Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 25x HASHPLANT SENSI 600w
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
mJaro
Stálý Člen

Karma uživatele mJaro - 97% PěstitelskáKarma uživatele mJaro - 97% PěstitelskáKarma uživatele mJaro - 97% PěstitelskáKarma uživatele mJaro - 97% PěstitelskáKarma uživatele mJaro - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 81  

Obecné 25x HASHPLANT SENSI 600w Příspěvek č. 1


Osádka - 25x hashplant (sensi seeds) klony
Box mamooth 120x120x200
Přeřadník Lumíí 600 w
Výbojka Sun pro 600w
Reflektor Sun System thx... ondrebeast
Hnojiva Bio Bizz
Substrát Plagron light mix
Na poslední chvíli jsem se rozhodl že zde taky přispěju
Aktualně 3/12

Old Post 10-12-2018 v 18:53 PM
mJaro je offline   Profil uživatele mJaro   Find more posts by mJaro   Foto galerie člena mJaro   Click here to Send mJaro a Private Message   Add mJaro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ondrebeast
Nový Člen

Karma uživatele ondrebeast - 73% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 2

super , budu sledovat

Old Post 10-12-2018 v 19:00 PM
ondrebeast je offline   Profil uživatele ondrebeast   Find more posts by ondrebeast   Foto galerie člena ondrebeast   Click here to Send ondrebeast a Private Message   Add ondrebeast to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gantis
Stálý Člen

Karma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 281  

Příspěvek č. 3

Celá rada biobizz,nebo jaký? Dikes


Ser na Béma, Topola, Špidlu a Zemana
zpívej dokola se mnou ganja marihuana
papírky bonga, do toho tráva
ubal to s náma, zduň to, dej si páva.

Old Post 10-12-2018 v 20:38 PM
gantis je offline   Profil uživatele gantis   Find more posts by gantis   Foto galerie člena gantis   Click here to Send gantis a Private Message   Add gantis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ajtaktak
Stálý Člen

Karma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2017
Příspěvků: 483  

Příspěvek č. 4

Velmi ! Som zvedavy na tuto genetiku

Old Post 11-12-2018 v 06:07 AM
Ajtaktak je offline   Profil uživatele Ajtaktak   Find more posts by Ajtaktak   Foto galerie člena Ajtaktak   Click here to Send Ajtaktak a Private Message   Add Ajtaktak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mJaro
Stálý Člen

Karma uživatele mJaro - 97% PěstitelskáKarma uživatele mJaro - 97% PěstitelskáKarma uživatele mJaro - 97% PěstitelskáKarma uživatele mJaro - 97% PěstitelskáKarma uživatele mJaro - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 5

Chlapi tak sorry ,že jsem to úplně neupřesnil , takže Bio bizz jedu jen tři základní složky, což je bio grow ,Bloom , top max +květ přidávám pk 13-14 ,ale ten mám od canny ) A teď k té genetice ...řekl bych že se strašně tahá v růstu ,takže jsem ohýbal jak vzteklý , no a myslím si ,že pořád málo Tady ten hashplant jedu poprvé , takže sám jsem zvědavý jak to dopadne .... Takže sledujte a budu rád za každý postřeh , plusy mínusy všechno to do mně palte ... Dikec

Old Post 11-12-2018 v 06:54 AM
mJaro je offline   Profil uživatele mJaro   Find more posts by mJaro   Foto galerie člena mJaro   Click here to Send mJaro a Private Message   Add mJaro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mJaro
Stálý Člen

Karma uživatele mJaro - 97% PěstitelskáKarma uživatele mJaro - 97% PěstitelskáKarma uživatele mJaro - 97% PěstitelskáKarma uživatele mJaro - 97% PěstitelskáKarma uživatele mJaro - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 81  

Obecné 4/12 Příspěvek č. 6





Přidám další foto )
Nějake navrhy ? připominky ? rady? sem stím
Spodky ještě oholím

Old Post 11-12-2018 v 17:32 PM
mJaro je offline   Profil uživatele mJaro   Find more posts by mJaro   Foto galerie člena mJaro   Click here to Send mJaro a Private Message   Add mJaro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WeedBurger
Stálý Člen

Karma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 288  

Příspěvek č. 7

Tvl jak se ti to zalévá? to musí být masakr, nechceš si dokoupit nádrž, čerpadlo a automatizovat to trochu? Na konec hadiček dáš T rozbocku, hadičku do kruhu, tři dírky a na časovač to nastavit ? Jen tip jak ti ušetřit práci, jinak to vypadá dobře.


Chemdawg x MK Ultra, Blueberry x Critical Mass a White Russian - led FrYnk 650W hotovo 1,5g/W

CBD Hemp Scout Cookie mini grow

Elektronický herbář na vaporizaci bylin

Bylinné směsy a bylinky k vaporizaci

Old Post 11-12-2018 v 19:41 PM
WeedBurger je offline   Profil uživatele WeedBurger   Find more posts by WeedBurger   Foto galerie člena WeedBurger   Click here to Send WeedBurger a Private Message   Add WeedBurger to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mJaro
Stálý Člen

Karma uživatele mJaro - 97% PěstitelskáKarma uživatele mJaro - 97% PěstitelskáKarma uživatele mJaro - 97% PěstitelskáKarma uživatele mJaro - 97% PěstitelskáKarma uživatele mJaro - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 81  

Palec nahoru Příspěvek č. 8


Hele tak samozřejmě jsem nad tím uvažoval To nějak automatizovat ,jenže mám v plánu v budoucnu Hydro /Aero tak do toho zatím ještě nebudu ivestovat a budu ještě chvíli zalévat ručoo A abych řekl tak to není zas taková hrůza do 5 min mám hotovo , použivám ktomu jetště takové "udělátko" přikládam foto jen to tam píchnu a jde to jedna básen jedna po druhe

Old Post 11-12-2018 v 20:08 PM
mJaro je offline   Profil uživatele mJaro   Find more posts by mJaro   Foto galerie člena mJaro   Click here to Send mJaro a Private Message   Add mJaro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WeedBurger
Stálý Člen

Karma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 288  

Příspěvek č. 9

Tak to pak chápu to jen já se s tím vždy prcal přes půl hodiny denně, když jsem jel kokos a hlínu a to na polovičním poctu, páč jsem si každý den michal v kýblu a bylo to na jedno použití


Chemdawg x MK Ultra, Blueberry x Critical Mass a White Russian - led FrYnk 650W hotovo 1,5g/W

CBD Hemp Scout Cookie mini grow

Elektronický herbář na vaporizaci bylin

Bylinné směsy a bylinky k vaporizaci

Old Post 11-12-2018 v 20:24 PM
WeedBurger je offline   Profil uživatele WeedBurger   Find more posts by WeedBurger   Foto galerie člena WeedBurger   Click here to Send WeedBurger a Private Message   Add WeedBurger to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mJaro
Stálý Člen

Karma uživatele mJaro - 97% PěstitelskáKarma uživatele mJaro - 97% PěstitelskáKarma uživatele mJaro - 97% PěstitelskáKarma uživatele mJaro - 97% PěstitelskáKarma uživatele mJaro - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 81  

Obecné UP 6/12 Příspěvek č. 10




Tak dnes konečně napojen odtah na reflektor

Old Post 13-12-2018 v 19:09 PM
mJaro je offline   Profil uživatele mJaro   Find more posts by mJaro   Foto galerie člena mJaro   Click here to Send mJaro a Private Message   Add mJaro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mJaro
Stálý Člen

Karma uživatele mJaro - 97% PěstitelskáKarma uživatele mJaro - 97% PěstitelskáKarma uživatele mJaro - 97% PěstitelskáKarma uživatele mJaro - 97% PěstitelskáKarma uživatele mJaro - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 81  

Dotaz 8/12 Příspěvek č. 11




Tak pokračujeme ,přikládam foto
Nezdá se vám ,že jim něco chybí ?

Old Post 15-12-2018 v 17:30 PM
mJaro je offline   Profil uživatele mJaro   Find more posts by mJaro   Foto galerie člena mJaro   Click here to Send mJaro a Private Message   Add mJaro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mJaro
Stálý Člen

Karma uživatele mJaro - 97% PěstitelskáKarma uživatele mJaro - 97% PěstitelskáKarma uživatele mJaro - 97% PěstitelskáKarma uživatele mJaro - 97% PěstitelskáKarma uživatele mJaro - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 81  

Obecné 11/12 UP Příspěvek č. 12



Začínáme kvést

Old Post 18-12-2018 v 17:12 PM
mJaro je offline   Profil uživatele mJaro   Find more posts by mJaro   Foto galerie člena mJaro   Click here to Send mJaro a Private Message   Add mJaro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mJaro
Stálý Člen

Karma uživatele mJaro - 97% PěstitelskáKarma uživatele mJaro - 97% PěstitelskáKarma uživatele mJaro - 97% PěstitelskáKarma uživatele mJaro - 97% PěstitelskáKarma uživatele mJaro - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 81  

Organika 15/12 UP Příspěvek č. 13



Tak přidavám další foto A vypadá to že jim neco chybí ,
Přehnojene by to byt nemělo ,davám méně než pišou tabulky
Ph 6,3 . Bando tak už se konečně rozepišteee ,čekal jsem asi větší zájem

Old Post 22-12-2018 v 19:30 PM
mJaro je offline   Profil uživatele mJaro   Find more posts by mJaro   Foto galerie člena mJaro   Click here to Send mJaro a Private Message   Add mJaro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 14

nemaj horko a sucho? ikdyž vypadá to že je rosíš... mě se to podobně kroutilo když sem měl teplotu kolem třiceti a suchej vzduch (snaží se "zabalit" aby vystavili menší plochu světlu a méně se odpařovalo z listu)

až vypne lampa vyfoť s bleskem ať líp vidíme i barvy

BTW. co stínítko si s nim spoko? Přemejšlel sem přesně o tomhle.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 22-12-2018 v 19:44 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mJaro
Stálý Člen

Karma uživatele mJaro - 97% PěstitelskáKarma uživatele mJaro - 97% PěstitelskáKarma uživatele mJaro - 97% PěstitelskáKarma uživatele mJaro - 97% PěstitelskáKarma uživatele mJaro - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 15

Supr konečně nějaka odpověd už jsme si myslel ,že jsem jediny komu nikdo nepiše
Hele nerosím je , a myslím si že v květu to nepotřebujou. Vždy na květ už nedavám zvlhčovačku ) Myslíš ,že by jim pomohla ? není problém ji tam někde nacpat
Vlhkost maji kolem 65 což si myslím ,že je ideal... a teploty prez den max 28
Noc kolem 20 ...

A ted ktomu stínidlu .... Za mně jsem maximálně spokojeny ,krásně to pokryje celou plochu 120x120 a teplota mi klesla cca o 3 stupně .. Já tam teda nemám to sklo ,ktere tam má byt , mám ho dole ... Kdyby tam bylo určitě má větší učinost v chlazení ... Před tím jsem měl hobby stinidlo a rozdil je určite znatelny


A tady to pišou na netu

Reflektory SunSystem jsou ty nejlepší reflektory s chlazením na světě.
Výrobce těchto bezchybných reflektorů dodává tyto výrobky mimo jiné i firmě NASA. Na orbitu jsou používány na výrobu potravin, zeleniny pro kosmonauty.

Old Post 22-12-2018 v 20:00 PM
mJaro je offline   Profil uživatele mJaro   Find more posts by mJaro   Foto galerie člena mJaro   Click here to Send mJaro a Private Message   Add mJaro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mJaro
Stálý Člen

Karma uživatele mJaro - 97% PěstitelskáKarma uživatele mJaro - 97% PěstitelskáKarma uživatele mJaro - 97% PěstitelskáKarma uživatele mJaro - 97% PěstitelskáKarma uživatele mJaro - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 16


Tak přikládám foto za tmy

Old Post 23-12-2018 v 10:00 AM
mJaro je offline   Profil uživatele mJaro   Find more posts by mJaro   Foto galerie člena mJaro   Click here to Send mJaro a Private Message   Add mJaro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:21 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
27-08-2021 - Hashplant Sensi 250W organic soil - 26 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3311960 seconds with 39 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív