Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Síň Slávy » BRooTova Selekce hoven
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

BRooTova Selekce hoven Příspěvek č. 1




Všechny vítám

Rád bych Vám představil svojí selekci. Předem říkám, že selekce už je skoro hotová, a momentálně už držím jen 19 nejlepších matek, z kterých ještě vyberu 1 a 2

Selektujeme: Shit (Mr.Nice) Regular
Počet : Původně 72 jelikož v Seed Bance měli jen 4 balení, naštěstí mi kamarád přivezl další 2 takže dohromady bylo na začátku 111 semen (ve 3 balení bylo 19 semen).
Setup: Dark Propagator 3x + Mammoth Lite 40x40x80 (položený na bok)
Lights: T-Led Secret Jardin 24W (3x v jednom stanu)
Medium : Canna Coco Proffesional Plus
Hnojiva: Canna Coco + Rhizotonic + Cannazyme
Všechny stany vytahuje jedno TT 150 a jedno TT 100 je jako přítah

Nejsem uplně aktivista, ale rád se podělím. Proto fotky budu přídávat 1x za týden až dva

Začínáme:

Po 24 hodinách vylezlo 71 semen (parádní klíčivost) po 36 hodinách to bylo 94, zbytek jsem vyhodil. I tak, klíčivost famózní.

Na kolik Vás vyjde založit indoor?

Hydroponický systém NFT - základy

"Kids gonna cry"

Naposledy upravil BRooT 09-12-2018 v 21:31 PM

Old Post 09-12-2018 v 20:36 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 2



Začátek

Přesazení proběhlo do květináčů 9x9cm s mediem Canna Coco Proffesional Plus.

Schválně jsem sázel do půlky květináče, tedy skoro 5cm do povrchu. Chtěl jsem pouze nejsilnější jedince, slabé kusy se nedostanou na povrch přes takovou "výšku".

Po týdnu z 94 naklíčených semínek vylezlo 93 Takže květináček se semínkem co nevylezlo jsem vyhodil. Květináč jsem nejdřív vyklepal, semínko bylo živé, už bylo skoro na povrchu, ale zkrátka a dobře. Zaóstávalo.

Celou selekci si vedu poznámky v bloku, pokud by někoho zajímalo:

Shit 7,17,22,48,54,56,57,64,75 vylezl během 48 hodin
Shit 1,3,5,11,14,20,25,27,33,40,42,49,52,59,60,63,66,68,69,71,72,78,83,84,88,89,90,92,93 vylezl do 4 dnů
Ostatní vylezli do 7 dnů
Shit 18,24,29,73 - děložní lístky značně degradovány (pokroucené, špatně tvarované) = odstraněny ze selekce/vyhozeni
V selekci = 89 kytek

Děkuji za K+ a:

Děkuji za karmu a zde pár odpovědí:
Shit je základ, od něj jsou skoro všechny "výnosovky" ze Shitu byl vyšlechtěn Critical Mass, později Critical Kush, dalším křížením Critical 2.0 a tak dále
Proč Shit ? Protože dosahuje skoro stejného výnosu, pokud jste šikovní tak stejného výnosu jako Critical Mass, je odolný vůči plísním (to Vám ukážu v dalších příspěvcích), je odolný vůči změnám teploty, není ještě tolik křížený, má pouze pár phenotypů, a to je to hlavní !!! Má phenotyp, který kvete 49DNÍ při stejném výnosu jako CM, 49 DNÍ je i doba zrání, tudíž můžete v hydru kosit 45 DEN !!!
Jestli budu nabízet prcky, to opravdu nevím. Mám pár kamarádů, kterým je určitě dám, protože jím věřím. Nicméně selekce byla dlouhá a ještě není u konce, a nelíbí se mi představa, že někomu dám prcky a on si z mé několika měsíční práce udělá za měsíc matku a bude posílat vesele klony dál. Tudíž, buď klony nenabídnu vůbec, nebo jen pár jedincům, a nebo udělám matku z přeřezů tak, aby z klonu už nešlo dál řezat.

Dále, jedni z nejlepších matek půjdou panu mistrovi Bártovi, takže i on, bude mít kdyžtak k dispozici Shit

Na kolik Vás vyjde založit indoor?

Hydroponický systém NFT - základy

"Kids gonna cry"

Old Post 10-12-2018 v 23:02 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
STi
Stálý Člen

Karma uživatele STi - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 3

Super budu sledovat matkařeni mně hodně zajima. At se daři

Životy jiných končí při rychlosti u
které životy druhých ožívají ........

Old Post 12-12-2018 v 13:27 PM
STi je offline   Profil uživatele STi   Find more posts by STi   Foto galerie člena STi   Click here to Send STi a Private Message   Add STi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 4




Všechny rostlinky byly pojmenovány, vytipováno pár favoritů (podle velikosti kořenového balu a velikosti rostliny

Trochu omluva, vždy jsem fotil pouze 3 boxíky, protože se mi jednak nechtělo a jednak jsem měl poslední box namáčklý u zdi a byl jsem rád, že jsem se tam dostal

Na kolik Vás vyjde založit indoor?

Hydroponický systém NFT - základy

"Kids gonna cry"

Naposledy upravil BRooT 14-12-2018 v 23:31 PM

Old Post 14-12-2018 v 23:11 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 5



Pokračujeme

Předem se musím omluvit, že první dva příspěvky jsem dělal bez svého bločku, stím, že jsem si myslel, že si očíslování pamatuji kdy jsem co vyhodil a kdy jsem co zpozoroval.... No, pamatuji si tak velký shit Takže mi čísla trochu nesedí, budu to opravovat tento víkend, až si v klidu sednu a budu na to mít čas

Nicméně tedy pokračujeme

Už při prvních týdnech růstu, jsem si zapisoval favority (podle toho jak rychle rostly, větvily se, a tak dále.

Nějací vypadali fakt pěkně a rostly raketově ... To byli samci Ale našlo se i pár kvalitních samic, co rostly také ukrutně.

Po cca dvou týdnech, se začli objevovat na pár slabých kusech degradace, tudíž jsem je okamžitě vyřadil a zklividoval.

Čtvrtý týden od přesazení, jsem zpozoroval na jedné jediné !!! krásné kytce něco co jsem viděl jen na fotkách asi 2x a nikdy na živo. Takové trojité větvění, normálně jede kytka křížem, dvě patra proti sobě , a pak další dvě patra, tahle kytka se větvila po třech listech do hvězdice... Viz. foto

Na kolik Vás vyjde založit indoor?

Hydroponický systém NFT - základy

"Kids gonna cry"

Naposledy upravil BRooT 18-12-2018 v 00:29 AM

Old Post 17-12-2018 v 22:53 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 6



Další přesazení

Cca po 4 týdnech v 9x9 květináčccíh byly květináče prorostlé kořenama, tudíž jsem přesazoval do teku 15x15 - 4L .

Medium: Canna Coco Proffesional Plus
Po přesazení postřík: Canna Rhizotonic 2ml/1L
Zálivka : Canna Coco A+B 2ml na litr + CannaBoost 0,5ml na litr

Přesazování proběhlo v pohodě, nic jsem nezlomil a trvalo to asi 2 hodiny Nicméně se podařilo, z důvodu předělávání prostorů jsem musel dát jeden Propagátor na střechu toho druhého, proto v jednom jsou květináče zmáčklé jakoby do sebe, jelikož nebyla rovná podlaha.

Na kolik Vás vyjde založit indoor?

Hydroponický systém NFT - základy

"Kids gonna cry"

Old Post 18-12-2018 v 23:48 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 7



Po 8 dnech

Po několika dnech kytky začali dávat do růstu svojí pravou sílu. Některé vykazovali známky přehnojení a jiné známky PH.

Zálivka byla pro všechny stejná a to 2,5ml/L Canna Coco A+B + Cannazyme 1ml/L

PH se v jedné zálivce lišilo o 0,2 (Jedna zálivka měla 6,0 druhá 6,2)

Kytky, které ukazovali známky přehnojení nebo špatné snášenlivosti na změnu PH i když to byla je nepatrná změna, byly ještě chvíli na růstu jestli se vzpamatují, ale převážně jsem je vyhodil. Jde mi o kvalitní a stabilní phenotyp, který jen tak něco nerozhází.

Jiné kytičky zas na druhou stranu rostly oproti ostatním úžasně a byly jednou takové. Bohužel jak to tak bývá Většina z nich byli samci, ale ne všechny

Na kolik Vás vyjde založit indoor?

Hydroponický systém NFT - základy

"Kids gonna cry"

Old Post 20-12-2018 v 22:05 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Growoli
Stálý Člen

Karma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 1238  

Příspěvek č. 8

Zajímalo by mě jak poznáš samce ještě před tím než je. Prepnes a ukážou koule



https://tenor.com/ulIr.gifhttps://tenor.com/ulIr.gif

Old Post 21-12-2018 v 13:42 PM
Growoli je offline   Profil uživatele Growoli   Find more posts by Growoli   Foto galerie člena Growoli   Click here to Send Growoli a Private Message   Add Growoli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
M@gicWeeD
Stálý Člen

Karma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% Pěstitelská

Registrován: Jun 2018
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 9

Psal, ze ma selekci skoro dokoncenou, proto uz vi co jsou samci. U vetsiny strainu se pohlavi ukaze uz behem rustu, ovsem spolehat se na to stopro nelze. Jinak selekce zatim super, ale to uz jsem ti psal .

LED Vero 740w indica vs sativa
18x BigBud coco drip 2x450w LED by FrYnK
Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 21-12-2018 v 14:16 PM
M@gicWeeD je offline   Profil uživatele M@gicWeeD   Find more posts by M@gicWeeD   Foto galerie člena M@gicWeeD   Click here to Send M@gicWeeD a Private Message   Add M@gicWeeD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 10



Přesně tak, selekce je skoro u konce, ještě tak 3-4 měsíce a mám komplet hotovo. Tyhle reporty jsou zpětné do minulosti

Aktuálně dělám prcky abych měl dost testovacích subjektů Foto. aktuální, 8 dní starý klony, pod 3x 26W T-LED GROW,Root It vyhřívací podložka, Agrawool, Clonex , Canna Coco A+B 3ml/L, Rhizotonic postřik 2ml/L

Na kolik Vás vyjde založit indoor?

Hydroponický systém NFT - základy

"Kids gonna cry"

Old Post 21-12-2018 v 21:16 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Growoli
Stálý Člen

Karma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 1238  

Příspěvek č. 11

Ajo tak to soráč, nevšiml jsem si



https://tenor.com/ulIr.gifhttps://tenor.com/ulIr.gif

Old Post 22-12-2018 v 14:07 PM
Growoli je offline   Profil uživatele Growoli   Find more posts by Growoli   Foto galerie člena Growoli   Click here to Send Growoli a Private Message   Add Growoli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Growoli
Stálý Člen

Karma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 1238  

Příspěvek č. 12

Na ten shit jsem se taky koukal, ale do reg semen se mě nechtělo... Škoda že klony nepustís dal, jedu Teda ze semen, ale do tohodle bych šel



https://tenor.com/ulIr.gifhttps://tenor.com/ulIr.gif

Old Post 22-12-2018 v 14:09 PM
Growoli je offline   Profil uživatele Growoli   Find more posts by Growoli   Foto galerie člena Growoli   Click here to Send Growoli a Private Message   Add Growoli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxman
Stálý Člen

Karma uživatele Maxman - 96% PěstitelskáKarma uživatele Maxman - 96% PěstitelskáKarma uživatele Maxman - 96% PěstitelskáKarma uživatele Maxman - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od BRooT
Začátek

...Tudíž, buď klony nenabídnu vůbec, nebo jen pár jedincům, a nebo udělám matku z přeřezů tak, aby z klonu už nešlo dál řezat...



Tohle nechápu.. řekl bych že přeřezávat se dá do "nekonečna". Co vím tak groweři běžne cyklí genetiku tak, že si nařežou před přepnutím klony na další kolo a tak pořád dokola...

Jinak krásná práce! Jistota je, že ať děláš co děláš, sklidíš hovno :-)

Old Post 22-12-2018 v 21:38 PM
Maxman je offline   Profil uživatele Maxman   Find more posts by Maxman   Foto galerie člena Maxman   Click here to Send Maxman a Private Message   Add Maxman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 14

"Do nekonečna" se dá přeřezávat za předpokladu, že matku správně omlazuješ, má dobré podmínky atak.

Když uděláš 30 přeřezů tak to tam znát bude, že například 31 přeřez bude už dost degradovaný. Ale spíš je nenabídnu vůbec, bylo by s tím moc práce.

Jinak za předpokladu, že se o matku staráš , dobře přesazuješ, ořezáváš staré kořeny atak, tak můžeš matku držet několik let a bude stejně kvalitní

Na kolik Vás vyjde založit indoor?

Hydroponický systém NFT - základy

"Kids gonna cry"

Old Post 22-12-2018 v 21:55 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 15

Na degradaci nejsou zadne dukazy.. Teda krome marketingove kampane producentu rizku a semen.

Je to tisickrat opakovany mytus.

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 23-12-2018 v 13:34 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 16



Po 15 dnech

Další týden a kytky se posunuly jak měly 90% se krásně dařilo, ostatní začali ukazovat své slabiny jako :

pomalý růst
náchylnost k přehnojení (i když všechny měli stejnou zálivku)
pomalá tvorba kořenového systému
deformace

Proto byly ze selekce vyřazeny a hozeny do koše

Ostatním se daří skvěle, rostou, mohutní a začínají nabývat patra

Přídávám foto nějakých mrzáčků

Na kolik Vás vyjde založit indoor?

Hydroponický systém NFT - základy

"Kids gonna cry"

Old Post 23-12-2018 v 21:27 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:09 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7316400 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív