Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Zeus 308. II.kolo
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Seedway
Stálý Člen

Karma uživatele Seedway - 97% PěstitelskáKarma uživatele Seedway - 97% PěstitelskáKarma uživatele Seedway - 97% PěstitelskáKarma uživatele Seedway - 97% PěstitelskáKarma uživatele Seedway - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 127  

Zeus 308. II.kolo Příspěvek č. 1



Je tu další kolo pod světlem Zeus 308.Minulé kolo byl největší problém že jsem pálil kytky světlem a myslel jsem že za to může přehnojenej substrát a PH.Snad bude líp.


Skříň : Růst – 90x60x90
Květ - 100x60x160 (8x6,5L květináče)
Světlo:růst -QB 288 4000K 30-108W (Alucraft)
Květ -Zeus 308 XT 3500K + 2x Zeus 308 2700K (Každou desku zhruba na 70W,celkem 200W)
Hlína :Biobizz Lightmix
Hnůj :Biobizz + CO2 v růstu
Přítah:Sunon 51m3/h
Odtah:Sunon 51m3/h + Arctic F8
Kytky :Northern Lights Big Bud XXL Amnesia Haze Green Poison Cheese


17. 18/6
Dnes jim je 17 dní.Vsechny jsou zaštíplé nad prvním patrem a světlo jede na 50W.Jdeme na to

Naposledy upravil Seedway 03-01-2019 v 17:55 PM

Old Post 03-01-2019 v 17:44 PM
Seedway je offline   Profil uživatele Seedway   Find more posts by Seedway   Foto galerie člena Seedway   Click here to Send Seedway a Private Message   Add Seedway to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seedway
Stálý Člen

Karma uživatele Seedway - 97% PěstitelskáKarma uživatele Seedway - 97% PěstitelskáKarma uživatele Seedway - 97% PěstitelskáKarma uživatele Seedway - 97% PěstitelskáKarma uživatele Seedway - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 127  

Příspěvek č. 2




20. 18/6

Old Post 06-01-2019 v 10:09 AM
Seedway je offline   Profil uživatele Seedway   Find more posts by Seedway   Foto galerie člena Seedway   Click here to Send Seedway a Private Message   Add Seedway to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cardy
Stálý Člen

Karma uživatele cardy - 93% PěstitelskáKarma uživatele cardy - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 3

[účet odstraněn]

Old Post 06-01-2019 v 20:29 PM
cardy je offline   Profil uživatele cardy   Find more posts by cardy   Foto galerie člena cardy   Click here to Send cardy a Private Message   Add cardy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seedway
Stálý Člen

Karma uživatele Seedway - 97% PěstitelskáKarma uživatele Seedway - 97% PěstitelskáKarma uživatele Seedway - 97% PěstitelskáKarma uživatele Seedway - 97% PěstitelskáKarma uživatele Seedway - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 127  

Příspěvek č. 4

24. 18/6

Old Post 10-01-2019 v 12:10 PM
Seedway je offline   Profil uživatele Seedway   Find more posts by Seedway   Foto galerie člena Seedway   Click here to Send Seedway a Private Message   Add Seedway to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seedway
Stálý Člen

Karma uživatele Seedway - 97% PěstitelskáKarma uživatele Seedway - 97% PěstitelskáKarma uživatele Seedway - 97% PěstitelskáKarma uživatele Seedway - 97% PěstitelskáKarma uživatele Seedway - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 127  

Příspěvek č. 5





24. 18/6

Old Post 11-01-2019 v 09:25 AM
Seedway je offline   Profil uživatele Seedway   Find more posts by Seedway   Foto galerie člena Seedway   Click here to Send Seedway a Private Message   Add Seedway to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 6

Některé holky vypadají bledě. Nebo to je foťákem?

Old Post 13-01-2019 v 07:57 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seedway
Stálý Člen

Karma uživatele Seedway - 97% PěstitelskáKarma uživatele Seedway - 97% PěstitelskáKarma uživatele Seedway - 97% PěstitelskáKarma uživatele Seedway - 97% PěstitelskáKarma uživatele Seedway - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 127  

Příspěvek č. 7

27. 18/6

Nejsou nejhorší.Ještě jsem nehnojil,jen 2x kořeňák a CO2.Otvory ve stanu jsou zavřený kvůli vlhkosti, ani nevětrám jen se tam občas mrknu.Ale vůbec to nevysychá jak je tam dusím.Asi už jim začnu větrat .Světlo pořád na 50W

Naposledy upravil Seedway 14-01-2019 v 09:42 AM

Old Post 13-01-2019 v 10:49 AM
Seedway je offline   Profil uživatele Seedway   Find more posts by Seedway   Foto galerie člena Seedway   Click here to Send Seedway a Private Message   Add Seedway to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
atletico
Stálý Člen

Karma uživatele atletico - 4% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 8

Boze su to zive tvory..vyser sa na vlhkost a daj im co hlavne potrebuju..nech to neni koncentrak

Old Post 14-01-2019 v 14:32 PM
atletico je offline   Profil uživatele atletico   Find more posts by atletico   Foto galerie člena atletico   Click here to Send atletico a Private Message   Add atletico to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 9

Viděl jsem pár pěstu v podtlaku a kořen tam měl regulovatelný ventil na CO2,ale u tebe to bude trošku horší. Merak na co2 asi nemáš, tak nemůžeš vědět kolik tam je %. Navíc v noci kytky potřebuji kyslík. Jak to tedy řešíš? To je máš pořád zavřený? Nebo v noci pouštís ventilátor ven?

Old Post 14-01-2019 v 16:09 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seedway
Stálý Člen

Karma uživatele Seedway - 97% PěstitelskáKarma uživatele Seedway - 97% PěstitelskáKarma uživatele Seedway - 97% PěstitelskáKarma uživatele Seedway - 97% PěstitelskáKarma uživatele Seedway - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 127  

Příspěvek č. 10



28. 18/6
Vůbec nevětrám,ani v noci.Kyslik asi ani neznaj a přesto vypadají celkem dobře a pozor ještě jsem je ani nehnojil,jen kořeňák .Ale už konečně docela proschly tak dnes dostanou trochu nažrat.Za pár dní se uvolní květova skříň tak tam dostanou pořádnej servis.V tomhle stanu zatím nemám možnost větrání tak to musejí ještě chvíli vydržet

Naposledy upravil Seedway 14-01-2019 v 20:07 PM

Old Post 14-01-2019 v 19:37 PM
Seedway je offline   Profil uživatele Seedway   Find more posts by Seedway   Foto galerie člena Seedway   Click here to Send Seedway a Private Message   Add Seedway to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seedway
Stálý Člen

Karma uživatele Seedway - 97% PěstitelskáKarma uživatele Seedway - 97% PěstitelskáKarma uživatele Seedway - 97% PěstitelskáKarma uživatele Seedway - 97% PěstitelskáKarma uživatele Seedway - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 127  

Příspěvek č. 11



30. 18/6

Večer je začnu přesazovat do finálních 6,5l

Old Post 16-01-2019 v 14:20 PM
Seedway je offline   Profil uživatele Seedway   Find more posts by Seedway   Foto galerie člena Seedway   Click here to Send Seedway a Private Message   Add Seedway to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seedway
Stálý Člen

Karma uživatele Seedway - 97% PěstitelskáKarma uživatele Seedway - 97% PěstitelskáKarma uživatele Seedway - 97% PěstitelskáKarma uživatele Seedway - 97% PěstitelskáKarma uživatele Seedway - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 127  

Příspěvek č. 12




32. 18/6

Začal jsem přesazovat do 6,5l a ohejbat.

Old Post 18-01-2019 v 11:40 AM
Seedway je offline   Profil uživatele Seedway   Find more posts by Seedway   Foto galerie člena Seedway   Click here to Send Seedway a Private Message   Add Seedway to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
El Dudelíno
Sportovní Rybář

Karma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 301  

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od cardy
cau prvni patro a hned si to zastip je videt ze se mam co ucit no ... , nekde sem cet pockat se zastipnutim do 3-5 patra no ale koukam jedou ti no cim vetsi sedlak tim vetsi brambory vono to fakt funguje dobre ty

Ono se to dá i takto, ale celé se to dost časově protáhne a hlavně je to pro rostlinky daleko větší stres.
Každopádně je to takto špatný postup.

... důležité je mít všechno krapet v píči, žádné očekávání - žádné zklamání

Old Post 18-01-2019 v 12:11 PM
El Dudelíno je offline   Profil uživatele El Dudelíno   Find more posts by El Dudelíno   Foto galerie člena El Dudelíno   Click here to Send El Dudelíno a Private Message   Add El Dudelíno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jablickar
Stálý Člen

Karma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 14

Cannaboom mas z cannafestu ? Taky jsem si chytl jedu plagron v kokosu ale říkal jsem si ze bych to daval místo green sensation recenze jsou na to dobre

Old Post 18-01-2019 v 12:27 PM
jablickar je offline   Profil uživatele jablickar   Find more posts by jablickar   Foto galerie člena jablickar   Click here to Send jablickar a Private Message   Add jablickar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seedway
Stálý Člen

Karma uživatele Seedway - 97% PěstitelskáKarma uživatele Seedway - 97% PěstitelskáKarma uživatele Seedway - 97% PěstitelskáKarma uživatele Seedway - 97% PěstitelskáKarma uživatele Seedway - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 127  

Příspěvek č. 15

citace:
Původní příspěvek od jablickar
Cannaboom mas z cannafestu ? Taky jsem si chytl jedu plagron v kokosu ale říkal jsem si ze bych to daval místo green sensation recenze jsou na to dobre


Cannaboom jsem dostal v gshopu na zkoušku.Lil jsem to k jedny kytice a tuhle kytku jsem celkově víc hnojil a výsledek je oproti ostatním téměř extrémní.Vecer náhodim porovnávací fota do druhýho vlákna.No pořád na tu kytku čumím jak má obří palice oproti ostatním.Takze premejslim ze přejdu na cannaboom.Sice je o dost dražší,ale leje se po kapkách (5ml/10l) takže ve finále tak drahej nebude.

Old Post 18-01-2019 v 12:46 PM
Seedway je offline   Profil uživatele Seedway   Find more posts by Seedway   Foto galerie člena Seedway   Click here to Send Seedway a Private Message   Add Seedway to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jablickar
Stálý Člen

Karma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 16

citace:
Původní příspěvek od Seedway


Cannaboom jsem dostal v gshopu na zkoušku.Lil jsem to k jedny kytice a tuhle kytku jsem celkově víc hnojil a výsledek je oproti ostatním téměř extrémní.Vecer náhodim porovnávací fota do druhýho vlákna.No pořád na tu kytku čumím jak má obří palice oproti ostatním.Takze premejslim ze přejdu na cannaboom.Sice je o dost dražší,ale leje se po kapkách (5ml/10l) takže ve finále tak drahej nebude.



Já to pravé mám taky zadarmo...asi to taky testnu v kvetu...tohle mas na 100litru to baleni to je pohoda...na to ze se to lije až od 4 týdne tak ani spotřeba není...i když cena je drsná ale tak co by si člověk za výsledek nepřiplatil...jsem zvědav za fotky a dík

Old Post 18-01-2019 v 22:01 PM
jablickar je offline   Profil uživatele jablickar   Find more posts by jablickar   Foto galerie člena jablickar   Click here to Send jablickar a Private Message   Add jablickar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:39 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
02-02-2019 - Zeus 308 Xt - 112 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7544030 seconds with 38 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív