Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » Podezření od PČR
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Moatas
Stálý Člen

Karma uživatele Moatas - 37% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 34 

Podezření od PČR Příspěvek č. 1

Zdravím.

Mám takový problém a dilema. Dnes ke známému kde něco mám přijela PČR. Problém byl v tom, že mu utekl pes a oni ho chytili a přivezli. Taky chtěli vidět odkud utekl a vyfotili si to. Jenže v tom jeden z nich ucítil přes otevřené okno vůni sušiny. A zeptal se ho kde má tu "trávu". On samožřejmě cokoliv popřel a odjeli.
Vše jsme pro jistotu sbalili a co bylo potřeba vyhodili.
Teď k tomu co mám dělat dál? Máme čekat co se bude dít?

Old Post 05-01-2019 v 13:47 PM
Moatas je offline   Profil uživatele Moatas   Find more posts by Moatas   Foto galerie člena Moatas   Click here to Send Moatas a Private Message   Add Moatas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
centurion
Stálý Člen

Karma uživatele centurion - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 163 

Příspěvek č. 2

bude maximalne nejaka sledovacka v nejhorsim pripade vyslech a kdyz nic nezjisti tak se na to zase vyserou

Old Post 05-01-2019 v 15:57 PM
centurion je offline   Profil uživatele centurion   Find more posts by centurion   Foto galerie člena centurion   Click here to Send centurion a Private Message   Add centurion to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 3

Je to neprijemny , dokazu se vcitit do tve situace.
Ale domnivam se ze nebude vubec nic.

A jak to vubec mohly citit? Ty nemas v boxu nasazenej pachovej filtr?

Old Post 05-01-2019 v 16:09 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
centurion
Stálý Člen

Karma uživatele centurion - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 163 

Příspěvek č. 4

ty davas pachovej filtr na susinu?

Old Post 05-01-2019 v 16:19 PM
centurion je offline   Profil uživatele centurion   Find more posts by centurion   Foto galerie člena centurion   Click here to Send centurion a Private Message   Add centurion to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 5

Jasne ze pri pestovani a suseni mam zaplej pachac !
Ty ho snad nedavas kdyz sou kytky v kvetu nebo kdyz susis ,
nebo vubec kdyz je susina citit prave pri suseni ?

Kvuli tomu centurione, ten pachac vyrabej.

Old Post 05-01-2019 v 16:29 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
centurion
Stálý Člen

Karma uživatele centurion - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 163 

Příspěvek č. 6

já to pověsím na půdu a seru na to

Old Post 05-01-2019 v 16:33 PM
centurion je offline   Profil uživatele centurion   Find more posts by centurion   Foto galerie člena centurion   Click here to Send centurion a Private Message   Add centurion to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 7

Tak to potom muzou pak tekhle policajti nebo kolemjdouci citit.
Proto je lepsi to susit v boxu a rozhodne pak ta susina bude mit lepsi kvalitu nez z pudy.

Old Post 05-01-2019 v 16:36 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
M@gicWeeD
Stálý Člen

Karma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% Pěstitelská

Registrován: Jun 2018
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 8

Ususit s pachacem a susinu skladovat v neprodysnych obalech. Na pude to neni uplne dobry, pokud se jedna o radovky. Osobni zkusenost
Jinak nemyslim si, ze to budou dal resit, proste to zkusili, ale opatrnost nade vse.

LED Vero 740w indica vs sativa
18x BigBud coco drip 2x450w LED by FrYnK
Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 05-01-2019 v 16:43 PM
M@gicWeeD je offline   Profil uživatele M@gicWeeD   Find more posts by M@gicWeeD   Foto galerie člena M@gicWeeD   Click here to Send M@gicWeeD a Private Message   Add M@gicWeeD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moatas
Stálý Člen

Karma uživatele Moatas - 37% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 34 

Příspěvek č. 9

Samozřejmě pacháč je. Ale bohužel to byla taková haluz, že jsem zrovna sklízel a stříhal ve sklepě, tak bylo otevřeno okno a v tu chvíli PČR přijela s tím psem. Vůbec jsem netušil že tam byli, až mi to přišel říct ten kolega.

Old Post 05-01-2019 v 17:04 PM
Moatas je offline   Profil uživatele Moatas   Find more posts by Moatas   Foto galerie člena Moatas   Click here to Send Moatas a Private Message   Add Moatas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moatas
Stálý Člen

Karma uživatele Moatas - 37% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 34 

Příspěvek č. 10

Vše je zbaleno a schováno, takže jediné co by mohli najít, kdyby přišli, tak nějaké drobnosti. Kable, hlínu, klipsňák a diamantovou folii na stěnách.
Jde mi o to, že by jsem rád zase pokračoval, tak to asi na nějaký čas nechám sbaleno a uvidíme co se bude dít.

Old Post 05-01-2019 v 17:07 PM
Moatas je offline   Profil uživatele Moatas   Find more posts by Moatas   Foto galerie člena Moatas   Click here to Send Moatas a Private Message   Add Moatas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 11

Možná že policajta mrzelo, že mu to tak nevoní doma 😉😁

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 05-01-2019 v 17:37 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
centurion
Stálý Člen

Karma uživatele centurion - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 163 

Příspěvek č. 12

Doufej že tě mají jen za konzumenta, jinak čekej, že si projedou tvojí spotřebu elektřiny, internetovou a mobilní konverzaci, co si kde objednával a tak, jsou to klucí vychcaný skoro jak v kriminálce Miami. To ale člověk čumí až u výslechu na všechno dokážou v dnešní době přijít. Na souseda ob 2 baráky si vzaly i drona s kamerkou a čuměly mu do skleníku

Old Post 05-01-2019 v 17:54 PM
centurion je offline   Profil uživatele centurion   Find more posts by centurion   Foto galerie člena centurion   Click here to Send centurion a Private Message   Add centurion to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 13

Bacha at se ti to nezapari a mas tam hned plisen. Nemelo by se to davat do sklenic nebo do igelitovyho pytle kdyz je to jeste syrovy.
Musis to nekde rozprostrit (povesit) , treba doma. Tam policajti nepridou kdyz to citili u kamose.

Old Post 05-01-2019 v 17:57 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
garnier
Stálý Člen

Karma uživatele garnier - 60% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 14

ja teda nevim, ale neni to protizakonne?
sledovat nekoho, kontrolovat mu komunikaci, ci si zazadat o nejaky vypis od CEZ,
ci si zjistit neco z grow shopu ?

neporusuje pak cez gdpr ? neporusuje pak grow shop gdpr?

LED GURU

Old Post 05-01-2019 v 18:27 PM
garnier je offline   Profil uživatele garnier   Find more posts by garnier   Foto galerie člena garnier   Click here to Send garnier a Private Message   Add garnier to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 15

No jo, ale není podezření z páchání trestné činnosti nad GDPR???

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 05-01-2019 v 18:37 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
garnier
Stálý Člen

Karma uživatele garnier - 60% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 16

to ja nevim,
ja mam podezreni na horsi veci, proste myslim si ze pokud neni podepsany prikaz od soudce na podnet statniho zastupce, tak podle mne nic nemuzou na vlastni pest podnikat a kdokoliv jim v tomto pomuze a tim poskodi nevinneho klienta CEZ ci growshopu pak porusuje zakon, ci ne?

Nevim jak to funguje, ale dukazy sehnane protipravne pak snad nesmi byt pouzity...

LED GURU

Old Post 05-01-2019 v 18:40 PM
garnier je offline   Profil uživatele garnier   Find more posts by garnier   Foto galerie člena garnier   Click here to Send garnier a Private Message   Add garnier to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:18 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6205100 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív