Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » První indoor AF pod LED - názory, rady, postřehy na setup
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Mr.Dalby
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Dalby - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Dalby - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Dalby - 84% Pěstitelská

Registrován: Feb 2015
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 17

Obstarej si dobry feminizovany semena, kdyz si chtel jet ze semen.

Zdraví Mr.Dalby

Old Post 13-01-2019 v 12:22 PM
Mr.Dalby je offline   Profil uživatele Mr.Dalby   Find more posts by Mr.Dalby   Foto galerie člena Mr.Dalby   Click here to Send Mr.Dalby a Private Message   Add Mr.Dalby to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 18

Jako je to takový základ naučit se pěstovat od semena po sklizeň 😉 ale na ty auta bych se fakt vyprd. Za mě první kolo od řízků a pak, až budeš mít co kouřit, tak v klidu od semena 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 13-01-2019 v 12:28 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 19

hodim do placu neco odeme,spostu veci je psano hore,ale kdyz to tu uvidis vicekrat,utvrdi te to ze mame pravdu.
takze AF ne-zadnej cas neusetris,vem klony na zacatek nejlepsi.
filtr vetsi,neco podobnyho jako odtah
hnojky vem i grow,root
disko ne,bud 400w soda nebo nejakou seriozni ledku
pritah neni treba
CO2 taky nepotrebujes
vzal bych obyc teku 6,5L(kvetinace)
GL.

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 13-01-2019 v 12:53 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ShinDy
Stálý Člen

Karma uživatele ShinDy - 80% PěstitelskáKarma uživatele ShinDy - 80% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 20

Diky hosi za rady, to jsem presne potreboval, abych to vyladil a melo to smysl. Vzhledem k argumentum se na AF vykaslu a prvni kole vemu rizky a dalsi uz asi od semene (podle toho jak se mi to povede). Svetla beru poradny LED zadny disco seriovka a mozna nakonec uvolnim vic prostoru a vezmu HomeBox ambient r120, ktery je nesrovnatelne lepsi.

Old Post 13-01-2019 v 13:29 PM
ShinDy je offline   Profil uživatele ShinDy   Find more posts by ShinDy   Foto galerie člena ShinDy   Click here to Send ShinDy a Private Message   Add ShinDy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pampaliny
Stálý Člen

Karma uživatele Pampaliny - 94% PěstitelskáKarma uživatele Pampaliny - 94% PěstitelskáKarma uživatele Pampaliny - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 44 

Příspěvek č. 21

Ahoj, pokud budeš mít box doma, tak doporučuji vyzkoušet novinku desky osazené mp čipy. Mají větší účinnost než klasický vero čipy. Osobně jsem pod nimi odjel jen jedno kolo, ale je to fakt pecka. Mám je od ledidealu ale ještě je nemají na stránkách.

Old Post 13-01-2019 v 14:12 PM
Pampaliny je offline   Profil uživatele Pampaliny   Find more posts by Pampaliny   Foto galerie člena Pampaliny   Click here to Send Pampaliny a Private Message   Add Pampaliny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ShinDy
Stálý Člen

Karma uživatele ShinDy - 80% PěstitelskáKarma uživatele ShinDy - 80% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 22

Škoda, že je tam zatím nemají chtěl jsem se podívat jak to vypadá, máš to někde v galerii? A na kolik to vyšlo v porovnání s Vero čipy?

Old Post 13-01-2019 v 14:20 PM
ShinDy je offline   Profil uživatele ShinDy   Find more posts by ShinDy   Foto galerie člena ShinDy   Click here to Send ShinDy a Private Message   Add ShinDy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pampaliny
Stálý Člen

Karma uživatele Pampaliny - 94% PěstitelskáKarma uživatele Pampaliny - 94% PěstitelskáKarma uživatele Pampaliny - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 44 

Příspěvek č. 23


Ahoj,tady je moje kolo
http://grower.cz/forum/showthread....16&pagenumber=1
A tady je fotka co mi poslali jak to ted dělají.

Old Post 14-01-2019 v 07:16 AM
Pampaliny je offline   Profil uživatele Pampaliny   Find more posts by Pampaliny   Foto galerie člena Pampaliny   Click here to Send Pampaliny a Private Message   Add Pampaliny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eňo ňůňo
Stálý Člen

Karma uživatele eňo ňůňo - 74% PěstitelskáKarma uživatele eňo ňůňo - 74% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 158 

Příspěvek č. 24

hps je stara,ale ucinna.kazdy chce samozrejme to nej,ale led bych na zacatek nedoporucoval.
treba ti to pomuze,kdyz uz za tento nazor zase budu ocekavat negativni karmu.
led ma mnoha uskali od specificke vyzivy pocinaje....ale toho sis asi vsimnul z vetsiny growu pod led tady.
mluvim i z vlastni zkusenosti.hps udela velkou paradu.

geneeticky zmutovanej konik

Old Post 15-01-2019 v 09:00 AM
eňo ňůňo je offline   Profil uživatele eňo ňůňo   Find more posts by eňo ňůňo   Foto galerie člena eňo ňůňo   Click here to Send eňo ňůňo a Private Message   Add eňo ňůňo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psyweed
Stálý Člen

Karma uživatele psyweed - 95% PěstitelskáKarma uživatele psyweed - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 672 

Příspěvek č. 25

citace:
Původní příspěvek od Pampaliny
Ahoj,tady je moje kolo
http://grower.cz/forum/showthread....16&pagenumber=1
A tady je fotka co mi poslali jak to ted dělají.


Videl som tu "mega" krabicu na CannaFeste. nieviem ci je to priprava na 4-5 zdrojov ale na 1 panel s Multimetrom z aliexpress a stmievacom sa mi to zda dost velke.

Old Post 15-01-2019 v 15:58 PM
psyweed je offline   Profil uživatele psyweed   Find more posts by psyweed   Foto galerie člena psyweed   Click here to Send psyweed a Private Message   Add psyweed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ShinDy
Stálý Člen

Karma uživatele ShinDy - 80% PěstitelskáKarma uživatele ShinDy - 80% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 26

citace:
Původní příspěvek od eňo ňůňo
hps je stara,ale ucinna.kazdy chce samozrejme to nej,ale led bych na zacatek nedoporucoval.
treba ti to pomuze,kdyz uz za tento nazor zase budu ocekavat negativni karmu.
led ma mnoha uskali od specificke vyzivy pocinaje....ale toho sis asi vsimnul z vetsiny growu pod led tady.
mluvim i z vlastni zkusenosti.hps udela velkou paradu.


Tak jasne HPS stara a ucina a spolehliva, nicmene pro me ma prilis mnoho zaporu a radeji zainvestuju do kvalitniho LED panelu nez kupovat komponenty pro provoz hps na 1-2 pesty pesty, po kterych bych se na hps stejnak nejspis vysral. Myslim ze pri dnesni nabidce led panelu pro growing se daji sehnat paradni kousky, ktere budou ve vysledku lepsi nez hps. Je jasne ze nema cenu kupovat nejaky disco led, puvodne jsem chtel Mars II (coz neni ten nejvetsi shit) nicmene jsem byl presvedcenka at si radeji poridim panel od Frynka a to taky nejspise udelam.

Old Post 15-01-2019 v 16:42 PM
ShinDy je offline   Profil uživatele ShinDy   Find more posts by ShinDy   Foto galerie člena ShinDy   Click here to Send ShinDy a Private Message   Add ShinDy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:54 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6846760 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív