Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » vlastný e-liquid do vape
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
saimon99
Nový Člen

Karma uživatele saimon99 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 4  

vlastný e-liquid do vape Příspěvek č. 1

cavte, kamos doniesol z anglicka neskutocne silnu napln do e cigy, ten co to predaval vravel ze su strainy ako gorila glue, OG kush, amnesia haze a lemon haze vraj aby to dobre vonalo . Najprv som mu neveril ze je to take silne, ale bolo to uplne ine jak domaca trava, hlavne po viacerích slukoch samotný efekt netrval dlho iba tak 40 minut potom to vyprchalo, kicklo to hned do dvoch minut od sluku som bol high, samozrejme za tyzden to padlo dole,

ale to ma priviedlo k rozmyslaniu ze si nieco podobne skusim vyrobit doma, z tym ze by som to daval do vape a nie do e cigy. jasne ze nemam tak ksilne strainy ale nevadi, uz som co to si o tom nastudoval, ale stale neviem ktorá metoda je ucinnejsia samozrejme najprv vsetko dekarboxylovat, a potom ci to rovno varit v PG/VG,(toto mi pride ako slaba cesta) alebo to vymocit v etanole a potom odparit etanol aby som mal iba cisty olej. ..napadla ma aj butánová metóda ale prisla mi príliš zložitá.

(takziez ten typek hovoril ze to robi nejako tak ze to nechava luhovat v niecom dost dlho a potom to vyraba) , z toho usudzujem ze to bolo asi v tom etanole, co ma priviedlo na dalsie myslienky ako: cim viac sa to bude luhovat tym to bude silnejsie? .. zrejme ano, ale potom by to trebalo prefiltrovat este asi cez hlinku aby sa z tade odstranili nepotrebne hnusy ako chlorofyl a tak.

takziez ale neviem ako sa to cez tu hlinku( ci co to je ) ma spravne filtrovat, a samozrejme rozmyslam aj kde budem ten etanol odparovat no, tolko z mojich úvah

súhrn mojich otázok:
1. ktorou cestou dostanem čo najsilnejší výsledok?
1.2 ak etanolovou cestou ako dlho by som to mal luhovat, a v chlade alebo teple?, na slnku alebo v tieni? vo videach som videl ze to luhovali len pár minút aby sa tam neuvolnovali neziaduce latky(chlorofyl etc.) ale z toho mi vyplyva ze tam bude menej kanabidolov.
2. neziaduce latky by sa dali odstranit filtraciu? ak ano ako prefiltorvat etanol cez hlinku?
3. ako ucinne odparovať etanol(aby mi to nevzplanulo) ?

Naposledy upravil saimon99 07-01-2019 v 15:00 PM

Old Post 07-01-2019 v 14:12 PM
saimon99 je offline   Profil uživatele saimon99   Find more posts by saimon99   Foto galerie člena saimon99   Click here to Send saimon99 a Private Message   Add saimon99 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Just
Stálý Člen

Karma uživatele Just - 50% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 153  

Příspěvek č. 2

Pokud chci udělat kapky (liquid), mně osobně se zdá jako dobrá tahle cesta, i když vyžaduje destilátor za čtyři tisíce (a kávovar).

Old Post 07-01-2019 v 15:31 PM
Just je offline   Profil uživatele Just   Find more posts by Just   Foto galerie člena Just   Click here to Send Just a Private Message   Add Just to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Just! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
saimon99
Nový Člen

Karma uživatele saimon99 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 3

dost dobré video, hlavne zrozumitelne vsetko, ten destilátor by sa dalo nejako obist, ale nevadi ze travu nedarboxyloval?

Old Post 07-01-2019 v 15:57 PM
saimon99 je offline   Profil uživatele saimon99   Find more posts by saimon99   Foto galerie člena saimon99   Click here to Send saimon99 a Private Message   Add saimon99 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Just
Stálý Člen

Karma uživatele Just - 50% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 153  

Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od saimon99
dost dobré video, hlavne zrozumitelne vsetko, ten destilátor by sa dalo nejako obist, ale nevadi ze travu nedarboxyloval?


Nad alternativou jsme bádali, ale asi je nejjednodušší ho koupit

Proces jede při nějaké nastavené teplotě, tak při něm by měla dekarboxylace proběhnout, detaily budou v jeho manuálu.

Old Post 08-01-2019 v 12:14 PM
Just je offline   Profil uživatele Just   Find more posts by Just   Foto galerie člena Just   Click here to Send Just a Private Message   Add Just to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Just! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 5

Jakou barvu mel ten liquid? Kdyz jsem byl v Californii, tak tam byl zlaty, krasne pruzracny. Hulilo to paradne. Je vic metod, jak to vyrobit. Nevite, jestli to jde namichat z DAB? To je takovy cannabis med, taky krasne zlaty.

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 08-01-2019 v 20:21 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
saimon99
Nový Člen

Karma uživatele saimon99 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od Moltres
Jakou barvu mel ten liquid? Kdyz jsem byl v Californii, tak tam byl zlaty, krasne pruzracny. Hulilo to paradne. Je vic metod, jak to vyrobit. Nevite, jestli to jde namichat z DAB? To je takovy cannabis med, taky krasne zlaty.


hej presne take zlatiste to bolo a hej pojde to namiesat z DABov lebo to uz mas vlastne extrahovane kanabidoli cize uz to len nejakym sposobom musis zmiesat z PG/VG a mas to hotove

Old Post 09-01-2019 v 13:00 PM
saimon99 je offline   Profil uživatele saimon99   Find more posts by saimon99   Foto galerie člena saimon99   Click here to Send saimon99 a Private Message   Add saimon99 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
saimon99
Nový Člen

Karma uživatele saimon99 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od Just


Nad alternativou jsme bádali, ale asi je nejjednodušší ho koupit

Proces jede při nějaké nastavené teplotě, tak při něm by měla dekarboxylace proběhnout, detaily budou v jeho manuálu.


a mas ho skusal si to? ten destilatro myslim a vyrabas si sam tie liquidy? pripadne nejake rady co sa ti osvecilo

Naposledy upravil saimon99 09-01-2019 v 13:23 PM

Old Post 09-01-2019 v 13:01 PM
saimon99 je offline   Profil uživatele saimon99   Find more posts by saimon99   Foto galerie člena saimon99   Click here to Send saimon99 a Private Message   Add saimon99 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Just
Stálý Člen

Karma uživatele Just - 50% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 153  

Příspěvek č. 8

Kamarád, zjistím, jestli to objednal a použil.

Old Post 09-01-2019 v 13:26 PM
Just je offline   Profil uživatele Just   Find more posts by Just   Foto galerie člena Just   Click here to Send Just a Private Message   Add Just to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Just! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ales-All
Stálý Člen

Karma uživatele Ales-All - 42% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 9

Cau, taky jsem zkoušel dělat liquid z dabu . Dal jsem dab a liqud do malý skleněný misky a tu ohříval ve vodní lázni . No výsledek byl takovej ze když jsem se na to podíval tak barva byla trosku do zlata jak se to rozpustilo ale jsou tam takový jako malinký olejovy oka( jako na polivce ) dal jsem toho dabu jenom trosku takže to silný nak moc nebylo ale šlo to tam cítit . Za mě bych řekl ze by to chtělo dát tak 1g dabu na 5ml liquidu. A někde jsem četl ze dělají liquid přímo na wax tak v tom se to asi rozpustí úplně ale nevím jak ho sehnat . Každopádně pište jak se daří vám udělat Thc liquid třeba to nak dáme dohromady

Old Post 05-02-2019 v 17:10 PM
Ales-All je offline   Profil uživatele Ales-All   Find more posts by Ales-All   Foto galerie člena Ales-All   Click here to Send Ales-All a Private Message   Add Ales-All to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DrGrinspoon
Stálý Člen

Karma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 10

https://www.waxliquidizer.com nech sa páči

Old Post 05-02-2019 v 19:02 PM
DrGrinspoon je offline   Profil uživatele DrGrinspoon   Find more posts by DrGrinspoon   Foto galerie člena DrGrinspoon   Click here to Send DrGrinspoon a Private Message   Add DrGrinspoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ales-All
Stálý Člen

Karma uživatele Ales-All - 42% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 11

Tak to si zabil 👍 díky Ti )

Old Post 05-02-2019 v 19:06 PM
Ales-All je offline   Profil uživatele Ales-All   Find more posts by Ales-All   Foto galerie člena Ales-All   Click here to Send Ales-All a Private Message   Add Ales-All to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keen
Stálý Člen

Karma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 12

neni tu náhodou někdo, kdo objednával terpeny? Případně nějakej tip nebo odkud to opravdu dorazí?

Old Post 11-02-2019 v 10:39 AM
Keen je offline   Profil uživatele Keen   Find more posts by Keen   Foto galerie člena Keen   Click here to Send Keen a Private Message   Add Keen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ales-All
Stálý Člen

Karma uživatele Ales-All - 42% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 13

Co jsou terpeny ? To má něco společného s liquidem?

Old Post 11-02-2019 v 10:59 AM
Ales-All je offline   Profil uživatele Ales-All   Find more posts by Ales-All   Foto galerie člena Ales-All   Click here to Send Ales-All a Private Message   Add Ales-All to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keen
Stálý Člen

Karma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 14

https://www.greenrelief.ca/blog/wha...nabis-terpenes/

hodně zjednodušeně třeba limonen je terpen, kterej dělá citrusovou vůni a chuť. Když se dělá extrakt destilační metodou, tak udělaj 99% extrakt THC, ale postupem přijdou o veškerou chuť, takže je "bez chuti", až po celym procesu se přimíchávaj terpeny na dochucení (mimo jiných vlastností). Je jich několik, ale tady sem nikde nenarazil na jejich prodej.

btw myslim že ten waxliquidizer je právě terpen bez chuti, kterej dělaj jen na rozmíchání extraktů do cartridge

Old Post 14-02-2019 v 15:40 PM
Keen je offline   Profil uživatele Keen   Find more posts by Keen   Foto galerie člena Keen   Click here to Send Keen a Private Message   Add Keen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ales-All
Stálý Člen

Karma uživatele Ales-All - 42% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 15

Ok zkusím o tom něco víc zjistit . Každopádně já už si objednal z Anglie ten waxliquidzer tak mezi 20-27 má přijít, tak dam pak vědět . Jde to dělat prej i z normálního liqidu ale nesmí být VG jenom PG . Z toho to budu dělat asi dneska tak jsem zvedavej jakej bude mezi tím rozdíl . Pak nápisu co jsem zjistil určitě by bylo dobrý sehnat ještě ten terpen a udělat 3. Várku a pak porovnat všude rozdíly

Old Post 17-02-2019 v 06:55 AM
Ales-All je offline   Profil uživatele Ales-All   Find more posts by Ales-All   Foto galerie člena Ales-All   Click here to Send Ales-All a Private Message   Add Ales-All to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Moje poznatky Příspěvek č. 16


Ahoj,

pokrocil jsem ve vyrobe. V prvopocatcich jsem to zkousel pres Dexso separator. Slo to dobre, extrakt ale nebyl nikdy uplne cisty, asi vlivem pouzivaneho kovoveho sita, dodaneho distributorem. Mozna by stalo za to dat tam kavovy filtr. Taky jsem to pak nemel v teple vodni lazni. Vysledek byl tmave hnedy vytazek.

V poslednim tydnu se mi do rukou dostal konecne Rosin DAB, privezl mi ho kamarad. Je s tim neskutecna drbacka, ale zase kazda metoda separace extraktu ma svoje. Na Rosin DAB se mi libi jeho cistota a taky to, ze uz pri pokojove teplote skoro tece Neni poznamenan zadnym butanem, nebo dimethyl-ethylenem z Dexsa. Je to znat na vysledne konzistenci liquidu i na chuti.

Liquid jako takovy z moji zkusenosti nejde udelat z PG a VG. Musis mit PEG. Na tohle jsem na ceskych webech jeste nenarazil, ale hodne to jede v Anglii. Propylenglykol ani Vegetable glycerin neumi dostatecne rozmelnit a navazat na sebe vytazek tak, aby byl rovnomerny, krasne cisty a dobre se vstrebaval ve vape. Ja pouzivam EJ MIX (je to smes propylen glykolu a Polyethylen glykolu, konkretne tam jsou PEG 400,300 a 200), ale prijde mi dobra volba od Dr. Grispoona ty waxliquidizery s terpenama, to tomu jeste doda chut ganje. Funguje to naprosto paradne.

Tohleto je uplne diskretni pokoureni. Sedis v hospode na pivu nebo vecer u telky v obyvaku a to koureni nejde skoro vubec citit. Nepoznavaji to ani lidi, co kouri elektronicke cigarety, prijde jim to uplne normalni, jako bys sis kouril svuj nikotinovy liquid. Dokonce ani denni uzivatele ganje v prvopocatcich neodhalili, ze jde o produkt z cannabis. Nejde z toho citit ganja ani jiny smrad. Jen trochu nasladly kour, ktery se za v okamziku rozptyli. V tomhle smeru to pokladam za urcitou revoluci v huleni

Mam pred sebou posledni cil a to naucit se delat svetlejsi extrakty. Takove, jake jsem videl v USA. Absolutne netusim, v cem to muze vezet. Vzdycky ho mam do hneda. Mozna je to starim vstupniho materialu, nevim, jak toho zatim docilit. Nebo zkusit jeste jiny extrakt a sice Shatter. Jen zatim nevim, jak na to. Good luck chlapi a budu rad za kazdeho zkusenosti, neverim tomu, ze jsem tak daleko pokrocil sam

Mejte se a experimentujte!

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 18-02-2019 v 11:22 AM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:25 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1350580 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív