Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Síň Slávy » BRooTova Selekce hoven
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 17



Po 15 dnech - Zdravé kusy

A dvě fotečky pěkných kousků Bohužel mi jde přidávat fotky jen po 2

Na kolik Vás vyjde založit indoor?

Hydroponický systém NFT - základy

"Kids gonna cry"

Old Post 23-12-2018 v 21:30 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ajtaktak
Stálý Člen

Karma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2017
Příspěvků: 483  

Příspěvek č. 18

Broot raz si spravim aj ja vlastnu mamku a urcite bude toto vlakno napomocne, diky ti

Old Post 26-12-2018 v 10:14 AM
Ajtaktak je offline   Profil uživatele Ajtaktak   Find more posts by Ajtaktak   Foto galerie člena Ajtaktak   Click here to Send Ajtaktak a Private Message   Add Ajtaktak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 19

To jsem rád Hlavně jí prosimtě nedělej z 10 semen

Na kolik Vás vyjde založit indoor?

Hydroponický systém NFT - základy

"Kids gonna cry"

Old Post 26-12-2018 v 12:51 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ajtaktak
Stálý Člen

Karma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2017
Příspěvků: 483  

Příspěvek č. 20

mal som v plane z 10 femiek, je na tom nieco zle ?


Old Post 26-12-2018 v 18:47 PM
Ajtaktak je offline   Profil uživatele Ajtaktak   Find more posts by Ajtaktak   Foto galerie člena Ajtaktak   Click here to Send Ajtaktak a Private Message   Add Ajtaktak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 21

Jako zlý to není . Tam jde spíš o to, jestli chceš mít jistotu, že si vybereš ten fenotyp co ty chceš a že ta matka bude kvalitní. Jde čistě o statistiku - pravděpodobnost. Z 10 semen máš menší pravděpodobnost, že najdeš hodně silnou a kvalitní genetiku jako z 20, 20 je šance menší než z 30. A tak dále

Párkrát jsem měl možnost bavit se právě s Mr.Nice a od té doby mám jasně dáno, že selekce pod minimálně 20 semen nemá moc význam. Nejlépe 50+

Co jsem dělal teď z 100+ semen tak to už nikdy dělat nebudu To řikám na rovinu, takovýho sraní a prostoru co potřebuješ ... Teď už pojedu jen z 50 semen selekci. Mám připraveno - Purple 1 Regular (DP) , Power Plant Regular (DP), Vanilla Kush (Barneys), Strawberry Banana (Reserva Privada)... To vše půjde na selekci, vše mám po 50 semínkách. Stím, že Vanilla kush a Strawberry Banana jsou femky, jelikož reguláry nejsou k dispozici. Nicméně dnes už lze naštěstí dělat z feminizovaných semen slušné matky bez rizika, že ti to zhermí

Jinak až bude hotovo, tak se klony téhle selekce Shitu asi objeví Nikoli moje, protože já to mám jen pro sebe Ale budu dávat známému matku, kterému jsem řekl, že nemám problém, když ty klony bude nabízet. Říkal jsem si nejdřív, že nechci aby moje roční práce skoro byla pak v rukou šaška co si z klonu udělá matku a bude je prodávat dál. Ale tak zkusím aspoň zachovat dobré jméno s tím, že budu vědět kdo ty matky má originál a dám kdyžtak tip od koho to vzít. A jestli si někdo z klonu udělá matku a bude je nabízet dál, no co už. Tahle kytka co my všichni tak milujeme dělá zázráky, tak ať se o ní každý podělí

Na kolik Vás vyjde založit indoor?

Hydroponický systém NFT - základy

"Kids gonna cry"

Old Post 26-12-2018 v 19:17 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 22



Po 32 dnech

Žádné známky deficitů, všechny kytky krásně vitální. Vlhkost zvýšena na 70% kvůli přípravě na první řezání.

Den před řízkováním postřík Canna Rhizotonic 5ml/1L + SuperThrive Kapka/Litr

Zálivka: CannaCoco A+B - 4ml/1L + CannaBoost - 0,5ml/1L + Cannazyme - 2ml/1L

U některých kytek beru topy, u jiných spodky, protože se některým spodky rozjely fakt hezky a nebyl důvod k tomu nevyužít a udělat z nich klony. Zatím bráno jen 1 klon z 1 matky kvůli prostoru

Na kolik Vás vyjde založit indoor?

Hydroponický systém NFT - základy

"Kids gonna cry"

Old Post 30-12-2018 v 02:14 AM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dlouhán
deathrace king

Karma uživatele dlouhán - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 23

Zdar, pěkná selekce. Jen bych ti pro příště doporučil nevraždit pomalejší kusy. Každá kytka ze semen vyžaduje individuální přístup. Co je pro jednu akorát, je pro druhou málo a pro jinou zase moc. A to, že má kytka na začátku pomalejší růst nic neznamená. Po několika týdnech určitě nemůžeš zhodnotit, co vyhazuješ. Stalo se mi, že v růstu nejpomalejší jedinec nakonec vyhrál kvalitou a byl i hodně výnosný.
Mimochodem ti trojáci jsou většinou slabší kusy.
Ať se daří, sleduju

Old Post 30-12-2018 v 13:54 PM
dlouhán je offline   Profil uživatele dlouhán   Find more posts by dlouhán   Foto galerie člena dlouhán   Click here to Send dlouhán a Private Message   Add dlouhán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 24

Ahoj ! Díky za komentář

Trojlístky jsou vždy slabší kusy, to víme, je to degenerace genu. Ale tohle není trojlístek. Má normálně 5 čepelí, akorát se trojitě větví Zkrátka , když zastřihneš, tak to neudělá dvě větve ale tři nebo když se povede FIM tak šest. Jinak je to krásně vitální kytka.

Máš pravdu, že nemůžu hodnotit to co jsem vyhodil. Nicméně, měl jsem 111 semen a přes 90 kytek nakonec vylezlo. A když máš 90 kytek při stejný podmínkách suprový, co se krásně rostou a pak tam máš 4-8 mrzáků, co skoro nerostly tak nebylo co řešit

Samozřejmě, byly tam kytky co rostly pomaleji, ale tihle co jsem vyhodil, byly vyloženě "zamrzlý", měli deformace na listech, nebo měli každý list jinak veliký. Zkrátka, nebyly "pomalejší" ale byly špatně geneticky stavěný

Na kolik Vás vyjde založit indoor?

Hydroponický systém NFT - základy

"Kids gonna cry"

Old Post 30-12-2018 v 14:10 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 25

Velkej obdiv za selekci z takovýho počtu semen!
Jen mi nedá se nevyjádřit k těm "trojlístkům". Jedinej příklad za všechny, OG Kush. Dle mýho nejlepší genetika, která kdy spatřila světlo světa. No a je to samozřejmě "trojlístek". Ta aby vyhodila 5 čepelí, tak musí mít extra dobrý podmínky a hodně dlouhou dobu růstu a nebo bejt venku. Samo, mluvim o klonu.
Kdybys měl někdy zájem o nějaký semena na řádnou selekci, tak se ozvi. Rád dám.

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Old Post 30-12-2018 v 15:03 PM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 26

citace:
Původní příspěvek od Časlove
Velkej obdiv za selekci z takovýho počtu semen!
Jen mi nedá se nevyjádřit k těm "trojlístkům". Jedinej příklad za všechny, OG Kush. Dle mýho nejlepší genetika, která kdy spatřila světlo světa. No a je to samozřejmě "trojlístek". Ta aby vyhodila 5 čepelí, tak musí mít extra dobrý podmínky a hodně dlouhou dobu růstu a nebo bejt venku. Samo, mluvim o klonu.
Kdybys měl někdy zájem o nějaký semena na řádnou selekci, tak se ozvi. Rád dám.


Zajímavé, díky za zkušenost

Popravdě, mám hrozně moc semen a už nevím kam dávat Mám před sebou ještě cca selekce 4 modelů

Na kolik Vás vyjde založit indoor?

Hydroponický systém NFT - základy

"Kids gonna cry"

Old Post 30-12-2018 v 21:30 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 27





První klony - 22 dní od řezání/cca 12 dní od zakořenění
Klonům se dařilo od začátku, i když péče o ně byla hrozná Jelikož to byly prcci, které jsem nechal jenom pár dní na 12/12 abych zjistil pohlaví kytek, tak nebyl důvod je udržovat v top stavu.

Některé zakořenily za 7 dní, jiní za 10. Cca do 12 dnů pustili kořeny všichni, nejrychlejší byl 6 den od říznutí a byl to klasicky samec

Po 14-18 dnech 12/12 všichni ukázali svoje pohlaví, překvapilo mě, že jsem měl hodně samic, cca 6-8 samic z 10 kytek.

Samice jsem pak přesadil do větších květináčů (1,5L) objem a všelijak je stresoval. Jak řikám, byly to klony jen na test a neměly vykvést do finální formy.

Stresování probíhalo :

Po 20 dnech 12/12 jsem přepnul na 18/6 na 3 dny, potom zpátky na 12/12 na týden. Potom týden 24/0 a potom jsem nechal 3 týdny 12/12
Další věc byla ta, že jsem je nechával od hladu 5 zálivek (v kokosu je to už dost, na kytkách to šlo vidět)
Pak jsem je přehnojil

Proč jsem to dělal ? Kvůli selekci. Z toho všeho pouze jeden klon zhermil. Tudíž klon i matka byly zlikvidovány. Ostatní uspěli v testu stresu Bylo to fakt týrání kytek, ale teď můžu říct na 99%, že hermení se konat nebude u žádnýho dalšího klonu.

Přikládám foto klonů, staří od říznutí - 22 dní

Klonování :
Skalpel (po říznutí otřený tamponem s 3% peroxidem)
RW Kostka
Zálivka: 3ml Canna Coco A+B
Postřik: 5ml Canna Rhizotonic (Pouze po říznutí byl proveden postřik, poté už jen zalévání ze spoda - potom rychleji vykukují kořeny)
Skleník s vyhříváním Neptune (Stojí 500 a je fakt super, vyhřívá suprově od spoda)

Na kolik Vás vyjde založit indoor?

Hydroponický systém NFT - základy

"Kids gonna cry"

Old Post 06-01-2019 v 23:48 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dlouhán
deathrace king

Karma uživatele dlouhán - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 28

zdar!
pokud testuješ citlivost na stresy, dobrý a rychlý způsob je horkem(dáš klony blízko zdroji světla) a výkyvem PH. případné sklony k hermení se projeví i u jedinců, které tvým testem neodhalíš. ale tvůj test je taky zajímavej

ad trojlístek - já mluvil o tom kusu, kde každý patro obrazí 3 větvemi. říkám jim "trojáci". tyhle kousky je lepší vyhodit, nejsou to nikdy žádní dravci. a top kvalitu nečekej. jsou to vždy slabčáci. genetická deformace.
ať se daří!

Old Post 09-01-2019 v 13:38 PM
dlouhán je offline   Profil uživatele dlouhán   Find more posts by dlouhán   Foto galerie člena dlouhán   Click here to Send dlouhán a Private Message   Add dlouhán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 29

Zdravím !

Neusnul jsem , nevysral jsem se na to 😂. Akorát v téhle fázi selekce je to furt stejné. Pořád to roste , zastřihávání , pak zase růst a dokola , krom toho , že matky roztahuji do keříků není moc co k vidění . Proto jsem ani tolik nefotil .

Později přidám fotky první klonů v RW kostkách , ve SpongeBob a ve Agrawool kostkách .

Ať se daří

Na kolik Vás vyjde založit indoor?

Hydroponický systém NFT - základy

"Kids gonna cry"

Old Post 21-01-2019 v 16:05 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 30


Po dovolené zase trochu fit

Tak po dovolené menší UP

Foto : Matky po prostříhání, z každé jsem bral cca 5-8 prcků

Hnojeno : GHE Calcium Magnesium, Canna Coco A+B,Canna Rhizotonic, Cannazyme

Matky ohýbám přes kolínky + přirozený ohyb, zastřihuji kvůli výšce

Klony beru vždy nad začínajícím patrem aby neustále vznikaly nové bočnice.


Mr.Nice Shit

Edit///Nejde mi přidávat víc jak jedna fotka, řeším s modem

Na kolik Vás vyjde založit indoor?

Hydroponický systém NFT - základy

"Kids gonna cry"

Naposledy upravil BRooT 10-02-2019 v 18:15 PM

Old Post 10-02-2019 v 17:10 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 31




1st Generation Shit Clone

První klony, které tahám do finále.

Už mám adepta na pheno kvetoucí 49 dní. Jelikož mám 14 dní před "teoretickým koncem" kdy od přepnutí počítám 49 dní, tak toto pheno má už 1/4 až 1/3 pěstíků hnědých, trichomy ještě průzračné.

Setup pro klony:
DS 60x60x160
TT 125U
250W HPS Osram
4x 6,5L - Canna Coco Natural
Canna Coco A+B,CannaZyme,CannaBoost,Atami BlossomBuilder Liquid

Teplota:
26-27 Den
20 Noc
Vlhkost:
54%

Prostor vyplněn cca na 60-70% z důvodu toho, že jsem kytky neohýbal ani netvaroval abych viděl jak sami se větví/rostou, jestli jedou spíš topovky nebo boky. A za druhý, původně bylo 9 kytek, ale klony co jsem tam dával ještě neměly ověřené pohlaví, respektive jejich matky, a jak už bývá smůlou, měl jsem tam 5 samců (z jedné kytky, zrovna ze samce jsem tam dával 3 klony, protože vypadaly super )

Takže šli pryč a zbytek jsem nechal.

Mr.Nice SHIT
Jede hlavně topovky a boky rostou cca do půlky topovky, kdy to vypadá na jednotný salám + nějaké pěkné bočnice, přípomíná mi to Power Plant
Je neskutečně obsypaný pryskyřicí sám od sebe a má na sobě hrozně moc pestíků (viz. foto) je to jak brada nějakého dvěrorubce Chloupky jsou všude, zatím jsem příjemně překvapený tímhle modelem.
Když otevřete stan tak skoro nesmrdí, ale jakmile přejede prstama přes palici, začně to neuvěřitelně smrdět, až to trochu štípe v nose, ta vůně je opravdu silná, nevím jestli je to dobrá vůně ale je to síla. A prsty máte hned ulepený, ale fest, jak když sáhnete na lepovou desku.

Hodně papají, při normálním dávkování byly dost bledé.

Zatím mě to moc baví

Na kolik Vás vyjde založit indoor?

Hydroponický systém NFT - základy

"Kids gonna cry"

Old Post 17-02-2019 v 19:31 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 32



Je čas války, je čas sklizně

Dámy a pánové !

Všechny Vás vítám a s velkým skokem mězi daty ukončuji toto vlákno a mojí celkovou selekci Mr.Nice Shit.

Sklizeň

Je to neuvěřitelný a sám se divím, dneska jsem málem vylítl z kůže, protože jsem si uvědomil, že roční trápení je u konce Dnes jsem našel phenotyp Shitu, který jsem hledal a dokonce něco navíc. Tento phenotyp kvetl 38 dní, doopravdy, 38 dní, původně jsem měl první Shit sklízet až za týden, kdy by to bylo 45 dní od přepnutí a měl bych už mít jasného favorita na Pheno, které kvete 49 dní jak udává přímo Mr.Nice. Nicméně ať už čistou náhodou, nebo dobrým výběrem, jsem objevil Phenotyp, který mi dozrál 38 den.

Fotka nejhezčího hovna co jsem kdy viděl

Na fotce je Pheno, o kterém tu básním. Je to 38 den od přepnutí na květ. Trichomy jsou zakalené a 80-90% pestíků karamelově hnědých. A hrozně, ale hrozně moc priskyřice na všech palicích, jakmile na to sáhnete bez rukavic, tak je to jak lepidlo.

A to v Setupu:
DS 60x60x160
HPS 250W
Sunpro 600W Digi puštěný stále na 250W
Canna Coco Natural
Canna Coco A+B,CannaBoost,Cannazyme,Canna Rhizotonic, BlossomBuilder Liquid (Atami)

Výnos

Bohužel, v tomto setupu, jsem měl ze začátku 9 kytek, jenže jsem u pár z nich ani nevěděl pohlavý a u samic jsem jen zkoušel phenotyp, takže od začátku jsem nejel na Top výnos, ale na sběr informací a roztřídění phenotypů... Nakonec jsem 5 kytek vyhodil (samci) a 4 zbyly a to už bylo bohužel v začátku květu, takže 60-70% prostoru bylo vyplněno, zbytek byly prázdné místa po samcích.

Ostatní 3 samice ještě mají čas do sklizně, omlouvám se, ale výsledný produkt vážit nebudu, musel bych postupně a nedalo by mi to žádnou informaci, jelikož jak jsem řekl, nebyl vyplněn prostor a nebyl to všechno stejný phenotyp.

Nicméně, určitě odjedu další koho, čistě s phenotypem, který jsem teď našel a to samozřejmě dám nějaké info

Dorazili jsme do cíle a já Vám děkuji za sledování a všechny Karmy

Na začtku bylo 111 regulérních semen od Mr.Nice, model byl jasně vybrán, jednalo se o legendární Shit.

Shit je jedna z odrůd, které ještě hrdě nese v rodokmenu jen 2 křížení. Z této odrůdy vznešla další, kterou všichni známe, a která nese legendární jméno "Critical Mass".

Už v prvních týdnech jsem několik semen vyhodil a zbývalo jich kolem 90, postupem času jsem vyhazoval další a další, u kterých se objevoval byť nepatrný náznak jakékoli slabosti.

Potom mi zbylo stále hrozné číslo, jelikož teď jedu trochu z hlavy (jsem líný vytáhnout blok), mám pocit, že furt zbývalo přes 60 ... A tak byl čas na první řezy, které měli za úkol je jediné : ukázat pohlaví.

Což se povedlo, a nakonec mi zbylo cca 40-50 matek, furt hrozné číslo. Další řezy byly vytvořeny, aby ukázali svoji odolnost, byly všelijak stresováni (viz. příspěvky nahoře)

A z toho vylezl tuším 1 nebo 2 hermafrodit, hrozně se omlouvám, že to dávám takhle z hlavy, ale jsem unavený , ale zároveň vy mě srší euforie, že mám konečně po takové práci hotovo, a chtěl bych uzavřít jak svoji selekci, tak tenhle topic.

A pak už klasika, další řezy, a další testy, až nakonec přišel čas je nechat vykvést do finální verze, což jsem musel udělat u sebe , a část u kamaráda, protože jsem takového prostoru neměl.

A konec ? O tomhle je celý tento post Cílovou pásku jsme proběhli a teď už jen vychutnat vítězství.



Pěstu zdar !

Na kolik Vás vyjde založit indoor?

Hydroponický systém NFT - základy

"Kids gonna cry"

Old Post 23-02-2019 v 21:24 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:32 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6375630 seconds with 37 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív