Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » True SOG 750w LED by FrYnk
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Výnos- první pokus LED 750w
600- 800g
800- 900g
900- 1000g
1000+
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
MatesMaty
Stálý Člen

Karma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 481  

True SOG 750w LED by FrYnk Příspěvek č. 1

Zdravím komunitu a vítám všechny na mém posledním pěstu. A abych se s Vámi rozloučil tak jak se sluší a patří tak udělám něco co tady asi ještě nebylo. Pravej SOG, bohužel mě nevystačily klony a je jich 94 místo rovných 100 takže mě to trochu mrzí. FrYnk šlápl do pedálu a dokázal to světlo udělat podle mých požadavků opravdu rychle za což jsem mu nesmírně vděčnej, přístup jaký má on se v dnešním světě vidí čím dál méně a proto je potřeba si takových lidí vážit !!! Genetika je stejná, femky Critical +2,0. Klony byly napřed zasázeny v 1 L květináčích a potom do finálních 3L. Aktuálně mají cca 20-23 cm. Hnojiva změna z Bcuzz na Cannu !!! Foto doplním večer nebo až ráno. Mám na všechny dotaz, máte někdo zkušenosti s produktem White Shark ?

Genetika: Dinafem- Critical +2,0 94ks
Plocha: 150x 150x 220 cm Budbox White
Hlína: Biobiz Lightmix
Světlo: 750w SQU LED by FrYnk
Hnojiva: Canna Tera Vega, Flora, Rhizotonic, PK 13/14, Boost, Cannazym
PH: Canna doporučuje 5,8 - 6,2 což na hlínu nevím jestli není málo ale tak těch 6,2 bude ideál.
Metoda: SOG ( pouze single Cola )- spodní větvě jsou odstřižený


Here we go !!!

Old Post 19-12-2018 v 08:53 AM
MatesMaty je offline   Profil uživatele MatesMaty   Find more posts by MatesMaty   Foto galerie člena MatesMaty   Click here to Send MatesMaty a Private Message   Add MatesMaty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gantis
Stálý Člen

Karma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 281  

Příspěvek č. 2

Tak na tohle jsem nesmírně zvědavej. White Shark jel myslím Ajtaktak Moc držím palce!


Ser na Béma, Topola, Špidlu a Zemana
zpívej dokola se mnou ganja marihuana
papírky bonga, do toho tráva
ubal to s náma, zduň to, dej si páva.

Old Post 19-12-2018 v 11:12 AM
gantis je offline   Profil uživatele gantis   Find more posts by gantis   Foto galerie člena gantis   Click here to Send gantis a Private Message   Add gantis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 3

na poctivej sog sem zvědavej (už to tady bylo víckrát ale je to pár let no)

Jen, přijde mi škoda lejt minerál do hlíny. Nad Biocannou si neuvažoval?

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 19-12-2018 v 12:58 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MatesMaty
Stálý Člen

Karma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 481  

Příspěvek č. 4

Bio jsem nikdy nejel. Je i drazsi. Treba to casem vymenim.

Old Post 19-12-2018 v 13:01 PM
MatesMaty je offline   Profil uživatele MatesMaty   Find more posts by MatesMaty   Foto galerie člena MatesMaty   Click here to Send MatesMaty a Private Message   Add MatesMaty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 5

zaklad je o neco drazsi ale odpadne PK-cko, cannazym taky neni nijak nutnej v organice a rhizozonic je za stejny, takze s cenou bys byl plus minus stejne.

Ale jestli mas mineral zajetej a jdes najistotu tak tomu rozumim

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 19-12-2018 v 13:31 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 6

Taky jsem na tvůj pěst zvědavej 😉 samotného mě to láká 😉 budu sledovat

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 19-12-2018 v 16:23 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psyweed
Stálý Člen

Karma uživatele psyweed - 95% PěstitelskáKarma uživatele psyweed - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 672 

Příspěvek č. 7

ked Bio tak BioBizz , pripadne General Organics...drahe? hm kupis napr zaklad od BioBizz Grow, Blow, TopMax 1l balenia co mas asi na 2-3 kola a stoji to asi 1300-1500 myslim.
Mineralne hnojivo je vlastne chemka a ked tu mam produkt v TOP Bio kvalite na nieco co sluzi ku konzumacii, myslim ze to stoji za zvazenie. Hlinu po takomto peste mozes znova pouzit, doplnis tusim len 1/5 z "novej"

Na Cannafeste som sa bavil s typkom z BioTabs (tiez zaujimavy Bio produkt) a spominal ze 1 kolo slabsie ale 2 kolo na tej istej hline lepsi vynos, lebo ta hlina je uz "ziva" a este povedal ze v NL je weed v Bio Kvalite o 2e/g drahsi

Old Post 19-12-2018 v 23:17 PM
psyweed je offline   Profil uživatele psyweed   Find more posts by psyweed   Foto galerie člena psyweed   Click here to Send psyweed a Private Message   Add psyweed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gantis
Stálý Člen

Karma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 281  

Příspěvek č. 8

Psyweed:
Tohle jsem zkusil minulý kolo,dal jsem tak 2/3 stará/nová a už to nikdy neudělám. Hned po dvou zálivkách mi z toho začali lítat všelijaký mrdky a nakonec i smutnice. Nevím jestli s tím máš zkušenost,tak se rád přiučím,co je třeba,aby se to nestalo,ale já mám zkušenost takovouhle :/


Ser na Béma, Topola, Špidlu a Zemana
zpívej dokola se mnou ganja marihuana
papírky bonga, do toho tráva
ubal to s náma, zduň to, dej si páva.

Old Post 20-12-2018 v 07:46 AM
gantis je offline   Profil uživatele gantis   Find more posts by gantis   Foto galerie člena gantis   Click here to Send gantis a Private Message   Add gantis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od psyweed
Mineralne hnojivo je vlastne chemka a ked tu mam produkt v TOP Bio kvalite na nieco co sluzi ku konzumacii, myslim ze to stoji za zvazenie. Hlinu po takomto peste mozes znova pouzit, doplnis tusim len 1/5 z "novej"


1/5 z nový? No ja kdyz dojedu kolo tak vic jak pulka kvetniku je plna korenu a ty hliny tam moc nezbyde.

Říct že minerál je chemie mi přijde úlet. Slyšeli jste někdy pojem "organická chemie"?? Chemie je jen vědní obor - organická chemie pak obor zabívající se organickými sloučeninami.

Ale jinak i minerál může bejt získán z přírody (těžbou) zatimco organika syntetická (Většina dnes známých organických sloučenin je však syntetických (třebaže připravených z jiných organických sloučenin). Výskyt organických sloučenin neznamená nutně biologický původ...)

Dneska je "bio" nebo "organika" jako nějaký zaříkadlo, ale ve finále je hlavní rozdíl mezi organickym a minerálem jen to jak to hnojivo funguje.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Naposledy upravil crazyben 20-12-2018 v 11:14 AM

Old Post 20-12-2018 v 09:55 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 10

Zdravím všechny, taky jsem chtěl názor na míchání starého s novým napsat(samozřejmě kravina), ale říkal jsem si, že nebudu zaprcávat potencionálně zajímavý vlákno.....
Tímto se za tento můj příspěvek MatesMaty omlouvám 😉

Je tu spoustu jiných vláken a myslím že i určených pro debaty o substrátu 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 20-12-2018 v 10:43 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jasse
Stálý Člen

Karma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 180 

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od Pítr90
Zdravím všechny, taky jsem chtěl názor na míchání starého s novým napsat(samozřejmě kravina), ale říkal jsem si, že nebudu zaprcávat potencionálně zajímavý vlákno.....


Samozřejmně Ti to nedalo a potenciálně zajimavé vlákno si zaprcal ;o)
Je hezké ,že si napsal svůj názor ,ale je to samozřejmně kravina, pokud něco neumíš neznamená to ,že to nejde. Klidně Ti můžu ukázat kytky jeté v substrátu použitém u mně třikrát, a pokud budeš hledat tak na světě sou jinší kapacity na znovu použití substrátu. A pokud si necháš zamořit substrát škůdci a nezlikviduješ je, tak se nemůžeš divit ,že máš problém.

Biosevia organic hydro grow ,CLU058

Organic coco grow,CLU058

Old Post 20-12-2018 v 11:21 AM
jasse je offline   Profil uživatele jasse   Find more posts by jasse   Foto galerie člena jasse   Click here to Send jasse a Private Message   Add jasse to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toketoy
Stálý Člen

Karma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 12

budu sledovat. vyfotis nam zakladni setup? tj grow room s malickejma prckama klidne? a svetlo? sam jedu pod ledkama a chci ted stavet neco vetsiho, tak se rad priucim od zdejsiho mistra.

Old Post 20-12-2018 v 11:28 AM
toketoy je offline   Profil uživatele toketoy   Find more posts by toketoy   Foto galerie člena toketoy   Click here to Send toketoy a Private Message   Add toketoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
M@gicWeeD
Stálý Člen

Karma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% Pěstitelská

Registrován: Jun 2018
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 13

Presel jsem na cannu coco a musim rict, ze tak vyborny kurivo jsem jeste za celou dobu nemel, ani v organice. Kvalitni mineralni hnojivo, dobrej gen a slusne odjetej pest a nepoznas rozdil.
Rozhodne budu sledovat a pokud to nezprznis, videl bych to tak na 1200. Hodne stesti preju, ale nechtel bych to zalivat .

LED Vero 740w indica vs sativa
18x BigBud coco drip 2x450w LED by FrYnK
Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 20-12-2018 v 12:35 PM
M@gicWeeD je offline   Profil uživatele M@gicWeeD   Find more posts by M@gicWeeD   Foto galerie člena M@gicWeeD   Click here to Send M@gicWeeD a Private Message   Add M@gicWeeD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MatesMaty
Stálý Člen

Karma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 481  

Příspěvek č. 14



Tak vidím že to tady má grády Jedu ještě růstovou fázi ale bud dneska nebo zítra to asi už přepnu. Kyti mají cca 25 cm což je ideální výška pro přepnutí na květ při SOG. Ještě to asi bude chtít zastřihnout spodní větve. Používám vždy novou hlínu na každé kolo. Matkárnu jsem musel přemístit ke kamarádovi protože tam kde mám box už nemám víc místa. Jinak kytky po změně na Cannu jsou neskutečně krásně zelený už po cca týdnu. Už nikdy více jiná hnojiva než Canna. Práce na boxu bylo opravdu mraky, dělal jsem na tom tak 5 hodin. V boxu mám nově pachový Carbon pacháč od Prima klimy. Odtah původní prima klima 420m3/h ale musel jsem vypnout přítah protože ty nový šunty od Prima klimy hučí jak jaderná elektrárna, takže aktuálně jen pasivní přítah. Ofuk mám novej a je parádní. Značku doplním až pojedu do boxu. Jinak světlo je 80 cm nad vrcholkama, asi ho ještě dám níž.

Old Post 20-12-2018 v 13:07 PM
MatesMaty je offline   Profil uživatele MatesMaty   Find more posts by MatesMaty   Foto galerie člena MatesMaty   Click here to Send MatesMaty a Private Message   Add MatesMaty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psyweed
Stálý Člen

Karma uživatele psyweed - 95% PěstitelskáKarma uživatele psyweed - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 672 

Příspěvek č. 15

@Gantis: ked ich mas na konci pestu, myslis ze sa ti v tom novom s povodnou hlinou zazracne stratia?

@crazyben: v com by mali vadit korene v novom substrate? ked si im nelial chemky, tak je to stale organicky material , ktory uz ma trichoderma, mykohriz, mikrofloru atd. vytvorenu . Cize rychlejsie kolonizuje novy substrat a dalej to "zije" v symbioze s rastlinou, ked to dalej hnojis zase len organickymi hnojivami tak neni co pokazit. Hlina nebude tak zasolena ako po mineralnych ktore sa vlastne ani nekazia (preco asi).

Inac ak mas teda tip , v poho daj teda link na mirenalne BIO hnojivo s certifikatom. BioBizz musi mat aj certifikat na BIO material s certifikatom z coho tie BIO hnojiva vyrabaju. Inac by certifikaty co maju stratili.
Vlastne nechapem naco liat do hliny mineralne hnojky ked tu je dostupny kvalitny organicky BIO produkt.

BTW Pani k tej hline tu to mate priamo od BioBizz http://www.biobizz.com/support/#faq-573
Takze uvadzaju 30% co je teda 1/3 (1/5 som sa sekol )

@MatesMaty: pozeram ze BudBox dorazil odporucam ti este 150x150 podmisku ked mas take male kvetinace tak zalejes len spodok a si natiahnu co treba, lebo liat toto rucne by ma asi porazilo

LEDku mas teraz na aky vykon? rovno 750w? si pisal ze ti Frynk robil nieco custom tak napis plz detialy.
Tiez som nad nim rozmyslal ale pride mi lepsi ram ako v tom mini boxe a optikou to tlacit do stran. No uvidim na konci

Old Post 20-12-2018 v 18:54 PM
psyweed je offline   Profil uživatele psyweed   Find more posts by psyweed   Foto galerie člena psyweed   Click here to Send psyweed a Private Message   Add psyweed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MatesMaty
Stálý Člen

Karma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 481  

Příspěvek č. 16

Já jsem na to světlo akorát spěchal. Jinak je to maximálka od Frynka co nabízí tu 750w s těma 2x červenýma čipama. Jj rovnou na max protože ty rostlinky uz jsou dostatečně velký. Se zalíváním no problem, za 10 minut mám hotovo. Problém je ze s podmiskami by se tam vedle sebe nevlezly.

Old Post 20-12-2018 v 19:02 PM
MatesMaty je offline   Profil uživatele MatesMaty   Find more posts by MatesMaty   Foto galerie člena MatesMaty   Click here to Send MatesMaty a Private Message   Add MatesMaty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:38 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
22-03-2020 - 500w led FrYnK - 83 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2553010 seconds with 37 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív