Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » SubFocusova léčebná CBD mikrozahrádka
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Pěstujete konopí pro THC nebo CBD?
Jsem klasický hulič - čím více THC tím lépe !!! Neléčím se.
Léčím se odrůdou s vysokým THC podílem
Léčím se odrůdou s vysokým CBD podílem
Nepěstuji a ani konopí neužívám.
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
SubFocus
Stálý Člen

Karma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 271 

Zdraví SubFocusova léčebná CBD mikrozahrádka Příspěvek č. 1

Aloha Groweři!

Už to bude přes 10 let, kdy jsem naposledy rozsvítil. Tehdy nás to bavilo a hltávali jsme zde na groweru každé sousto, co kdo napsal o svých výpěstcích. To byly studentská léta a ty jsou dávno pryč. Od té doby se toho hodně změnilo. Přišla práce, rodina a nikdy by mě nanapadlo, že zde zase jednou budu psát jakožto aktivní člen.

A proč jsem se vlastně vrátil? Před čtyřmi roky jsem začal trpět různými zdravotními problémy - symptomy, které naznačovaly, že se blíží nějaký problém. Lékaři hledali, co je způsobuje a stále nenacházeli odpověď. Poté jsem byl odeslán na specializované pracoviště , kde jsem prošel řadou vyšetření a pak to přišlo. Lékař mi sdělil nepěknou diagnozu, která prozatím není plně vyléčitelná Stádium je střednětěžké a střídá se v obdobích. Byla mi nasazena léčba, kterou jsem přijal, ale prakticky s nulovým výsledkem.
A tak jsem začal hledat způsob jak průběh zmírnit a žít trochu lepší život než nyní. Ptal jsem se lékaře, zda mohu zkusit něco alternativního a řekl, že tím určitě nic nepokazím. Hledal jsem na internetu a na amerických stránkách jsem četl o tom, jak na tuto diagnozu pomáhají CBD odrůdy - naopak THC odrůdy by mi mohli zhoršovat příznaky. Koupil jsem si konopný čaj z lékárny a CBD kapky (10%) za 2000 Kč. Každý večer jsem kapal kapičku pod jazyk a ráno vařil čaj. Asi po týdnu jsem cítil mírnou úlevu. Konečně se mi uvolnilo svalstvo, zlepšil spánek a tělo přestalo tolik bolet (mám předepsané analgetika, ale ty nechci kvůli možné závislosti, ze které mám strach a taky mi zase tak extra od bolesti nepomohly).

Proto jsem se rozhodl vyzkoušet odrůdy s vysokým CBD základem a nízkým podílem THC - zkrátka musí být bez psychoaktivního účinku, žádná zhulenost !! Výpěstky budu využívat převážně na čaj, mast proti bolesti a zánětům a možná zkusím udělat taky CBD kapky.

Není pro mě podstatný výnos ale léčebný přínos. Tak snad nebude vadit, když s tímto léčebným počinem přispěju do Vaší komunity.

SF

Jen tak jsi hoden volnosti a bytí, když rveš se o ně den co den.

SubFocusova CBD mikrozahrádka

Pěstování pod LED - Základní informace + zkušenosti

Old Post 06-12-2018 v 15:47 PM
SubFocus je offline   Profil uživatele SubFocus   Find more posts by SubFocus   Foto galerie člena SubFocus   Click here to Send SubFocus a Private Message   Add SubFocus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SubFocus
Stálý Člen

Karma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 271 

Den 0 - Stavba boxu Příspěvek č. 2


Přes léto pojedu windoorek a přes zimu indoorek a jelikož je zima - každý indorek začíná tradičně stavbou nějakého boxíku.

Mé požadavy byly následující:

- úplné ticho (odpočívám v pokoji, ve kterém pěstuji a vadí mi jakýkoliv zvuk)
- nesmí zabírat hodně místa
- co nejméně energeticky náročný
- co nejlevnější

A tak jsem zvolil následující setup:

BOX: Mammoth Lite Micro 40x40x80 (cena 849Kč, vleze se pěkně pod stůl)
Světlo: 100W LED VERON M100 od FrYnKa s deseti stupňovou regulací a pasivním chlazením (cena 4200 Kč)
Spínání: chytrá zásuvka s monitorem spotřeby od TP Linku (cca 800Kč)
Ventilace: 12V pomaloběžný větrák s 20dB - prakticky neslyšitelný, dálkově ovládatelný a regulovatelný

Dohromady asi 6000Kč. (3 lahvičky 10ml 10%cbd kapek nebo 40 konopných čajů po 150g )

Box je malinkatý (taková okrasa) ,ale myslím že pro mě bude dostačující. Když jsem viděl krabici ve které přišel, tak jsem se dost nasmál. Led osvětlení jsem zvolil kvůli energetické náročnosti a trvanlivost i přes vysokou cenu. Box protože byl jediný, který se mi vlezl přesně na místo, které mám k dispozici. Větrák kvůli hlučnosti a chytrou zásuvku kvůli přehledu a jednoduchému nastavení.

Ještě mi chybí měřič teploty ve kterém mi došly baterky, ale v boxu více než 25°c určitě nebude. Mám v plánu svítit max kolem 50W (5. poloha z deseti).

Jen tak jsi hoden volnosti a bytí, když rveš se o ně den co den.

SubFocusova CBD mikrozahrádka

Pěstování pod LED - Základní informace + zkušenosti

Naposledy upravil SubFocus 07-12-2018 v 15:40 PM

Old Post 06-12-2018 v 16:31 PM
SubFocus je offline   Profil uživatele SubFocus   Find more posts by SubFocus   Foto galerie člena SubFocus   Click here to Send SubFocus a Private Message   Add SubFocus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
centurion
Stálý Člen

Karma uživatele centurion - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 163 

Příspěvek č. 3

chybí ti tam možnost: jsem hulič gurmán co má rád vyváženej poměr THC a CBD

Old Post 06-12-2018 v 16:39 PM
centurion je offline   Profil uživatele centurion   Find more posts by centurion   Foto galerie člena centurion   Click here to Send centurion a Private Message   Add centurion to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SubFocus
Stálý Člen

Karma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 271 

Den 0 - příprava hlíny a klíčení semínek Příspěvek č. 4




Našel jsem ještě staré semínka od CBD Crew - Therapy, odrůda, která se pro mojí léčbu hodí co nejvíce. Pouze 3 kusy a tak jsem je dal naklíčit. Ze tří semínek vyklíčily dvě moc hezky a jedno jen puklo. ale klíček skoro nevylezl. Asi to bude špatným skladováním ve skříni. Asi jsem měl zvolit lednici.


Hlínu chci použít light mix od BioBizzu. Po špatných zkušenostech se sviluškami, třásenkami a smutnicemi jsem se rozhodl pro preventivní zákrok. Všechny domácí okrasné květiny jsem přesadil do sterilizované hlíny a zalil Mospilanem. Měl jsem na nich trochu třásenek, ale nechtěl jsem ať se rozlezou . Lightmix jsem sterilizoval také a proškolil manželku proti nákupu bylinek z obchodů, kde se to smutnicemi jen hemží.

Jak jsem sterilizoval? Dal jsem substrát do skleněné nádoby, přikryl průsvitnou folií, co používáme na svačiny a nechal 10 minut v mikrovlnce na největší výkon. Smrad nebyl skoro žádný, jen takový mírný závan jakoby lesa. Teplotním senzorem jsem vyzkoušel teplotu a ta na většině bodech byla kolem 107°c. Ještě že mám nádobí do 500°c. Potom jsem to nechal do dalšího dne vychladnout.

Jen tak jsi hoden volnosti a bytí, když rveš se o ně den co den.

SubFocusova CBD mikrozahrádka

Pěstování pod LED - Základní informace + zkušenosti

Old Post 06-12-2018 v 16:53 PM
SubFocus je offline   Profil uživatele SubFocus   Find more posts by SubFocus   Foto galerie člena SubFocus   Click here to Send SubFocus a Private Message   Add SubFocus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SubFocus
Stálý Člen

Karma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 271 

Den 1 - zasazení klíčků do hlíny Příspěvek č. 5



Tak jsem se dnes trochu nasral . Dnes jsem při sázení semínek jedno hezky zasadil, druhé (mrzák také zasadil) a to třetí nejkrásnější mi spadlo někde do květináče s hlínou . Jsem prostě jelito, tak jsem to pouze zahrnul hlínou a budu čekat odkud a jestli to vyroste ... Snad jsem je nedal moc hluboko a cestu ke světýlku si najdou, zatím nechávám 24/0 bežet lampu na druhý stupeň. Což je nějakých 17,6w a musím říct, že na 20w to svítí kurevsky. A co potom na 100W. Uvnitř je chladněji než v pokoji a když dám odtah na max tak v boxu vzniká podtlak. Čidlo multimetru ukazuje 21°c tak asi ten odtah trochu stáhnu, ať mají aspoň 24°c.

To centurion: nojo, na gurmány jsem zapoměl

Jen tak jsi hoden volnosti a bytí, když rveš se o ně den co den.

SubFocusova CBD mikrozahrádka

Pěstování pod LED - Základní informace + zkušenosti

Naposledy upravil SubFocus 06-12-2018 v 17:17 PM

Old Post 06-12-2018 v 17:06 PM
SubFocus je offline   Profil uživatele SubFocus   Find more posts by SubFocus   Foto galerie člena SubFocus   Click here to Send SubFocus a Private Message   Add SubFocus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WeedBurger
Stálý Člen

Karma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 288  

Příspěvek č. 6

Mě se líbí ten CBD medik (THC 0,3 ale CBD neuvádí a zatím ani nepodepsali), pak mi dnes kamarád poslal SWEET PURE CBD do 1% THC a 8-15% CBD a taky se mi líbí ROYAL HIGHNESS THC 14% a 12% CBD - to chci zkusit odjet pár semínek co nejdříve, protože ty indiky co mám, jsou spíš na hluboký relax a spánek


Chemdawg x MK Ultra, Blueberry x Critical Mass a White Russian - led FrYnk 650W hotovo 1,5g/W

CBD Hemp Scout Cookie mini grow

Elektronický herbář na vaporizaci bylin

Bylinné směsy a bylinky k vaporizaci

Old Post 06-12-2018 v 23:29 PM
WeedBurger je offline   Profil uživatele WeedBurger   Find more posts by WeedBurger   Foto galerie člena WeedBurger   Click here to Send WeedBurger a Private Message   Add WeedBurger to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SubFocus
Stálý Člen

Karma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 271 

Příspěvek č. 7

No, CBD medik zní dobře , určitě ho zařadím mezí svůj seznam odrůd, které bych rád vyzkoušel. Určitě se mi líbí i fakt, že jsou legální. Ale na těch USA medicínských stránkách zmiňovali, že úplně bez THC to také nemusí 100% fungovat. Jen je třeba aby bylo CBD několikanásobně vyšší než-li THC. Proto mi nebude vadit ani pokud by to bylo do 1-2% i když vím, že to není legální. Jen doufám, že to nebude psychoaktivní, protože by mi to mohlo způsobit potíže. Ale CBD by mělo rušit účinek THC - jen nevím v jakém poměru.

Už nad to 1% thc modely vůbec nevyhledávám. Pokud bych je jel tak maximálně jako windoorek do masti, kde je to potřebné. Čaj nebo nedejbože kapky ani náhodou ...

Klasické "zakázané" high THC odrůdy určitě nechci - reaguji na ně tak, že mi někdy začne bušit srdce a je mi dost zle. CBD odrůda působí spíše podpůrně a úplně jinak - zlepšuje zdravotní stav

A mám pocit, že to, které by mi lékař předepsal z lékárny bude to s vysokým procentem THC a to je přesně to co nechci.

Jen tak jsi hoden volnosti a bytí, když rveš se o ně den co den.

SubFocusova CBD mikrozahrádka

Pěstování pod LED - Základní informace + zkušenosti

Old Post 07-12-2018 v 12:41 PM
SubFocus je offline   Profil uživatele SubFocus   Find more posts by SubFocus   Foto galerie člena SubFocus   Click here to Send SubFocus a Private Message   Add SubFocus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 8

Jen tak pro info. Zkoušel si už kupit normální CBD palice? Ne z lékárny. Ale normálně v obchodě. V Praze je jeden takový obchůdek. Bohužel si teď nevybavím název. Já jsem ochutnával z Rakosouka > https://magu-cbd.com. Ale u nás je to stejně legální a už to jde trošku vidět na každém kroku. Mají i hašiše extrakty atd. Možná by mohlo zajímat že je to legální i u nás.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 07-12-2018 v 13:17 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pixxel
Stálý Člen

Karma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 9

S kolegou jsme před časem kupili tento set semínek a začali semínkem Royal Medic, kdy z jednoho semínka jsme nakonec udělali 10 řízků -> 10 kytek. Vapíkoval jsem to, kolegové taky a High stav se moc nekoná. CBD pořádně utlumí vliv THC a člověk se cítí jenom trochu nabuzený ale střízlivý. Vždy po royalu mám chuť pracovat a budovat. Podle mě je odrůda na léčbu s poměrem THCkuCBD 1:1 asi nejlepší možnost. Všechni ti kanabinoidi nejlépe pracují pospolu a je škoda o tu synergii přijít. Nevím jestli si zkoušel nějakou odrůdku 1:1 a pokud ne, tak ji zkus a uvidíš jestli ti to bude dělat nějak zle

"Buďte sami sobě světlem" Gautama Buddha

Happy Box LED Vol.I - 1,5g/W - CaH
Happy Box LED Vol.II - 0,75g/W - BD@JH
Happy Box LED Vol.III - 0,53g/W - BD
Happy Box LED Vol.IV - Tube Edition - 0,23g/W - RM

Old Post 07-12-2018 v 13:20 PM
Pixxel je offline   Profil uživatele Pixxel   Find more posts by Pixxel   Foto galerie člena Pixxel   Click here to Send Pixxel a Private Message   Add Pixxel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SubFocus
Stálý Člen

Karma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 271 

Příspěvek č. 10


To amigo Mr. MEN:
Ano, koupil jsem u nás ve "zdravém" obchůdku. Bylo to zabalené v celoprůhledném balíčku a malý balíček stál asi 200Kč. Už bohužel nemám obal protože jsem to hned přesypal do dózy - přikládám fotku jak to vypadá. Jsou to celé paličky, ale je tam velké množství semínek - takže to vypadá jako technika. Chuť čaje z toho není moc valná (to domácí ganja tea je 1000x lepší). Semínka klíčí pěkně, tak klidně můžu jednu rostli zkusit odjet za oknem na jaře, ale myslím, že to bude klasická technika.

Také pěstuji vlastní, protože mě to baví - mít s květinkami vztah a tu radost z výpěstku. Již jen ta podpoří léčebné účinky placebo efektem jako bonus. Nevím, jestli mi budeš rozumět, co tím myslím. Jako rozdíl mezi domácími rajčaty a rajčaty ze španělska z obchodu = diametrální rozdíl.

To amígo Pixxel:
Napsali jsi naprosto přesně to, co jsem tím chtěl říct: "Všechni ti kanabinoidi nejlépe pracují pospolu a je škoda o tu synergii přijít." Je vidět, že si rozumíme . Mám v plánu vyzkoušet zatím poměr 2 a více CBD :1 THC a poté budu zvyšovat. A kdo ví, třeba se na 1:1 také dostanu a bude mi to sedět.
Taky je pravda že to, čemu bych se rád vyhl a z čeho mi bylo zle byl whitte russian z pod lampy a ten bych řekl že přes 15% thc měl. Z tohodle bych již dnes udělal pouze mast. Do mastičky jsou THC modely prospěšné a myslím, že nijak nevadí - naopak mastička bude lepší.

Jen raději zvolím "soft start" a začnu na modelech, které popisoval kolega WeedBurger. Nevím, jestli si zdravotně mohu dovolit pokus: omyl, když zhoršení stavu je to poslední, co bych si přál ...

Jen tak jsi hoden volnosti a bytí, když rveš se o ně den co den.

SubFocusova CBD mikrozahrádka

Pěstování pod LED - Základní informace + zkušenosti

Naposledy upravil SubFocus 07-12-2018 v 15:36 PM

Old Post 07-12-2018 v 15:12 PM
SubFocus je offline   Profil uživatele SubFocus   Find more posts by SubFocus   Foto galerie člena SubFocus   Click here to Send SubFocus a Private Message   Add SubFocus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WeedBurger
Stálý Člen

Karma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 288  

Příspěvek č. 11

To zní lákavě, mám to podobné, ale to až teď poslední rok od té doby co znám svou diagnózu.. byl jsem zvyklý na klasické modely, ale už mi taky nedělají dobře a CBD kytky přes vapik jsou opravdu super. Nehledě na to, že do vapiku jdou dělat bylinné směsy, trochu palic, nějaká bylinka, trocha dýmkového tabáku, mňam


Chemdawg x MK Ultra, Blueberry x Critical Mass a White Russian - led FrYnk 650W hotovo 1,5g/W

CBD Hemp Scout Cookie mini grow

Elektronický herbář na vaporizaci bylin

Bylinné směsy a bylinky k vaporizaci

Old Post 07-12-2018 v 15:15 PM
WeedBurger je offline   Profil uživatele WeedBurger   Find more posts by WeedBurger   Foto galerie člena WeedBurger   Click here to Send WeedBurger a Private Message   Add WeedBurger to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SubFocus
Stálý Člen

Karma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 271 

Příspěvek č. 12

Weede, to já jsem nekuřák, vapík by mi asi nevadil - ty bylinné kombinace mohou být právě to, co by se dalo dobře vyladit. Jinak já nehulil asi 10 let a tehdy se hulilo pro zábavu. Dnes už se k tomuto vracet určitě nechci. Nikdy jsem alkoholu zrovna moc nedal tak se aspoň čadilo. Ale taky rozumně, víkendově. Taky se mi nikdy nelíbilo, jak tehdy před školou se všichni zkouřili do něma a pak měli průsery. To já jsem celkem klidný typ - nooo jak bych to popsal ... "houpací křesílko, dýmečka a vychutnávat život" .

Možná to bude znít strašně staře, ale mám pocit že dnes jde všem jen o tom, se pořádně zmrskat a kdo vydrží více je král a podobně. Já jsem proti tomu, protože potom jim to nestačí a jdou do drog a podobných svinstev. Syntetické THC a podobně = to jsou sračky. Přitom nám, když jsme byli ve studentském věku šlo o to něco zažít, strávit pěkné chvíle a měli jsme nějaké hranice. A to už dnešní generace moc neumí. Ale třeba se pletu.

Pffujtajbl ... mluvím jako dospělák a to jsem chtěl být do 40ti dítě ...

Jen tak jsi hoden volnosti a bytí, když rveš se o ně den co den.

SubFocusova CBD mikrozahrádka

Pěstování pod LED - Základní informace + zkušenosti

Old Post 07-12-2018 v 15:31 PM
SubFocus je offline   Profil uživatele SubFocus   Find more posts by SubFocus   Foto galerie člena SubFocus   Click here to Send SubFocus a Private Message   Add SubFocus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pixxel
Stálý Člen

Karma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 13

Bílý rusák zamává i se zdravým člověkem. Bereš to rozumně s tím poměrem thc:cbd. Chci teď někdy dělat nové konopné pilule jenom s tím royal medikem, tak kdybys chtěl na zkoušku, tak ti pár mužu poslat na košt. Teď mám jen hromadu slabšího oleje asi z 5ti odrud, ktere byly spíše THC ale zato jsem snim měl největší uspěch co se týče léčby. Jinak metoda louhování palic v čaji nebude zrovna nejefektivnější. Zkus se podivat na metodu extrakce "rosin press" nebo si udělej pak konopný oliváč, nejlépe naplněný do pilulí aby tvůj jazyk nezažil středověk

"Buďte sami sobě světlem" Gautama Buddha

Happy Box LED Vol.I - 1,5g/W - CaH
Happy Box LED Vol.II - 0,75g/W - BD@JH
Happy Box LED Vol.III - 0,53g/W - BD
Happy Box LED Vol.IV - Tube Edition - 0,23g/W - RM

Old Post 07-12-2018 v 15:40 PM
Pixxel je offline   Profil uživatele Pixxel   Find more posts by Pixxel   Foto galerie člena Pixxel   Click here to Send Pixxel a Private Message   Add Pixxel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SubFocus
Stálý Člen

Karma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 271 

Příspěvek č. 14

Bílý Rusák je kruté psycho (jako snad vše, co charakterizuje Rusko ) Čaj vím, že není efektivní, ale dobře se to nejspíše podporuje společně s CBD kapkami, které se užívají před spaním. Ty bych rád nahradil právě tím olejem, nebo opět kapkami, ale vlastními z CBD odrůd. Ale zase tak zavrženihodný ten čaj taky nebude, jisté formy kanabinoidů se do tebe jistně dostanou. Ale pravdou zůstává, že jen čaj by byl asi hodně slabý. Základ je to ale dobrý
Děkuji za nabídku, kdyžtak v pravý čas pilule vyzkouším Jak to sám testneš, jistě napiš výsledek

Jen tak jsi hoden volnosti a bytí, když rveš se o ně den co den.

SubFocusova CBD mikrozahrádka

Pěstování pod LED - Základní informace + zkušenosti

Old Post 07-12-2018 v 15:47 PM
SubFocus je offline   Profil uživatele SubFocus   Find more posts by SubFocus   Foto galerie člena SubFocus   Click here to Send SubFocus a Private Message   Add SubFocus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WeedBurger
Stálý Člen

Karma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 288  

Příspěvek č. 15

Myslím si, že přes kvalitní vapik do sebe člověk dostane víc léčivých látek včetně terpenů než z čaje a kaplse musí být fakt luxus, jen chybí ten požitek z té chuti a vůně na jazyku jinak co mám bílého rusa, tak ten je slabší než ty zbylé dva modely, ty zbylé dvě Indky jsou těžká lobotomie a to už prostě není pro mě.. jinak jsem hrozně rád, že se tu našel někdo, kdo založil takovouto galerii a chce jet něco opravdu zdravého.. CBD mimo jiné i regeneruje játra, což se mi kvůli lékům hodí a vytváří rovnováhu v imunitním systému..


Chemdawg x MK Ultra, Blueberry x Critical Mass a White Russian - led FrYnk 650W hotovo 1,5g/W

CBD Hemp Scout Cookie mini grow

Elektronický herbář na vaporizaci bylin

Bylinné směsy a bylinky k vaporizaci

Old Post 07-12-2018 v 23:32 PM
WeedBurger je offline   Profil uživatele WeedBurger   Find more posts by WeedBurger   Foto galerie člena WeedBurger   Click here to Send WeedBurger a Private Message   Add WeedBurger to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krteček1
Stálý Člen

Karma uživatele Krteček1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Krteček1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Krteček1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Krteček1 - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 207  

Příspěvek č. 16

Moc zajímavé vlákno. Chci jen říci, že není pravda, že léčivé je jen CBD. Známe zatím dva typu receptorů - CB1 - to je receptor spřažený s G-proteinem, který je v CNS, ale i játrech, žlázách s vnitřní sekrecí....a CB2 je staké spojen s G- prot, je hlavně v imunitních buňkách, ale v CNS také. G proteiny aktivují složitou kaskádu sekundárních poslů,.které plní mnoho funkcí. Aktivovat tyto receptory umí jen THC, CBD funguje jiným mechanismem, zatím ne zcela objasněným. CBD samotné se zkouší proti stresu, obecně zánětům, epilepsii atd. Ale jsou nemoci, a těch je většina, kde se bez THC neobejdeme. Kromě toho kanabioidy aktivují celou řadu dalších receptorů, iontových kanálů atd. A na druhou stranu jsou látky, které zase aktivuji CB receptory- jako například Propofol - celeosvětově nejpoužívanější nitrožilní anestetikum.

Jo a bacha, jeden autor v USA nekdy nepodává THC a CBD dohromady tvrdí že CBD je kompetitivní antagonista CB1 receptoru!

Jinými slovy je to složité, chce to aspoň nějaké z alosti z farmakologie, ale rozhodně NENÍ pravda, že léčivé je jen CBD!!!

Ať už máš celopéro, hátéčko, nebo žiletku, všude se musí makat... A to nemluvim o fetbajku!

DP Think different, hydro, porovnání světel Mars hydro vs moje DIY Vero 29

Old Post 08-12-2018 v 07:59 AM
Krteček1 je offline   Profil uživatele Krteček1   Find more posts by Krteček1   Foto galerie člena Krteček1   Click here to Send Krteček1 a Private Message   Add Krteček1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:46 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8857860 seconds with 38 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív