Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Waty, waty, waty, aneb kolik w/m2 má ještě smysl ?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
Mr.Dalby
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Dalby - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Dalby - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Dalby - 84% Pěstitelská

Registrován: Feb 2015
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 17

3,125 m2, 2x 600W Gawita digistar. Je to ten nejlepsi vysledek, ale standard se stejne pohybuje okolo 1,9kg. Jinak diky, uz tam letim.

Zdraví Mr.Dalby

Old Post 09-01-2019 v 19:50 PM
Mr.Dalby je offline   Profil uživatele Mr.Dalby   Find more posts by Mr.Dalby   Foto galerie člena Mr.Dalby   Click here to Send Mr.Dalby a Private Message   Add Mr.Dalby to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 18

trochu matiky... 3,1m2 je cca 130x240... do hloubky jen o 10cm vice oproti tomu co je bezne doporucovany na 2x600w (120x240), To samy tech 1,55 (120x120=1,45m2 o moc vetsi to teda neni 125x125cca). Me to nijak zasadni rozdil teda neprijde... o moc vic nez "standartne" toho tam nenarves.

Zajimalo me zkratka jak to vypada, jaky medium, kultivacni technika, cim to krmis, nejakej special figl? genetika? (protoze si nemyslim ze by to byl nejakej standart kazdyho zkusenyho a to ani tech 1,4 co jsi psal, me se to povedlo zatim jedinkrat pod led a to sem pocital i takovy ty popcorn spodky co za moc nestoji)

Nerikam ze Ti neverim ze se povedlo (ale ani to ze verim), uznej sam ze to takhle vypada jak prazdny placnuti do vody... priucil bych se rad, ale kdyz si toho svyho know-how tak cenis...

BTW. pratele mas asi na hlavu trochu... mit to zdokumentovany tak lidi budou verit spis ikdyby to bylo cinkly, nez kdyz to tady jen tak placnes.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Naposledy upravil crazyben 09-01-2019 v 22:16 PM

Old Post 09-01-2019 v 21:51 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Dalby
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Dalby - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Dalby - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Dalby - 84% Pěstitelská

Registrován: Feb 2015
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 19

125x250, 24 az 25ks v kokosu. Automaticka zavlaha vlastni vyroby, zastip jeden na zacatku kvetu. A par figlu co to samozrejme odlisujou. Predevsim jde o praci se vzduchem. Ten je nejdulezitejsi a vetsina lidi tady to proste dela spatne. Jako napoveda pekny ne?

Zdraví Mr.Dalby

Old Post 09-01-2019 v 22:14 PM
Mr.Dalby je offline   Profil uživatele Mr.Dalby   Find more posts by Mr.Dalby   Foto galerie člena Mr.Dalby   Click here to Send Mr.Dalby a Private Message   Add Mr.Dalby to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 20

jojo diky

na zacatku kvetu? Stipes v dobe kdy prepinas?

Se vzduchem bojuju porad... neni to jednoduchy v byte v panelaku ale to nebude naporad

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 09-01-2019 v 22:16 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Dalby
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Dalby - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Dalby - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Dalby - 84% Pěstitelská

Registrován: Feb 2015
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 21

Presne v ten den. Osvedcil se mi sok na zacatku kvetu. Zacinaji pak nakvejtat cca 8 dnu po prepnuti. V panelaku to chce stesti na dobry patro a orientaci. Vim z vlastni zkusenosti.

Zdraví Mr.Dalby

Old Post 09-01-2019 v 22:24 PM
Mr.Dalby je offline   Profil uživatele Mr.Dalby   Find more posts by Mr.Dalby   Foto galerie člena Mr.Dalby   Click here to Send Mr.Dalby a Private Message   Add Mr.Dalby to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HVR
Stálý Člen

Karma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 314 

Příspěvek č. 22

citace:
Původní příspěvek od Mr.Dalby
125x250, 24 az 25ks v kokosu. Automaticka zavlaha vlastni vyroby, zastip jeden na zacatku kvetu. A par figlu co to samozrejme odlisujou. Predevsim jde o praci se vzduchem. Ten je nejdulezitejsi a vetsina lidi tady to proste dela spatne. Jako napoveda pekny ne?


Pravda je,ze vzduch je mega dulezity...me se zvedl vynos o 0.2g/w jen tim,ze jsem tahal vzduch primo z venku pri identickych podminkach (medium,vlhkost,strain,svetlo) Ted budu zkouset cisty worm humus vlastni vyroby a jsem zvedavy,zda to s vynosem neco udela...

Old Post 10-01-2019 v 10:46 AM
HVR je offline   Profil uživatele HVR   Find more posts by HVR   Foto galerie člena HVR   Click here to Send HVR a Private Message   Add HVR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Dalby
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Dalby - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Dalby - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Dalby - 84% Pěstitelská

Registrován: Feb 2015
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 23

To je jasny, spravna vymena plynu je preci zakladni predpoklad. Ty taky nikam nedobehnes, kdyz se ti nebude perfektne dejchat. A zivotni cyklus ty kytky je maraton ve sprintu.

Zdraví Mr.Dalby

Old Post 10-01-2019 v 19:04 PM
Mr.Dalby je offline   Profil uživatele Mr.Dalby   Find more posts by Mr.Dalby   Foto galerie člena Mr.Dalby   Click here to Send Mr.Dalby a Private Message   Add Mr.Dalby to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HVR
Stálý Člen

Karma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 314 

Příspěvek č. 24



Diky za karmy chlapi...moc fotek hazet nechci a ani moc nefotim,ale tak neco nahodim z posledniho pokusneho kola...

Old Post 11-01-2019 v 21:01 PM
HVR je offline   Profil uživatele HVR   Find more posts by HVR   Foto galerie člena HVR   Click here to Send HVR a Private Message   Add HVR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Dalby
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Dalby - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Dalby - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Dalby - 84% Pěstitelská

Registrován: Feb 2015
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 25

Tak jsem to nasel. To byl jeste polopunk. V ty dobe jsem jeste zalival rucne a neni to to posledni kolo pred upravama. Tohle je jeste starsi. I tak tam bylo 1280g a to je to vic nez sest let dozadu. Snad se aspon trosku obhajim.

Zdraví Mr.Dalby

Old Post 11-01-2019 v 21:44 PM
Mr.Dalby je offline   Profil uživatele Mr.Dalby   Find more posts by Mr.Dalby   Foto galerie člena Mr.Dalby   Click here to Send Mr.Dalby a Private Message   Add Mr.Dalby to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Dalby
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Dalby - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Dalby - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Dalby - 84% Pěstitelská

Registrován: Feb 2015
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 26



Tady neco je.

Zdraví Mr.Dalby

Old Post 11-01-2019 v 21:54 PM
Mr.Dalby je offline   Profil uživatele Mr.Dalby   Find more posts by Mr.Dalby   Foto galerie člena Mr.Dalby   Click here to Send Mr.Dalby a Private Message   Add Mr.Dalby to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
M@gicWeeD
Stálý Člen

Karma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% Pěstitelská

Registrován: Jun 2018
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 27

Tak nic, asi chyba u me . Pekny stangle . Jak je velka ta merka?

LED Vero 740w indica vs sativa
18x BigBud coco drip 2x450w LED by FrYnK
Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 11-01-2019 v 22:16 PM
M@gicWeeD je offline   Profil uživatele M@gicWeeD   Find more posts by M@gicWeeD   Foto galerie člena M@gicWeeD   Click here to Send M@gicWeeD a Private Message   Add M@gicWeeD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Dalby
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Dalby - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Dalby - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Dalby - 84% Pěstitelská

Registrován: Feb 2015
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 28

Ty fotky mely prez pet mega, nejdriv jsem je musel zmensit, nechtelo mi je to vzit. Ta baterka ma 37cm. Jinak to je moby dick, ten je oproti criticalu takovej rozvernej strejda. Ale kdo chce poradny baseballky tak doporucuju. V podstate berky zustaly, jen jich neni 120 ale 200. Mista je na fotce dost.

Zdraví Mr.Dalby

Naposledy upravil Mr.Dalby 11-01-2019 v 22:38 PM

Old Post 11-01-2019 v 22:19 PM
Mr.Dalby je offline   Profil uživatele Mr.Dalby   Find more posts by Mr.Dalby   Foto galerie člena Mr.Dalby   Click here to Send Mr.Dalby a Private Message   Add Mr.Dalby to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Luise
Stálý Člen

Karma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 371  

Příspěvek č. 29

Mr.Dalby mam podobnou zkusenost Kokos, Libra 4 do truhliku a 6x400w 3,6kg. Pocitej bratu 1,5g/w Top kytka 140g. rezy od mistniho pro me top matkare. Cim vic lamp a vic uhlu nasviceni tim vetsi bomby. To bejvavalo, ted kdyz to neflakam jedu minimum g/w pod 400w ale rekl bych spis stredne vynosny odrudy.
Jinak k tematu myslim ze 600w s dobrym stinidlem je luxus. Lepsi nez 1000w v cooltube nebo nejskym sunpro kuli chlazeni. Jestli to uchladis muzes to zkusit, moc lidi z takovou zkusenosti nenajdes.
Legracni bylo kdyz jsem si koupil winga a kdyz jsem to zapnul kamos zacal koukat co stim je, ze toho svetla ubylo. Zatim co ono se tak krasne rozbilo do vsech stran 😁

Naposledy upravil Luise 15-01-2019 v 03:32 AM

Old Post 15-01-2019 v 03:16 AM
Luise je offline   Profil uživatele Luise   Find more posts by Luise   Foto galerie člena Luise   Click here to Send Luise a Private Message   Add Luise to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
El Dudelíno
Sportovní Rybář

Karma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 301  

Re: Waty, waty, waty, aneb kolik w/m2 má ještě smysl ? Příspěvek č. 30

citace:
Původní příspěvek od tuffgong1
... dělám pokus, kdy svítím 400w HPS v cooltube na plochu 60x60cm (teplota u vrcholků cca 27 stupňů). Což je v přepočtu cca 1100w/m2 a tedy o nějakých 10% více než je označeno za ideální v daném článku v legalizaci. Uvidím jak to půjde a dyštak přidám info jak to vypadá.


Zdar.

nebudu tu brát v potaz tunu napsaných sraček, nezapomeň že nejde jen o plochu, ale hlavně hloubku, dosah efektivního světla směrem dolů.
Takže vše se odvíjí podle způsobu pěstování a použitém strainu.
ta čtyřkoule ti osvítí plochu pěkně, ale 30 čísel pod vršky už bude chmíří.
Zato litr ti bude pálit až do podlahy.

Takže přepočítávat to na plochu je pičovina.

... důležité je mít všechno krapet v píči, žádné očekávání - žádné zklamání

Old Post 15-01-2019 v 11:33 AM
El Dudelíno je offline   Profil uživatele El Dudelíno   Find more posts by El Dudelíno   Foto galerie člena El Dudelíno   Click here to Send El Dudelíno a Private Message   Add El Dudelíno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SubFocus
Stálý Člen

Karma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 271 

Příspěvek č. 31

Tak uvedu svou zkušenost.

Já měl 250w, ale to je tak solidních 15 let zpět, startér, tlumivka, kondík Tlumivka topila a bzučela jako prase - mrcha jedna, ještě dnes to slyším na ploše 60x60x120 (nějaký homebox xs či tak nějak) a vždy výnos když bylo nejlépe kolem 190g. Ale i 130 se stávalo.
Mi šlo o to, abyto bylo hulitelné a bylo toho na co nejdelší dobu.

Kolegová 250w ve stanu 120x60x170(180 to už nevím, byly tehdy dva typy).
Dával pod 250w digitálem HPS kolem 250w běžně. Myslím že nejvíce 265g, ale to byl strop a co víc, nehulil ale používal na masti, takže ho velikost šišek a podobné parametry asi moc netrápily. Ty kraje dost nedosvícené, paličky o ničem ale do masti pro něj super. Samozřejmě klasika hlína.

Já co jsem jel nejvíce bylo 120x120x200 s 600w s digi předřaníkem (jel jsem na 660w super lumen či jak se to jmenovalo), wing, kokos-drip. Hnojky komplet AH + enzymy + PK 13/14, vzduch prima klima přímo z venčí a odtah rovnou do komína. Začla zima tak jsem pak tahal z dílny, takže bylo v boxu i když jsem měl stínítko relativně blízko kolem 24c a v noci jsem nastavil ventilaci jen 4x za hodinu na 5 minut jinak by tam bylo i 10c. Řezy od bývalého MODa (boha či jak jste mu tu říkali) a měl jsem krásných 740 gramofonů - jenže pak už jsem jel řezy od místních kluků a to už se nedalo, dával jsem sice tak průměrně 590, někdy i přes 600 ale už to nebylo ono. Většina šla do mastí a zbytek se vyhulilo v partě (samozřejmě ty nejkásnější mega sálámy ).

Takže vím, že 120x120x200 s kvalitním vybavením a kvalitními řezy by se tak reálně do 1,4g/w by asi s nějakým snad aerem či nevím čím někdo mohl dostat. 2G/W - noooo to už je snad proti fyzice

Pod ledkou to bude úplně jiné, ale to zatím nemohu zhodnotit.

Kluci, víte, rád bych ještě poznamenal, aby jste se nehádali. Již v tom vážení můžou být určité rozdíly. Jestli při vážení uprostřed salámu necháš větvičku, nebo z toho velkého salámu otráš jen ty paličky na větvičce. Jak to sušíš (tzn. kolik to má vlhkosti). Kdysi u té 250 jsem míval 130 protože jsem měl ještě z minulého kola a tak jsem dolej další, ostříhal a nechal pověšené i měsíc pak se to drolilo na prach jak to bylo přesušené.

U 600w jsem si na to dával větší pozor takže jsem to ve vhodnou dobu šoupl do sklenic a otevíral. Měl jsem ve velkých sklenicích a salámy jsem vážil celé i s větvičkou. I tohle může být důvod tak pěkného výsledku.

Taky bude záležet na váze, její kvalitě, kalibrací ... A v neposlední řadě na velikosti ega Protože pokud chci být frajer zde před cizími lidmi (neberte to zle kamarádi, ale zůstáváme v anonymitě ) tak to samozřejmě zvážím semotamo s nějakým tím stonečkem - celý salám na větvičce, dám bacha abych to mohl co nejdříve dát do sklenic a věřím, že mám minimálně pod 600w hned o 50g navíc

Takže buďte na sebe hodní a přejte ostatním. Někdo musí být první, ale záleží jestli je podstivě první a nebo první jako rusové na olymiádě

Mějte se, SF

Jen tak jsi hoden volnosti a bytí, když rveš se o ně den co den.

SubFocusova CBD mikrozahrádka

Pěstování pod LED - Základní informace + zkušenosti

Old Post 15-01-2019 v 12:59 PM
SubFocus je offline   Profil uživatele SubFocus   Find more posts by SubFocus   Foto galerie člena SubFocus   Click here to Send SubFocus a Private Message   Add SubFocus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SubFocus
Stálý Člen

Karma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 271 

Příspěvek č. 32

Kluci, všimli jste si jedné podstatné věci?

Podívejte se někdy do galerie mikropěstování, jak jede panáček v pc boxu pod cflkami- udělá 21g a jeho radost je 1000x upřímnější a větší než kdyby pod 600w dal g/w. A já mám radost s ním. A co na tom že nedosáhl beztak ani 0,5g/w. Ono to roste i v ebdně od počítače a ve finálne mám neuvěřitelných 21g !!! Tohle je u mě správný grower!

Naproti tomu borec si v galerii indoor jede 600w a když dá 550g tak už jsou z toho všichni bez nálady ... Jaký je to vlastně patlal, že s tak ideálními podmínkami nedal g/w.
JENŽE! Je to takové neosobní, řekl bych až dokkonce sterilní protože už tam prostě jde o ten výnos.

Samo, že to tak neplatí vždy i panáček s 2x 600 může mít radost jako malé dítě, ale už to není skromné a kde není skromnost tak málo kdy bývá srdcovost a radost. A o tom bych řekl že to je. Číslo je číslo a tím také zůstane - pocit a zažité chvíle jsou na celý život a jsou součástí tvé osoby.

Teď jsem si třeba vzpoměl, jak jsem poprvé jel 70w v skříňce himalayan gold a vzpomínám jak příjemně mi po něm bylo, ale kolik ho bylo, to netuším - taky vzpomínám na ten WR z pod 600w kerého sice bylo před g/w ale byl tak silný, že už se často někdo přehulil a bylo mu tak akorát blbě a pak jsem stejně většinu dal do mastičky protože co s tím, když mi to nesedí. Ale, byl jsem borec co dal g/w!

A k čemu to?

Sorry, že tu plkám hovna, snad nebudu zaspamován negativní karmou, ale jen jsem chtěl sdělit svůj pocit, na který bych řekl v dnešní době už spousty lidí zapomínají ...

SF

PS: Znáte ten theard od Kvasimoda : Pěstování na okně jednoducho a lacino? Pamatuji, jak jsem ho četl po prvé a měl jsem neuvěřitelnou radost a cítil jsem silnou inspiraci ...

Jen tak jsi hoden volnosti a bytí, když rveš se o ně den co den.

SubFocusova CBD mikrozahrádka

Pěstování pod LED - Základní informace + zkušenosti

Old Post 15-01-2019 v 13:35 PM
SubFocus je offline   Profil uživatele SubFocus   Find more posts by SubFocus   Foto galerie člena SubFocus   Click here to Send SubFocus a Private Message   Add SubFocus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:03 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6667540 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív