Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 80x80x180, 250W, 4x WW, 5x Black dog, 1. pěst
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Adamina420
Stálý Člen

Karma uživatele Adamina420 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Adamina420 - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 76  

Obecné 80x80x180, 250W, 4x WW, 5x Black dog, 1. pěst Příspěvek č. 1

Ahoj, toto je můj první grow, takže ocením jakoukoliv radu, budu přidávat postupně fotky. Teplota se mi zatím drží okolo 29°C při svícení, ráno půl hodiny před zapnutím mi to ukazovalo 18°C. Starosti mi dělá vlhkost, která se drží pod 40%, zkoušel jsem tam dávat sklenice s vodou, ani to s tím nehlo, stáhnul jsem odtah, ale tomu taky moc šanci nedávám. Zvlhčovačka mi kdyžtak přijde s trouchou štěstí úterý-středa, jediné co mě napadlo je, jak tu někdo psal udělat kytkám takovej menší "stan" z fólie, aby to drželo vlhkost. Taky bych se chtěl zeptat, kdy bych tam měl začít dávat první hnojení, zatím to zalívám přes injekční stříkačku, abych to nepřelil. Kytky jsou v hlíně od včerejška, 2 jsem přidal teďkon a 2 tam dám ještě dnes večer/zítra ráno, až bude silnější klíček. Díky za radu a kdyby něco nebylo jasný, ptejte se


STAN: diamond box 80x80x180
SVĚTLO: 250W MH, 250W HPS
ODTAH: TT100, 145/187m3, 100mm
PŘEDŘAD.: lumii 600w
MEDIUM: plagron light mix
FILTR: Prima Klima mini 240m3
KVĚTINÁČE: 6,5l
HNOJIVA: Biobizz- Alg-A-Mic, Bio Bloom, Fish, mix, Bio Heaven, Top Max a Canna
Rhitonic
KYTKY: 4x White widow a 5x Black D.O.G.

Old Post 14-12-2018 v 13:58 PM
Adamina420 je offline   Profil uživatele Adamina420   Find more posts by Adamina420   Foto galerie člena Adamina420   Click here to Send Adamina420 a Private Message   Add Adamina420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 2

A prosim foto ???

Old Post 14-12-2018 v 18:43 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Adamina420
Stálý Člen

Karma uživatele Adamina420 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Adamina420 - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 3

Jak se přidává foto? nějako mi to nejde

Old Post 15-12-2018 v 09:57 AM
Adamina420 je offline   Profil uživatele Adamina420   Find more posts by Adamina420   Foto galerie člena Adamina420   Click here to Send Adamina420 a Private Message   Add Adamina420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Adamina420
Stálý Člen

Karma uživatele Adamina420 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Adamina420 - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 4



Zatím mi 2 vykoukly už. Akorát mám teď trochu výkyvy teplot, tak teď přes den jsem otevřel trošičku okno v místnosti a v noci tam poběží topení

Old Post 15-12-2018 v 09:59 AM
Adamina420 je offline   Profil uživatele Adamina420   Find more posts by Adamina420   Foto galerie člena Adamina420   Click here to Send Adamina420 a Private Message   Add Adamina420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jablickar
Stálý Člen

Karma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 5

White widow budu taky davat dalsi kolo dzim palce a budu sledovat jen ten pachac je zbytecny..vlhkost ti snizi vydrz

Old Post 15-12-2018 v 10:31 AM
jablickar je offline   Profil uživatele jablickar   Find more posts by jablickar   Foto galerie člena jablickar   Click here to Send jablickar a Private Message   Add jablickar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 6

Presne tak, pachac je tedka uplne zbytecny.
Vhkost v boxu te ho rychle znici, uhli zhrudkovati a nebude zadrzovat pachy.
Pachac davam az cca po tydnu kvetu, jakmile vyndam z boxu zvlhcovacku.

29C VS 18 C jsou mi pripada jako velky vykyv teploty.
V noci 18C OK , a za svetla 23-25 C je ideal , asi bych zvysil tu nocni teplotu aby tam nebyl tak veky rozdil klidne muzes na 20-22C,

Nepises jakou mas hlinu ale predpokladam ze ji mas predhnojenou, na nejakou dobu, tak mas jeste s hnojenim cas. Prvnich 14 dni vubec nehnojit!
Pouzivas Biobizz coz je moje parketa , bylo by pro tebe uzitecne abys sis precetl me vlakno o Organice abys nedelal zbytecne chyby.
Misto Canna Rhitonic bych ja dal prednost Biobizz root-juice, je vzdy lespi mit vse od jedne znacky. Michani znacek dela nekdy neplechu ale predpokladam ze konkretne tohle bude snad ok, je to tez organicky tak by snad nemel byt problem.
Misto Fish-mixu bych ja pouzil Biobizz grow.
S tim fish-mixem jsem mival problem.


PH se snizuje kys. citronovou ne dusicnou.
Mas tam i jak spravne a jednoduse zalevat.

Na vsechno na co se tady ptas tak je popsano ve vlakne , strucne a jasne.

At se dari.

Naposledy upravil Madical-Strains 15-12-2018 v 11:21 AM

Old Post 15-12-2018 v 10:55 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Witcher
Stálý Člen

Karma uživatele Witcher - 60% Pěstitelská

Registrován: Nov 2017
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 7

Ahoj, pokud nepoužíváš skleníček a nepoužíváš zvlhčovačku ( já ne), pak se mi osvedčilo na takhle malé kytičky dát na začátku skleničky.

Old Post 15-12-2018 v 11:23 AM
Witcher je offline   Profil uživatele Witcher   Find more posts by Witcher   Foto galerie člena Witcher   Click here to Send Witcher a Private Message   Add Witcher to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Adamina420
Stálý Člen

Karma uživatele Adamina420 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Adamina420 - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 8

Hlínu mám plagron lightmix, předhnojená minimálně. Zvlhčovačku asi budu objednávat, protože se mi drží vlhost okolo těch 40%, spíše méně. Nějaká doporučení za dobrou cenu? . Nad sklednicema jsem uvažoval, ale dost se bojím, aby jim tam nebylo moc teplo, přeci jen v boxu mám vyšší teplotu než bych měl a nešel by na ně ofuk. Otevřel jsem tam teda okno a oddělal pácháč, tak uvidíme, jak klesne teplota.

Old Post 15-12-2018 v 11:36 AM
Adamina420 je offline   Profil uživatele Adamina420   Find more posts by Adamina420   Foto galerie člena Adamina420   Click here to Send Adamina420 a Private Message   Add Adamina420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od Witcher
Ahoj, pokud nepoužíváš skleníček a nepoužíváš zvlhčovačku ( já ne), pak se mi osvedčilo na takhle malé kytičky dát na začátku skleničky.


Ne sklenicky ale urizle pet-lahve s dirkama kvuli vymene vzduchu.

Old Post 15-12-2018 v 12:00 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Witcher
Stálý Člen

Karma uživatele Witcher - 60% Pěstitelská

Registrován: Nov 2017
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 10

No nevím, dělám to jak říkám, výměna vzduchu 1x denně odkrýt. Ale Madi ty používáš zvlhčovačku, já mám podobnej problem, jako on - vlhkost kolem 40ti procent, mám dřevostavbu. Dokud jsou maličké, řeším to těmi skleničkami, jakmile se kytí chytnou, odendám a pravidelně postřikuji, když se rozrostou, udrží si sami kolem 60ti procent, pak jim jen občas udělám rosu

Old Post 15-12-2018 v 12:06 PM
Witcher je offline   Profil uživatele Witcher   Find more posts by Witcher   Foto galerie člena Witcher   Click here to Send Witcher a Private Message   Add Witcher to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 11

Ten drevenej box doma pstavenej by se mel samozrejme osetrit Lodnim lakem
aby byl ododlny proti vlhkosti a vode.

On tu zvlhcovacku ale mit bude.

Jo , mas pravdu , odkryvat je dulezity.

Naposledy upravil Madical-Strains 15-12-2018 v 13:22 PM

Old Post 15-12-2018 v 12:55 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 12

Čau, na zvlhčovačku se můžeš zatím vyprdnout, já ji třeba vůbec nepoužívám 😉
Jinak mi není jasný, jak můžeš mít takové rozdíly v teplotách. Pokud máš 18 °C v noci, tak by to 250 nemělo na 30°C vytopit, pokud máš v pohodě ventilaci.
Jinak podle mě není nejlepší volba sázet rovnou do velkého květináče, blbě se hlídá zálivka, lepší je postupně přesazovat. Začít třeba v půllitrovém, pak 3.5l, pak až 6l.
Pro Mediho: psal jsem ti pm s připomínkama k tomu organickému pěstování, ale zřejmě nedošla 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 16-12-2018 v 06:49 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Adamina420
Stálý Člen

Karma uživatele Adamina420 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Adamina420 - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 13

Těm výkyvum taky nerozumím, teďka s otevřenou ventilačkou v místnosti se mi drží teplota okolo 26°C (bez otevřené klidně lehce přes 30°C) a ráno 10 minut před zapnutím lampy mi to ukazovalo 17°C a to se světlem vypínám ještě ofuk, což taky asi není úplně nejlepší. Jinak dneksa ráno mi už všechny vylezly na světlo

Old Post 16-12-2018 v 11:21 AM
Adamina420 je offline   Profil uživatele Adamina420   Find more posts by Adamina420   Foto galerie člena Adamina420   Click here to Send Adamina420 a Private Message   Add Adamina420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 14

A to v té místnosti netopíš? Pokud tam máš tolik, tak zrychli odtah. Ještě kde máš sondu teploměru? Beztak ti na ní peče sodík 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 16-12-2018 v 12:26 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Adamina420
Stálý Člen

Karma uživatele Adamina420 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Adamina420 - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 15

V místnosti se netopí, sonda je jak na obrázku výš, teď jsem jí nalepil na stěnu a ukazuje to přibližně stejně, pomáhá tam teď to otevřené okno a odtah na max už je

Old Post 16-12-2018 v 12:49 PM
Adamina420 je offline   Profil uživatele Adamina420   Find more posts by Adamina420   Foto galerie člena Adamina420   Click here to Send Adamina420 a Private Message   Add Adamina420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Adamina420
Stálý Člen

Karma uživatele Adamina420 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Adamina420 - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 16

Tak do boxu budu muset dát přes noc asi nějaké topítko, nějake nápdy, co použít? přes den s otevřenou ventilačkou v místnosti jsem držel krásných 24 stupňů, asi 4 hodiny před vypnutím světla jsem ji zavřel, aby se místnosti stihla prohřát, ale ráno před zapnutím světla v boxu 16 stupňů ( v místnosti 17, nechápu 😀 )

Old Post 17-12-2018 v 06:36 AM
Adamina420 je offline   Profil uživatele Adamina420   Find more posts by Adamina420   Foto galerie člena Adamina420   Click here to Send Adamina420 a Private Message   Add Adamina420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:13 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3607600 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív