Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Zeus 308 Xt
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7 8
Autor
Téma 
luubaan
Stálý Člen

Karma uživatele luubaan - 64% PěstitelskáKarma uživatele luubaan - 64% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 266  

Příspěvek č. 81

Řekl bych jel říkal medi nemá cenu to měřit ukazuje to blbostí.
Hlavně vím že jim chybí dusík proto zloutnou a stonky fialový.

Old Post 08-12-2018 v 09:23 AM
luubaan je offline   Profil uživatele luubaan   Find more posts by luubaan   Foto galerie člena luubaan   Click here to Send luubaan a Private Message   Add luubaan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seedway
Stálý Člen

Karma uživatele Seedway - 97% PěstitelskáKarma uživatele Seedway - 97% PěstitelskáKarma uživatele Seedway - 97% PěstitelskáKarma uživatele Seedway - 97% PěstitelskáKarma uživatele Seedway - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 127  

Příspěvek č. 82

Dnes jsem teda prolil další kytku vodou s PH 4.2 upravenou citronem a s PH půdy to opět ani nehnulo.A tím končím s měřením výtoku.Maximalne upravím PH zálivky.Kytky jsou žlutější ,ale co mám dělat.Dozrajou i zažluta.
Jinak před pár dny se mi zdálo že se už netáhnou ,tak jsem zapnul zas CO2 a po dvou dnech zas tak vyskočily ,že jsem to zas vypnul.Asi to využijí hlavně v růstu.Taky jsem si všiml,že když je CO2 zapnuty,tak se kytky hrozně odpařujou.Třeba listy když se navzájem dotykaji tak se mezi sebou jako zapařují,ale když je puštěný CO2 tak z nich úplně teče.

Old Post 09-12-2018 v 08:51 AM
Seedway je offline   Profil uživatele Seedway   Find more posts by Seedway   Foto galerie člena Seedway   Click here to Send Seedway a Private Message   Add Seedway to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seedway
Stálý Člen

Karma uživatele Seedway - 97% PěstitelskáKarma uživatele Seedway - 97% PěstitelskáKarma uživatele Seedway - 97% PěstitelskáKarma uživatele Seedway - 97% PěstitelskáKarma uživatele Seedway - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 127  

Příspěvek č. 83




22. 12/12

Old Post 09-12-2018 v 20:35 PM
Seedway je offline   Profil uživatele Seedway   Find more posts by Seedway   Foto galerie člena Seedway   Click here to Send Seedway a Private Message   Add Seedway to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eňo ňůňo
Stálý Člen

Karma uživatele eňo ňůňo - 74% PěstitelskáKarma uživatele eňo ňůňo - 74% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 158 

Příspěvek č. 84

pripojim se s komentem,s dovolenim....
hlina ma do jiste miry schopnost vyrovnavat pH.
fialove stonky-bud je jim zima nebo chybi mg,popr.ca...
kolik mas ph vody,kterou zalevas?ja cca 7.4 a hnojky od plagronu to vzdy stahnou na zhruba 6.4...zloutne to bud tim,ze maji zivin hodne nebo malo.rozhodne ne akorat,to se jiste shodneme.po roce snazeni s cob led jsem to vzdal.budme realisti a nalejme si cisteho vina...

geneeticky zmutovanej konik

Old Post 10-12-2018 v 15:26 PM
eňo ňůňo je offline   Profil uživatele eňo ňůňo   Find more posts by eňo ňůňo   Foto galerie člena eňo ňůňo   Click here to Send eňo ňůňo a Private Message   Add eňo ňůňo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seedway
Stálý Člen

Karma uživatele Seedway - 97% PěstitelskáKarma uživatele Seedway - 97% PěstitelskáKarma uživatele Seedway - 97% PěstitelskáKarma uživatele Seedway - 97% PěstitelskáKarma uživatele Seedway - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 127  

Příspěvek č. 85

Jo Biobizz mi to taky stáhne někam k 6.4-6.5 tam problém nebude.Ja si teď myslím že je to žlutý kvůli přesvícení.Už jsem to musel stáhnout z 270 na 200W kvůli popálení.A teď jsem si všiml že jedna zežloutlá kytka měla jednu větev za větrákem a moc na ni nesvítilo a ta větev byla krásně zelená.Takze díky tomu si teď myslím že je to přesvícený ale nevím jak to řešit.Preci zas nebudu stahovat výkon...Vždyť 200W na 100x60 snad není tolik ne?Na tyhle světla bych potřeboval o dost větší prostor si myslím.

Old Post 10-12-2018 v 16:46 PM
Seedway je offline   Profil uživatele Seedway   Find more posts by Seedway   Foto galerie člena Seedway   Click here to Send Seedway a Private Message   Add Seedway to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Growoli
Stálý Člen

Karma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 1238  

Příspěvek č. 86

Co vím tak žloutnutí je buď presvicenim nebo špatným ph nebo málo dusíku... Fialové stonky dělá nedostatek fosforu chlapy...



https://tenor.com/ulIr.gifhttps://tenor.com/ulIr.gif

Old Post 10-12-2018 v 16:55 PM
Growoli je offline   Profil uživatele Growoli   Find more posts by Growoli   Foto galerie člena Growoli   Click here to Send Growoli a Private Message   Add Growoli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 87

citace:
Původní příspěvek od Growoli
Co vím tak žloutnutí je buď presvicenim nebo špatným ph nebo málo dusíku... Fialové stonky dělá nedostatek fosforu chlapy...


Fialové stonky dělá i "zima" 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 10-12-2018 v 17:12 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Growoli
Stálý Člen

Karma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 1238  

Příspěvek č. 88

To je asi pravda, nicméně to jsem ještě s mým 600w topítkem nepoznal, mívám spíš opačný problém, i když teď ještě s tím cmh už to taky začínám pociťovat



https://tenor.com/ulIr.gifhttps://tenor.com/ulIr.gif

Old Post 10-12-2018 v 22:03 PM
Growoli je offline   Profil uživatele Growoli   Find more posts by Growoli   Foto galerie člena Growoli   Click here to Send Growoli a Private Message   Add Growoli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eňo ňůňo
Stálý Člen

Karma uživatele eňo ňůňo - 74% PěstitelskáKarma uživatele eňo ňůňo - 74% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 158 

Příspěvek č. 89

no ja sledoval jakysi tutorial na youtube a tam vysvetlovali,ze prvnim znakem nedostatku ca a mg pod led jsou fialove stonky.bylo to cele v aj,ale tohle jsem zvladl pochytit.kazdopadne ty ledky kytkam fakt dobre nedelaji.naznacil jsem to kulantne s tim vinem,ale tef uz to rikam na plnou hubu.
bud to pod tema ledkama neumim nebo mam pravdu...
nejvetsi prdel na tech vsech nedostatcich je,ze to muze byt i z prebytku.

geneeticky zmutovanej konik

Old Post 10-12-2018 v 22:14 PM
eňo ňůňo je offline   Profil uživatele eňo ňůňo   Find more posts by eňo ňůňo   Foto galerie člena eňo ňůňo   Click here to Send eňo ňůňo a Private Message   Add eňo ňůňo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seedway
Stálý Člen

Karma uživatele Seedway - 97% PěstitelskáKarma uživatele Seedway - 97% PěstitelskáKarma uživatele Seedway - 97% PěstitelskáKarma uživatele Seedway - 97% PěstitelskáKarma uživatele Seedway - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 127  

Příspěvek č. 90




25. 12/12
SOY (sea of Yellow)
Vlhkost 60-80%,musím pořešit silnější odtah.

Old Post 12-12-2018 v 11:14 AM
Seedway je offline   Profil uživatele Seedway   Find more posts by Seedway   Foto galerie člena Seedway   Click here to Send Seedway a Private Message   Add Seedway to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seedway
Stálý Člen

Karma uživatele Seedway - 97% PěstitelskáKarma uživatele Seedway - 97% PěstitelskáKarma uživatele Seedway - 97% PěstitelskáKarma uživatele Seedway - 97% PěstitelskáKarma uživatele Seedway - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 127  

Příspěvek č. 91



33. 12/12

Old Post 21-12-2018 v 11:13 AM
Seedway je offline   Profil uživatele Seedway   Find more posts by Seedway   Foto galerie člena Seedway   Click here to Send Seedway a Private Message   Add Seedway to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seedway
Stálý Člen

Karma uživatele Seedway - 97% PěstitelskáKarma uživatele Seedway - 97% PěstitelskáKarma uživatele Seedway - 97% PěstitelskáKarma uživatele Seedway - 97% PěstitelskáKarma uživatele Seedway - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 127  

Příspěvek č. 92






40. 12/12

Old Post 28-12-2018 v 09:48 AM
Seedway je offline   Profil uživatele Seedway   Find more posts by Seedway   Foto galerie člena Seedway   Click here to Send Seedway a Private Message   Add Seedway to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 93

Pěkné, kolik máš do konce?

Old Post 28-12-2018 v 11:56 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seedway
Stálý Člen

Karma uživatele Seedway - 97% PěstitelskáKarma uživatele Seedway - 97% PěstitelskáKarma uživatele Seedway - 97% PěstitelskáKarma uživatele Seedway - 97% PěstitelskáKarma uživatele Seedway - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 127  

Příspěvek č. 94

Natural seeds udávají:Early Skunk 45-52 dní
Chocolope 58-68 dní
Toho se budu asi držet.Včera jsem naposled pohnojil a budu proplachovat

Old Post 28-12-2018 v 12:16 PM
Seedway je offline   Profil uživatele Seedway   Find more posts by Seedway   Foto galerie člena Seedway   Click here to Send Seedway a Private Message   Add Seedway to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seedway
Stálý Člen

Karma uživatele Seedway - 97% PěstitelskáKarma uživatele Seedway - 97% PěstitelskáKarma uživatele Seedway - 97% PěstitelskáKarma uživatele Seedway - 97% PěstitelskáKarma uživatele Seedway - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 127  

Příspěvek č. 95



Přidal jsem větráky 2xsunon 51m3/h.Jeden dole na přítah,jeden nahoře odtah.A vlhkost klesla na idealní hodnoty

Old Post 29-12-2018 v 21:03 PM
Seedway je offline   Profil uživatele Seedway   Find more posts by Seedway   Foto galerie člena Seedway   Click here to Send Seedway a Private Message   Add Seedway to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 96

Ta druhá fotka - - mazec - - -
Tzv cirkus Humberto.

Old Post 29-12-2018 v 21:14 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:38 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7 8  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
31-03-2019 - Zeus 308. II.kolo - 32 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8629580 seconds with 37 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív