Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » Podezření od PČR
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
centurion
Stálý Člen

Karma uživatele centurion - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 163 

Příspěvek č. 17

Nevím, nejsem právník.Asi můžou, když mají povolení v rámci nějakýho vyšetřování. Na mě měly celý album fotek, jak se někde s někým bavím a to jsem nebyl ani z ničeho obviněn. Pak se třeba ptaly, že jsem si kupoval tohle a tohle a že jsem to určitě použil k nelegální činnosti a bla bla bla a snaží se chytit čehokoliv. Hlavně moc nemluvit a nesnažit se to nějak okecat.

Old Post 05-01-2019 v 18:49 PM
centurion je offline   Profil uživatele centurion   Find more posts by centurion   Foto galerie člena centurion   Click here to Send centurion a Private Message   Add centurion to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 18

Ono u nich pomáhá prostě nevypovídat. Ať si důkazy seženou 😉
Pak se v určitých případech dá vymluvit na osobu blízkou a na základě toho opět odmítnout vypovídat

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 05-01-2019 v 18:53 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moatas
Stálý Člen

Karma uživatele Moatas - 37% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 34 

Příspěvek č. 19

citace:
Původní příspěvek od centurion
Doufej že tě mají jen za konzumenta, jinak čekej, že si projedou tvojí spotřebu elektřiny, internetovou a mobilní konverzaci, co si kde objednával a tak, jsou to klucí vychcaný skoro jak v kriminálce Miami. To ale člověk čumí až u výslechu na všechno dokážou v dnešní době přijít. Na souseda ob 2 baráky si vzaly i drona s kamerkou a čuměly mu do skleníku


Co se týče internetové komunikace, nákupů, atd. Tak to jsem v klidu. V tomhle směru si dávám bacha. Co se týče spotřeby, tak je to dvougenerační barák a je tam jen 600w. Jak jsem psal, nic tam už není, kdyby přišli se soudním povolením, tak najdou jen nějaké vybavení na pěst.

Old Post 05-01-2019 v 21:01 PM
Moatas je offline   Profil uživatele Moatas   Find more posts by Moatas   Foto galerie člena Moatas   Click here to Send Moatas a Private Message   Add Moatas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 20

citace:
Původní příspěvek od centurion
Nevím, nejsem právník.Asi můžou, když mají povolení v rámci nějakýho vyšetřování. Na mě měly celý album fotek, jak se někde s někým bavím a to jsem nebyl ani z ničeho obviněn. Pak se třeba ptaly, že jsem si kupoval tohle a tohle a že jsem to určitě použil k nelegální činnosti a bla bla bla a snaží se chytit čehokoliv. Hlavně moc nemluvit a nesnažit se to nějak okecat.


nemůžou... nevim jak přišli na to co si kde kupoval pokud nejsi obviněn a nepřijdou za majitelem obchodu s výzvou tak ten nemá právo cokoliv o komkoliv říkat. (u takovýho už bych nekoupil nic a ještě bych si o tom popovídal s dalšíma lidma ať ví u koho si kupujou věci )

A s odposlechy je to ještě zajímavější:
1. Odposlouchávání je přípustné ve chvíli, kdy je „vedeno trestní řízení pro zločin, na který zákon stanoví trest odnětí svobody s horní hranicí trestní sazby nejméně osm let“ a také pro další vypočtené závažné trestné činy.
2. Nařídit odposlech je však možné jen tehdy, pokud „lze důvodně předpokládat, že jím budou získány významné skutečnosti pro trestní řízení a nelze-li sledovaného účelu dosáhnout jinak nebo bylo-li by jinak jeho dosažení podstatně ztížené“.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 06-01-2019 v 11:09 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 21

citace:
Původní příspěvek od Pítr90
No jo, ale není podezření z páchání trestné činnosti nad GDPR???


jistě že je, nejdřív ale musíš být obviněn případně vyrozuměn o zahájení trestního stíhání...

jinak by si pčr mohla šmírovat koho chce jak chce a to by nebylo zrovna OK

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 06-01-2019 v 11:16 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
centurion
Stálý Člen

Karma uživatele centurion - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 163 

Příspěvek č. 22

Na mě to zahrály tak, že jsem údajně ve styku s někým proti komu už trestní stíhaní bylo zahájeno a že jsem podle nich spolupachatel, ale ve finále měly jen domněnky vycucaný z prstu. S právníkem jsem o tom nemluvil a ani jsem to nějak neměl zapotřebí, když mě z ničeho neobvily, tak mi to bylo jedno. Oni v tom stejně umí chodit a tu cestičku šedou zónou vždycky najdou. Kámoš třeba u výslechu dostal regulérně přes držku, protože si z nich dělal prdel a zahrály to tak, že kladl odpor.

Naposledy upravil centurion 06-01-2019 v 12:01 PM

Old Post 06-01-2019 v 11:44 AM
centurion je offline   Profil uživatele centurion   Find more posts by centurion   Foto galerie člena centurion   Click here to Send centurion a Private Message   Add centurion to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 23

a proto když jdu na výslech beru sebou právníká ale nadruhou stranu co čekal když si dělal prdel z policajta na výslechu? :/ ... taky sem jednou dostal pár ran "přes zlatý stránky" (nejsou pak moc vidět modřiny) a kámoše dokonce odvezli za město...

zato znám i jiný případy policajtů dobráků... známej pěstoval v bytě, patro pod sebou policajta... jednou se potkali na schodech a policajt mu říkal jen aby se trochu zklidnil, že za nim chodí lidi jako za sousedem že je cejtit tráva atp... že by nerad aby jednou za nim přišli jako za policajtem a on musel něco řešit. (město plný dementních smažek co dělaj bordel, takže vyhulence kterej jinak žije normálně řešit nechtěl)

ne vážně, vim jaký umí bejt svině, často si i vymejšlí kraviny a ptaj se na věci tak aby z tebe nenápadně dostali uplně jiný informace než se na první pohled zná atp... zatlačit na majitele gshopu pro ně bude asi taky hračka a ten radši povolí než aby si dělal nepřátele u pčr. Jedno je jasný, jako důkaz to použít nemůže, ale přiznejme si... uplně blbý nejsou a prostě ví... takže opratrnost je na místě vždy.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 06-01-2019 v 11:56 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
centurion
Stálý Člen

Karma uživatele centurion - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 163 

Příspěvek č. 24

v tom připadu s nimi spolupracovala i česká pošta, moje banka, poskytovatel internetu, poskytovatel mobilniho pripojeni, fejsbůk, elektrárny a firma, kde jsem v tý době pracoval, takže to nebylo jen to, že si nějakej nouma v growschopu pustil hubu na špacír Celý to vyšetřovaní bylo nakonec jen kvůli tomu, že se jeden známej fízl doslechl, od sousedky drbny, že mám ve skleníku zaseto. Tady to tak fízlové dělají, protože se tu nic neděje a nemají co roupama. Někde v Praze by se to asi nestalo, protože mají jiný věci na práci.

Old Post 06-01-2019 v 12:01 PM
centurion je offline   Profil uživatele centurion   Find more posts by centurion   Foto galerie člena centurion   Click here to Send centurion a Private Message   Add centurion to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 25

tyvole tak to čumim...

ale tak mě teda napadá jestli nešlo spíš o někoho jinýho, než o tebe? Toho s kym tě to fotili? Si psal že si údajně měl být ve styku s někým koho vyšetřovali...

Tak jestli nedělali bububu a jen čekali jestli něco pustíš... to je tady u nás taky běžná praxe

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 06-01-2019 v 12:06 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrowPlace
Stálý Člen

Karma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 677 

Příspěvek č. 26

Opatrnost je opravdu na miste. Cim vice lidi je do toho kolobehu zapojeno, tim exponencialne roste riziko. Proto napr nabizim moznost, misto faktury prodejku za hotove a prevod penez na osobni ucet, odeslani baliku pod mym jmenem. Kdyz kolikrat vidim jak mi dodavatele posilaji napr stany, kde to neni zabalene v nepruhledne folii, tak si rikam, chudak ten komu to poslou takto domu.

Grower sponzor

Old Post 06-01-2019 v 12:12 PM
GrowPlace je offline   Profil uživatele GrowPlace   Find more posts by GrowPlace   Foto galerie člena GrowPlace   Click here to Send GrowPlace a Private Message   Add GrowPlace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele GrowPlace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
garnier
Stálý Člen

Karma uživatele garnier - 60% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 27

todle dela napriklad i rapidled, neposila ze sidla firmy ale privatne, platba pak taky jde na privatni ucet namisto na firemni.
top servis

ja myslim ze lepsi byt paranoidni, kdyz to tady clovek cte.
nejel bych do growshopu s autem co ma registracku napsanou na mne a neplatil bych kartou.

tak samo bych tady nepostoval bez vpn a uz vubec bych nepostoval fotky udelane z fotaku v mobilu s uchovanymi gps souradnicemi )))

LED GURU

Old Post 06-01-2019 v 12:18 PM
garnier je offline   Profil uživatele garnier   Find more posts by garnier   Foto galerie člena garnier   Click here to Send garnier a Private Message   Add garnier to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Just
Stálý Člen

Karma uživatele Just - 50% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 153  

Příspěvek č. 28

To by u growshopu musela běžet kamera nebo tak.

Jen bych asi do formuláře na peroxid vodíku nepsal "pěstování konopí".

Old Post 06-01-2019 v 15:16 PM
Just je offline   Profil uživatele Just   Find more posts by Just   Foto galerie člena Just   Click here to Send Just a Private Message   Add Just to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Just! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
garnier
Stálý Člen

Karma uživatele garnier - 60% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 29

ve skoro kazde prodejne je kamera...
a kdyz bohuzel udajne s policii ochotne spolupracují...

LED GURU

Old Post 06-01-2019 v 15:18 PM
garnier je offline   Profil uživatele garnier   Find more posts by garnier   Foto galerie člena garnier   Click here to Send garnier a Private Message   Add garnier to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Just
Stálý Člen

Karma uživatele Just - 50% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 153  

Příspěvek č. 30

A tak já parkuju před prodejnou, ne v ní :-D

Old Post 06-01-2019 v 15:19 PM
Just je offline   Profil uživatele Just   Find more posts by Just   Foto galerie člena Just   Click here to Send Just a Private Message   Add Just to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Just! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
centurion
Stálý Člen

Karma uživatele centurion - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 163 

Příspěvek č. 31

Většina těch lidí, co pro ty firmy pracuje, k tomu nemá vztah, takže je jim celkem jedno, že vyslepičí důvěrný informace o zákaznících a pošpiní tak pověst firmy. Zaměstnanci chtějí mít hlavně svůj klid, odbít si šichtu a jít domů koukat na soudkyni barbaru. Když přijde polda bez povolení a řekne, že potřebuje třeba výpisy z účtů na někoho, tak většinou ochotně spolupracují a ani neví, že mají právo se s nima nebavit. Pokud se s nima náhodou někdo nebaví, tak si prostě jen počkají až se vymění směna a bude tam někdo blbější a ty informace jim vykecá.

Old Post 06-01-2019 v 16:49 PM
centurion je offline   Profil uživatele centurion   Find more posts by centurion   Foto galerie člena centurion   Click here to Send centurion a Private Message   Add centurion to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 32

Jak to tady čtu, tak taky přiložím pár vět s praxe. 1.pokud nepestujes na kšeft, tak tě mají kluci s protidrogové centrály na háku. 2.pokud máš doma box a někdo tě naprasi, tak policajti to musí prověřit a při nejhorším když najdou sušinu, tak si odpracujes pár hodin gratis.
Pokud ti policajti byli v klidu, tak to řešit nebudou. Pokud to je nějaký aktivista, tak by už u tebe byly.
Vy si myslíte, že je těžké prolomit VPN ochranu. Hoši buďte normální. Kdyby chtěli, tak vleti ke každému s nás. Jenže jim to za to nestojí. Pro 10 kytek dělat takové tahy.
Ten kdo pěstuje na kšeft, tak by se měl pořádně zamyslet jestli tady bude něco postovat.
Kdyby jste byli na protidrogová, tak co asi sledujete první? Nebo si snad myslíte, že tam jsou same gumy co nic nedělají?
Myslite si, že postupují podle zákona o odposlesich? To by vysetrily tak velké kulové.
U nás je momentálně napichnuto přes 23.000 telefonu a to je oficiální číslo, to neoficiální je 2x tak větší. Praxe : dneska napíchnout El. Komunikaci je velmi lehké a pak jak něco zjistí, tak požádají soudce o povolení.
A bude hůře. Zatím je u nás tolerance, ale počkejte až to naším politykum začne vadit, tak pak půjdou I po nás drobných pěstitelech. A ta doba není daleko Hrabiš s Komunistama nám tady ještě pěkně zatopi!!!

Old Post 06-01-2019 v 17:08 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:43 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6921220 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív