Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » DP Think different, hydro, porovnání světel Mars hydro vs moje DIY Vero 29
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6
Autor
Téma 
Luise
Stálý Člen

Karma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 371  

Příspěvek č. 65




citace:
Původní příspěvek od Krteček1
Supr, dekuji za pomoc! Kdyby se ti nekdy chtelo tak sem nahraj fotku, at jsou videt i jine moznosti


Ahoj tak snad ti to bude k necemu..
Ja mam nahore na skrini rezervoar na 50 litru pro kazdy nft. Dole je napousteci ventil na WC. Plovak mi hlida hladinu kterou jsem si nastavil. Je to vsechno mechanicky a tudis jednoduchy. Kdyz potrebuju nekam odjet zvednu plovak nahoru a nft nadrz napustim plnou. Vydrzelo to i 10 dni, zalezi v jakym je kytka zrovna stadiu. Jestli vidis nad tim rezervoarem tu dratenou hadici, tak tou to napoustim privodem z vodovodu. V kazdym rezervoaru je jeste cerpadlo na promichani.
Co by ti mohlo delat problem je ze to je z kovu, jak ventily tak vsechny spojky. Rikaj to tu, ja stim problem nemam. A zkusim najit, nekdo mi to tu postoval v plastu.

Moje zkusenost je, nahore si udelat trochu slabsi hnojku a ph casto ani neupravuju, takze je z vodovodu s AHackama asi na 6,5. Dole je pH upraveny kolem 5,7. Tim mam jistotu ze to nepresolim a PHcko se bude drzet. Pac jinak mi klesa. Dole to jen obcas zmerim kdyztak zvysim EC. Da se rict ze to tak drzi celou kazdou fazi. A treba na rust si naplnim jen nft a v rezervoaru si necham odstat vodu a pripravim na zacatek kvetu.

Jinac to mas libovy. Ten stonek vypada jak naroubovanej 😁


Edit: Pridavam odkaz a fotku ventilu z plastu
http://www.growshop-velkoobchod.cz/...lovak&results=7

Naposledy upravil Luise 04-01-2019 v 22:03 PM

Old Post 04-01-2019 v 04:10 AM
Luise je offline   Profil uživatele Luise   Find more posts by Luise   Foto galerie člena Luise   Click here to Send Luise a Private Message   Add Luise to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krteček1
Stálý Člen

Karma uživatele Krteček1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Krteček1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Krteček1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Krteček1 - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 207  

Příspěvek č. 66

Dekuju, supr napad. Kdyby mel nekdo dalsi napady tak to sem perte :-), at z toho lidi co sem chodi neco maji :-)

A vsem moc dekuju za K.

Ať už máš celopéro, hátéčko, nebo žiletku, všude se musí makat... A to nemluvim o fetbajku!

DP Think different, hydro, porovnání světel Mars hydro vs moje DIY Vero 29

Old Post 04-01-2019 v 08:36 AM
Krteček1 je offline   Profil uživatele Krteček1   Find more posts by Krteček1   Foto galerie člena Krteček1   Click here to Send Krteček1 a Private Message   Add Krteček1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krteček1
Stálý Člen

Karma uživatele Krteček1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Krteček1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Krteček1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Krteček1 - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 207  

Příspěvek č. 67





70. den, nemám bohužel fotku druhé květiny v tomto dni, ale v dalším uploadu opět bude. Od včerejšího dne pouze Ph upravená voda.

Ať už máš celopéro, hátéčko, nebo žiletku, všude se musí makat... A to nemluvim o fetbajku!

DP Think different, hydro, porovnání světel Mars hydro vs moje DIY Vero 29

Old Post 06-01-2019 v 17:08 PM
Krteček1 je offline   Profil uživatele Krteček1   Find more posts by Krteček1   Foto galerie člena Krteček1   Click here to Send Krteček1 a Private Message   Add Krteček1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WeedBurger
Stálý Člen

Karma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 288  

Příspěvek č. 68

Na tak malý prostor je to fakt luxusní.


Chemdawg x MK Ultra, Blueberry x Critical Mass a White Russian - led FrYnk 650W hotovo 1,5g/W

CBD Hemp Scout Cookie mini grow

Elektronický herbář na vaporizaci bylin

Bylinné směsy a bylinky k vaporizaci

Old Post 07-01-2019 v 14:55 PM
WeedBurger je offline   Profil uživatele WeedBurger   Find more posts by WeedBurger   Foto galerie člena WeedBurger   Click here to Send WeedBurger a Private Message   Add WeedBurger to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
centurion
Stálý Člen

Karma uživatele centurion - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 163 

Příspěvek č. 69

kamo dobre ty. kolik cekas?? ja bych to videl tak na 200g

Old Post 07-01-2019 v 17:46 PM
centurion je offline   Profil uživatele centurion   Find more posts by centurion   Foto galerie člena centurion   Click here to Send centurion a Private Message   Add centurion to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krteček1
Stálý Člen

Karma uživatele Krteček1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Krteček1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Krteček1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Krteček1 - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 207  

Příspěvek č. 70

Dekuji za pochvalu, jako kazdemu muzi mi to dela dobre :-). Cil byl 160g, to bych bral jako velky uspech, na konec vse shrnu a napisu, bohuzel se mi ani zdaleka nepodarilo vyuzit potencial, ktery toto ma. Ale i tak to vypada o hodne lepe, nez minule a jak mi groveri rikame, nemusi prset, staci kdyz kape :-).

Jako nejvetsi vyhodu pestovani jedne kvetiny vidim pravni hledisko, prestupek je to do peti kytek...A jsem presvedcen ze by zaplnila i 80*80cm, chci to zkusit :-).


Edit: Tady je vidět, co tato kytka zvladne!!!

https://youtu.be/N8ot0C5PJu8

Ať už máš celopéro, hátéčko, nebo žiletku, všude se musí makat... A to nemluvim o fetbajku!

DP Think different, hydro, porovnání světel Mars hydro vs moje DIY Vero 29

Naposledy upravil Krteček1 07-01-2019 v 18:23 PM

Old Post 07-01-2019 v 18:10 PM
Krteček1 je offline   Profil uživatele Krteček1   Find more posts by Krteček1   Foto galerie člena Krteček1   Click here to Send Krteček1 a Private Message   Add Krteček1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
centurion
Stálý Člen

Karma uživatele centurion - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 163 

Příspěvek č. 71

zkus priste think big, to je vetsi bracha think diffrenta. dojizdi to asi o 2 tydny dyl. v tech 80x80 bych se nebal ani 300g na kytku.

Old Post 07-01-2019 v 19:36 PM
centurion je offline   Profil uživatele centurion   Find more posts by centurion   Foto galerie člena centurion   Click here to Send centurion a Private Message   Add centurion to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MagiCman
Stálý Člen

Karma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 72

Hoj,uber hodku na periode a uz jen vodu,moc pekny pest

Old Post 07-01-2019 v 20:51 PM
MagiCman je offline   Profil uživatele MagiCman   Find more posts by MagiCman   Foto galerie člena MagiCman   Click here to Send MagiCman a Private Message   Add MagiCman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krteček1
Stálý Člen

Karma uživatele Krteček1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Krteček1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Krteček1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Krteček1 - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 207  

Příspěvek č. 73

Ahoj, díky, proč mám zkrátit periodu?

Ať už máš celopéro, hátéčko, nebo žiletku, všude se musí makat... A to nemluvim o fetbajku!

DP Think different, hydro, porovnání světel Mars hydro vs moje DIY Vero 29

Old Post 07-01-2019 v 20:53 PM
Krteček1 je offline   Profil uživatele Krteček1   Find more posts by Krteček1   Foto galerie člena Krteček1   Click here to Send Krteček1 a Private Message   Add Krteček1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psyweed
Stálý Člen

Karma uživatele psyweed - 95% PěstitelskáKarma uživatele psyweed - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 672 

Příspěvek č. 74

Ahoj, tak som kusok postupil...

tuto som nasiel dufam ze spravne:
https://www.digikey.sk/products/en/...29&pageSize=500

Len neviem co dalej naklikat jake filtre aby som vybral ten spravny chip na moje ucely.

Ked si to objednal kolko to asi trvalo kym to dorucili?

Mam tieto alternativy pre HomeBox Vista 120x120x60 moze mat 3 poschodia:

1. Ktory Chip zvolit (respektive 2x) co mi osvetli 120x60 teda 60x60 by mal pokryt jeden, cisto rast pre matky.

2. Zaujimalo by ma ako vysoko musi by ten chip aby nasvietil 60x60 priestor, aby som vedel kolko poschodi mi vyjde.

3. pripadne pouzit tieto chipy aj na sadenice miesto T5 trubic aby som nemal zbytocne vela typov v boxe

dik

Old Post 12-01-2019 v 16:48 PM
psyweed je offline   Profil uživatele psyweed   Find more posts by psyweed   Foto galerie člena psyweed   Click here to Send psyweed a Private Message   Add psyweed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krteček1
Stálý Člen

Karma uživatele Krteček1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Krteček1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Krteček1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Krteček1 - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 207  

Příspěvek č. 75

Psyweed, tohle nejsem schopen odpovědět, já jsem zatím udělal první pokus, viz toto vlákno, hoď to do vlákna o ledkách.

Ať už máš celopéro, hátéčko, nebo žiletku, všude se musí makat... A to nemluvim o fetbajku!

DP Think different, hydro, porovnání světel Mars hydro vs moje DIY Vero 29

Old Post 12-01-2019 v 17:06 PM
Krteček1 je offline   Profil uživatele Krteček1   Find more posts by Krteček1   Foto galerie člena Krteček1   Click here to Send Krteček1 a Private Message   Add Krteček1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krteček1
Stálý Člen

Karma uživatele Krteček1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Krteček1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Krteček1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Krteček1 - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 207  

Příspěvek č. 76





76. den - sklizeň, druhá květina pro porovnání je z 80. tého dne. Bylo hrozně moc spodků, trvalo mi to 5 hodin.

Ať už máš celopéro, hátéčko, nebo žiletku, všude se musí makat... A to nemluvim o fetbajku!

DP Think different, hydro, porovnání světel Mars hydro vs moje DIY Vero 29

Old Post 12-01-2019 v 17:12 PM
Krteček1 je offline   Profil uživatele Krteček1   Find more posts by Krteček1   Foto galerie člena Krteček1   Click here to Send Krteček1 a Private Message   Add Krteček1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krteček1
Stálý Člen

Karma uživatele Krteček1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Krteček1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Krteček1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Krteček1 - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 207  

Příspěvek č. 77



Zde ještě kmen a struktura.

Ať už máš celopéro, hátéčko, nebo žiletku, všude se musí makat... A to nemluvim o fetbajku!

DP Think different, hydro, porovnání světel Mars hydro vs moje DIY Vero 29

Old Post 12-01-2019 v 17:21 PM
Krteček1 je offline   Profil uživatele Krteček1   Find more posts by Krteček1   Foto galerie člena Krteček1   Click here to Send Krteček1 a Private Message   Add Krteček1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krteček1
Stálý Člen

Karma uživatele Krteček1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Krteček1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Krteček1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Krteček1 - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 207  

Příspěvek č. 78






Přátelé, kamarádi,

zde přikládám fotky výsledku po usušení, asi jsem to usušil moc, dal jsem to na plechy a pustil na to ještě ventilátor. Nicméně jelikož to nekouřím, tak to zas tak moc nevadí...

Výsledek:
1) velké palice - 200g, ale 2 palice ponechány v celku se stonkem, proto odečítám 20g a započítávám 180g.

2) střední palice - 60g.

3) spodky - 50g

To je dohromady 290g, což předčilo i moje největší noční můry :-). Výkon světla odhaduji na 200w, z toho mi vychází 1.45g/w, a na plochu to dává 806g/m2.

Na poslední fotce chybí ještě jedna sklenička se spodky, jinak ty velké sklenice jsou ty velké od okurek....

Ještě chystám jeden příspěvek, kde shrnu své zkušenosti a postřehy do dalších kol.

Ať to roste

Zdraví Krtek

https://youtu.be/KStcS_ZJWms

Ať už máš celopéro, hátéčko, nebo žiletku, všude se musí makat... A to nemluvim o fetbajku!

DP Think different, hydro, porovnání světel Mars hydro vs moje DIY Vero 29

Old Post 18-01-2019 v 17:48 PM
Krteček1 je offline   Profil uživatele Krteček1   Find more posts by Krteček1   Foto galerie člena Krteček1   Click here to Send Krteček1 a Private Message   Add Krteček1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krteček1
Stálý Člen

Karma uživatele Krteček1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Krteček1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Krteček1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Krteček1 - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 207  

Příspěvek č. 79

Tak ještě několik zkušeností nakonec

1) 65 * 55cm prostoru je málo, příště zkusím tak 80*80, bylo hrozně moc spodků, už nevěděla kam ty další květy dávat

2) zvolená watáž byla zbytečně moc vysoká (použil jsem cca 600w/m2) květina na mne působila"přepáleným dojmem, příště zkusím cca 400w/m2

3) při vyšších výkonech světel je potřeba zvětšit rezervoár, a nebo použít jiný systém, od začátku květu mi začaly hrozně létat hodnoty, hlavně ph a objevovaly se různé deficity, korigoval jsem to 2x denně a bylo to málo často jsem změřil neskutečné hodnoty (příště 50l, 25l roztoku bylo málo)

4) od začátku použiji 3000k 90CRI, modré světlo to hrozně moc rozvětvilo, to sklízení pak bylo za trest.....

5) na sklizeň nebyla žádná rekace, udělal jsem něco špatně?

Ať už máš celopéro, hátéčko, nebo žiletku, všude se musí makat... A to nemluvim o fetbajku!

DP Think different, hydro, porovnání světel Mars hydro vs moje DIY Vero 29

Old Post 22-01-2019 v 18:53 PM
Krteček1 je offline   Profil uživatele Krteček1   Find more posts by Krteček1   Foto galerie člena Krteček1   Click here to Send Krteček1 a Private Message   Add Krteček1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Funny420
Stálý Člen

Karma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 399  

Příspěvek č. 80

Neudělal jsi nic špatně,naopak! 290 g na jednom automatu je šílený výsledek! K+

Chinese LED PC grow

funnyho fóliáč 2k18

CFL PC grow SCROG druhé kolo

150w LED spider vero 29 gen 7,100x45x45,1xsomango,2xjack herer,1x phantom og

150w vero,135x45x45,4x AK-47 Fast od Fair seeds

Old Post 23-01-2019 v 05:38 AM
Funny420 je offline   Profil uživatele Funny420   Find more posts by Funny420   Foto galerie člena Funny420   Click here to Send Funny420 a Private Message   Add Funny420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:03 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8019610 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív