Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 80x80x180, 250W, 4x WW, 5x Black dog, 1. pěst
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 49

Hmmm. ...Tak uvidis jesli se to bude casem zhorsovat.
Doufejme ze ne.

Old Post 30-12-2018 v 23:03 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Adamina420
Stálý Člen

Karma uživatele Adamina420 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Adamina420 - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 50


Tak takhle to vypadá 20 dní od zasazení. Hnojky dávám canna rhytozonic 2ml/l a bio heaven 1ml/l. Ph metr nemám, používám jen orientačně ph papírky a ph upravuju jedlou sodou. Z kohoutku mi teče cca ph 4,5, ale začnu zalévat asi dešťovkou. Jen si nejsem jistý, měl bych tam dávat fish mix už teď? Četl jsem tu, že v růstu rostlinka chce spíš dusík než fosfor. Otázky, rady, cokoliv, pište
edit: ještě bych napsal, že ty "škrábance" se nijak nezhoršujou, ani se nerozšířily na ostatní kytky, tak snad to je v pohodě

Old Post 02-01-2019 v 19:47 PM
Adamina420 je offline   Profil uživatele Adamina420   Find more posts by Adamina420   Foto galerie člena Adamina420   Click here to Send Adamina420 a Private Message   Add Adamina420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrowPlace
Stálý Člen

Karma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 677 

Příspěvek č. 51

Jasne. Zacni ho pomalu pridavat do zalivky. Fishmix je prave na rust.

Grower sponzor

Naposledy upravil GrowPlace 03-01-2019 v 04:37 AM

Old Post 02-01-2019 v 20:40 PM
GrowPlace je offline   Profil uživatele GrowPlace   Find more posts by GrowPlace   Foto galerie člena GrowPlace   Click here to Send GrowPlace a Private Message   Add GrowPlace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele GrowPlace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 52

citace:
Původní příspěvek od Adamina420
Z kohoutku mi teče cca ph 4,5,


COZZZEEEEE ????? Ti to tece z kohutku za kyselinu?
Hele to snad neni ani mozny !
Tos musel nejak spatne zmerit a jesli je to pravda tak okamzite prejdi na destovku, kdyz mas moznost zalevat tou nejlepsi vodou vubec.

Uz bys mel zacit tim fishmixem hnojit do hliny, (je to sice i listovy hnojivo ale ja uz bych to na listy nikdy nestrikal) nebo te zacnou kytky brzo zloutnout.
Zacni 2ml/1l vody pak dej hned 3ml na litr vody , tak po tydnu mrkni co na to barva listu a podle potreby muzes zvysit az na 4ml ,(Biobizz uvadi az 5 ml/1l)
hnojit kazdou zalivku.

A v kvetu budes davat fishmix_biobloom+top-max az do flushe.

Naposledy upravil Madical-Strains 02-01-2019 v 23:13 PM

Old Post 02-01-2019 v 23:00 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Adamina420
Stálý Člen

Karma uživatele Adamina420 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Adamina420 - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 53

Zkoušel jsem to znovu a podle papírku něco mezi 4 a 5, těžko říct, jestli to je přesný a co myslíte s přepínáním? Ještě počkat? Už se mi na některých listech tvoří bílé chloupky

Old Post 03-01-2019 v 19:40 PM
Adamina420 je offline   Profil uživatele Adamina420   Find more posts by Adamina420   Foto galerie člena Adamina420   Click here to Send Adamina420 a Private Message   Add Adamina420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 54

Mas vyplnenej uz prostor? Maji kytky alespon 30 cm?

Vloz aktualni fotku.

Ta voda se me nezda . VVseobecna ma kohoutkova voda velmi silne pufry takze kdyby opravdu byla tak kysela tak by to to PH tahalo dolu i kdyz ho upravis na 6,5 a to by bylo na kytkach urcite znat. Mysim ze kytky mas celkem v pohode.
Ale urcite bych tak jako tak zacal pouzivat destovku kdyz mas tu moznost.

Old Post 03-01-2019 v 20:12 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 55

na prepinani mas jeste cas......

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 03-01-2019 v 20:30 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Adamina420
Stálý Člen

Karma uživatele Adamina420 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Adamina420 - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 56



Takhle holky vypadají po 4 týdnech v zemi, zalejvám dešťovkou, dávám rhytozonic 2ml/l, bioheaven 1ml/l a fishmix 3ml/l

Old Post 10-01-2019 v 20:11 PM
Adamina420 je offline   Profil uživatele Adamina420   Find more posts by Adamina420   Foto galerie člena Adamina420   Click here to Send Adamina420 a Private Message   Add Adamina420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Adamina420
Stálý Člen

Karma uživatele Adamina420 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Adamina420 - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 57




Tady dávám ještě pár detailnějších fotek, na 3 mi začínají od spodu usychat listy, je to normální? Jsou to ty 3 nejblíž ofuku, tak jsem ho radši dal na druhou stranu, třeba kdyby na ně moc fičel

Old Post 10-01-2019 v 20:15 PM
Adamina420 je offline   Profil uživatele Adamina420   Find more posts by Adamina420   Foto galerie člena Adamina420   Click here to Send Adamina420 a Private Message   Add Adamina420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 58

Skvela barva , uz si to krasne dostal od kontrolu.
Az na par drobnych deficitu na listech.

Dej uz 4 ml Fish-mixu /1l vody.

Jo, mas tam nejaky naznak nakvetu
Kdy budes prepinat?
Nezatoulala se ti tam nejaka automatka?

Naposledy upravil Madical-Strains 10-01-2019 v 20:27 PM

Old Post 10-01-2019 v 20:16 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Adamina420
Stálý Člen

Karma uživatele Adamina420 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Adamina420 - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 59

No snad ne, nejsem si upřímně jistý, protože jsem to nekupoval já, ale uvidíme, jak se zachovají i ostatní WW, jsou všechny z jednoho balení. S přepínáním si nejsem vůbec jistý, tak nějak jsem spoléhal na radu od tebe

Old Post 10-01-2019 v 20:35 PM
Adamina420 je offline   Profil uživatele Adamina420   Find more posts by Adamina420   Foto galerie člena Adamina420   Click here to Send Adamina420 a Private Message   Add Adamina420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 60

Čau, ty spodní špatné listy otrhej, stejně budou překážet při zalévání 😉 a sleduj, jak budou vypadat nové, mladé. Pokud ok, tak nějaké menší deficity neřeš 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 10-01-2019 v 20:41 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Adamina420
Stálý Člen

Karma uživatele Adamina420 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Adamina420 - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 61

Okok, zítra je odtrhnu, zjištoval jsem a prý v growshopu říkali, ať to není automat a kvete jenom jedna ze 4 WW, takže automat to nebude.

Old Post 10-01-2019 v 20:42 PM
Adamina420 je offline   Profil uživatele Adamina420   Find more posts by Adamina420   Foto galerie člena Adamina420   Click here to Send Adamina420 a Private Message   Add Adamina420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 62

Jesli ses na rustu 18/6 tak to automat bude

Old Post 10-01-2019 v 20:48 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Adamina420
Stálý Člen

Karma uživatele Adamina420 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Adamina420 - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 63

Seed banku asi už nezjistím, jediné co vím je, že je to šeská seed banka. Uvidíme, jak pojedou ostatní, jeslti taky začnou kvést nebo ne. Jinak jak by jste to viděli s přepínáním?

Old Post 10-01-2019 v 20:56 PM
Adamina420 je offline   Profil uživatele Adamina420   Find more posts by Adamina420   Foto galerie člena Adamina420   Click here to Send Adamina420 a Private Message   Add Adamina420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 64

Prepina se vetsinou kdyz je zapnenej prostor tak z 80% ale jesli je mas uz 30 cm tak uz klidne prepni.

Old Post 10-01-2019 v 21:13 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:36 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7365750 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív