Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » SubFocusova léčebná CBD mikrozahrádka
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Pěstujete konopí pro THC nebo CBD?
Jsem klasický hulič - čím více THC tím lépe !!! Neléčím se.
Léčím se odrůdou s vysokým THC podílem
Léčím se odrůdou s vysokým CBD podílem
Nepěstuji a ani konopí neužívám.
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
SubFocus
Stálý Člen

Karma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 271 

Příspěvek č. 17

To amígo WeedBurger:

Právě že moje nemoc spadá do kategorie imunologie a léčí se imunomodulační léčbou. Proto myslím, že by to mohlo být přínosné otestovat na sobě jednotlivé CBD strainy. Na imunitu zase tolik léčby není. Je to složitý mechanismus, kterému lékaři teprve přicházejí na kloub.

To amígo Krteček1:
Krtečku, určitě to tyto stránky nebyly. Bylo to tam psáno přesně naopak, že je THC nepostradatelné pro fungování správného mechanismu. Přesně, jak to výše popsal kolegáček Pixxel: "Všechni ti kanabinoidi nejlépe pracují pospolu a je škoda o tu synergii přijít." Nějak takto jsem tu myšlenku pochopil. Netvrdím, že budu pěstovat pouze 0,0001 THC A 30%CBD, To už moc zdravý poměr není, ale kolem 1% THC a 10%CBD mi příjde v pořádku. Přecejen opakuji, nechci psychoaktivní účinek.

Ale díky za další osvětlení Jsem rád, že přemýšlíme zde na tomto vlákně všichni podobně.

Jinak ve skříňce držím 25°c a zatím se nic neděje chodím nakukovat každou chvíli. Asi to prostě trvá, než se semínko dostane nad povrch ...

Jen tak jsi hoden volnosti a bytí, když rveš se o ně den co den.

SubFocusova CBD mikrozahrádka

Pěstování pod LED - Základní informace + zkušenosti

Old Post 08-12-2018 v 11:08 AM
SubFocus je offline   Profil uživatele SubFocus   Find more posts by SubFocus   Foto galerie člena SubFocus   Click here to Send SubFocus a Private Message   Add SubFocus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 18

KRTECEK - "Jo a bacha, jeden autor v USA nekdy nepodává THC a CBD dohromady tvrdí že CBD je kompetitivní antagonista CB1 receptoru! "
vieš dať nejaký bližší odkaz? Čo v praxi táto skutočnosť znamená?


SubFocus - Pokiaľ budeš užívať modely s vyšším podielom CBD, bude sa zároveň časom znižovať aj hladina Tvojej citlivosti k neželaným účinkom THC na psychiku.
Osobne by som doporučoval užívať denné a nočné modely, sledovať ich účinky a modely meniť. Na noc by som doporučoval modely s vyšším obsahom THC, ale len do úrovne neprevyšujúce obsah CBD, prípadne len o pár percent prevyšujúce obsahom THC obsah CBD a podľa možnosti viac do indiky. /npr 10 THC 8 CBD/
Na deň by som volil modely s vyšším obsahom CBD, než THC a viac do satívy
Najpresnejšou možnosťou nastavenia správnej dávky je tinktúra, prípadne olej v tobolke. Pri oboch týchto spôsoboch je rozdiel v účinkoch a aj v dávkovaní aj pokiaľ použiješ ten istý model. Taktiež je účinok závislý od užitého množstva. Nie je pravdou to, že viac materiálu ma silnejší účinok. Všetko sa to nastaví tak, aby čo najmenšou dávkou si dosiahol maximálny želaný účinok.
Obecne sa ale dá povedať, že kým pri THC modeloch perfektne účinkujú mikrodávky, pri pure CBD modeloch, možu byť dávky až niekolkodesaťnásobne vačšie na dosiahnutie želaného účinku. Toto som zistil aj pri užití tinktúry z THC-CBD vyrovnaného modelu. V praxi to znamená toľko, že pri THC modely Jack Herer som požil 3 kvapky tinktúry na bolesť chrbta a stuhlosť, ktorá povolila pri celkom znesiteľnom negatívnom pôsobení na psychiku. Na tú istú stuhlosť a bolesť mi zaberie cca až 45 kvapiek CBD-THC vyrovnaného modelu pri o niečo slabšom psychoefekte . Pri modeloch s nižším podielom THC cca 1 percenta a cca 10 percentách CBD je nutné pravdepodobne užiť ešte vačšie množstvo, ale toto som neoveroval, nakoľko z takého modelu som ešte extrakt netestoval.
Každopádne určité minimálne množstvo THC je naprosto dôležité aj pri CBD modeloch. Vtedy je tá synergia canabiodov naozaj účinná

Čo sa týka modelu s ktorým si mal negatívnu skúsenosť - doporučil by som ten model vyextrahovať do alkoholu, alebo alpy a skúšať to zase fakt po 2-3 kvapkách rozriediť v pitive a vypiť. Budeš prekvapený, že aj zatracovaný model s ktorým si zažil špatnú skúsenosť môže mať celkom iný účinok pri nízkom dávkovaní. Mám to vyskúšané, chce to trpezlivosť. Po požití tinktúry, alebo oleja perorálne je nutné vždy vyčkať cca 2-3 hod a podľa účinku, alebo neúčinku dávku ďalší deň upraviť.
Vaping je metóda fajnšmekrou s okamžitým účinkom, ten je ale zase iný, než požitie. Problém vapingu je v tom, že účinok nie je vždy konzistentný. Účinok je závislý od toho z ktorej časti rastliny bol materiál použitý. /vrch, spodok, natočenie smerom k svetlu, v tieni atď/
V neposlednom rade by som doporučil nekarboxylovanú a karboxylovanú sušinu v tobolkách. cca 50-100 mg, prípadne kombináciu pre zachovanie max. terpénového profilu a mixu aj kyslých foriem cannabiodov, ktoré môžu mať vhodný vplyv na danú diagnózu.
Tvoju diagnózu nepoznám, chce to fakt trpezlivosť a štúdium z Tvojej strany. Určite nájdeš vhodné modely a aj ich spôsob užívania.
Ďalej môžeš čerpať nejaké infoz na stránkach Dr Sulaka
https://healer.com/
čo sa týka informácii o konkrétnych modeloch na konkrétne dg nájdeš na Leafly.com a zo štatistických údajov môžeš čerpať. Vačšina tamtých úžívateľov má ale vyvinutú toleranciu na nežiadúce účinky THC
držím palce a budem sledovať

Naposledy upravil odo 08-12-2018 v 17:44 PM

Old Post 08-12-2018 v 11:48 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krteček1
Stálý Člen

Karma uživatele Krteček1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Krteček1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Krteček1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Krteček1 - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 207  

Příspěvek č. 19

Koukni na "Aunt Zelda", léčí tím například dětské glioblastomy, a podává THC a CBD striktně odděleně s pauzou mezi tím.... Záleží co konkrétně léčíš a jsou situace kdy je thc:cbd 1:1: nejlepší možnost . Je to hrozně složité a neprobádané + vliv terpenů atd... Nejlepší je si to na sobě vyzkoušet. Ono mimochodem v reálu se asi bude obsah kanabioidů v rostlině lisit od udávaných hodnot dle podmínek růstu, zpracování atd....

Tak hlavně ať ti to pomůže!

Krtek.

Ať už máš celopéro, hátéčko, nebo žiletku, všude se musí makat... A to nemluvim o fetbajku!

DP Think different, hydro, porovnání světel Mars hydro vs moje DIY Vero 29

Old Post 08-12-2018 v 11:54 AM
Krteček1 je offline   Profil uživatele Krteček1   Find more posts by Krteček1   Foto galerie člena Krteček1   Click here to Send Krteček1 a Private Message   Add Krteček1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krteček1
Stálý Člen

Karma uživatele Krteček1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Krteček1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Krteček1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Krteček1 - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 207  

Příspěvek č. 20

Odo: v praxi by to mohlo znamenat, že CBD snižuje účinky thc na CB1 receptoru.

Mimochodem, sušinu v tobolkách již vyrábí v Brně v lékarně na chron. bolest. Ale lékárníci s tím mají hodně práce a moc se jim do toho neche (kontroly SAKL, SUKL....) Ale jen snad jen otázka času kdy začnou vyrábět extrakty, které zanalyzují a bude se potom konečně vědět kolik čeho do sebe lidè dostávají a začne seriozní vědecká práce....

Smutné na tom je, že legální je to jen cestou lekarny, kde si ale musis koupit predrazeny material.... Jakmile z toho ma nekdo prachy tak to nakonec jde. Paradox, kdyz te chytnou doma jak si varis fenixe takto je trestny cin, paragraf 284 jestli se nepletu, ale kdyz z toho ma naka firma prachy tak to jde a vunec neni trestne odirat nemocne lidi....

Ať už máš celopéro, hátéčko, nebo žiletku, všude se musí makat... A to nemluvim o fetbajku!

DP Think different, hydro, porovnání světel Mars hydro vs moje DIY Vero 29

Naposledy upravil Krteček1 08-12-2018 v 12:11 PM

Old Post 08-12-2018 v 11:58 AM
Krteček1 je offline   Profil uživatele Krteček1   Find more posts by Krteček1   Foto galerie člena Krteček1   Click here to Send Krteček1 a Private Message   Add Krteček1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 21

Krteček1 - "Mimochodem, sušinu v tobolkách již vyrábí v Brně v lékarně na chron. bolest." jj, viem, už som to tu písal aj ja
Pri tomto spôsobe je ale presne ten problém s nekonzistentnosťou, ktorá je závislá presne od toho, že ktorá časť rastliny sa použila. Ďalej pri namletí či drobeni a plnení do toboliek sa pri tej istej gramáži dostane viac, alebo menej aktívnych látok do toboliek. Mám to vyskúšané. Inou možnosťou je extrakt karboxylovaného a nekarboxylovaného materiálu v oleji, kde potom je konzistencia zaručená v celom množstve vyrobených toboliek. V Brne ale podľa mojich vedomostí dávajú tobolky pre pacientov s chronickou bolesťou, kde im zrejme najviac pomáha už priamo tá dekarboxylovaná zložka - THC
Na druhej strane ale nechápem, že prečo MUDr Hríb nezaradí do klinických testov s bojom s chronickou bolesťou aj modely s vysokým obsahom CBD popri nízkom množstve THC, keď tieto modely tiež dobre zaberajú na bolesť, ako to tu priamo v diskusiách potvrdili viacerí užívatelia.
My nemáme možnosť analýz, takže sa môžeme podeliť len s konkrétnymi skúsenostami na konkrétne diagnózy.

"v praxi by to mohlo znamenat, že CBD snižuje účinky thc na CB1 receptoru" - to je zrejme vysvetlením faktu, že vyrovnané modely, resp. modely s vačším množstvom CBD majú na psychiku "slabšie" a "kultivovanejšie" účinky, než pure THC modely, čiže CBD moderuje ten neželaný efekt THC na psychiku
Otázne je, že či tá negociácia má vlyv aj na účinnosť THC na iné oblasti v organizme a či nejakým spôsobom neznižuje aj želané - priaznivé vlastnosti THC v tele. To ukáže výskum, ak sa niekedy niečo zverejní.

Naposledy upravil odo 08-12-2018 v 17:49 PM

Old Post 08-12-2018 v 12:35 PM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 22


To co si poslal je fakt seno. To bude nějaká herba nebo něco. Já myslel fakt palice skoro k nerozeznání od normální weed. Posilám foto paličky co mi došla z Rakouska. Bylo to pěstováni indoor. A vůně byla překvapující po citronu a chuť super. CBD nějakých 7%. A samozřejmě bez semen. Tady je pak stránka na CZ > https://cbdclub.cz

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 08-12-2018 v 18:27 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krteček1
Stálý Člen

Karma uživatele Krteček1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Krteček1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Krteček1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Krteček1 - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 207  

Příspěvek č. 23

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed...tiple+sclerosis

Toto je zdroj info pro lékaře, základ je zdarma pro všechny, je tam toho už celkem dost.... Zadal jsem tam roztroušenou sklerozu.

Jinak jsme teda velmi pěkně zaneřádili toto vlákno :-)

Ať už máš celopéro, hátéčko, nebo žiletku, všude se musí makat... A to nemluvim o fetbajku!

DP Think different, hydro, porovnání světel Mars hydro vs moje DIY Vero 29

Naposledy upravil Krteček1 08-12-2018 v 19:03 PM

Old Post 08-12-2018 v 18:37 PM
Krteček1 je offline   Profil uživatele Krteček1   Find more posts by Krteček1   Foto galerie člena Krteček1   Click here to Send Krteček1 a Private Message   Add Krteček1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drago101
Stálý Člen

Karma uživatele drago101 - 68% PěstitelskáKarma uživatele drago101 - 68% PěstitelskáKarma uživatele drago101 - 68% PěstitelskáKarma uživatele drago101 - 68% PěstitelskáKarma uživatele drago101 - 68% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 536  

Příspěvek č. 24

Zdravým vás... Nemám nijak vážnu diagnózu ale tiež som objavil veľmi dobre účinky CBD.. V poslednej dobe mi nerobilo thc moc dobre na psychyku,, vyskúšal som cbd odrody a je to vážne super ako vás to ukludni a dokážete sa viac sústrediť..
Ešte aj od Kannabia seeds majú odrodu pod 0,3% thc a nejakých 7% CBD swiss dream
. A majú to aj v autofloweringovej forme ale tá má už 0,6% thc ale zato 20% CBD ak si dobre pamätám...pestujem odrody z thc ale začal som už aj cbd lebo vydim že to má fakt pozitívne účinky a určite si vždy nejaká cbd odroda umna nájde svoje miesto.. Mier ✌️

Old Post 08-12-2018 v 19:25 PM
drago101 je offline   Profil uživatele drago101   Find more posts by drago101   Foto galerie člena drago101   Click here to Send drago101 a Private Message   Add drago101 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SubFocus
Stálý Člen

Karma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 271 

Den 5 - vykoukli jsme na sluníčko Příspěvek č. 25




Už jsem netrpělivě koukal každou chvíli do boxíku, zda-li už se uráčily podívat na své sluníčko a nic Mám rád pohled do zeleně a tak mi nebylo moc příjemně, když koukám na prázdné květníky ...

Říkal jsem si, to mám za to, jak jsem se k semínkům choval. A ony mě holky pěkně překvapily . V neděli večer před spaním jsem zašel k boxíku a zaradoval jsem se, když jsem spatřil první dámu jak kouká do sluníčka. Uff, tak áááspoň jedna . O den později jsem vstával do mrazivého rána. Ihned mi zlepšilo náladu do nového dne zjištění, že v boxíku jsou již dámy dvě. Pravdou zůstává, že nečekám, že třetí "špatné " semínko vyraší nad zem - takže považuji tuto osádku "Mamutovy komůrky" za kompletní.

Abych zamezil tvorbě dlouhých stonků a natahování se za sluníčkem, zvýšil jsem výkon lampy na 40%. Spotřeba lampy je nyní krásných 36,7W a výkon bych přirovnal k 70w výbojce. Ventilace běží nonstop, jen jí někdy přes den vypínám, aby se zvýšila trochu teplota a vlhkost, která se pohybuje kolem 24°C a 50%. Prozatím nezalévám, pouze rosím, aby měly kořínky dostatek kyslíku.

Právě venku sněží a holky o tom nemají ani tušení - sluníčko se jim moc líbí a na tom se nic nezmění i když my zapadneme sněhem ... Jen je pravdou, že u sodíku jsem se i já krásně zahřál, ale u ledky mrznu

Krásný advent Všem growerům!

Jen tak jsi hoden volnosti a bytí, když rveš se o ně den co den.

SubFocusova CBD mikrozahrádka

Pěstování pod LED - Základní informace + zkušenosti

Old Post 11-12-2018 v 13:38 PM
SubFocus je offline   Profil uživatele SubFocus   Find more posts by SubFocus   Foto galerie člena SubFocus   Click here to Send SubFocus a Private Message   Add SubFocus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SubFocus
Stálý Člen

Karma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 271 

Příspěvek č. 26

Ještě zareaguji na Vaší konverzaci:

To amígo ODO:

Určitě je na tvém příspěvku mnoho pravdivého a odzkoušeného. Jen se obávám, že každý člověk na konopí jinak reaguje a stejně tak na jeho množství. Na mě dobře působí i maličkaté množství 10% CBD oleje. Naopak větší množství mi stav nezlepší ,ale zhorší . Proto bude nutné ať to na sobě pomaličku otestuji.
Nedovedu si představit toho White Russiana namočit do alkoholu a po malé kapičce užívat - z toho bych měl veliké obavy jakož z extrakce jakéhokoliv THC modelu. U mé nemoci je důležité nerozházet si hormonální systém v těle, jelikož při poruchách imunity jsou postiženy určitě orgány. U mě jsou to nejspíše endokrinní žlázy, protože při propuknutí mé nemoci jsem úplně přestal snášet kofein, alkohol a po tomto zjištění THC ve větší míře pokoušet nebudu. Jsem rád, že mě CBD uvolní a uklidní a THC vždy i když jsem byl zdráv dělalo pravý opak - rozbušilo srdce, zvedlo krevní tlak, motala se hlava - už prostě to, je indikátor toho, že to tělo nechce. Tak ho s tím nebudu zatěžovat.

To amígo Krteček1:

Díky, snad pomůže a i kdybych zjistil, že mi to dobře nedělá, tak udělám mast, protože mám každou chvíli nějaký zánět nebo otok - je to zvláštní ale nikdy jsem skoro nebyl nemocný a teď každou chvíli někde na těle akné, zarudlé oteklé místo nebo mě bolí hlava - a na to bude mast perfektní. Divil by jsi se, ale i čaj má na mě dost velký účinek.

To amígo Mr. MEN:

Ano, to bude zabalená technika - hermáč, kde jsou spousty semínek a ani čaj z toho nechutná moc valně. Paličku, jako jsi poslal Ty tam určitě nenajdeš. Jenže ta cena 1gram za 300 Kč, to by byl asi drahý čaj To si bohužel dovolit nemohu.

Také jsem někde četl, že když se vaří čaj z konopí, tak je lepší když palička obsahuje semínka - protože v semínkách je trošku tuku, který pomůže rozpustit kanabinoidy. Takže asi udělám i test a zkusím některou paličku oplodnit aby měla semínka - můžu na sobě udělat srovnání jestli zpozoruji rozdíl. Smysl mi to určitě dává. Jak už jsem psal, já na sobě tak do půl hoďky po požití čaje rozdíl pozoruji - takže buďto dobré placebo a nebo se v tom množství semínek něco vyluhuje. Ale takovou paličku si vypěstím a pak si jí budu dávat klidně i do čaje

To amígo drago101:

Kámo, pokud ti klasické hulení nedělá dobře na psychiku tak spozorni. Není to rozhodně dobrý signál a možná by bylo vhodné hulení omezit nebo rovnou nehulit. Přecejen už v THC modelech není to množství THC přirozené. Je to šlechtěné na množství THC a ostatní věci jdou stranou. Je to jako když vytvořili odrůdu obilí s nepřirozeným obsahem lepku a najednou hodně lidí má různé intolerance nebo alergie na lepek. Tělo si u tebe říká nejspíše o změnu. Změna na CBD modely je dobrá volba, ale na čas si dát se vším pauzu může být lepší. Očistíš tělo od všeho a pak zjistíš, že na tebe působí i blbý čaj jako na mě

Nechci strašit, ale jedna známá sestřička v nemocnici, pracovala u záchranky a říkala ,že už vyjížděla k několika případům mladých lidí, kteří kdysí hodně kouřili trávu (každý den několik let) a pak kolem 30 dostali zástavu srdce nebo infarkt nebo embolii a už se je nepodařilo nahodit. To se stávalo i huličům, kteří přestali. Tyhle případy se prý objevují čím dál častěji. Takže bacha na to .. Ani nevíš jak jsem byl rád, když jsem si uvědomil, že jsem hulil jen svátečně. Dle mého to bude souviset s těmi high THC modely, které rozpumpují srdce a orgány.

... jen tak mimochodem by mě zajímalo kolik thc a cbd měla originální indika,sativa a ruderalis ...

SF

Jen tak jsi hoden volnosti a bytí, když rveš se o ně den co den.

SubFocusova CBD mikrozahrádka

Pěstování pod LED - Základní informace + zkušenosti

Old Post 11-12-2018 v 14:52 PM
SubFocus je offline   Profil uživatele SubFocus   Find more posts by SubFocus   Foto galerie člena SubFocus   Click here to Send SubFocus a Private Message   Add SubFocus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WeedBurger
Stálý Člen

Karma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 288  

Příspěvek č. 27

To k té sestřičce: myslíš že by THC mělo takový vliv? Mohli do toho brát třeba hnusný perník nebo hulili nějaký chemikálie i s kytkami.. já se taky jednou takhle vyschyzoval a skončil na pohotovosti, tep i tlak normální


Chemdawg x MK Ultra, Blueberry x Critical Mass a White Russian - led FrYnk 650W hotovo 1,5g/W

CBD Hemp Scout Cookie mini grow

Elektronický herbář na vaporizaci bylin

Bylinné směsy a bylinky k vaporizaci

Old Post 11-12-2018 v 16:27 PM
WeedBurger je offline   Profil uživatele WeedBurger   Find more posts by WeedBurger   Foto galerie člena WeedBurger   Click here to Send WeedBurger a Private Message   Add WeedBurger to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SubFocus
Stálý Člen

Karma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 271 

Příspěvek č. 28

Říkala přímo huliči. Nevím zda to bylo myšleno jako narkáči, ale ona moc dobře pozná rozdíl mezi hulením a něčím horším.

Taky jsem pak našel toto: https://ct24.ceskatelevize.cz/veda/...oky-krevni-tlak

Jen tak jsi hoden volnosti a bytí, když rveš se o ně den co den.

SubFocusova CBD mikrozahrádka

Pěstování pod LED - Základní informace + zkušenosti

Old Post 11-12-2018 v 16:53 PM
SubFocus je offline   Profil uživatele SubFocus   Find more posts by SubFocus   Foto galerie člena SubFocus   Click here to Send SubFocus a Private Message   Add SubFocus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krteček1
Stálý Člen

Karma uživatele Krteček1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Krteček1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Krteček1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Krteček1 - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 207  

Příspěvek č. 29

To Mr. Sub-focus: Ten prispevek od ceske televize je blbost, klasicka lziva kampan. Stejne jako kdyz rikaj jak jsou fenixovo slzy strasne nebezpecny. Na svete jeste neni ani jeden pripad dokentovaneho umrti po uziti prirpdniho konopi. Konopi vetsinou tlak snizuje. Jasne kdyz bude hulit nekdo koho boli na hrudi kdyz se jen projde po byte a pak se musi posadit aby to preslo a prezene to a dostane se do toho stavu jak se ti rozbusi srdce tak inforkt dostat muze, ale zrvna tak by ho dostal kdyby sel ven s kosem. Ale i u nej pro spravmem davkovani a ceste podani by mohl vyuzivat jeho lecebne vlastnlsti, nejlepe ale ve spolupraci s doktorem. Je to proste lek nastroj jde o to jak se pouzije, a jak se o tom informuje, skoda ze nereknou ze z pacientu kteri v CR podstoupi jakoukoliv operaci za rok nezije 8,5 procent.

P.S.: Mate po huleni zizen? To je typicka reflexní odpoved na nizkej tlak, takze asi tak :-)

At ti to roste!

P.S.2.: Jestli si nekdo zahuli a pak si zavola zachranku ze je mu blbe tak at se nedivi, ze jsou na nej nastvany :-)

Ať už máš celopéro, hátéčko, nebo žiletku, všude se musí makat... A to nemluvim o fetbajku!

DP Think different, hydro, porovnání světel Mars hydro vs moje DIY Vero 29

Old Post 11-12-2018 v 17:14 PM
Krteček1 je offline   Profil uživatele Krteček1   Find more posts by Krteček1   Foto galerie člena Krteček1   Click here to Send Krteček1 a Private Message   Add Krteček1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WeedBurger
Stálý Člen

Karma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 288  

Příspěvek č. 30

To je pravda, Česká televize vysílá kraviny. To je stejně zavádějící jako čerpat z blesk.cz
Já už rok beru pravidelně silné léky a mé tělo je jimi nasycené, vysoký obsah THC mi taky nedělá dobře (indiky). Zkouším různé genotypy a rád bych právě zkusil něco okolo 10%:10% (THC:CBD) a pak nějakou 100% sativu s THC 20% ať vím, na jaké modely se zaměřit, bohužel koupit konkrétní model se mi nedaří, protože lidi ani neví co prodávají to je pak těžký a člověk musí pěstovat sám už aby to tady bylo legální, ať můžu klidně spát aspoň těch 10% bože, co by to našim politikům udělalo... Max by měli další zisky z daní za prodeje.. sedí tam banda idiotů.
Nejlepší model co mi sedl naposledy byl Grape Puff s THC do 14% hybrid (spíš sativa) a to bylo stejné jako pít kvalitní bílé chutné víno a mohl jsem to pálit každou hodinu jenže rád zkouším nové a jiné

Jsem rád že ti to vyklíčilo první 4 lístky k vidění a už tady máš dvě strany příspěvků


Chemdawg x MK Ultra, Blueberry x Critical Mass a White Russian - led FrYnk 650W hotovo 1,5g/W

CBD Hemp Scout Cookie mini grow

Elektronický herbář na vaporizaci bylin

Bylinné směsy a bylinky k vaporizaci

Old Post 11-12-2018 v 18:14 PM
WeedBurger je offline   Profil uživatele WeedBurger   Find more posts by WeedBurger   Foto galerie člena WeedBurger   Click here to Send WeedBurger a Private Message   Add WeedBurger to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 31

Naprostá vačšina problémov vzniká užítím neprimeraného množsta THC a to vačšinou pri pálení, alebo netrpezlivým konzumovaním vačšieho množsta požívatín obsahujúcich cannabis.
S tým krvným tlakom je to detto ten istý problém. Poznám človeka, čo užíva trávu po prekonaní infarktu, sleduje si tlak a tvrdí, že problémy nemá. Sú ľudia, čo si práve trávou ten tlak trvalo znižujú. Je to zase o konkrétnom spůsobe užitia, citlivosti správnej dávky vhodnej trávy. Je na štúdiu jednotlivcov, aby si k tomu vyhladali zdroje na nete. Osveta k tejto téme je momentálne v naších končinách minimálna a ľudia čo sa o ňu snažia sú perzekuovaní a označení za feťákov.
Máme čo doháňať ešte aj v tejto oblasti.

Okrem toho si myslím, že ak človek, nefajčiar vyhulí jointa, tak mu stúpne tlak až k infarktovému stavu aj bez toho, aby tam mal THC od tých samotných splodín z papiera, nehovoriac o hnojivách, postrekoch a plesňach ktoré sa nachádzajú v materiáloch od priekupníkov.

Preto som Ti milý SubFocus a ostatní, popísal tak podrobne doporučenia v predošlom poste, ktoré sú z vlastnej skúsenosti a pridal odkaz priamo na odborníka, čo sa tomu venuje a má vyvinutú dokonalú techniku pre supercitlivých a začiatočníkov.
Pre Teba by bola fakt ideálna tá tinktúra. Všetky Tvoje obavy sú zbytočné. Tinktúra je extrakt v liehu a jednu kvapku si můžeš rozriediť hoci v litri vody a vypiť iba polovicu a podľa účinkov pridávať po kvapkách - vůbec nič Ti nehrozí. Je to všetko o kontrole, spůsobe a množstve užita.

Naposledy upravil odo 13-12-2018 v 15:21 PM

Old Post 13-12-2018 v 13:14 PM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SubFocus
Stálý Člen

Karma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 271 

Den 12 - týden za námi, problém! Příspěvek č. 32





Ahoj Rastafaroidní léčící se Growerstvo

Týden uběhl jako voda , v práci moc povinností a tak jsem rostlinky snad ani nekontroloval. Jen jsem asi 4x za celý týden rozprašoval, aby se zvedla vlhkost ale k žádným větším akcím jsem se nedostal. Holky mezi tím celkem povyrostly, ale zdá se mi, že je něco trápí. Mám pocit, že už jsem úplně zapoměl na to, jak se pěstuje a je ze mě po tolikati letech opět učeň.

Takže dotaz: Co jim chybí???

Dnes jsem po druhé zalil po 5-ti dnech, na spodku květináče jsou vidět pěkné kořínky a rovnou jsem dal Plagron Alga Grow 1ml/litr. Přecejen Lightmix moc předhnojen nebude. Teplota se drží kolem 27°c u vršků rostliny, vlhkost kolem 40% a svítím na ně 45w led výkonu - 5. stupeň z výšky asi 20cm.

Moje teorie:

1. chybí nějaká živina - takže by jim teď první zálivka s hnojkou měla pomoci
2. chybné PH - ale to snad ne, nikdy jsem tady problem s timto setupem neměl
3. blízko světla - frynk radil 40cm, ale to se mi zdá moc vysoko tak mám 20cm ale jen poloviční výkon
4. naštvaly se, že se o ně nestarám

Listy jsou takové jako by suché a krepaté, trochu se kroutí a sem tam je vidět taková malá hnedá skvrnka. Nikdy jsem se s tím nesetkal.

Tak a zkušené growerstwo jistě poradí, co dělám blbě

Jen tak jsi hoden volnosti a bytí, když rveš se o ně den co den.

SubFocusova CBD mikrozahrádka

Pěstování pod LED - Základní informace + zkušenosti

Old Post 18-12-2018 v 20:19 PM
SubFocus je offline   Profil uživatele SubFocus   Find more posts by SubFocus   Foto galerie člena SubFocus   Click here to Send SubFocus a Private Message   Add SubFocus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:36 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5500730 seconds with 37 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív