Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Začínající plíseň?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Luise
Stálý Člen

Karma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 371  

Příspěvek č. 17


Jej tech chyb 😁

Old Post 06-12-2018 v 22:50 PM
Luise je offline   Profil uživatele Luise   Find more posts by Luise   Foto galerie člena Luise   Click here to Send Luise a Private Message   Add Luise to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Luise
Stálý Člen

Karma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 371  

Příspěvek č. 18

Tim ze tam ta voda stoji meni se i Ph diky bakteriim. Proto dalsi vec je Ph metr. Da se to i bez toho, ale musi fungovat to zalejvani spravne. A jednou za dvacet dni prolit poradne vodou

Old Post 06-12-2018 v 22:54 PM
Luise je offline   Profil uživatele Luise   Find more posts by Luise   Foto galerie člena Luise   Click here to Send Luise a Private Message   Add Luise to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Luise
Stálý Člen

Karma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 371  

Příspěvek č. 19

Ted jeste jedna vec. Ja jel vzdy v cistym kokosu, takze ty mixy ruzny neznam. Ale royalmix od plagronu je predhnojenej a ma EC 1.5-2 coz je ranec. Vubec jsem si toho nevsiml. Takze to co jsem rekl s tou hlinou plati.

Ale, ty to mas nejspis i prehnojeny. Jestli mas enzym nejakej, tak to poradne proplachni. Klidne 10 litru odstaty vody na 5 litru hliny. A prestan uplne hnojit. Jen vodu a jednou tydne enzym. A poradim ti, uz si tuhle hlinu nekupuj. Nebo se podivej na stranky plagronu a oni tam maji tabulku jak hnojit tuhle hlinu. Chce to zkusenost. Ale EC 2 mam ja v hydroponii pred koncem kvetu. Myslim ze ti do konce kvetu bude stacit jen voda. Mzna nekdy 14 dni tri tydnx pred koncem nejaky PKcko. Nevim nemam zkusenost s predhnojenou hlinou.

Old Post 07-12-2018 v 02:01 AM
Luise je offline   Profil uživatele Luise   Find more posts by Luise   Foto galerie člena Luise   Click here to Send Luise a Private Message   Add Luise to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
evous
Stálý Člen

Karma uživatele evous - 92% PěstitelskáKarma uživatele evous - 92% Pěstitelská

Registrován: Sep 2018
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 20

Díky za rozsáhlou odpověď, zalivam každej třetí den cca půl litru na každou a za ty tři dny je zase lehkej. Máš pravdu je určitě větší, pro příště rozhodně menší. Né ze by se mi chtělo je vytahovat a kontrolovat ale jestli říkáš že by to nebylo na škodu večer je vytáhnu a uvidím

Old Post 07-12-2018 v 06:14 AM
evous je offline   Profil uživatele evous   Find more posts by evous   Foto galerie člena evous   Click here to Send evous a Private Message   Add evous to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
evous
Stálý Člen

Karma uživatele evous - 92% PěstitelskáKarma uživatele evous - 92% Pěstitelská

Registrován: Sep 2018
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 21

Nic mi neprotece z důvodu co už jsme si řekli další chyba co jsem udělal bohužel. Snad to kyti vydrží do zdárného konce nebo bys měl jiný řešení?

Old Post 07-12-2018 v 06:18 AM
evous je offline   Profil uživatele evous   Find more posts by evous   Foto galerie člena evous   Click here to Send evous a Private Message   Add evous to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 22

podle me je to deficit slozek;p,k,ca,mg
a spravny ph.

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Naposledy upravil AladinXXX 07-12-2018 v 08:16 AM

Old Post 07-12-2018 v 07:56 AM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 23

citace:
Původní příspěvek od Luise

Ale, ty to mas nejspis i prehnojeny. Jestli mas enzym nejakej, tak to poradne proplachni.



1.-Zacni poradne hnojit podle tabulek !!!
2.-U nekterych hnojiv se hnoji kazdou zalivku !!!
3.-U nekterych hnojiv se dava v kvetu slozka Grow i Bloom zaroven !!!

Dej jim nazrat to co maji dostat a budou se zelenat.
Dbej aby po zaliti nestala voda v podmisce.

Jak spravne zalevat aby ses vyhnul chybam....
Pri zalivce prolevej kvetinace vzdy zkrz !!! Pak nech vyschnout a kdyz zapichlym prstem do hliny citis na spicce ze je hlina uz jen lehce vlaha..zase prolijes zalivkou krz.
Pak uz je po 15 min odstranis vodu z podmisek.
Potezkavani kvetinacu je jen pro zkusene.

Nejdrive zmer ale ph hliny !!! Kdyz bude ph ok tak zacni poradne hnojit tak jak kyti potrebuji. Ja vidim jen HLADOVE kyti !!! Nic vic.

Pokud je ph ok, klidne bych se s tebou vsadil ze bud pridavas hnojiva NE kazdou zalivku nebo ze si uplne vynechal grow-slozku, nebo si jen opomel poradne zatrepat s flaskou hnojiva ,ktere se usazuje na dne, pred davkovanim.

Nez das kyti do poradku bude to trvat nejmene 7-14 dni.

Naposledy upravil Madical-Strains 07-12-2018 v 09:02 AM

Old Post 07-12-2018 v 08:08 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
evous
Stálý Člen

Karma uživatele evous - 92% PěstitelskáKarma uživatele evous - 92% Pěstitelská

Registrován: Sep 2018
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 24

Díky za rady, viděl jsem tvoje příspěvky u podobného problémů s zloutnutim a flekama na listech proto jsem zvýšil hnojiva na 4ml/l. S tím prolévánim skrz jestli jsi četl jak jsem si psal s kolegou nahoře mám velký květináče, a měl bych strach z přelití. Tak právě nevím co s tim, jak bys to viděl ty ? A ano vynechal jsem hnojku grow asi na týden, pak ji zase nasadil a jedu podle tabulek.

Old Post 07-12-2018 v 09:32 AM
evous je offline   Profil uživatele evous   Find more posts by evous   Foto galerie člena evous   Click here to Send evous a Private Message   Add evous to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Luise
Stálý Člen

Karma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 371  

Příspěvek č. 25

Mas to prehnojeny. Precti si poradne muj posledni prispevek.

Old Post 07-12-2018 v 10:47 AM
Luise je offline   Profil uživatele Luise   Find more posts by Luise   Foto galerie člena Luise   Click here to Send Luise a Private Message   Add Luise to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 26

citace:
Původní příspěvek od Luise
Mas to prehnojeny. Precti si poradne muj posledni prispevek.


nemas pravdu,tohle je deficit.....jak jsem psal ja a Madi.uz jen to ze to je dva ku jedny,by mel poslechnout nas.

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 07-12-2018 v 11:04 AM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Luise
Stálý Člen

Karma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 371  

Příspěvek č. 27

Uz jen to ze ma predhnojenej mix na EC 2 a do toho jeste celou dobu hnoji mi selskej rozum rika ze to je ustreleny jak krava. Tohle se ti neudela z nedostatku. I s polovicnima hnojkama odjedes uplne krasne, nebudes mit gram na wat, ale kytky nebudou chcipat timhle zpusobem. Pojedou si krasne.
Oni ty nedostatky vetsinou zacnou prebytkem neceho.

Muzes zkusit pul kytek po me a pul pohnojit jak rikaj kluci. 😁

Old Post 07-12-2018 v 11:19 AM
Luise je offline   Profil uživatele Luise   Find more posts by Luise   Foto galerie člena Luise   Click here to Send Luise a Private Message   Add Luise to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Luise
Stálý Člen

Karma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 371  

Příspěvek č. 28

Kazdopadne poradnej pruplach kytkam vzdycky jen pomuze, takze to udelej urcite.

Old Post 07-12-2018 v 11:22 AM
Luise je offline   Profil uživatele Luise   Find more posts by Luise   Foto galerie člena Luise   Click here to Send Luise a Private Message   Add Luise to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 29

2luise

selskej rozum,kdyz se ohanis tim substratem,tak by to mel asi prehnojeny uz od zacatku ne.........pise az od kvetu.....
Presne tohle ti to dela,kdyz je deficit.....
Dalsi vec ze pod ledkama to obcas zere vic hnojek nez si predstavujes.
Prehnojeny kytky vypadaj uplne jinak.
Na co pruplah,?vubec...
Hele nic ve zlim,ale ty nejsi dobrej tipar,,,,radsi lidem moc nerad.dikez

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 07-12-2018 v 11:34 AM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Luise
Stálý Člen

Karma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 371  

Příspěvek č. 30

Ouu. Evousi delej jak myslis, jen ty vis co jsi s tema kytkama delal. Kdybys polovinu prolil poradne a pak zalival jen vodou a druhou zacsl hnojit podle tady mistra Aladina. Tak bych ti podekoval. Nic z toho co jsem ti poradil ti nemuze uskodit. To co ti radi aladin ti to muze uplne dodelat.
Vim lehky prehnojeni se projevuje jinak. Ale on to ma fest prehnojeny a to uz je toxicka hranice kdy jda kytka do kelu a nepoznas uz vubec nic. To ze se to projevuje az pozdejs, je proto ze pouziva organicky hnojky a tam vsechno trva dlouho. Kdyby pouzil mineraly projevilo by se to driv.

Za me Aladine kdyz uz jsi mi tohle rekl a to se me dotklo, mluvi 16 let indoru. 13 kokos 3 nft. Co mluvi za tebe hochu

Old Post 07-12-2018 v 12:11 PM
Luise je offline   Profil uživatele Luise   Find more posts by Luise   Foto galerie člena Luise   Click here to Send Luise a Private Message   Add Luise to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Luise
Stálý Člen

Karma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 371  

Příspěvek č. 31

Navic kdyz mu to ani neprotece. Vsechno se tam odpari a zustava. Ani enzymy zadny. To nemuze byt nedostatkem

Old Post 07-12-2018 v 12:15 PM
Luise je offline   Profil uživatele Luise   Find more posts by Luise   Foto galerie člena Luise   Click here to Send Luise a Private Message   Add Luise to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 32

jestli se te to dotklo,tak promin.
Ale nemas pravdu,ani ze uz to tvoje rady nezhorsi,jen oddali uzdraveni,coz je skoda.....
Btw.letama se ohananej jak chces,jeste jsi tu nic neukazal....a ukazana plati.
Ja jsem k tomuto rekl svy a tim koncim.
Sorry,dikez,cau

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 07-12-2018 v 12:22 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:17 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8524820 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív