Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 25x HASHPLANT SENSI 600w
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 17

vlhkost ok, teplota uz je na hrane ale porad ok (dej sklo na ten reflektor sice je prace to porad cistit, ale kdyz mas 28 tak ti to pomuze.

ted s tema barvama to spis vypada na nejakej deficit hořčíku nebo zinku...

ikdyž vypadá to jinak že sou živený pěkně (tmavý listy) takže buď se děje něco s PH nebo je tam něčeho víc a nechce žrát jiný prvky.

Ať tak nebo tak, co bych udělal já: pořádně propláchnul odstátou vodou s upravenym ph a až to trochu proschne a pak zahnojil podle tabulky.

Co všechno od toho Biobizz máš??

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 23-12-2018 v 11:02 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mJaro
Stálý Člen

Karma uživatele mJaro - 97% PěstitelskáKarma uživatele mJaro - 97% PěstitelskáKarma uživatele mJaro - 97% PěstitelskáKarma uživatele mJaro - 97% PěstitelskáKarma uživatele mJaro - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 18

No právě jsem přemyšlel ,že tam dám to sklo ,ale nevím jestli mi to stan udrží je to těžké jak ku*va mám stoho trochu obavy ,stan už má něco za sebou ...
Dnes jsem jim dal postřik cal-mag ,tak uvidíme co to sněma udělá . No vidím ,že uvažuješ uplně stejně jako já mám to v plánu proleju to upravenou vodou a uvidime
A od bio bizzu jedu jen tři základní složky grow,bloom top max
+ Mám od canny pk 13-14 a již zminěny cal-mag od advacend nutrients
Dikeec za odpověd

Old Post 23-12-2018 v 12:26 PM
mJaro je offline   Profil uživatele mJaro   Find more posts by mJaro   Foto galerie člena mJaro   Click here to Send mJaro a Private Message   Add mJaro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frydrych
Stálý Člen

Karma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 430  

Příspěvek č. 19

Ahoj hele kolik to mas substratu v tom kvetinaci ? Spis proc tak malo kdyz bys tam jeste pulku mohl dosipat a tim by byla vetsi vlhkost . Musis asi hodne casto zalivat pro me jako osvc nepredstavitelne byt u toho kazdych 12h .
A
Ten deficit na listech je podle me v ec ubral bych a zmeril bych co ti dole vytece

At se dari hezky svatky Frygo

Mandala 2012

Sklep

Old Post 23-12-2018 v 13:43 PM
Frydrych je offline   Profil uživatele Frydrych   Find more posts by Frydrych   Foto galerie člena Frydrych   Click here to Send Frydrych a Private Message   Add Frydrych to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mJaro
Stálý Člen

Karma uživatele mJaro - 97% PěstitelskáKarma uživatele mJaro - 97% PěstitelskáKarma uživatele mJaro - 97% PěstitelskáKarma uživatele mJaro - 97% PěstitelskáKarma uživatele mJaro - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 81  

Palec nahoru Příspěvek č. 20

Květinače jsou 6 l a málo substratu je jen kvůi tomu že mi došel a už jsem nechtěl jet pro další takže každá má tak zhruba 5 l mám to trochu z ruky...
A zalevám ob jeden den a zabere mi to zhruba 10 minut práce ,což se dá
A Ec metr bohužel nemám ,takže to Ec je možné že je vysoke
Díky za info a i tobe hezké svátky

Old Post 23-12-2018 v 14:44 PM
mJaro je offline   Profil uživatele mJaro   Find more posts by mJaro   Foto galerie člena mJaro   Click here to Send mJaro a Private Message   Add mJaro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 21

Na PK se v organice vykašli

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 23-12-2018 v 21:55 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mJaro
Stálý Člen

Karma uživatele mJaro - 97% PěstitelskáKarma uživatele mJaro - 97% PěstitelskáKarma uživatele mJaro - 97% PěstitelskáKarma uživatele mJaro - 97% PěstitelskáKarma uživatele mJaro - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 81  

17/12 Příspěvek č. 22


Tak přikladdám foto za tmy Štastné a veseléé
BTW: crazyben mužeš mi to trochu přibližit proč ne ?

Old Post 24-12-2018 v 11:55 AM
mJaro je offline   Profil uživatele mJaro   Find more posts by mJaro   Foto galerie člena mJaro   Click here to Send mJaro a Private Message   Add mJaro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrowPlace
Stálý Člen

Karma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 677 

Příspěvek č. 23

Tobe tez krasne svatky.
Crazyben to mysli tak, ze pouzivas organicke hnojiva a pak tam pridas mineral P,K. Potom ztraci smysl jet organicky pest. Pokud jim chces dat neco navic, tak se drz biobizzu. Calmag ciste organicky u nas nesezenes. Jen castecne s mineralem od GHE.

Grower sponzor

Old Post 24-12-2018 v 19:53 PM
GrowPlace je offline   Profil uživatele GrowPlace   Find more posts by GrowPlace   Foto galerie člena GrowPlace   Click here to Send GrowPlace a Private Message   Add GrowPlace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele GrowPlace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moatas
Stálý Člen

Karma uživatele Moatas - 37% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 34 

Příspěvek č. 24

Květ se ti rozjel hezky. Ale dle mého jsi jich tam nacpal moc na takovou plochu.

Old Post 25-12-2018 v 08:35 AM
Moatas je offline   Profil uživatele Moatas   Find more posts by Moatas   Foto galerie člena Moatas   Click here to Send Moatas a Private Message   Add Moatas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moatas
Stálý Člen

Karma uživatele Moatas - 37% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 34 

Příspěvek č. 25

Já měl podobný problém když jsem měl lampu příliš nízko. Teda dle mého nízko nebyla, ale každa genetika zvládá něco jiného, tak jsem zvedl o 10cm než obvykle a pomohlo to.

Old Post 27-12-2018 v 14:21 PM
Moatas je offline   Profil uživatele Moatas   Find more posts by Moatas   Foto galerie člena Moatas   Click here to Send Moatas a Private Message   Add Moatas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mJaro
Stálý Člen

Karma uživatele mJaro - 97% PěstitelskáKarma uživatele mJaro - 97% PěstitelskáKarma uživatele mJaro - 97% PěstitelskáKarma uživatele mJaro - 97% PěstitelskáKarma uživatele mJaro - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 81  

21/12 Příspěvek č. 26



Tak holky dostaly proplach A dnes zahnojeno podle tabulky
Květ se rozjel hezky
A díky za rady ,asi je zbytečné do te organiky něco cpát
Přikladam foto

Old Post 28-12-2018 v 17:21 PM
mJaro je offline   Profil uživatele mJaro   Find more posts by mJaro   Foto galerie člena mJaro   Click here to Send mJaro a Private Message   Add mJaro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 27

Ahoj.
EC se v organice vubec nemeri takze EC metr zadny nepotrebujes.

Hele a jak ted presne hnojis? Kolik ceho vseho davas do jednoho litru zalivky?
Pises, zahnojeno podle tabulky ale stejne by me zajimalo kolik presne ceho.

Crazyben ma pravdu , tu Canuu PK tam nedavej , jednak ji kyti vubec nepotrebuji a je lepsi nemichat znacky.
Growplace ma taky pravdu mineralni doplnky do organiky nepatri , muze se ti tim i snizit castecne kolonie bakterii.

Jinak to mas fakt dobry !

Naposledy upravil Madical-Strains 28-12-2018 v 18:37 PM

Old Post 28-12-2018 v 18:25 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mJaro
Stálý Člen

Karma uživatele mJaro - 97% PěstitelskáKarma uživatele mJaro - 97% PěstitelskáKarma uživatele mJaro - 97% PěstitelskáKarma uživatele mJaro - 97% PěstitelskáKarma uživatele mJaro - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 81  

Pohodička Příspěvek č. 28

Hele takže holky dostaly na 1 l zálevky 3ml bio grow ,bio Bloom 2 ml a Top max 1 ml /l více toho nemám 😂 jedu jen ty tři složky ,další týden budu zase o něco zvyšovat , no prostě tak jak udava tabulka od bio bizzu a každá dostává dvě deci ,co druhý den pH 6,3 , btw : to pH musím snižovat ,moje voda i po přidání hnojek mezi 7-8 ;(
Super ,no právě nikdy jsem tam nic nepridaval teď jsem jim chtěl dopřát 😂 a úplně zbytečně 😁 někdy je méně, více čím více jim chce člověk dopřát tím je to horší 😂
Díky za rady chlapi a jsem rád ,že se líbí

Old Post 28-12-2018 v 22:09 PM
mJaro je offline   Profil uživatele mJaro   Find more posts by mJaro   Foto galerie člena mJaro   Click here to Send mJaro a Private Message   Add mJaro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 29

Ja uz bych daval 3ml+3ml+2ml -v poradi grow -bloom-top-max. Klidne jim fakt pritlac jak ti pisu,jedu to takhle neustale.
Snesou to, neboj. Kazdou zalevani pekne hnojivo do zalivky, drz se blizko tabulek.
Ale netlacim na tebe abys tak ucinil, zalezi jen na tobe.

Jeste bych to striknul 1x nesirenou melasou za studena lisovanou, 1 kavova lzicka na 1 l vody, neboj to sriknout 1x v kvetu , pokud bude nonstop ofuk tak se nic nestane , jeste je kvet maly, tim jim dodas hafo zivin a silu do kvetu. V bio-prodejne cca 60 kc.
Melasa je nabita vitaminama , aminokyselinama a mikroprvkama,jako je zelezo,jod,vapnik atd.

Ty 3 zakladni slozky Biobizzu + Melasa uplne staci, ta Melasa je levna a nahradi ty drahy doplnkovy sracky.

Pak dalsi tyden po postriku muzes melasu pridavat s hnojkama do pudy.

Predpokladam ze snizujes spravne v organice kys. citronovou a ne chemii kyselinou dusicnou. Ta kys.dus. muze castecne snizovat populaci mikrobu, coz je skoda.
Naopak Melasa odsoluje substrat + je to potrava pro bakterie.

Naposledy upravil Madical-Strains 29-12-2018 v 00:57 AM

Old Post 29-12-2018 v 00:46 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mJaro
Stálý Člen

Karma uživatele mJaro - 97% PěstitelskáKarma uživatele mJaro - 97% PěstitelskáKarma uživatele mJaro - 97% PěstitelskáKarma uživatele mJaro - 97% PěstitelskáKarma uživatele mJaro - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 30

Supr tak jim teda přidám,další zalevku
No a zjistuju ,že jsem asi uplný mačo Snižuju kyselinou dusičnou ,takže chemii :/ No ale jedu to tak pokažde a holky si nestezujou ,samozřejmě každá rada zlatá ,takže dikec
Nějak mi nejde uplně o to jet organický pěst , z bio bizzem mám zkušenosti tak i proto jsem u něj zustal a na tu melasu kouknu ,jestli seženu někde v okolí

Old Post 29-12-2018 v 09:03 AM
mJaro je offline   Profil uživatele mJaro   Find more posts by mJaro   Foto galerie člena mJaro   Click here to Send mJaro a Private Message   Add mJaro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 31

No, kdyz uz jedes ten Biobizz tak je skoda toho nevyuzit a nejet teda cistou organiku

Old Post 29-12-2018 v 16:24 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 32

Pro vsechny growery co maji spatnou kohoutkovou vodu s vysokym EC a PH.
Uz ji zdrazily o 90 kc, kurvy

http://www.rybupust.cz/Reverzni-osm...arma-d81458.htm

Old Post 29-12-2018 v 16:37 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:38 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
27-08-2021 - Hashplant Sensi 250W organic soil - 26 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9208090 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív