Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 80x80x180, 250W, 4x WW, 5x Black dog, 1. pěst
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 33

nemam potrebu se hadat,ale uz jsem cetl vice clanku,kde je jasne psano,dokazano ze od 18c se zacne spomalovat rust,nepsali na kolik procent nebo jestli uplne.
Kdyz ta teplota nebude mit vliv na kondici kytek,tak ti to prida nejaky dny na rustu,coz je nezadouci

O outdooru se ani bavit nebudu,michas hrusky a jabka...
Nechces prece srovnat in/out,v indooru se snazime navodit nejlepsi podminky za kazdou cenu... A venku?se muzes jen modlit.....

Ten rozdil v den/noc beru,ale jen v kvetu stim ze mas 26-27max den a min 20c noc...
Dec'ol...

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Naposledy upravil AladinXXX 19-12-2018 v 08:47 AM

Old Post 19-12-2018 v 07:53 AM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Adamina420
Stálý Člen

Karma uživatele Adamina420 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Adamina420 - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 34



Tak takhle holky vypadají po týdnu. Přes den teplota okolo 27°C, vlhkost 70% a přes noc 18°C (budu dokupovávat ještě nějaké topítko) a vlhkost 85%. Ph metr nemám, tak jsem si koupil aspoň testovací proužky a ty mi ukázaly Ph odstáté vody okolo 4, je to možný? asi budu muset zvýšit. Sorry za vykroucenou hlavu

Old Post 20-12-2018 v 19:48 PM
Adamina420 je offline   Profil uživatele Adamina420   Find more posts by Adamina420   Foto galerie člena Adamina420   Click here to Send Adamina420 a Private Message   Add Adamina420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 35

Na tyden-skvely !

Ahoj

Jeste k te nocni teplote.
Nektery duveryhodny zdroje uvadeji nocni teploty 18-20 a jine tez duveryhodne 20-22C.
18.C je kazdopadne ta nejkrajnejsi teplota pod 18 uz dostava kyti lehky sok .
Je jasny ze kolem 20-21C je naprosty ideal kvuli rychlosti rustu.
V tom ma B.Lanin pravdu ! Prece jim chceme doprat ty nejlepsi podminky !

Ptal sem se profika , amika kolik ma v zime ve skleniku v noci a tvrdil ze v zime i v lete ma termostat na 20C. On to ma klimatizovany , tak tam je to o necem jinym.

PH metr - muj nazor je ze PH metr je jedna z nejdulezitejsich veci kdyz se ti neco posere a kytky zacnou zloutnout, mit problemy a pod.
Jen si vem ze ted by si mel problemy...
Pak nez ten PH metr objednas ...nez ti pak prijde ...tak treba ted pres Ceskou Postu pocitej az zacatkem ledna a pres svatky Vanoce ho budes jen tezko nekde shanet pokud ho budes zrovna nutne potrebovat.
Nemusim psat co by se kytkama stalo za ak dlouhou dobu , kdybys nezjistil hned co se deje.
Cas hraje velkou roli.

Proste je dulezity ho mit doma sahnes , zmeris, resis.

To me urcite kazdy rozumny potvrdi , kdo ho zrovna pri problemech doma nemel.
Pri jakemkoliv problemu s kykama se saha nejdrive po PH metru.

Old Post 20-12-2018 v 20:19 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Adamina420
Stálý Člen

Karma uživatele Adamina420 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Adamina420 - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 36



Tak se mi objevily první problémy, myslím si, že mi na nich při zalévání zůstaly kapky a ty tam vypálily toto, nebo si myslíte, že je to něco jiného?

Old Post 24-12-2018 v 12:07 PM
Adamina420 je offline   Profil uživatele Adamina420   Find more posts by Adamina420   Foto galerie člena Adamina420   Click here to Send Adamina420 a Private Message   Add Adamina420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Adamina420
Stálý Člen

Karma uživatele Adamina420 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Adamina420 - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 37




14 dní od zasazení do hlíny. 100% podle představ to není, ale zas tak špatně si myslim nevypadají. Dneska jsem poprvé do zálivky přidal cca 2 ml canna rhytozonic a fish mixu.

Old Post 27-12-2018 v 19:46 PM
Adamina420 je offline   Profil uživatele Adamina420   Find more posts by Adamina420   Foto galerie člena Adamina420   Click here to Send Adamina420 a Private Message   Add Adamina420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 38

Ty jsi to zase fotil pri svetle lampy, ze jo?
Proc neudelas fotky na dennim svetle at vydime pravou barvu?

Jinak nevypadaji vubec spatne , pokud to svetlo zkresluje a jsou ve skutecnosti syte zelene , jsou trosicku mensi nez by mely byt ale myslim ze se uz pomalu rozjizdi.

Jen tak dal , zatim bych je ale rozhodne jeste neprepinal ani nezastipoval , dej jim cas at se poradne chytnou a rozvetvi.

Myslim ze jsi na dobry ceste !

EDIT:
A vidim ze zalivku stale neprolevas uplne zkrz kvetinac v dostatecnym mnozstvi.
Proro tam davas stale min hnojiv nez bys mel.

Old Post 27-12-2018 v 20:05 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Adamina420
Stálý Člen

Karma uživatele Adamina420 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Adamina420 - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 39

Zítra se pokusím vyfotit na denním světle 😀, jen zpětně bych to dal do menších květináčů, jak psal Pítr90, teď nevim, jsk tam dosypat hlínu. Menší jsou asi i kvůli nízkým teplotám přes noc, zatim zkouším objednat topný kabel, četl jsem tu v diskuzích, zě když nechceš kupovat přímotop, tak to je celkem dobrý řešení, tak uvidíme .

Old Post 27-12-2018 v 20:25 PM
Adamina420 je offline   Profil uživatele Adamina420   Find more posts by Adamina420   Foto galerie člena Adamina420   Click here to Send Adamina420 a Private Message   Add Adamina420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 40

Ne, nedavej to do mensich kvetinacu. Doufam jen ze si se nezblaznil?
Dostanes je zase do stresu !
A presazovat z vetsiho do mensiho kvetinace muzes poskodit koreny !
To jsem jeste nikdy neslysel ze by to takhle nekdo kdy udelal.

Presazuje se vzdy z mensiho do vetsiho! A ne obracene

Ale radim te poslouchej jen jednoho cloveka , kdyz budes poslouchat vsechny naraz tak splaces akorat nad vydelkem.

Tim rozhodne nezpochybnuji Pitruv nazor. Akorat se mi nelibi a ja bych to rozhodne nedelal.

Old Post 27-12-2018 v 20:50 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Adamina420
Stálý Člen

Karma uživatele Adamina420 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Adamina420 - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 41

Mylím to tak, že na začátku jsem to měl dát do menšího, teď s tím nic dělat nebudu 😀

Old Post 27-12-2018 v 20:56 PM
Adamina420 je offline   Profil uživatele Adamina420   Find more posts by Adamina420   Foto galerie člena Adamina420   Click here to Send Adamina420 a Private Message   Add Adamina420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 42

Ok, uz jsem se polekal ze to jdes presazovat do litrovejch
Spatne jsem te pochopil jelikoz to bylo tak divne napsany

Jo, vzdycky je lepsi to dat na zacatku do mensich a postupne zvyssovat objem kvetinacu.

Nevim jaky topny teleso se dava do stanu? Znam jen topny telesa do akvarek a ty musi byt asi ponoreny ve vode. Dej prosim odkaz co mas na mysli.

Naposledy upravil Madical-Strains 27-12-2018 v 22:42 PM

Old Post 27-12-2018 v 21:05 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Adamina420
Stálý Člen

Karma uživatele Adamina420 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Adamina420 - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 43

Něco na tento způsob https://www.akva-exo.cz/detail/tera...y/12684/80W-8m/

Old Post 28-12-2018 v 08:59 AM
Adamina420 je offline   Profil uživatele Adamina420   Find more posts by Adamina420   Foto galerie člena Adamina420   Click here to Send Adamina420 a Private Message   Add Adamina420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Adamina420
Stálý Člen

Karma uživatele Adamina420 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Adamina420 - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 44


Ahoj, kyti zatím vypadají zdravě, ale na jedné se objevily tyto škrábanečky. Řešit nebo ne?

Old Post 30-12-2018 v 20:05 PM
Adamina420 je offline   Profil uživatele Adamina420   Find more posts by Adamina420   Foto galerie člena Adamina420   Click here to Send Adamina420 a Private Message   Add Adamina420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 45


Ja nevim ale mam pocit ze ten topnej kabel je na nejakej kamen pro jesterky, ne ze by to vyhralo celej box. Mozna napojit na nejakou podlozku pod kvetinace...ale fakt nevim

Ty "skrabance" bych asi resil tim ze bych vzal mikroskop a kouknul bych se na to bliz ,popripade z obodu stran, rubu i licu.
Tohle jsem jeste nikdy na vlastni oci nevidel ale muzou to byt nejaky cesticky v listu od skudcu. Radeji to poradne prohlidni .
A to je n vsech kytkach nebo jen na tyhle?

Nebo mozna....zacarek deficit horciku , vypada to z blizka jako na te fotce co sem postnul?

Old Post 30-12-2018 v 20:30 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Adamina420
Stálý Člen

Karma uživatele Adamina420 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Adamina420 - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 46

Ne, takhle to nevypadá (i když možná ten tvůj obrázek je v pokročilejší fázi), je to jakoby se ten list o něco odřel, zítra zkusim líp vyfotit a ano je to jenom na jedné jediné kytce. Mám pocit, že už jsem to tu někde viděl, ale zaboha si nemohu vzpomenout, kde jsem to tu viděl 😀

Old Post 30-12-2018 v 20:43 PM
Adamina420 je offline   Profil uživatele Adamina420   Find more posts by Adamina420   Foto galerie člena Adamina420   Click here to Send Adamina420 a Private Message   Add Adamina420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 47

Tak jesli je to jakoby odrene tak bych spis tipoval ty skudce.
Ale je podivny ze vsechny odrene carky - cesticky vedou jednim smerem.

Dival ses uz na rub i lic lupou?

Old Post 30-12-2018 v 20:55 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Adamina420
Stálý Člen

Karma uživatele Adamina420 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Adamina420 - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 48

Jo, pod lupou tam nic nevidím, žádné nestvůrky. Ze spodu není nic poznat, tam to vypadá úplně normálně.

Old Post 30-12-2018 v 22:55 PM
Adamina420 je offline   Profil uživatele Adamina420   Find more posts by Adamina420   Foto galerie člena Adamina420   Click here to Send Adamina420 a Private Message   Add Adamina420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:12 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3720570 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív