Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » ORGANICKE PESTOVANI-INDOOR pro zacatecniky-ZAKLADY.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
evous
Stálý Člen

Karma uživatele evous - 92% PěstitelskáKarma uživatele evous - 92% Pěstitelská

Registrován: Sep 2018
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 17

Kvalitně odvedená práce plná užitečných informací, tabulka vše hezky a stručně napsané což oceňuji, pochopí to každý začínající grower co se rozhodne držet tématu a formu pěstování. Každý tady přijde na své, číst to dřív vyvaroval bych se v mém prvním kole nepříjemnostem které mě potkali perfektní článek a věřím že pomůže spoustě lidí klobouček pane !

Old Post 10-12-2018 v 20:23 PM
evous je offline   Profil uživatele evous   Find more posts by evous   Foto galerie člena evous   Click here to Send evous a Private Message   Add evous to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jablickar
Stálý Člen

Karma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 18

Parádní rady pro začátek...věřím ze díky tomuhle se bude hned začínat lépe

Old Post 10-12-2018 v 22:20 PM
jablickar je offline   Profil uživatele jablickar   Find more posts by jablickar   Foto galerie člena jablickar   Click here to Send jablickar a Private Message   Add jablickar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 19

Madi, dobrý!
Ještě, že se najdou lidé co tady pomohou a ne jen kopírují nesmyslné články.
Za mě super i když organiku nejedu, ale možná, že někdy v budoucnu se na to vrhnu.

Old Post 11-12-2018 v 06:37 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 20

Dik

Vcera jsem narazil hned na dve ruzne diskuze kde se prave nekdo na neco vyptaval a druhy mu odpovidal bud spatne ,nebo nevedel a pri tom o 3 radky vyse vse bylo zodpovezeno v tomto vlakne.
Bohuzel je to proste fakt ze vetsina lidi moc cist ani nechteji a vetsinou vznesou jen dotaz pro svuj probem. Bohuzel tak to je a je to skoda .

Covek se ale na ne nemuze zlobit , kdyz si vzpomenu na sebe
Taky jsem se nestale na neco vyptaval

Old Post 11-12-2018 v 08:47 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 21

Na pristi rok planuji zalozit Žížaly v domácím kompostéru.
Kalifornske zizaly , tak pak se pokusim odjet jedno kolo jen s timto hnojivem.

Old Post 23-12-2018 v 09:43 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 22

Akorat jeste potrebuji vyseresit jeden zasadni problem s teplotou v komposteru.

Udava se ze maji mit 20-25C a ja mam v byte bohuzel v lete i 31C a na balkon je dat nemuzu , budu na zapadni strane tak by se tam upekly dost rychle .
Uvazuji o predsini neo koupelne, tam bude o neco malinko nizsi teplota.

Budu rad kdyz nekdo poradi jak to popripade resit.
Klimatizaci kupovat kvuli zizalam nechci

Uvitam jakekoliv navrhy , napady.
Pomoc a vyreseni probemu rad odmenim. .

Muj CIL je uplne prestat podporvat vyrobce Biobizzu a stat se absolune nezavislym na kupovanych hnojivach.
Myslim ze se mate na co tesit. I ja, uz se na to vlakno tresu....

Ted bohuzel nebudu 3-4 dni na internetu.
Proto preji vsem prijemne a klidne svatky a bohateho jeziska.

Naposledy upravil Madical-Strains 23-12-2018 v 11:48 AM

Old Post 23-12-2018 v 11:34 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 23


Zdar Madi, já teď jedu kolo pod vyluhem s vermikompostu právě s těch žížal.
Možná, že hodím report.

Old Post 23-12-2018 v 13:30 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 24

Žížalý výluh je dobrý do organiky v rastovej fáze, ale v kvetovej mi to oproti porovnavacím modelom v cocose na JIDB natoľko zaostalo, že som to musel dokončiť na Biobizze. Substrát som mal čistý "oživený" cocos mixnutý s cca 20 percentom vermikompostu. Nepozoroval som deficit, ale jednoducho sa palice oproti porovnávaným na JIDB nevyvíjjali podľa mojich predstáv.

Old Post 23-12-2018 v 13:50 PM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 25

No, ja jsem se bavil snad dve hodiny na Cannafestu s tim chlapikem od stanku s tema zizalima vermikompostama a ten mi ukazoval v mobilu fotky a tvrdil mi ze je to prave na konopi uplne plnohodnotne hnojivo ale je tam takovy maly trik ale o tom az v mem vlakne. Metracek me tvrdil ze to plnohodnotne hnojivo neni jn doplnkove.

Jesli me chlapek zamerne neobelhal tak mel palice v indooru stejny jako s chemkama.
Tak prave proto to chci zjistit a odjet cely pod domacim zizalim hnojivem.
Tak bych to chtel zjistit.

Ale uz jsem videl nekde na youtube v indooru kontejner kde mel tisisce zizal primo v kytkach u korinku.
ak uvidime.

Spis bych potreboval vykoumat-poradit, co udelat aby se me zizaly v lete ve tech 30C vedrech neupekly.

Old Post 26-12-2018 v 16:25 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
2echy
Stálý Člen

Karma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 26

Už jsem zvědavej na ten malej trik..Mě to pod tím kvetlo,ale nebylo to ončo.Měl jsem kytíz věčně přehnojený dusíkem..
S tou teplotou bych si hlavu nelámal,ja je mám přes léto v zahradnim baráčku a tam je taky v létě vedro,ale zas přes 30 asi né.Tak jak si psal,špajz,nebo koupelna..
Důležitější je vlhkost kompostu,tam se toho dá hodně po....
A ještě se mi v tom vždy objeví všelijaký breberky.Pokud budeš dělat vejluhy,tak to neva,ale furt z toho neco lítá :-)
A chlapík co na kanafestu prodává vermikompostéry ti asi neukáže,že mu to s žížalincem nekvete :-)..Tim ale nemyslím,že to tak neni,jen je to jeho byznys..
V každém případě místo drahýho vermikompostéru,mám 3 kýble...

Old Post 27-12-2018 v 08:45 AM
2echy je offline   Profil uživatele 2echy   Find more posts by 2echy   Foto galerie člena 2echy   Click here to Send 2echy a Private Message   Add 2echy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 27

Jo, taky to chci resit trema kyblama s vikem
No , to bych fakt nechtel aby me tam z toho neco litalo.

Ten trik je udajne v tom ze zizalam davas v obdobi kvetu udajne napriklad jen slupky od bananu a pod.
A navic jsem premysel dodat uz do hliny predem ten vapnik, draslik fosfor.
Ten gorwer co jel ty zizaly tak pridaval i do zalivky zkvasenou morskou rasu.

Ted jsem nasel clanek kde ten clovek hnoji jen zkvasenou rybou i s kotmi a zkvasenou rasou. A aby to nepachlo pouziva nejake laktobacily nebo tak neco

https://www.gardenweb.com/discussio...eaweed-emulsion

https://www.thcfarmer.com/community...ent-line.18772/

Proste neco z toho chci urcite zkusit, nelpim pouze na zizalach.
Proste neco kvalitniho, dobre pristupnho a samozrejme nejradeji gratis.

Old Post 27-12-2018 v 09:08 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 28

"Metracek me tvrdil ze to plnohodnotne hnojivo neni jn doplnkove."
mal pravdu,
Keď pôjdeš súbežne porovnávací pesť, tak to sám uvidíš. Jednoducho tie palice budú menšie a bude to zaostávať vo vývoji. Myslím, že pri pestovaní pod lampou nie je moc ekonomické šetriť na overených hnojkách

Old Post 27-12-2018 v 11:23 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 29

Takhle.... ten amik si taky vyrabi hnojivo sam a zacinal kupovanym.
Sice me nechce primo bohuzel prozradit presny recept ale tvrdi ze jakekoliv hnojivo doma vyrobene je mnohem kvalitnejsi a obsahuje mnohem vice prospesnych latek nez treba napr. obsahuje biobizz ale samozrejme je nutne vedet presny recept , jaky pomer ceho davat v rustu a jaky pomer v kvetu.

Hm, vim ze mate pravdu s tim zizalim hnojivem, potvrdil me to i dnes rano amik, kdyz jsem se ptal na jeho nazor.
Nechce me ale prozradit presny recept jak to vyrabi on , na to kompletni hnojivo protoze ho i prodava ale rikal ze zaklad je fermentace tech ryb a ras ale nic dalsiho uz nechtel komentovat , pry je receptu na netu dost.
Primo sem se ho na tohle zeptal a on to nakonec pripustil , doufam ze to nerek jen kvuli tomu aby se tohohle tematu se mnou zbavil.

Vsude ale jsou ale recepty jak se to vyrabi dohromady ryby+rasy ale domnivam se ze by se to melo vyrabet zvlast a pak namichat v nejakem pomeru podle faze rustu/kvetu.

Jak nad tim premyslim tak to bude mozna opravdu i jednodussi a rychlejsi na vyrobu nez ten wermi-kompost .

Kazdopadne je to pry mnohem kvalitnejsi nez kupovane a za zlomek ceny a navic udajne hrozne jednoduche na vyrobu.
Sere me ale ze je amik vuci me takovy tajnustkar i kdyz jsem z Ceska a nemuzu ho tou vyrobou hnojiv njak ohrozit.

Pisou ze je to kompletni siroko spektre univerzalni hnojivo.
Ale myslim si ze bude urcite lepsi to fermentovat zvlast a pak namichat podle faze rostliny.

No mam do jara spoustu casu to nejak vykoumat a nazbirat co nejvice info.

Naposledy upravil Madical-Strains 27-12-2018 v 13:00 PM

Old Post 27-12-2018 v 12:45 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HVR
Stálý Člen

Karma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 314 

Příspěvek č. 30

citace:
Původní příspěvek od Madical-Strains
Na pristi rok planuji zalozit Žížaly v domácím kompostéru.
Kalifornske zizaly , tak pak se pokusim odjet jedno kolo jen s timto hnojivem.


Zdar!Ja uz mam ve sklepe rozjety zizaly a pristi rok na podzim uz pojedu jen v tomhle a zalivka jen vodou ...jsem na to fakt zvedavej...mam par lidi co to takhle jedou a je to az neskutecny...o kytky se nemusis skoro starat a stresovat se nejakyma deficitama atd...

Old Post 27-12-2018 v 21:47 PM
HVR je offline   Profil uživatele HVR   Find more posts by HVR   Foto galerie člena HVR   Click here to Send HVR a Private Message   Add HVR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 31

citace:
Původní příspěvek od HVR


Zdar!Ja uz mam ve sklepe rozjety zizaly a pristi rok na podzim uz pojedu jen v tomhle a zalivka jen vodou ...jsem na to fakt zvedavej...mam par lidi co to takhle jedou a je to az neskutecny...o kytky se nemusis skoro starat a stresovat se nejakyma deficitama atd...


Ahoj.
Proc az prisiti rok na podzim , proc ne na hned na jare ?
A co v tom kvetu? Jak pisou ostatni ze to na kvet nestaci?

Doufam ze zalozis vlakno budu sledovat !!!!!!!!

Old Post 27-12-2018 v 21:52 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HVR
Stálý Člen

Karma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 314 

Příspěvek č. 32

citace:
Původní příspěvek od Madical-Strains
Takhle.... ten amik si taky vyrabi hnojivo sam a zacinal kupovanym.
Sice me nechce primo bohuzel prozradit presny recept ale tvrdi ze jakekoliv hnojivo doma vyrobene je mnohem kvalitnejsi a obsahuje mnohem vice prospesnych latek nez treba napr. obsahuje biobizz ale samozrejme je nutne vedet presny recept , jaky pomer ceho davat v rustu a jaky pomer v kvetu.

Hm, vim ze mate pravdu s tim zizalim hnojivem, potvrdil me to i dnes rano amik, kdyz jsem se ptal na jeho nazor.
Nechce me ale prozradit presny recept jak to vyrabi on , na to kompletni hnojivo protoze ho i prodava ale rikal ze zaklad je fermentace tech ryb a ras ale nic dalsiho uz nechtel komentovat , pry je receptu na netu dost.
Primo sem se ho na tohle zeptal a on to nakonec pripustil , doufam ze to nerek jen kvuli tomu aby se tohohle tematu se mnou zbavil.

Vsude ale jsou ale recepty jak se to vyrabi dohromady ryby+rasy ale domnivam se ze by se to melo vyrabet zvlast a pak namichat v nejakem pomeru podle faze rustu/kvetu.

Jak nad tim premyslim tak to bude mozna opravdu i jednodussi a rychlejsi na vyrobu nez ten wermi-kompost .

Kazdopadne je to pry mnohem kvalitnejsi nez kupovane a za zlomek ceny a navic udajne hrozne jednoduche na vyrobu.
Sere me ale ze je amik vuci me takovy tajnustkar i kdyz jsem z Ceska a nemuzu ho tou vyrobou hnojiv njak ohrozit.

Pisou ze je to kompletni siroko spektre univerzalni hnojivo.
Ale myslim si ze bude urcite lepsi to fermentovat zvlast a pak namichat podle faze rostliny.

No mam do jara spoustu casu to nejak vykoumat a nazbirat co nejvice info.


Zdar! Znam jednoho typka..co si taky vyrabi org. hnojiva a slibil mi,ze jak se zase uvidime u neho na baraku,neco mi prozradi,tak jsem zvedavej...dela to uz radu let a meli na to i firmu s nejakyma typkama,nez ho "kamosi" oholili o know-how a snad nekomu preprodali...

Old Post 27-12-2018 v 22:12 PM
HVR je offline   Profil uživatele HVR   Find more posts by HVR   Foto galerie člena HVR   Click here to Send HVR a Private Message   Add HVR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:03 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8197240 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív