Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Chemdawg x MK Ultra, Blueberry x Critical Mass a White Russian - led FrYnk 650W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7
Autor
Téma 
Ajtaktak
Stálý Člen

Karma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2017
Příspěvků: 483  

Příspěvek č. 65

Vyzera to krasne (až na to strihanie)
Robil si už aj preplach ? Planujes to vycistit pred kosou ?
Ak ano nechas rohoze močiť, a potom vypustíš alebo ich iba preplachnes za pochodu ?

Old Post 14-11-2018 v 10:25 AM
Ajtaktak je offline   Profil uživatele Ajtaktak   Find more posts by Ajtaktak   Foto galerie člena Ajtaktak   Click here to Send Ajtaktak a Private Message   Add Ajtaktak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WeedBurger
Stálý Člen

Karma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 288  

Příspěvek č. 66

Jo to stříhání příště udělám podle videa co tu mám ve vlákně, za to velké díky. Průplach jsem dělal v průběhu květu 2x, jednou 1EC a dva dny po sobě, po druhé čistou vodou s upraveným pH, aby se kořeny nadechly. Teď už mám posledních 9 dní s hnojivem a green sensation EC 2. Za 9 dní bude v nádrži jen voda s Final Solution a ph- a plus podle potřeby snižuji EC ručním pruplachem, tím plechovým hrnickem na tyči. Mám povytaženy igelit okolo kostek, takže každá rostlina může naráz dostat 350ml vody a ten sloupec to krásně celé omeje a rozpustí usazené kousky. Minule kolo jsem sklízel, že bylo EC 0,5 a v jedné nebo dvou rohožích i menší.


Chemdawg x MK Ultra, Blueberry x Critical Mass a White Russian - led FrYnk 650W hotovo 1,5g/W

CBD Hemp Scout Cookie mini grow

Elektronický herbář na vaporizaci bylin

Bylinné směsy a bylinky k vaporizaci

Old Post 14-11-2018 v 13:16 PM
WeedBurger je offline   Profil uživatele WeedBurger   Find more posts by WeedBurger   Foto galerie člena WeedBurger   Click here to Send WeedBurger a Private Message   Add WeedBurger to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JankoPanko2
Stálý Člen

Karma uživatele JankoPanko2 - 93% PěstitelskáKarma uživatele JankoPanko2 - 93% PěstitelskáKarma uživatele JankoPanko2 - 93% PěstitelskáKarma uživatele JankoPanko2 - 93% PěstitelskáKarma uživatele JankoPanko2 - 93% PěstitelskáKarma uživatele JankoPanko2 - 93% PěstitelskáKarma uživatele JankoPanko2 - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2018
Příspěvků: 151 

Příspěvek č. 67

Krtek má pravdu

Old Post 14-11-2018 v 13:43 PM
JankoPanko2 je offline   Profil uživatele JankoPanko2   Find more posts by JankoPanko2   Foto galerie člena JankoPanko2   Click here to Send JankoPanko2 a Private Message   Add JankoPanko2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WeedBurger
Stálý Člen

Karma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 288  

Příspěvek č. 68

citace:
Původní příspěvek od JankoPanko2
Krtek má pravdu


Už jsem moudřejší, takže příště lolipoping akorát další kolo panuji tak za 9 měsíců, protože ta zásoba bude dostatečná pít kvůli lékům nemohu a bohužel je zatím musím brát doživotně, pokud tedy nevymýšlí něco lepšího.. takže huleni je jediná možnost jak zrelaxovat a vypnout realitu i to pěstování mě dost uklidňuje a nechávám při té péči v kytkach ty negativní myšlenky a nemusím myslet na to, co mi je..


Chemdawg x MK Ultra, Blueberry x Critical Mass a White Russian - led FrYnk 650W hotovo 1,5g/W

CBD Hemp Scout Cookie mini grow

Elektronický herbář na vaporizaci bylin

Bylinné směsy a bylinky k vaporizaci

Old Post 14-11-2018 v 14:00 PM
WeedBurger je offline   Profil uživatele WeedBurger   Find more posts by WeedBurger   Foto galerie člena WeedBurger   Click here to Send WeedBurger a Private Message   Add WeedBurger to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WeedBurger
Stálý Člen

Karma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 288  

Příspěvek č. 69





Dnes poslední den hnojiv, protože chloupky jsou už skoro všude buď hnědé nebo začínají hnědnout. Pryskyřice začíná být mléčná. Spodní 1/3 je ještě nezralá, takže budu sklízet postupně. 10 dní teď bude průplach, tak nebudu předbíhat, co dál, ať to máte taky trochu napínavé


Chemdawg x MK Ultra, Blueberry x Critical Mass a White Russian - led FrYnk 650W hotovo 1,5g/W

CBD Hemp Scout Cookie mini grow

Elektronický herbář na vaporizaci bylin

Bylinné směsy a bylinky k vaporizaci

Old Post 16-11-2018 v 11:14 AM
WeedBurger je offline   Profil uživatele WeedBurger   Find more posts by WeedBurger   Foto galerie člena WeedBurger   Click here to Send WeedBurger a Private Message   Add WeedBurger to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krteček1
Stálý Člen

Karma uživatele Krteček1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Krteček1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Krteček1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Krteček1 - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 207  

Příspěvek č. 70

Ahoj, čistě náhodou, a nemohlo by na tvou nemoc konopí pomoct?

Ať už máš celopéro, hátéčko, nebo žiletku, všude se musí makat... A to nemluvim o fetbajku!

DP Think different, hydro, porovnání světel Mars hydro vs moje DIY Vero 29

Old Post 16-11-2018 v 11:21 AM
Krteček1 je offline   Profil uživatele Krteček1   Find more posts by Krteček1   Foto galerie člena Krteček1   Click here to Send Krteček1 a Private Message   Add Krteček1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WeedBurger
Stálý Člen

Karma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 288  

Příspěvek č. 71




48. Den květu

1. Blueberry Mass
2. a 3. Chemdawg Ultra

Na ten White Russian zapominam s focením, je ale stejně vysoký jako chemdawg, ten bude na chuť na prokládání těch druhých dvou. Palice má taky pěkný vyfotím v den kosy za 11 dní


Chemdawg x MK Ultra, Blueberry x Critical Mass a White Russian - led FrYnk 650W hotovo 1,5g/W

CBD Hemp Scout Cookie mini grow

Elektronický herbář na vaporizaci bylin

Bylinné směsy a bylinky k vaporizaci

Old Post 16-11-2018 v 11:23 AM
WeedBurger je offline   Profil uživatele WeedBurger   Find more posts by WeedBurger   Foto galerie člena WeedBurger   Click here to Send WeedBurger a Private Message   Add WeedBurger to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WeedBurger
Stálý Člen

Karma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 288  

Příspěvek č. 72

citace:
Původní příspěvek od Krteček1
Ahoj, čistě náhodou, a nemohlo by na tvou nemoc konopí pomoct?


Ano, psychicky. Ale jinak žádná její léčivá látka přímo nepůsobí na to, co mi je. Spíš jde o ten relax a uvolnění a zvýšení chuti k jídlu, protože ty léky působí tak, že jim menší porce a stačí mi, hlad prostě nemám a díky pálení se prostě můžu pořádně nacpat a držet si váhu aspoň pořád stejnou


Chemdawg x MK Ultra, Blueberry x Critical Mass a White Russian - led FrYnk 650W hotovo 1,5g/W

CBD Hemp Scout Cookie mini grow

Elektronický herbář na vaporizaci bylin

Bylinné směsy a bylinky k vaporizaci

Old Post 16-11-2018 v 11:27 AM
WeedBurger je offline   Profil uživatele WeedBurger   Find more posts by WeedBurger   Foto galerie člena WeedBurger   Click here to Send WeedBurger a Private Message   Add WeedBurger to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krteček1
Stálý Člen

Karma uživatele Krteček1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Krteček1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Krteček1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Krteček1 - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 207  

Příspěvek č. 73

Tak drzim palce at toho vypestujes co nejvic. Zajimava alternativa k jointum pro nemocne je vaporizer. Na nasem trhu je jen jedinej kterej ma certifikaci pro zdravotnictvi pokud vim, ale vsechny funguji stejne. Na youtube je zajima prednaska od MUDr. Budařové a pokud mluvíš anglicky tak velmi zajimave prezentace ma "aunt Zelda". At to roste!

Ať už máš celopéro, hátéčko, nebo žiletku, všude se musí makat... A to nemluvim o fetbajku!

DP Think different, hydro, porovnání světel Mars hydro vs moje DIY Vero 29

Old Post 16-11-2018 v 11:34 AM
Krteček1 je offline   Profil uživatele Krteček1   Find more posts by Krteček1   Foto galerie člena Krteček1   Click here to Send Krteček1 a Private Message   Add Krteček1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Witcher
Stálý Člen

Karma uživatele Witcher - 60% Pěstitelská

Registrován: Nov 2017
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 74

Doporučuji Duše K o konopí, je to na youtube o technice, ale po nejakém čase se zvedne z diváků doktor a dost o tom mluví, udajně se má otevírat i vaporizační centrum, nebo co. Opravdu doporučuji, tedy pokud to již neznáš, hodně zdaru

Old Post 16-11-2018 v 16:07 PM
Witcher je offline   Profil uživatele Witcher   Find more posts by Witcher   Foto galerie člena Witcher   Click here to Send Witcher a Private Message   Add Witcher to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WeedBurger
Stálý Člen

Karma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 288  

Příspěvek č. 75


Tak včera nalezena plíseň na dvou šiškách. Mám v místnosti v noci okolo 15'C. Přes den okolo 20'C. Už tam běží topení abych vysušil vzduch, protože frYnkovo světlo moc netopí.. navíc jsem stáhl výkon na 500W..
EC v rohožích jsem snížil hned včera na 0,5-0,6 kdyby toho bylo víc a já už musel seknout..

Přemýšlím, že sklidím vršky (celou horní polovinu) už za tři dny, protože Blueberry už má pestíky úplně hnědé, všechny na 100%, trychomy jsou mléčné, sem tam jantarová barva.. chemdawg je jen mléčný a sem tam místy čirý (15%) a pestíky na 60% hnědé. Výtok je už skoro čistý.. co myslíte? Mám strach abych mi kvůli špatnému odvětrávání z místnosti nevznikla nějaká plísňová epidemie..

Ty dvě napadené paličky jsem vyčistil a suším, v té chvíli kdy jsem je sekl, bylo EC v jedné rohozi 0,8 a v druhé 1,1.. ale je mi to je vyhodit, dají se nacpat do vapiku ?


Jinak Budařová super věc, sice řekla skoro vše co znám, ale v jednolitém kontextu, doporučuji určitě i pro lidi, co začínají s pěstováním. Navíc mě nasměrovala, co mám dál hledat pro svůj konkrétní případ. A taky že jsem našel jednu novinku, rozebírat to tu nechci

Co se týče Duše o konopí, to se nedalo, jak ji týpek furt skákal do řeči.... To jsem vypil po desíti minutách..


Chemdawg x MK Ultra, Blueberry x Critical Mass a White Russian - led FrYnk 650W hotovo 1,5g/W

CBD Hemp Scout Cookie mini grow

Elektronický herbář na vaporizaci bylin

Bylinné směsy a bylinky k vaporizaci

Old Post 21-11-2018 v 17:08 PM
WeedBurger je offline   Profil uživatele WeedBurger   Find more posts by WeedBurger   Foto galerie člena WeedBurger   Click here to Send WeedBurger a Private Message   Add WeedBurger to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WeedBurger
Stálý Člen

Karma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 288  

Příspěvek č. 76




Tak pár fotek za tmy po plísni ani stopy, EC je menší než 0,5.. květy místy začínají chytat fialovou barvu a i pryskyřice na těch místech taky fialoví.. myslím, že kdybych to nechal třeba ještě dalších 10 dní, tak to těch barev udělá víc, ale bohužel špatné počasí venku, horší větrání=vyšší vlhkost a zima, nebudu to pokoušet...
Foto 1 slíbený White Russian


Chemdawg x MK Ultra, Blueberry x Critical Mass a White Russian - led FrYnk 650W hotovo 1,5g/W

CBD Hemp Scout Cookie mini grow

Elektronický herbář na vaporizaci bylin

Bylinné směsy a bylinky k vaporizaci

Old Post 22-11-2018 v 08:51 AM
WeedBurger je offline   Profil uživatele WeedBurger   Find more posts by WeedBurger   Foto galerie člena WeedBurger   Click here to Send WeedBurger a Private Message   Add WeedBurger to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WeedBurger
Stálý Člen

Karma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 288  

Příspěvek č. 77



Tak horní 2/3 jsou hotové, spodní 1/3 je plná vzdušných a malých palic. Tři dny teď hnojit a pak 7-8 dní průplach. Ručně jdou rohože propláchnout za 24 hodin na 0,5. Takže pohoda

Vůně neskutečná. Blueberry chutná opravdu po ovoci a místy fialová, akorát je to těžká indika na to už nejsem zvyklý, musel jsem to rozchodit venku výborná na spaní a její vůně nezvyklá, není to takový ten klasický travnatý odér, ale sladší ovocný.. už se těším až to budu mít uleželé..
Foto 1:
- levá strana chemdawg - palice mohutné, kompaktní do hloubky a výškou něco mezi sativou/indikou
- pravá strana Blueberry - klasická indika, hutné krátké palice, tvrdé jak šutr
No a White Russian schovaný a pověšený na ramínku, je tam pět pěkných větví, jsou těžké a podle pestíků, by tam klidně mohl ještě zůstat, ale mám raději energetické modely

Zbytek fotek je jen jak to vypadá účelem je vytvrdnuti spodků, když už jsem je načal tím svým hardcore prostrihanim listů když to dojede jak před rokem, vytáhnu z toho ještě dalších 150g už teď myslím, že tam tak 550 bude.. ale typovačku až za 10 dní nemám takový odhad, protože ten rozdíl mezi výbojkou a světlem od FrYnka je znát. Takové šutry jsem ještě nikdy neměl spočítám si ještě průměrnou spotřebu, abych věděl, kolik g/W bude. Dnes zase jedou pod 650W, nacucane green sensation a hnojkama.

Edit poznámka pro mě ať to nemusím počítat znovu
515W.


Chemdawg x MK Ultra, Blueberry x Critical Mass a White Russian - led FrYnk 650W hotovo 1,5g/W

CBD Hemp Scout Cookie mini grow

Elektronický herbář na vaporizaci bylin

Bylinné směsy a bylinky k vaporizaci

Naposledy upravil WeedBurger 24-11-2018 v 22:17 PM

Old Post 24-11-2018 v 21:49 PM
WeedBurger je offline   Profil uživatele WeedBurger   Find more posts by WeedBurger   Foto galerie člena WeedBurger   Click here to Send WeedBurger a Private Message   Add WeedBurger to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WeedBurger
Stálý Člen

Karma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 288  

Příspěvek č. 78






Spodky vytvrdly, i když ne jak minule. Musel jsem ten výkon po dvou dnech stáhnout na 500, protože jak byly obnažené a nezvyklé na tolik světla, projevila se na listech ztráta pigmentu, takže příště až tohle někdy budu dělat, musím dát menší výkon na ten konec. Je škoda že se mi nepovedly udělat větší paličky, tvrdých je tak 70%, zbytek vyhnal spíš orosene lístky, možná ne každý model tohle zvládá ale mám rád i pálení takové té drťky, co opadá při sušení takže toho bude všeho dost..
Dnes bude intenzivní průplach ručně, protože výtok na jednotlivých rohožích je stále 0,8-1EC a rád bych už sklízel.. takže dnes poslední noc svícení, přes den to propalchnu, v noci spotřebují zbytky hnojiv a pak 24 hodin tmy. Jsem zvědavý kolik bude. Když jsem započítal snížení výkonu posledních dní, jsem na 505W


Chemdawg x MK Ultra, Blueberry x Critical Mass a White Russian - led FrYnk 650W hotovo 1,5g/W

CBD Hemp Scout Cookie mini grow

Elektronický herbář na vaporizaci bylin

Bylinné směsy a bylinky k vaporizaci

Old Post 03-12-2018 v 10:44 AM
WeedBurger je offline   Profil uživatele WeedBurger   Find more posts by WeedBurger   Foto galerie člena WeedBurger   Click here to Send WeedBurger a Private Message   Add WeedBurger to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bulwaj
Stálý Člen

Karma uživatele Bulwaj - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2018
Příspěvků: 71 

Příspěvek č. 79

vubec bych si nelamal hlavu s tou ztratou pigmentu u konce nic prirozene nezraje v zelene barve byl bych v klidu...

Old Post 03-12-2018 v 13:09 PM
Bulwaj je offline   Profil uživatele Bulwaj   Find more posts by Bulwaj   Foto galerie člena Bulwaj   Click here to Send Bulwaj a Private Message   Add Bulwaj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MagiCman
Stálý Člen

Karma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 80

Zdar,az ri z rohozi potece 0,3 tak po tydnu muzes seknout,ale tve holky uz jsou ready to harvest takze jsi mel proplachovat drive,nebo nechej prezrat,bavime se o chuti jinak to vypada mnamkozne

Old Post 03-12-2018 v 14:22 PM
MagiCman je offline   Profil uživatele MagiCman   Find more posts by MagiCman   Foto galerie člena MagiCman   Click here to Send MagiCman a Private Message   Add MagiCman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:58 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5551020 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív