínáš na nule, pak můžeš o to víc vesele hnojit/živit.


Při výrobě RO vody se vodou opravdu neplýtvá ( pokud odpadní na něco využijete ), pokud ale vyčištěnou ro vodu smícháme s kohoutkovou, pak to opravdu je plýtvání.

Old Post 22-01-2019 v 11:25 AM
garnier je offline   Profil uživatele garnier   Find more posts by garnier   Foto galerie člena garnier   Click here to Send garnier a Private Message   Add garnier to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 41

.

Naposledy upravil Madical-Strains 22-01-2019 v 12:02 PM

Old Post 22-01-2019 v 11:52 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 42

citace:
Původní příspěvek od garnier
Ahoj, celé vlákno jsem si poctivě přečetl a nemůžu si pomoct ale musím to okomentovat.

Nechápu jak zde můžete někomu radit, aby si vodu vyčistil přez osmózu a pak si krásnou čistou vodu smíchal se špinavou z kohoutku...


Ja nikomu nedoporucju aby michal RO s kohoutkovou !!
Prave naopak , doporucuju doplneni mineralu do ciste RO.

Old Post 22-01-2019 v 11:54 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Just
Stálý Člen

Karma uživatele Just - 50% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 153  

Příspěvek č. 43

Kolik dáváte CalMag? Nebo používáte něco jiného?

ATA doporučuje 0,1 - 1 ml na litr, to je dost velký rozsah.

Old Post 22-01-2019 v 11:56 AM
Just je offline   Profil uživatele Just   Find more posts by Just   Foto galerie člena Just   Click here to Send Just a Private Message   Add Just to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Just! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 44

Ja uz jsem ve vlakne uvadel co se do RO da pridavat.
Zkus par strane zpet.
Ale Cal-mag sem taky videl ze nekdo dava.

Old Post 22-01-2019 v 11:59 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 45

garnier

" Ahoj, celé vlákno jsem si poctivě přečetl a nemůžu si pomoct ale musím to okomentovat.

Nechápu jak zde můžete někomu radit, aby si vodu vyčistil přez osmózu a pak si krásnou čistou vodu smíchal se špinavou z kohoutku..."
:-)
....študoval si málo pozorne,
skús použiť vyhľadávač a preštuduj témy ohľadom deficitu calmag v kokose pod led osvetlením a možno sa Ti otvoria širšie obzory.
Vodu z vodovodu by som rozhodne nenazval "špinavou", ale maximálne "nevhodnou" k pestovaniu v hydrokultúrach...
:-)
madi: "Prave naopak , doporucuju doplneni mineralu do ciste RO".
Pravdu máš kamo, ale vačšina toho, čo tam takto doplníš je presne to, čo si odstránil v RO. Akurát za to zaplatíš. Obe metódy fungujú, každý si to ale musí nastaviť sám podľa kvality vody na vstupe, alebo použiť také hnojivo, ktoré je presne stavané na mrtvu vodu z RO

Old Post 22-01-2019 v 19:17 PM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 46

Castecne mas Odo pravdu ale akorat ze to bude bez tech sracek jako je plasty,olovo,hninik, pestecidy,herbicidy a dalsi co se odfitruji

Old Post 22-01-2019 v 19:39 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
luubaan
Stálý Člen

Karma uživatele luubaan - 64% PěstitelskáKarma uživatele luubaan - 64% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 266  

Příspěvek č. 47

Mě teče z kohoutku 1,2 ec takže pro. Mě voda k ničemu. Proto používám vodu RO + medi mi doporučil. Minerály a je to super.
Díky medi za pomoc.

Old Post 22-01-2019 v 20:04 PM
luubaan je offline   Profil uživatele luubaan   Find more posts by luubaan   Foto galerie člena luubaan   Click here to Send luubaan a Private Message   Add luubaan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 48

Třeba u matek když pojedeš RO vodu nonstop tak ti do roka začne pomalu uvadat . Spoustu lidí ředí RO s kohoutkovou , jsou tam minerály , který tezko doplníš, calmag dodat je jednoduché ale jsou tam i ostatní věci , stopové prvky tzv., Které nemáš šanci vidět když jedeš jen 3 měsíční cyklus , ale když držíš kytku dlouho na růstu tak se to projeví .

Calmag jedu od GH doporučuji 1-1,5 ml na litr . Já dávám 0,5 jen na doplnění aby měly holky pod ledkama dost calcia . Když jedu organiku tak tam dávám 1ml od začátku a v Hydru dávám pořád 1ml na l protože mám hodně měkkou vodu

Na kolik Vás vyjde založit indoor?

Hydroponický systém NFT - základy

"Kids gonna cry"

Old Post 25-01-2019 v 09:50 AM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:12 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4958210 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív