Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » tvarovani automatu
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Tucnak4eva
Stálý Člen

Karma uživatele Tucnak4eva - 87% PěstitelskáKarma uživatele Tucnak4eva - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 91  

tvarovani automatu Příspěvek č. 1

Cau bando, dneska jsem doma nasel northern automat od RQ zrejme bonus za nejaky objednavky, tak jsem seminko rovnou hodil do vody a ze srandy ho flaknu na balkon. Nechci, abych mel na balkone dva metry vysoky hovado. Jak muzu automat upravit aby nesel tak do vysky? Vim ze zastip nepripada v uvahu, ale muzu ho nejak zkroutit? I kdyz bude mit jen 1 vrchol? Resil nekdo uz podobny problem?

Old Post 20-06-2018 v 09:42 AM
Tucnak4eva je offline   Profil uživatele Tucnak4eva   Find more posts by Tucnak4eva   Foto galerie člena Tucnak4eva   Click here to Send Tucnak4eva a Private Message   Add Tucnak4eva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Johnny Blaze
Stálý Člen

Karma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 343  

Příspěvek č. 2

Low stress training. Kolienka a privazovat.

Old Post 20-06-2018 v 10:06 AM
Johnny Blaze je offline   Profil uživatele Johnny Blaze   Find more posts by Johnny Blaze   Foto galerie člena Johnny Blaze   Click here to Send Johnny Blaze a Private Message   Add Johnny Blaze to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HVR
Stálý Člen

Karma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 314 

Příspěvek č. 3

az to bude mit tak 4-5 pater tak to ohni a privaz, to je vse...nebude to mit podle me vic jak 80cm...

Old Post 20-06-2018 v 10:36 AM
HVR je offline   Profil uživatele HVR   Find more posts by HVR   Foto galerie člena HVR   Click here to Send HVR a Private Message   Add HVR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tucnak4eva
Stálý Člen

Karma uživatele Tucnak4eva - 87% PěstitelskáKarma uživatele Tucnak4eva - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 4

Ohnout uplne az dolu k hline vrsek jo?

Old Post 20-06-2018 v 13:46 PM
Tucnak4eva je offline   Profil uživatele Tucnak4eva   Find more posts by Tucnak4eva   Foto galerie člena Tucnak4eva   Click here to Send Tucnak4eva a Private Message   Add Tucnak4eva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HVR
Stálý Člen

Karma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 314 

Příspěvek č. 5

no zalezi kolik tam mas dole listu..ja to ohybam tak,aby listy nebyly v hline..

Old Post 20-06-2018 v 14:37 PM
HVR je offline   Profil uživatele HVR   Find more posts by HVR   Foto galerie člena HVR   Click here to Send HVR a Private Message   Add HVR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 6

V životě jsem neviděl autoflower co by mel pres 2 m. Kdyz udela 1,5 tak uz je to ojedinělý hovado. Stačí kdyz zasadis do menšího květináče. V 10L ti téměř nemůže vyrůst přes metr. Jinak jak píšou kolegové - drát, provázek, kolínka. Mej se

Thomas V.

Old Post 20-06-2018 v 14:56 PM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tucnak4eva
Stálý Člen

Karma uživatele Tucnak4eva - 87% PěstitelskáKarma uživatele Tucnak4eva - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 7

Ja mel loni automat na balkone a byl urcite 1,5m ja mam 1,9m a bal jsem se aby me to neprerpstlo...Chtel bych hezkej kerik ale nevim jak to bez zastipu udelat. Proste to ohnu dolu a bude. Diky.

Old Post 20-06-2018 v 16:53 PM
Tucnak4eva je offline   Profil uživatele Tucnak4eva   Find more posts by Tucnak4eva   Foto galerie člena Tucnak4eva   Click here to Send Tucnak4eva a Private Message   Add Tucnak4eva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šmoulí Prd
Stálý Člen

Karma uživatele Šmoulí Prd - 43% PěstitelskáKarma uživatele Šmoulí Prd - 43% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 134 

Příspěvek č. 8

Můžeš se inspirovat ode mě Vyvazoval jsem šňůrama vždy hlavní stonek, je třeba to dělat minimálně co týden, protože kytka roste automaticky za světlem (= kolmo nahoru). Taky je to dost o genetice - některé se dají dobře tvarovat bez poškození a některé okamžitě praskají jako špejle. Tady je to můj F2 kříženec Northern Lights x Big Bud Auto World of Seeds (Northern Lights pheno)
http://grower.cz/home/potw.php?a...&photoid=542221


Originály Northern Lights x Big Bud Auto - World of Seeds. Fakt výborný AF, hlavně big bud pheno naprosto supr čupr cistrusový kámen (kytka v pravo) http://grower.cz/home/potw.php?a...&photoid=538718

Letos mám rozjetou selekci Magnum a Deimos - Buddha seeds

Naposledy upravil Šmoulí Prd 21-06-2018 v 10:01 AM

Old Post 21-06-2018 v 09:48 AM
Šmoulí Prd je offline   Profil uživatele Šmoulí Prd   Find more posts by Šmoulí Prd   Foto galerie člena Šmoulí Prd   Click here to Send Šmoulí Prd a Private Message   Add Šmoulí Prd to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drago101
Stálý Člen

Karma uživatele drago101 - 68% PěstitelskáKarma uživatele drago101 - 68% PěstitelskáKarma uživatele drago101 - 68% PěstitelskáKarma uživatele drago101 - 68% PěstitelskáKarma uživatele drago101 - 68% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 536  

Příspěvek č. 9


Ja automaty zastrihavat v pohode a mam stoho toto
Len musíš zastrihnut max do 20 dna ale to ze fakt maximálne ale iba ak dobre raste a ma už aspoň 4-5 uzlov

Old Post 23-06-2018 v 08:05 AM
drago101 je offline   Profil uživatele drago101   Find more posts by drago101   Foto galerie člena drago101   Click here to Send drago101 a Private Message   Add drago101 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krteček1
Stálý Člen

Karma uživatele Krteček1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Krteček1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Krteček1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Krteček1 - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 207  

Příspěvek č. 10

Ahoj já to zkouším "tvarovat světlem" barvou a intenzitou, více viz mé vlákno. Zatím se zdá, že hodně modrého světla je "drží při zemi".

Ať už máš celopéro, hátéčko, nebo žiletku, všude se musí makat... A to nemluvim o fetbajku!

DP Think different, hydro, porovnání světel Mars hydro vs moje DIY Vero 29

Old Post 22-11-2018 v 08:52 AM
Krteček1 je offline   Profil uživatele Krteček1   Find more posts by Krteček1   Foto galerie člena Krteček1   Click here to Send Krteček1 a Private Message   Add Krteček1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
STi
Stálý Člen

Karma uživatele STi - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 11

Drago to je brutal konečně vlakno kde i automatum davaji volnost. Ostatni temata mi přidou jakoby automatum nikdo nefandil. Jen nazory typu : nestřihej,nehnoj,nezaštipuj. Je to automat je to zbytečne. A přitom v automatech si myslim že si pude taky pěkně vyhrat.

Životy jiných končí při rychlosti u
které životy druhých ožívají ........

Old Post 13-12-2018 v 16:48 PM
STi je offline   Profil uživatele STi   Find more posts by STi   Foto galerie člena STi   Click here to Send STi a Private Message   Add STi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drago101
Stálý Člen

Karma uživatele drago101 - 68% PěstitelskáKarma uživatele drago101 - 68% PěstitelskáKarma uživatele drago101 - 68% PěstitelskáKarma uživatele drago101 - 68% PěstitelskáKarma uživatele drago101 - 68% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 536  

Příspěvek č. 12

Jasne ze áno.. Dajú sa snimi robiť zázraky keď sa stým pohras.. Ludia v zahraničí idú automaty vo veľkom.. To len unas je táto vec stále tabu,, preto sú tu stále 10rokov staré názori...
Automaty sú pecka idem ich už 2 roky a stále ma prekvapuju co dokážu za tak krátky čas...

Old Post 23-12-2018 v 09:55 AM
drago101 je offline   Profil uživatele drago101   Find more posts by drago101   Foto galerie člena drago101   Click here to Send drago101 a Private Message   Add drago101 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krteček1
Stálý Člen

Karma uživatele Krteček1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Krteček1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Krteček1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Krteček1 - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 207  

Příspěvek č. 13

Pro Drago: nahoď ňákou fotku pro inspiraci.... Největší kytku co jsi z automatu vypěstoval... Ta fotka zastřihlého je zajímavá, to zkusím...

Ať už máš celopéro, hátéčko, nebo žiletku, všude se musí makat... A to nemluvim o fetbajku!

DP Think different, hydro, porovnání světel Mars hydro vs moje DIY Vero 29

Old Post 23-12-2018 v 10:50 AM
Krteček1 je offline   Profil uživatele Krteček1   Find more posts by Krteček1   Foto galerie člena Krteček1   Click here to Send Krteček1 a Private Message   Add Krteček1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drago101
Stálý Člen

Karma uživatele drago101 - 68% PěstitelskáKarma uživatele drago101 - 68% PěstitelskáKarma uživatele drago101 - 68% PěstitelskáKarma uživatele drago101 - 68% PěstitelskáKarma uživatele drago101 - 68% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 536  

Příspěvek č. 14

Tu sú moje vlákna

Outdoor - http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=1

Indoor - http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=80605

V Outdoor nezastrihavam lebo tam to slnko pekne celé presvieto ale v indoor sem tam zastihnem.. Dá sa stým vyhrať pekne... Indoor skôr robím experimenty, semena, cross a podobne

Old Post 23-12-2018 v 11:39 AM
drago101 je offline   Profil uživatele drago101   Find more posts by drago101   Foto galerie člena drago101   Click here to Send drago101 a Private Message   Add drago101 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krteček1
Stálý Člen

Karma uživatele Krteček1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Krteček1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Krteček1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Krteček1 - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 207  

Příspěvek č. 15

Drago: Procetl jsem, hezke, koukni na moje vlakno, porovnavam mars hydro vs. vero 29, zatim je to nesrovnatelne.... Odhaduji minimalne o 50procent vyssi vynos.

Ať už máš celopéro, hátéčko, nebo žiletku, všude se musí makat... A to nemluvim o fetbajku!

DP Think different, hydro, porovnání světel Mars hydro vs moje DIY Vero 29

Old Post 23-12-2018 v 16:06 PM
Krteček1 je offline   Profil uživatele Krteček1   Find more posts by Krteček1   Foto galerie člena Krteček1   Click here to Send Krteček1 a Private Message   Add Krteček1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drago101
Stálý Člen

Karma uživatele drago101 - 68% PěstitelskáKarma uživatele drago101 - 68% PěstitelskáKarma uživatele drago101 - 68% PěstitelskáKarma uživatele drago101 - 68% PěstitelskáKarma uživatele drago101 - 68% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 536  

Příspěvek č. 16

Mne sa Mars Hydro II 400 celkom paci.. Je dobre ventilovane nevytvára moc veľké teplo,, nieje to mega super popiči svetlo ale na tie moje experimenty stačí..

A za ten príkon 100-130w na box 80x80 som celkom spoko.. Keby som išiel na výnos tak určite poriešim iné svetlo.. Ale nato moje kríženie a výrobu semien mi to bohate stačí + je tam booster na kvetovu fázu z pridaním červeného svetlá, ktorí si ručne prepnes .. A koli tomu som viac než spokojný.. Ale nehovorim že do budúcna nebudem chcieť vyskúšať iné svetlo,,

To tvoje vlákno je tiež dobre.. A je parádny rozdiel medzy svetlami,, tak rapídne veľký rozdiel..

Naposledy upravil drago101 23-12-2018 v 21:50 PM

Old Post 23-12-2018 v 21:27 PM
drago101 je offline   Profil uživatele drago101   Find more posts by drago101   Foto galerie člena drago101   Click here to Send drago101 a Private Message   Add drago101 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:24 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9760360 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív