Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Black Sugar Rose // NFT // Vero 242W // JiDB
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7 »
Autor
Téma 
Luise
Stálý Člen

Karma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 371  

Příspěvek č. 65




Je to urceny pro rust, takze 18 hodin v lete v zime, pri vyuziti denniho svetla. Proto tam je casovac a soumrakovej spinac. Ktery ohlidaji tech 18 hodin.
Dole je cerpadlo s drip rozdelovacem a vejde se tam 40 litru zalivky. Nahore je ted takovy provizorium, jinsk je to urceny pro dva maximslne tri matky.

Old Post 07-12-2018 v 17:56 PM
Luise je offline   Profil uživatele Luise   Find more posts by Luise   Foto galerie člena Luise   Click here to Send Luise a Private Message   Add Luise to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kazo
Stálý Člen

Karma uživatele Kazo - 89% PěstitelskáKarma uživatele Kazo - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 66

Kup si cal mag od AN. Jdou pouzit i jako postrik pri deficitu.

Old Post 07-12-2018 v 18:13 PM
Kazo je offline   Profil uživatele Kazo   Find more posts by Kazo   Foto galerie člena Kazo   Click here to Send Kazo a Private Message   Add Kazo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 67




A zase malej progress tak co přepínat nebo ještě chviličku růst ?

Old Post 09-12-2018 v 19:16 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Luise
Stálý Člen

Karma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 371  

Příspěvek č. 68

Pekne se predvadis, tahle runda bude jinej level 😁

Jestli budes jen ohybat a neproplejtat, tak uz urcite. Zaplnis to s prehledem. Ja prepinam zhruba po tydnu, taky 6 kytek na jedno nft ale kytky neohybam a muzu je mit max 70 cm na vysku.
Da se to pak prostrihat a polsmst ale jestli jsi taky omezenej vyskou, tak s kazdym listkem a korinkem co jim jeste doprejes se potom zapotis 😁 co to mas ted za model?

Old Post 10-12-2018 v 01:02 AM
Luise je offline   Profil uživatele Luise   Find more posts by Luise   Foto galerie člena Luise   Click here to Send Luise a Private Message   Add Luise to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 69

Box mam 200cm vysoký myslim že o vikendu to přepnu necham je ještě chviličku jezt přeci jen chci ať ten box praská na přeplnění

Old Post 10-12-2018 v 04:08 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Luise
Stálý Člen

Karma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 371  

Příspěvek č. 70

Ja ma 180 prave a grotanky jeste vyvyseny, aby se vesly dva do stanu 120x80... Co potom delam ze spodni vetve zastrihnu, to je klasika, ale i na tech vetvich co necham, tak ve spodu a kde se me to nelibi vystipu spicky z kterejch by meli vyrust palicky. Dela se to tak u rajcat a podpori se tim vrsky a zredukuje pocet palic, cimz jsou silnejsi. Muzes zkusit. I kdyz to pak preroste, nemusis resit jestli to lampa prosviti a proste se soustredis jen na 30 cm nahore a vsechno dolu takle vystipes. Tak at to vali

Old Post 10-12-2018 v 10:37 AM
Luise je offline   Profil uživatele Luise   Find more posts by Luise   Foto galerie člena Luise   Click here to Send Luise a Private Message   Add Luise to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 71




Tak přátelé dnes jsem nastavil časovaní světla na 12/12 a přepnul panel do "květového" režimu ... odedneška pálím na holky pěkně 242W ...

Světlo jsem schválně zvedl na 70 cm... a přidal do boxu Síť

nechám je dnes a zítra ještě dojet na růstových poměrech hnojek...
a během víkendu nahodím už větší poměr složky B u Jidb.. Xko začnu lít až někdy v lednu

Naposledy upravil LinChi 13-12-2018 v 18:50 PM

Old Post 13-12-2018 v 17:47 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 72

Tak máme přesně 3tí rozsvícení cyklu 12/12
Tzn. právě ted v noci začíná ve skříni 3tí den.. Ano svítím v noci .. ( zvyk )
zatím mě celý provoz skříně vyšel na 614kč... což je zhruba muj měsíční přeplatek za elektřinu kterou platím schválně víc...
už tak mám 4,084 kč za Kwh a čez mě pěkně odírá.... bejvávalo líp no kdy sem platil 2,600 kč za kwh

každopádně...

světlo od vrchoilků 74 cm od sítě 60cm
už to valí naplno a kočky vypadají že se budpou chtít hoodně vytáhnout
Namíchal sem nové roztok pěkně 30 litrů ( cca nemam to přesně změřené )
dále jsem dal 2,5ml ph mínus a ejhle jsme na krásných 5,8 Ph
Hnojiv sem dal cca takhle
A 20ml
M 40ml
B 60ml

Ec jsem získal krásných 1,6 ( -0,4 vstupní Ec ) = 1,2 hnojiv

myslím že ted si budou lebedit .. jsou ty listy sice trošku flekatý ale není to nic extrémního .. ještě nevím kdy je přesna doba doplnit toho CALMAGu spíš ještě nepoznám kdy mě kytka řekne že jí chybí zrovna tyto dva produkty.. ( samozřejmě budu porovnávat s obrázky.. ) ale osobní zkušenost ještě nemám

kořínky jsou totálně prorostlé po celem nft až překypujou do dolní nádrže
jako obykle

krásně to voní když otevřu skřín vždycky se divím kde se to tam bere..
bez jediné známky palice

kámoš dělá v práci skříně a celkově s dřevem deskama poličkama a nábytkem

slíbil mě matkárnu tak sem mu nakreslil jak bych si to zhruba představoval
malou skřínku kde budu moct mít jednu maminu a z ní pěkně dělat kloníky a zároven ty kloníky nechat v první ffázi růstu pěkně růst ještě ale nevím jak to vymyslet páč bych chtěl jet pořád Nft... takže to chce uděat tak že je naklonuju v maličkých kostičkách.. a pak je dám na vegetaci a kořenění do velkých grodanů asi 4x4
než vylezou kořeny aby se začaly proplétat budou ve skříni.. ale chce to Homemade hydro na míru stylu nft tak aby mě to fungovalo i v mini matkárně
no uvidíte blíží se zajimavej progress !

Old Post 15-12-2018 v 18:59 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 73





4 dny 12/12
Poskakujou nahoru začínám mít ve skříni krapet teplo
cca 28*C

Old Post 16-12-2018 v 20:40 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 74

Počítám že za týden holky přerostou síť... chlastaj vodu jak divoký zítra budu dolejvat

Old Post 18-12-2018 v 17:27 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Luise
Stálý Člen

Karma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 371  

Příspěvek č. 75

Ahoj, mas to tedy narvyny, jsem zvedavej jak to ukocirujes az to vystreli 😁 Proc nedas to svetlo o neco niz, zacnou se ti zkracovat mezipatra. A jeste ta prava strana jede vic? Z jaky strany ti tece voda a nebo taky byva ze mas jednu stranu treba u chladny zdi v pokoji...
Vsechno to jsou jen detajly, jede ti to krasne.

Old Post 19-12-2018 v 19:57 PM
Luise je offline   Profil uživatele Luise   Find more posts by Luise   Foto galerie člena Luise   Click here to Send Luise a Private Message   Add Luise to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 76






Zdravím Přátelé .. Jede to krásně... první tejden květu za mnou už ukazujou první chloupky.. myslím že už moc nevystřelí takže budu rád když dosáhnou na síť

za 7 dní vychlastaly neuvěřitelných přibližně 30 litrů vody ( průběžně sem doléval vodou a až začlo klesat víc Ec tak jsem přidal trošku hnojiv.. blíží se vánoce tak ted nebude na holky čas tudíž kompletně vyměním roztok někdy kolem 26 pak zas silvestr.. to sletí jak voda.. no a máme tady první náznaky paliček moc se těším až začnou vonět po celem pokoji kdyžý otevřu skříň..( ne že by už něvoněly ale ten pravý závan teprv příjde )

Koukal jsem do tabulek.. vzhledem k nejčastějším problémum s cal mag jsem se rozhodl zkusit to ted jet na ph 5,8 ( tam se podle tabulky protíná příjem cal a mag.. >>>>>> https://www.420magazine.com/communi...-charts.114733/

takže ted jedu na ph 5,8 ec jsem trošku zvedl na 1,9 (-0,4) listy stále jakby vybledávájí od středu .. a nemyslím tím mladé a nové ale ty trošku starší
na uplně spodních patrech mám trošičku listky na špičkách připálený... Světlo držím podle výrobce na 70cm od vrcholků... ( poslední pořádne kolo s chocolope v hlíně na biocanně mi potvrdili nejlepší výsledek s touhle výškou světla..

Abych odpověděl na dotaz luise.. já bych řekl že je to spíš tím že klony na straně pod větrákem jsou slabší a menší.. ( dýl se vzpamatovávali z přechodu do nft z klonovny = je možné sledovat na začátku když rostli na vegetační fázi.. druhá z leva byla strašně dlouho teměř beze změny...
+ mám jich tam sedm ( osmou jsem zlomil svou neopatrností ) tzn na te půlce kde to víc roste je víc klonů a náhodou ty zadní se líp uchytily co se týče začátku růstu

na jedné půlce jsou 4 na té slabší jsou hold tři větvení kolínkama s uplně náhodným ohýbáním má taky vliv na to že některé se větví líp a některá méně.. pravidlem je kde musím použít víc kolínek tam je pak největší uroda... strana dál od větráku je u stěny s krajem paneláku zadní strana je s obývákem strana u ventilátoru je v podstatě bokem k další skříní a směr do pokoje Teploty u kořenů jsou všude stejné si myslím vzhledem k cirkulaci vody vzduch to tam taky dost silně míchá a panel hezky vytápí celý box v podstatě rovnoměrně

nevidím tudíž že takové minimální výkyvy teplot mužou mít takový nasledek na růst rostlin.. čerpadlo teče na straně u ventilátoru (Vlevo)

Přidávám zase nějaký Up fotky
Dnes se koukneme i pod desku nft ke kořínkům tak sem zvědavej co na to napíšete

koříánky vzhůru nohama cpal sem tam foťák aby co nejlíp zabral kořínky

Old Post 19-12-2018 v 21:31 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 77






Tak máme tady další Update kanálu pana Linčiho

Musím uznat že tenhle model se táhne hezky.. začátek druhého týdne a v boxu máme dosažen milník s názvem síť... žádne odlišťování ni stříhaní malých paliček asi neplánuju zatím sem vždy odjel totální džungli s krásnýma vysledkama

a teď lidi poraďte... mam vrcholky začít násilím držet pod sítí ?
nebo použít síť jen jako podporu a nechat to volně prorůst.. nikdy se mi se sítí nepodařilo udělat kolo tak jak bych si to představoval

Jinak od posledního doplnění zase půlka nadrže tzn. kolem 20 litrů

děsí mě kolik toho vypijou .. docela mě ted štve že nestihnout dojít hnojiva včas protože DPD mi zajebalo balík a ted mi ho nedovezou x dní .. navíc ho budou vracet protže špatně padla 3x domluva a nevěřím že mi to ještě dovezou

už sem objednal pro jistotu z dalších stránek tak sand to bude nějak rozumě včas

Vlhkost v boxu odpovídá spotřebě vody 60%

Odtah na max a stejně by to ještě mohlo tahat trošku víc

teploty vody a vzduchu se drží pořád stejně v optimálních hranicích ..

Old Post 22-12-2018 v 14:32 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 78



Tak jsem vyndal tu debilní síť příjde mi to takhle mnohem lepší ... nevím proč prostě mě to příjde líp prosvícený

Old Post 25-12-2018 v 23:34 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 79

Chillery mám teď 3 (1 zaplý, 2 stranou ),šlapou super, ale pokud to chceš na balkon a bude v létě 30 stupňů + tak to vodu ochladí max na 24

Na kolik Vás vyjde založit indoor?

Hydroponický systém NFT - základy

"Kids gonna cry"

Old Post 26-12-2018 v 02:55 AM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Luise
Stálý Člen

Karma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 371  

Příspěvek č. 80

Ta origos gumosit je fakt shit. Lepsi natahnout plastovou z kvetinarstvi oka 10x10. Na proplejtani to neni, spis to potom drzi stabilitu. Ja ji tam nechavam uz porad ve vysce asi 40 cm od vrsku nft. Na proplejtani bys potreboval sit s oky max 5x5 cm.

Jinak urcite neprostrihas trochu ty spodky? Zaplneny to mas dobre. Kvet uz 14 dni, nevim porad co mas za strain, vypada to na neco sativovejsiho, tak to asi jeste trochu povyroste a na tech spodkach bude opravdu prd a na zastrih nejvyssi cas. Uz vidis jak bude ta kytka vypadat jaka vetev da, jaka ne...a vrsky jeste zesili...Listy bych prostrih az budou paldy, tak treba lehce kde brani palde ke svetlu..

S tim kolisanim vody. Ono tech 45 litru je celkem prd kdyz se to rozjede. Vypijou 20 litru jako nic a hodnoty jsou jinde. Resenim by byla ta pridavna nadrz nahore a nemusis tak casto laborovat.
Dej vedet co je to za strain, nikde jsem to nevycetl. A skoda ze jsi nezalozil i nove vlakno vid.

Old Post 26-12-2018 v 03:03 AM
Luise je offline   Profil uživatele Luise   Find more posts by Luise   Foto galerie člena Luise   Click here to Send Luise a Private Message   Add Luise to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:29 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9802340 seconds with 38 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív