Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 10x MAZAR,250w MH-HPS,light mix,Advanced Hydroponics.1st
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
zverinazezlenic
Stálý Člen

Karma uživatele zverinazezlenic - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 171  

Obecné 10x MAZAR,250w MH-HPS,light mix,Advanced Hydroponics.1st Příspěvek č. 1


Zdravíčko.
Tak jsem rozjel první "real grow" s cenově přijatelným vybavením.
Osazenstvo:klony 10x z growbazaru,měli to být NORTHERM LIGHTS ale nakonec MAZAR
Hlína:biobizz light mix +kokosovou briketu 7l,keramzit
Světlo:250w Metalhalogen + sodík
Ventilátor: ? /asi pořídím výkonější pc vent. a umístím k výbojce.
Box: podkrovní skosená střecha u komína v pokoji,plánuji udělat zdi z polistyrenových obdelníků (25x20+-?),na které nalepím odrazovou folii?..°
Jinak květináče jsou zatím provizor na rozjed,zasazeno v Út 7.1.2019,jsou umístěny v pěstební vaně.

Mám na začátek pár otázek,mám přesadit z menších květináčů do větších nebo mám počkat?
Nechci je trápit když byli v utery zasazeny tak at nemají 2x do týdne přešup,ale zase si říkám že když z rockwoolové kostky vyseli 10cm stonky tak je škoda to dát do malého květináče a nevyužít plný potenciál.
Výbojku mám přes spínací hodiny a měřič el. energie.,snažim se na ně teď svítit co to dá,prý je to pro klony něaký čas potřeba.
Stínidlo zatím nemám pověšené ale bídně umístěné na zemi takže mi reflektuje více na jednu stranu která dostává čoud a s tím už tu mám první problém.
Spínací hodiny jsem nastavil tak že mi sepli v noci a jeli až do rána kdy jsem je vypojil.
Jedna z kytiček byla umístěna moc blízko a tak něak se upadá.viz PHoto.
Pak se mi jedna kytka jak kdyby zlomila,nevím jetli vlivem nedostatečného zalití což mi přijde nepravděpodobné,nicméně byla umístěna nejdál od stínidla.
Jak často a kolik mám zalívat? Zalívám přes kostky tak něak akorát aby to steklo až ke kořenům a postupně hlídám aby nevyschla vana.
Mám hnojivo AH-grow,kolik mám míchat do 2,5l vody,půlku malého panáku ?
Vodu mám z kávovaru která jde přes filtry,PH a EC zatím neměřím.
To bude asi všechno co bych od vás potřeboval zodpovědět.

Naposledy upravil zverinazezlenic 11-01-2019 v 14:55 PM

Old Post 11-01-2019 v 14:34 PM
zverinazezlenic je offline   Profil uživatele zverinazezlenic   Find more posts by zverinazezlenic   Foto galerie člena zverinazezlenic   Click here to Send zverinazezlenic a Private Message   Add zverinazezlenic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zverinazezlenic
Stálý Člen

Karma uživatele zverinazezlenic - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 2


"Vlevo dole" je umístěna kyti která přes noc dostala největší čoud,ale překvapivě se během pár hodin vzpamatovala a vypadá jako by se nic nestalo,asi opravdu kvalitní klony.

Tady přikládám foto té která nevím proč se začala klátit k zemi,nechápu proč stonek je dost silný,jedině že by ztrácela/přebývala na vodě...Poradte mi jak jí HELP\out.

Prý je jako voda dobrý rozpuštěný sních,táta povídal na klíčení, máte zkušenosti?
Mám dárt do vany kokos aby měli kyti větší vlhkost?

Dále se chci zeptat na lepenku na antireflexní folii,když má stejné vlastnosti tak nemusím kupovat folii samotnou ? Řikal jsem si že se mi bude lépe pracovat se 7,5cm pásky,abych je vylepil na zed než, s 125 folii kterou bych musel ořezávat .
Jaký mám zvolit ventilátor. Díky za odpovědi,zhasnu,du se koupat a až se vrátím tak se těšim na odpovědi...

Old Post 11-01-2019 v 15:11 PM
zverinazezlenic je offline   Profil uživatele zverinazezlenic   Find more posts by zverinazezlenic   Foto galerie člena zverinazezlenic   Click here to Send zverinazezlenic a Private Message   Add zverinazezlenic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 3

nech si to presunout do indoor galerie,tahle sekce je pro teorii,ne pro seriali....
ta kytka se ohejba za svetlem.....
solidnni mučírnička.....
mel jsi dat dohromady box,neco nastudovat a az pak zacit pestovat......

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 11-01-2019 v 15:27 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MatesMaty
Stálý Člen

Karma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 481  

Příspěvek č. 4

No kámo vyjádřím se pokud možno slušně protože jsi očividně línej nejen při práci ale i při studování informací. Hůř zasázený klony jsem neviděl. Klony stačily dát napřed do 1 litrových květináčků, zálivka jen s 2 ml/l Rhizotonicu ph 6,0 a stačí 50-100 ml denně aby nebyla hlína přemokřená. Světlo slabý aby nedostaly pecku od tepla a stihly si vytvořit kořenový bal a postupně přidávat intenzitu světla. Dávkování máš všude na internetu tak nebud tak línej a podívej se !!!! Sníh jako zálivku ? Zbláznil ses ? Voda stačí odstátá 24 hodin z kohoutku kvůli chloru. Chyby dělá každej ale tohle je totální laxnost, nic víc. Víc tady přispívat nebudu. Stejně ti to zdechne.

Old Post 12-01-2019 v 11:00 AM
MatesMaty je offline   Profil uživatele MatesMaty   Find more posts by MatesMaty   Foto galerie člena MatesMaty   Click here to Send MatesMaty a Private Message   Add MatesMaty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vesničan
Stálý Člen

Karma uživatele Vesničan - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vesničan - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vesničan - 95% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 106 

Příspěvek č. 5

Tak tohle je ulet 😂

Old Post 12-01-2019 v 12:22 PM
Vesničan je offline   Profil uživatele Vesničan   Find more posts by Vesničan   Foto galerie člena Vesničan   Click here to Send Vesničan a Private Message   Add Vesničan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zverinazezlenic
Stálý Člen

Karma uživatele zverinazezlenic - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 171  

Dotaz Přesazení,přemístění stínidla,ventilator. Příspěvek č. 6

Myslite ze by se kytka ohybala za svetlem a tim se zlomila ?
Přesazeno 5x do čtvercových květináčů (myslim že 1l),ostatní zůstaly v menších domácích s dírama na dně a keramzitem.
Litrové květináče zasypané vespod lávovou drtí,keramzitem pak natrhaný rockwool s hlínou,a light mix.
Světlo přemístěno zhruba 50cm nad kytky,k tomu puštěný větrák aby jim to tolik netopilo.
Menší problémy s teplotou,ráno byla teplota vody ve vaně okolo 18*C,ted uz jsem začal do místnosti topit.
Kytky zalévám vodou z nabobtnalého kokosu.
U jedné kytky jsem musel odstříhnout 2lístky které padaly a nejspíše usychaly,asi protože přes noc byla výbojka asi 10-15cm níže.
Také mi některé listy začínají hnědnout ale jde o ty které byli zastřihnuté,některé jak kdyby blednout a vadnou.
Může za to vlhkost zalévání ? Mám ted svítit 18/6 nebo více ?
Kolik vody udržovat ve vaně ? a jak často zalévat?
Box se postupně dostavý,na nový nemám tedka cash.
V týdnu koupím antidetekční lepenku,a tyky PC větrák na výbojku,at mi tam neběží stolní ventilátor.
Koukněte na fotky a poradte mi prosím.

Old Post 12-01-2019 v 13:47 PM
zverinazezlenic je offline   Profil uživatele zverinazezlenic   Find more posts by zverinazezlenic   Foto galerie člena zverinazezlenic   Click here to Send zverinazezlenic a Private Message   Add zverinazezlenic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zverinazezlenic
Stálý Člen

Karma uživatele zverinazezlenic - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 7

Tak jo.
Myslíte že kytka je schopná se během ohýbání za světlem zlomit ?
Včera přesazeno do litrových květináčů UP.
Vespod lávová drť,keramzit,rockwool vlákna s hlínou,light mix,postupně se bude přisipávat.
Vyplatí se přidávat nahoru kokos?
Zalévám z nabobtnalého kokosu asi 50ml kelímkem.
Dnes zvednuta výbojka +-45cm nad kytky.
Musel jsem zastříhnout 2lístky u jedná kytky na fotce protože padali a vypadali suché.
To mi přijde že je vidět na pár kytkách taky a rád bych se tomu vyvaroval.
Listy začínají blednout uprostřed a jsou takové zplihlé ,ale je to ojedinělé.
Ale jinak rostou hezky,u některých klonů se hezky z rockwoolu rozrůstají na dva stonky.
Může to být nízkou teplotou v noci,mě napadlo tak radši topim i do pokoje.
Mám je postřikovat vodou ? Kolik zalívat,jak často ? Jak nastavit světlo 18/6 nebo dokonce více ?
Přistí týden seženu PC ventilátor a atidekční odrazovou lepenku.

Old Post 12-01-2019 v 13:59 PM
zverinazezlenic je offline   Profil uživatele zverinazezlenic   Find more posts by zverinazezlenic   Foto galerie člena zverinazezlenic   Click here to Send zverinazezlenic a Private Message   Add zverinazezlenic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zverinazezlenic
Stálý Člen

Karma uživatele zverinazezlenic - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 171  

Dotaz foto Příspěvek č. 8


...

Old Post 12-01-2019 v 14:09 PM
zverinazezlenic je offline   Profil uživatele zverinazezlenic   Find more posts by zverinazezlenic   Foto galerie člena zverinazezlenic   Click here to Send zverinazezlenic a Private Message   Add zverinazezlenic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zverinazezlenic
Stálý Člen

Karma uživatele zverinazezlenic - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 9


.

Old Post 12-01-2019 v 14:12 PM
zverinazezlenic je offline   Profil uživatele zverinazezlenic   Find more posts by zverinazezlenic   Foto galerie člena zverinazezlenic   Click here to Send zverinazezlenic a Private Message   Add zverinazezlenic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zverinazezlenic
Stálý Člen

Karma uživatele zverinazezlenic - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 10


Na 2, fotce je vidět jak se listy,tenčí a zeslabují.

Old Post 12-01-2019 v 14:13 PM
zverinazezlenic je offline   Profil uživatele zverinazezlenic   Find more posts by zverinazezlenic   Foto galerie člena zverinazezlenic   Click here to Send zverinazezlenic a Private Message   Add zverinazezlenic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gantis
Stálý Člen

Karma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 281  

Příspěvek č. 11

Týpek si dělá určitě prdel,ale divím se,že mu to za to stojí,obětovat ten čas.


Ser na Béma, Topola, Špidlu a Zemana
zpívej dokola se mnou ganja marihuana
papírky bonga, do toho tráva
ubal to s náma, zduň to, dej si páva.

Old Post 14-01-2019 v 09:29 AM
gantis je offline   Profil uživatele gantis   Find more posts by gantis   Foto galerie člena gantis   Click here to Send gantis a Private Message   Add gantis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plechmonique
Stálý Člen

Karma uživatele Plechmonique - 94% PěstitelskáKarma uživatele Plechmonique - 94% PěstitelskáKarma uživatele Plechmonique - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 52 

Příspěvek č. 12

Tak zacal si to trosku na pankáče. Ale taky to znam. Jen si prosim nech poradit od clenu kteri jsou tu dele a uz neco sklidili.

1.kolo CRITICAL & POWER KUSH

Old Post 14-01-2019 v 09:41 AM
Plechmonique je offline   Profil uživatele Plechmonique   Find more posts by Plechmonique   Foto galerie člena Plechmonique   Click here to Send Plechmonique a Private Message   Add Plechmonique to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zverinazezlenic
Stálý Člen

Karma uživatele zverinazezlenic - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 13


Jojo,přesně,konečně rozumná odpověď,už se mi tady nechtělo to updatovat,dal jsem to i na overgrow a tam jsou trochu jine reakce.
Stínidlo jsem zavěsil na řetěz ke stropnici a je +50cm,u něj jede stolní ventilátor.

Old Post 14-01-2019 v 12:12 PM
zverinazezlenic je offline   Profil uživatele zverinazezlenic   Find more posts by zverinazezlenic   Foto galerie člena zverinazezlenic   Click here to Send zverinazezlenic a Private Message   Add zverinazezlenic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gantis
Stálý Člen

Karma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 281  

Příspěvek č. 14

Pošli teda prosimtě link na overgrow vlákno,rád počtu


Ser na Béma, Topola, Špidlu a Zemana
zpívej dokola se mnou ganja marihuana
papírky bonga, do toho tráva
ubal to s náma, zduň to, dej si páva.

Old Post 14-01-2019 v 12:19 PM
gantis je offline   Profil uživatele gantis   Find more posts by gantis   Foto galerie člena gantis   Click here to Send gantis a Private Message   Add gantis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zverinazezlenic
Stálý Člen

Karma uživatele zverinazezlenic - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 15


AND HERE IT IS...
https://overgrow.com/t/10x-mazar-du...-mh-hps/17050/6
Zajímal by mě váš názor na listy co jsou na fotce v kruhu,co s nima,na OG jsem to pochopil tak že nechat tak dlouho jak můžu kvuli fotosyntéze.
Občas mi angličtina dělá problémy,ikdyž see učim 10let.
Tady ještě přiložím foto zlomené kytky,která se o to lépe rozjíždí odspoda,zato nahoře je zplihlá.
Týdení program na světlo a ventilátor je nastaven na 12/12,v noci budou mit +20C,uvidíme se asi až v pátek,tak doufám že mi to někdo doma zaleje.
Kdyby se vám 12/12 zdálo na vajico,tak poradte...PEACE

Old Post 14-01-2019 v 14:27 PM
zverinazezlenic je offline   Profil uživatele zverinazezlenic   Find more posts by zverinazezlenic   Foto galerie člena zverinazezlenic   Click here to Send zverinazezlenic a Private Message   Add zverinazezlenic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gantis
Stálý Člen

Karma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 281  

Příspěvek č. 16

Naposledy se tu vyjádřím. Když jsi línej se naučit i absolutní základy,tak se na pěstování vyser! Pochopil bych,kdyby jsi si něco přečetl a přesto by se ti to sralo,tak že se zeptáš a myslím si,že je tu spousta zkušených členů,kteří by ti s radostí poradili,o tom to tady je,ale když si debilní hovado,co položí stinidlo na zem a ani si nepřečteš,kolik svítit,tak nečekej nějakou ochotu a už vůbec ne nějakej výsledek. Čést


Ser na Béma, Topola, Špidlu a Zemana
zpívej dokola se mnou ganja marihuana
papírky bonga, do toho tráva
ubal to s náma, zduň to, dej si páva.

Old Post 15-01-2019 v 07:43 AM
gantis je offline   Profil uživatele gantis   Find more posts by gantis   Foto galerie člena gantis   Click here to Send gantis a Private Message   Add gantis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:31 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0868830 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív