Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » EXTRAKCE KONOPÍ - ROSIN
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7 8 »
Autor
Téma 
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 81

Hoj Madi, ten Rosin jsem nedostal. Ani bych ho teď neudržel v ruce. Asi víš co se mi stalo.
Zdraví máme jen jedno.
Drž se a všechny ty bukanyry co tady roznaseji desinformace a sami nikdy nic neukázali ignoruj. Nestojí to za to.
Jináč super téma. Až budu doma, tak objednám ten rosin a budu si dělat ty extrakty.

Old Post 18-11-2018 v 08:48 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 82

citace:
Původní příspěvek od ivanski123
Cekam na press z ameriky.... Snad pristi tyden, az bude postnu foto.



Ivanski- Tvl, tak to ti po pravde zavidim . Urcite dej nejake foto.

Fikus- Jo vim , tak se drz a brzy se dej do kupy .
Skoda kytek.
Drzim palce!

Old Post 18-11-2018 v 10:33 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 83

Dalsi levny zpusob jak vyextraktovat Rosin Dabs.
do zpusob co ma nejvyssi vyteznost.
Cetl jsem o to dost uz pred mesicem ze tam udajne nejsou terpeny ale na te strance zaze tvrdi neco jineho. Ale je to zpusob bez kontroly teploty.

https://www.youtube.com/watch?v=04LLsHNJOLs

https://slug33.com/

Old Post 18-11-2018 v 17:34 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 84

Zde je video...konference 2017 s panem Hanusem a dasimi odborniky z ruznych zemi.
Krome jineho tam mluvi o problematice extrakci s rozpoustedly.

Z toho mi vyplyva ze ani p.Hanus na koci roku 2017 nemel povedomi o extrakci Rosin bez rozpoustedel. Jinak by se o tom nekdo z pritomnych urcite zminil.
Stale mluvi o FS jako o nejbezpecnejsim rozoustedle alkohol , lekarensky lih oproti ostatnim rozpoustedlum pravdepodobne napr. butanu a dalsim .

Hodne zajimave video , dokonce i ja jsem se v nem dozvedel par veci ktere mi byly doposud nezname.

https://www.youtube.com/watch?v=l1HoFcmfFCg

Old Post 21-11-2018 v 10:35 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 85

Jak dulezite jsou terpeny a dalsi pomocne latky ktere se ztraceji pri dekarboxylaci ???? Tech ostatnich uzitecnych latek co se nici uz pri teplote pres 105C je tam tolik ze to je az neuveritelny . A ty pracuji nejlepe v synergii s THC a CBD, strucne receno.
Proto bych zduraznil jak dulezite je spojit dekarboxylovanu susinu s nedekarboxylovanym cistym Rosin extraktem .

O.Hanus.

https://www.youtube.com/watch?v=cA2OycTfy0c

Old Post 21-11-2018 v 14:16 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fish
Nový Člen

Karma uživatele Fish - 75% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 86

Zdar chlapi. Chtěl jsem vám napsat trochu více info tak jsem si založil účet 😁 aktivní jsem hlavně na overgrow.com

Rosin pressy už sleduju několik měsíců. Téměř výhradně se vše pohybuje na instagramu, takže pokud chcete skutečně něco zjistit a hlavně vidět tak musíte tam. Tady máte aspoň nějaké názvy uživatelů kteří v tom frčí: purepressureusa, sasquash_rosinpress

Ohledně samotné výroby. Ty nejkvalitnější stroje jsou skutečně důležité, protože dokážou perfektně regulovat teplotu a hlavně za obrovského tlaku. Záleží na velikosti dlaždic. Větší dlaždice na více materiálu používají sílu 20 tun a ty menší 12 tun. Tento tlak je velmi důležitý, protože čím větší můžeme vyvinout, tím menší teplotu můžeme použít a dostaneme tedy kvalitnější produkt. Jelikož používáme nízké teploty tak můžeme lisovat i několik minut a skutečně jsou vzorky které měly návratnost kolem 25%. (za 20% jsi fakt rád) koukněte na ty profily. To co presuji vypadá neskutečně. Taková čistota je naprosto šílená!

Největší blázni presuji i čistý skaf nebo ledový hasis. Kde jsou schopni dosáhnout návratnosti i kolem 80% a to co z toho vytlačí je naprostý top který se nedá s ničím srovnat. Tyto produkty se potom ještě dále nechávají případě schnout a míchají se aby se z nich dostala vlhkost. Takové produkty se potom můžou změnit až na práškovou a krystalickou formu toho nejčistšího produktu co si umíte představit. Každý strain jiná barva atd. Je to fakt budoucnost. Já už plánuju vlastní výrobu. Jak tady uz někdo psal. Skutečný základ je mír kvalitní hliník a regulovanou teplotu. Takové sety už se dají koupit v perfektní kvalitě například v Anglii. Mám někde i stránky. Později zkusím dodat. Takové sety stojí kolem 6000 korun a už je to fakt kvalita. 12 tunovy press se dá potom sehnat kdekoliv česku. Pak už se to dá jen do kupy a máte hotovo. Se vším všudy máte extra kvalitní stroj asi za 9000 korun což už se dá 😀

Největší peklo je ale co se rozjelo v Americe za kult ohledně bongu na daby a pressy. To co borci vytvářejí a postuji na instagramu nemá meze. Neskutečně krásné bongy. Sám bych chtěl takové věci vyrábět 😊 koukněte na: monkeyboyglass, th3ydidit, sanfordglass, dabs_desu,

Jsem v práci. Večer ještě napíšu

Edit: tady máte nějaké internetové stránky 😊

https://cz-lowtemp-plates.glopalstore.com
https://sasquashrosinpress.com
https://www.devilpress.co.uk

Devil press jsou z Anglie a právě nabízí ke koupi ty nahřívací sety za docela příjemné peníze zde: https://www.devilpress.co.uk/produc...dual-controller

K tomu dokoupit 12 tun hydraulický lis:https://www.lednadoma.cz/katalog/hy...-12t-kd328.html

Dáš dohromady a pískáš si 😍

Pokud by někdo chtěl levnější verzi tak borec nedávno přidal video na YouTube kde krok po kroku popisuje výrobu desek přes ebay taky za levné peníze: https://youtu.be/Ra6Dn9tq7ks

Snad jsem nějak pomohl 😊

Naposledy upravil Fish 30-11-2018 v 13:22 PM

Old Post 30-11-2018 v 12:26 PM
Fish je offline   Profil uživatele Fish   Find more posts by Fish   Foto galerie člena Fish   Click here to Send Fish a Private Message   Add Fish to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ivanski123
Stálý Člen

Karma uživatele ivanski123 - 95% PěstitelskáKarma uživatele ivanski123 - 95% PěstitelskáKarma uživatele ivanski123 - 95% PěstitelskáKarma uživatele ivanski123 - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 142 

Příspěvek č. 87

Ahoj tak jednu zkusenost mam za sebou.
Koupil.jsem 4 x 7" plus prepress formu. Vzal jsem ty nejvetsi pac toho planuji delat hodne. Chekujte
Rosinpressplates.com. Shipping je DHL a pro ten bundle co jsem vzal.byl zadarmo. Funguje to skvele.
Ted k lisu vzal.jsem stolni 10T a vrele nedoporucuji. Vsechny ty levne lisy co jsou v nabidce jsou z polska. 2 x jsem reklamoval a vcera ho vratil. Polsky produkt nebrat. (vytekani oleje, nefunkcni hydraulika). Doporucuji tedy spise drazsi varianty. Dale stolni verze vazila.50 kg a i.kdyz je stolni tak doma to rozhodne nechces mit, je.to velka neskladna krava se kterou se opravdu blbe manipuluje.
Po teto zkusenosti bych spise doporucil koupit si hotovou vec napr RosinTech smasher nebo nejaky press ktery se pohybuje cca do 15k.
Co.se.tyce vlastniho lisovani, mel.jsem.zatim jen jeden pokus nez se lis rozbil.
- Vynos totalne ovlivnen kvalitou matrose, preschly a moc vlhky matros = minimalni vynos
- Matros idelane vlhkost 60-65 procent ( idelane skladivat s boweda packem)
- s.teplotou je zapotrebi experimentovat, ja.pouzil 200F (90 C)
- Je dobre matros pred vlastnim lisovanim tzv predlisovat. Prodavaji se bud formy, doma.poslouzil lis na cesnek pro mensi mnozstvi
- Papir na.peceni mi.ten.resin propoustil na.platy ( lepsi pouzit 2)
- Strasne to lepi takze silikon krabicky, podlozky a picoviny okolo
- Pri sundavani je.lepsi hodit pecici papir i s rosinem do mrazaku na 5m nebo ven, zaroven nachladit napr plech na.peceni na kterem to.potom seskrabovat
- vysledek krasne voni jeste jsem ale netestoval
Na koureni jsem.poridil kandypens.com model Gravity
Momentalne jsem oslivil kamarada a vyrabi pro.me tzv cage,.do.ktere se namontuji zahrivaci platy a prida hydraulicky hever. Cela vec tak bude mit cca 12 kg a bude lehce prenosne.
Stay tuned.
Www.rosipressplates.com

Old Post 01-12-2018 v 09:30 AM
ivanski123 je offline   Profil uživatele ivanski123   Find more posts by ivanski123   Foto galerie člena ivanski123   Click here to Send ivanski123 a Private Message   Add ivanski123 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fish
Nový Člen

Karma uživatele Fish - 75% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 88

Jo papír na pečení je prý na hovno. Musíš si sehnat nějaký silikonový papír říkal kámoš 😉

Old Post 03-12-2018 v 09:13 AM
Fish je offline   Profil uživatele Fish   Find more posts by Fish   Foto galerie člena Fish   Click here to Send Fish a Private Message   Add Fish to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šmoulí Prd
Stálý Člen

Karma uživatele Šmoulí Prd - 43% PěstitelskáKarma uživatele Šmoulí Prd - 43% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 134 

Příspěvek č. 89

Co teflonový papír na pečení?

Old Post 03-12-2018 v 14:18 PM
Šmoulí Prd je offline   Profil uživatele Šmoulí Prd   Find more posts by Šmoulí Prd   Foto galerie člena Šmoulí Prd   Click here to Send Šmoulí Prd a Private Message   Add Šmoulí Prd to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 90

To nevim ale bezne na tech webech rosin prodavaji k tomu presovani pergamenovy papir a jako nahrazku se bezne uvadi ten pecici. Tak ten pergamenovy by mel byt dostatecne pevny.

Old Post 03-12-2018 v 15:46 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ivanski123
Stálý Člen

Karma uživatele ivanski123 - 95% PěstitelskáKarma uživatele ivanski123 - 95% PěstitelskáKarma uživatele ivanski123 - 95% PěstitelskáKarma uživatele ivanski123 - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 142 

Příspěvek č. 91

Zkousel jsem hledat sikikonovy papir na peceni, stejne tak pergamenovy papir, ale nemel.jsem zatim asi stesti. Jako na ebayi to jenale.u nas se mi nepodarilo najit foodgrade kvalitu. Urcite se to ale dela. Celou dobu co skeduji Rosin tema jsem zil v domeni ze to je voskovej papir, ale jak.jsem psal ten to propousti.

Old Post 05-12-2018 v 11:34 AM
ivanski123 je offline   Profil uživatele ivanski123   Find more posts by ivanski123   Foto galerie člena ivanski123   Click here to Send ivanski123 a Private Message   Add ivanski123 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 92

Tady nabizi silikonovy papir primo do lisu , tak by se mohl hodit do lisu k extrakci.

https://eshop.ceiba.cz/silikonovy_papir

Old Post 23-12-2018 v 09:35 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 93

Tak co uz to nekdo testoval??

Zajimala me ta chut, jestli je to fakt takova pecka (napr. v porovnani s hashem kterej miluju) a ted nevim jestli sem prehledl nebo o tom jeste nikdo neporeferoval.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 23-12-2018 v 11:12 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 94

Fikus slibil ale bohuzel mu do toho neco zasadniho nechtene vlezlo tak se to oddalilo ale verim ze se mu to nakonec podari a vlozi sem info

Old Post 23-12-2018 v 11:29 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 95

Fikusi ? Jak pokracuje rosin extrakce?
Objednal si ten malej rosin, nebo sis to rozmysel?

Old Post 27-12-2018 v 21:48 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 96

Madi, mám to objednané. Má to dovést druhý týden v lednu. Hned nafotím.

Old Post 28-12-2018 v 01:45 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:00 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7 8 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0739640 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív