Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 21× GoGrow květináče a 2×300w Vero: box 240×120×200
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 33

citace:
Původní příspěvek od M@gicWeeD
Mas to krasne, mit tam jiny svetla tak je to dokonale . Jo prosim te, priste tu litrovou HPSku nesundavej, az to budes fotit .
a jaký jiný světla bych tam měl dávat 😀

Old Post 20-12-2018 v 16:23 PM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moatas
Stálý Člen

Karma uživatele Moatas - 37% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 34 

Příspěvek č. 34

Pěkný to máš.

Old Post 20-12-2018 v 20:34 PM
Moatas je offline   Profil uživatele Moatas   Find more posts by Moatas   Foto galerie člena Moatas   Click here to Send Moatas a Private Message   Add Moatas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SubFocus
Stálý Člen

Karma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 271 

Příspěvek č. 35

Jak vysoko máš ty lampy od rostlin? Já mám led od frynka a mám 20cm a ikdyž netopí, tak se sazeničkám nelíbilo přesvícení :-/ Má to mnohem větší výkon než ostatní světelné zdroje. Každopádně pěkné.

Jen tak jsi hoden volnosti a bytí, když rveš se o ně den co den.

SubFocusova CBD mikrozahrádka

Pěstování pod LED - Základní informace + zkušenosti

Old Post 20-12-2018 v 20:40 PM
SubFocus je offline   Profil uživatele SubFocus   Find more posts by SubFocus   Foto galerie člena SubFocus   Click here to Send SubFocus a Private Message   Add SubFocus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 36

citace:
Původní příspěvek od SubFocus
Jak vysoko máš ty lampy od rostlin? Já mám led od frynka a mám 20cm a ikdyž netopí, tak se sazeničkám nelíbilo přesvícení :-/ Má to mnohem větší výkon než ostatní světelné zdroje. Každopádně pěkné.
čus na sazenice klidně i 70 čísel a jinak 50 cm je optimální 😉

Old Post 25-12-2018 v 11:09 AM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 37

Čus a pěkný svátky vám všem 😉 Dneska jsou holky,12.den na 12/12 😉 Po EC 1,8 mi trošku vyletěly,tak jsem dnes zvedal světla o 30 centimetrů nahoru 😉

Old Post 25-12-2018 v 11:25 AM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 38




Čus a pěkný svátky vám všem 😉 Dneska jsou holky,12.den na 12/12 😉 Po EC 1,8 mi trošku vyletěly,tak jsem dnes zvedal světla o 30 centimetrů nahoru 😉 Jinak dneska jsem jim dal už květové hnojivo, Terra Max,Ata XL a přidal jsem Ata Clean a Cal-Mag.. EC 1,6....

Old Post 25-12-2018 v 11:27 AM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 39


citace:
Původní příspěvek od Bouřekk
Čus a pěkný svátky vám všem 😉 Dneska jsou holky,12.den na 12/12 😉 Po EC 1,8 mi trošku vyletěly,tak jsem dnes zvedal světla o 30 centimetrů nahoru 😉 Jinak dneska jsem jim dal už květové hnojivo, Terra Max,Ata XL a přidal jsem Ata Clean a Cal-Mag.. EC 1,6....

Old Post 25-12-2018 v 11:29 AM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 40

Zdarec, s tím světlem můžeš níže. Budeš mít i spodky velmi pěkné. Já mám ranec I na spodnich patrech. Sice je to dupačka na stříhání, ale v takovém prostoru by to udělalo + 100-200 g navíc

Old Post 25-12-2018 v 13:38 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 41

citace:
Původní příspěvek od fikus37
Zdarec, s tím světlem můžeš níže. Budeš mít i spodky velmi pěkné. Já mám ranec I na spodnich patrech. Sice je to dupačka na stříhání, ale v takovém prostoru by to udělalo + 100-200 g navíc
50 centimetrů nad vršky je optimální, níž to nemá cenu dávat... Měl jsem pak spálený vršky a blbě narostlý..Na spodky kašlu, před příští zálivkou to pořádně oholím a nechám jen větve co mají nějaký potenciál..😉 Minulé kolo jsem tam nechal spodky a žádný zázraky to neudělalo, stejně jsem ty malý větve vyházel, zbytečný stříhání navíc,alespoň pro mě.. Zbytečná energie pro tu kytku.. Vysoká vlhkost kvůli hromadě zeleně,kytky se o sebe opíraly atd.. Dneska jsem zalil prvně květovým..za 4 dny na 16.dnech už tak nějak bude vidět co a jak bude vypadat a ty chudý malý větve půjdou pryč...

Old Post 25-12-2018 v 17:32 PM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 42






Zdravím všechny, dneska 17.den 12/12.. EC 1,7 Terra Max,Ata XL,Ata Clean,Pk 13-14 jsem dneska dal poprvé..Atazyme a Cal-Mag jsem přidal..😉

Old Post 30-12-2018 v 15:59 PM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sakumprdum
Stálý Člen

Karma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 1489 

Příspěvek č. 43

Tohle je ráájj

komu se neleni tomu se zeleni

Old Post 30-12-2018 v 16:13 PM
sakumprdum je offline   Profil uživatele sakumprdum   Find more posts by sakumprdum   Foto galerie člena sakumprdum   Click here to Send sakumprdum a Private Message   Add sakumprdum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 44

FIII HA ! To je poradna plantaz
Klobouk dolu Perfektni kolo....to bude.
Jen tak dal !

Ja snad do toho taky prastim a koupim jeste jedno Vero.

Naposledy upravil Madical-Strains 30-12-2018 v 19:53 PM

Old Post 30-12-2018 v 19:22 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psyweed
Stálý Člen

Karma uživatele psyweed - 95% PěstitelskáKarma uživatele psyweed - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 672 

Příspěvek č. 45

Tie 2 panely mas tento Model : LSVE330W - 6x Vero 29 gen7 + 18x Cree red 660nm ?


Dik

Old Post 30-12-2018 v 21:23 PM
psyweed je offline   Profil uživatele psyweed   Find more posts by psyweed   Foto galerie člena psyweed   Click here to Send psyweed a Private Message   Add psyweed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 46

citace:
Původní příspěvek od psyweed
Tie 2 panely mas tento Model : LSVE330W - 6x Vero 29 gen7 + 18x Cree red 660nm ?


Dik
jj mělo by to tak být 😉

Old Post 01-01-2019 v 00:04 AM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 47

Zdarec,tak dneska jsem se odhodlal něco vyfotit,je to 14 dní zpátky co jsem fotil naposledy,za tu dobu se toho spousty stalo... Několik chyb, napadlo mě vyndat jednu kytku, tím jich asi pět popadalo a zlámali se vršky, musel jsem je vyházet.. Druhá chyba byla neostříhal jsem spodky, takže se nikam nedostanu,s tím je spojená další zrada že třem kytkám přestala přitékat voda a já se tam nedostanu... Všechno špatný je ale k něčemu dobrý, příště vím co nedělat 🤣

Old Post 15-01-2019 v 15:58 PM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 48





Sorry zapomněl jsem dát ty fotky, včera foceno, 33.den 12/12 😀

Naposledy upravil Bouřekk 16-01-2019 v 15:34 PM

Old Post 16-01-2019 v 15:08 PM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:14 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0557190 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív