Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Kokos,5x satans bride,5x ak 49, 1x malquerida
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 49

citace:
Původní příspěvek od fikus37
Já třeba nezastipoval vůbec a výsledky mám celkem dobrý. Každý ať si jede podle svého stylu, ne.


A odstranujes taky spodni slabe vetvicky?

Old Post 06-01-2019 v 19:28 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 50

Ne nic. Světlo spider dávám níže a mám i na spodnich větvích takové paličky tvrdé jako vrchy.
Musíš, ale světlo dávat postupně co nejniž aby si na to kytka zvykla. Jináč co jsem si všiml, když dám světlo níže hned jakmile přepnu na květ, tak kytka dostane grady a začínaji deficity a pak hnědé fleky atd

Old Post 06-01-2019 v 22:29 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 51

Jo, delam to stejne akorat ze ty nejslabsi male vetvicky odstrihnu aby sila mohla proudit do hlavnich vetv a vrzholvek., ty co jsou fakt prilis slabe a 2x zastip.

Old Post 06-01-2019 v 22:45 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jablickar
Stálý Člen

Karma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 52

citace:
Původní příspěvek od fikus37
Ne nic. Světlo spider dávám níže a mám i na spodnich větvích takové paličky tvrdé jako vrchy.
Musíš, ale světlo dávat postupně co nejniž aby si na to kytka zvykla. Jináč co jsem si všiml, když dám světlo níže hned jakmile přepnu na květ, tak kytka dostane grady a začínaji deficity a pak hnědé fleky atd


Já v růstu mám 40 Cm nad...jak to davas pak dolu jak prepinas ? O kolik to postupně davas níž ? A jaká je finální vzdálenost ?

Old Post 07-01-2019 v 07:37 AM
jablickar je offline   Profil uživatele jablickar   Find more posts by jablickar   Foto galerie člena jablickar   Click here to Send jablickar a Private Message   Add jablickar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jablickar
Stálý Člen

Karma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 53

citace:
Původní příspěvek od Madical-Strains
Jo, delam to stejne akorat ze ty nejslabsi male vetvicky odstrihnu aby sila mohla proudit do hlavnich vetv a vrzholvek., ty co jsou fakt prilis slabe a 2x zastip.



Ty úplně spodní dávám pryč taky..jako asi to prosviti ale nechce se mi s tím pak drbat...ale teď zkusím udělat has tak možná je nechám ať je dost materiálu

Old Post 07-01-2019 v 07:39 AM
jablickar je offline   Profil uživatele jablickar   Find more posts by jablickar   Foto galerie člena jablickar   Click here to Send jablickar a Private Message   Add jablickar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 54

No prave ze by melo byt vic materialu prave kvuli odstranovani slabych spodnich vetvicek , pak v tech vrcholovkach bude o to vice masa. Kdyz nechas i spodni slabe vetvicky tak sila nepujde do tech hlavnich palic.
Takhle to vsede uvadeji jak zvysit vynos.
Schvane se zeptam amika jak to dela on.

Old Post 07-01-2019 v 12:56 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jablickar
Stálý Člen

Karma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 55

Jako ano v tomhle mas pravdu...minule kolo jsem spodky celkem oholil...teď uvidím chci si s tím více vyhrát více ohýbat atd...minuly pest jsem přes měsíc a půl byl v zahraničí tak ze čas na ohybani nebylo vždy jen jak jsem domu dojel na skok...teď si dam zalezet😂😂😂

Old Post 07-01-2019 v 13:26 PM
jablickar je offline   Profil uživatele jablickar   Find more posts by jablickar   Foto galerie člena jablickar   Click here to Send jablickar a Private Message   Add jablickar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jablickar
Stálý Člen

Karma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 56

A určitě se zeptej jsem zvědav na odpověď

Old Post 07-01-2019 v 13:27 PM
jablickar je offline   Profil uživatele jablickar   Find more posts by jablickar   Foto galerie člena jablickar   Click here to Send jablickar a Private Message   Add jablickar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kazo
Stálý Člen

Karma uživatele Kazo - 89% PěstitelskáKarma uživatele Kazo - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 57

Pokud to budes ohybat a zaplnis prostor natolik aby svetlo neproslo pres horni patra, tak to urcite ohol.

Old Post 07-01-2019 v 14:59 PM
Kazo je offline   Profil uživatele Kazo   Find more posts by Kazo   Foto galerie člena Kazo   Click here to Send Kazo a Private Message   Add Kazo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 58

Tak sem se ho ptal.
Samozrejme ze oholit vsechny saby spodky.

Ale nase rozmluva se stocila k Reverzni osmoze a to me inspirovalo k zalozeni dalsiho vlakna
Tak doufam ze to mnohym z nas zase pomuze.

Old Post 07-01-2019 v 16:09 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 59



Čus, hodím sem fotky, jak to vypadá, když je odrůda, která se přirozeně dobře větví ( neustříhl jsem ani větvičku ). Pak už jen stačí trénovat kolínkama a vše doroste. Ale není to tak u všech odrůd 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 07-01-2019 v 16:29 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 60


Hodně záleží na odrudě.Nejlepší jsou kecy,jak tomu pomáhají různá barevná spektra,ale ty mají na kytku jen malý vliv. Dokonce tady borci tvrdí,že dokážou pomoci světla změnit kytce DNA.
Tady je jedna holka pod Verunou(myslím ,že to byla už generace 7 s Cree Holticulture 660nm od ledidealu)
58 gramofonu na kytce suchého a výška kolem 110cm
Jablickar, je to dupačka střihat spodky, kor v mých letech,ale výsledek stojí za to.

Old Post 07-01-2019 v 16:58 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 61

Pekny !
Skoda ze si k te palici pri foceni nedal nejake porovnani , treba ph metr.

Ale na to ja s 242w nikdy nedosahnu, to bych musel mit alespon 400-600w

Old Post 07-01-2019 v 17:15 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jablickar
Stálý Člen

Karma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 62






Tak ze dneska jsem zalival holky a tak detailně jsem se na všechny díval a na lepove pásky a co jsem do pic. Zas neviděl...ne ze jen na všech ak49 je deficit snad calmag pomůže dal jsem 1ml/l plus 3ml/l A+B cocos a ještě 4 ml enzymu....zase ty zajebane smutnice byly čerstvé ještě se na těch pascich hybaly ale litat jsem žádnou neviděl tak ze budu muset objednat zase hlistice...ty listy myslíte ze jak v předchozím kole jsou dodrbane od těch sviní a nebo ze dostaly málo calmagu...a na té poslední fotce to nevím co je smutnice to není Mělo to jak kdyby bílou barvu křídel

Old Post 07-01-2019 v 18:26 PM
jablickar je offline   Profil uživatele jablickar   Find more posts by jablickar   Foto galerie člena jablickar   Click here to Send jablickar a Private Message   Add jablickar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 63

Pamatujes si jeste co jsem ti psal o tech smutnicich v tomhle kole????

Tvl uz zas neco , nejakej deficit asi vapniku.
A ta munka to nevim co je

Old Post 07-01-2019 v 18:34 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jablickar
Stálý Člen

Karma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 64

Jo vím ze se dostaly do predpestu ze stanu...jenže dostaly hlistice taky pro jistotu...bohužel v prosinci už nesly objednat...doufám ze už půjdou teď objednat ať je mám doma co nejdřív

Old Post 07-01-2019 v 18:35 PM
jablickar je offline   Profil uživatele jablickar   Find more posts by jablickar   Foto galerie člena jablickar   Click here to Send jablickar a Private Message   Add jablickar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:12 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8503240 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív