Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » 5. týden květu
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Mlženka
Nový Člen

Karma uživatele Mlženka - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 24  

Obecné 5. týden květu Příspěvek č. 1

Rostlina ukončila 5. týden květu. Už se začaly objevovat hnědé blizny. U této odrůdy se uvádí doba květu 7-8 týdnů. Mám trošku strach (je to moje první rostlina), že do té doby zvadne nebo prostě přezraje. Špičky listů jsou hnědé - jakoby suché. Posílám foto. Myslíte, že už je mám raději sklidit nebo můžu počkat třeba ty 2 týdny aby to bylo těch 7 týdnů? Další věc, že jsem kytku předevčírem ještě hnojila. Takže sklízet stejně asi nee, co?

Old Post 29-11-2018 v 15:46 PM
Mlženka je offline   Profil uživatele Mlženka   Find more posts by Mlženka   Foto galerie člena Mlženka   Click here to Send Mlženka a Private Message   Add Mlženka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ondrebeast
Nový Člen

Karma uživatele ondrebeast - 73% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 2

pošli to foto

Old Post 29-11-2018 v 16:14 PM
ondrebeast je offline   Profil uživatele ondrebeast   Find more posts by ondrebeast   Foto galerie člena ondrebeast   Click here to Send ondrebeast a Private Message   Add ondrebeast to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mlženka
Nový Člen

Karma uživatele Mlženka - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 3


Já s těma fotkama bojuju, zkusím, snad se podaří

Old Post 29-11-2018 v 16:38 PM
Mlženka je offline   Profil uživatele Mlženka   Find more posts by Mlženka   Foto galerie člena Mlženka   Click here to Send Mlženka a Private Message   Add Mlženka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mlženka
Nový Člen

Karma uživatele Mlženka - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 4

ještě tady

Old Post 29-11-2018 v 16:40 PM
Mlženka je offline   Profil uživatele Mlženka   Find more posts by Mlženka   Foto galerie člena Mlženka   Click here to Send Mlženka a Private Message   Add Mlženka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mlženka
Nový Člen

Karma uživatele Mlženka - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 5


citace:
Původní příspěvek od Mlženka
ještě tady

Old Post 29-11-2018 v 16:43 PM
Mlženka je offline   Profil uživatele Mlženka   Find more posts by Mlženka   Foto galerie člena Mlženka   Click here to Send Mlženka a Private Message   Add Mlženka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Archi
Stálý Člen

Karma uživatele Archi - 42% PěstitelskáKarma uživatele Archi - 42% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 124  

Příspěvek č. 6

Pocitas to od zmeny fotoperiody na 12 12 nebo od obeveni kvetenstvi?

Váš Archi

Old Post 29-11-2018 v 16:45 PM
Archi je offline   Profil uživatele Archi   Find more posts by Archi   Foto galerie člena Archi   Click here to Send Archi a Private Message   Add Archi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mlženka
Nový Člen

Karma uživatele Mlženka - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 7

Počítám to od změny periody. Nechávám teda 11h nebo něco málo přes 11h. A ve středu to bylo přesně 5 ukončených týdnů.

Old Post 29-11-2018 v 17:05 PM
Mlženka je offline   Profil uživatele Mlženka   Find more posts by Mlženka   Foto galerie člena Mlženka   Click here to Send Mlženka a Private Message   Add Mlženka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 8

A proc si nekoupis kvuli tomu smesne levny kapesni mikroskop za 120 kc?
Pak budes mit naprostou jistotu kdy presne zkosit.
Podle blizen a jeste k tomu navic z fotky se kosa u nekterych odrud nemusi vzdy presne rozpoznat.

Old Post 29-11-2018 v 17:06 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eňo ňůňo
Stálý Člen

Karma uživatele eňo ňůňo - 74% PěstitelskáKarma uživatele eňo ňůňo - 74% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 158 

Příspěvek č. 9

kyticka je v klidu,nestresuj...nech ji normalne dozrat...

geneeticky zmutovanej konik

Old Post 29-11-2018 v 17:25 PM
eňo ňůňo je offline   Profil uživatele eňo ňůňo   Find more posts by eňo ňůňo   Foto galerie člena eňo ňůňo   Click here to Send eňo ňůňo a Private Message   Add eňo ňůňo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mlženka
Nový Člen

Karma uživatele Mlženka - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od Madical-Strains
A proc si nekoupis kvuli tomu smesne levny kapesni mikroskop za 120 kc?
Pak budes mit naprostou jistotu kdy presne zkosit.
Podle blizen a jeste k tomu navic z fotky se kosa u nekterych odrud nemusi vzdy presne rozpoznat.


Jsem úplný začátečník, investovala jsem do toho na můj vkus hoodně peněz, na to, že pěstuju jednu kytičku Mikroskop mě teda nenapadl a ani nevím, jak bych to z něho poznala. Myslíš "rosu"? Nebo jaká kosa? Možná jsou moje dotazy pro ostatní hloupé. Jsem ráda, že jsem to dotáhla až tak daleko hned napoprvé. Mám už nasazenou druhou rostlinku, tam chci více experimentovat. Fora čtu, mám i knížky, ale je toho tolik...

Old Post 29-11-2018 v 19:00 PM
Mlženka je offline   Profil uživatele Mlženka   Find more posts by Mlženka   Foto galerie člena Mlženka   Click here to Send Mlženka a Private Message   Add Mlženka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mlženka
Nový Člen

Karma uživatele Mlženka - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od eňo ňůňo
kyticka je v klidu,nestresuj...nech ji normalne dozrat...


Děkuju. A můžu teda ještě ty dva týdny nechat? U této odrůdy je psáno 7-8 týdnů. My máme pět za sebou. Samo ji sleduju.

Old Post 29-11-2018 v 19:01 PM
Mlženka je offline   Profil uživatele Mlženka   Find more posts by Mlženka   Foto galerie člena Mlženka   Click here to Send Mlženka a Private Message   Add Mlženka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ondrebeast
Nový Člen

Karma uživatele ondrebeast - 73% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 12

určitě to ještě nechej 5 týdnů je málo

Old Post 29-11-2018 v 19:06 PM
ondrebeast je offline   Profil uživatele ondrebeast   Find more posts by ondrebeast   Foto galerie člena ondrebeast   Click here to Send ondrebeast a Private Message   Add ondrebeast to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 13

Ahoj, z pár špatných špiček na listech se nestresuj 😉 pokud se to tedy nehorší 😉
Nevypadají špatně 😉
Jinak Madi beztak myslel kosu, ve smyslu kosit, tzn. že podle fotky nepoznáš, kdy sklízet 😀
Jinak rozpoznává se to mikroskopem podle zabarvení trichomů, podrobnosti najdeš tady na fóru 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 29-11-2018 v 19:09 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
M@gicWeeD
Stálý Člen

Karma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% Pěstitelská

Registrován: Jun 2018
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 14

Uz od pohledu je jasne, ze toto neni zdaleka konec. Nejrychlejsi strainy byvaji okolo 45 dni, takze mas minimalne jeste dva tydny, spis vic. Pokud to bude nejake rychlejsi pheno, tak tipuju cca 50 dni. Trichomy jsou ty kapky priskyrice, lze to kontrolovat i lepsim fotakem a makro snimkem. Zalezi jakej ma byt po poziti stav, pokud nechces gaucak, idealne kosit kdyz je vetsina trichomu mlecne zakalena a sem tam jsou jeste ciry, naopak pokud ti to nevadi, muzes kytky nechat do te doby nez bude zhruba polovina trichomu jantarovych. Spicky jsou popaleny vyssi davkou hnojiva, zadna tragedie pokud se jedna jen o ty spicky.

LED Vero 740w indica vs sativa
18x BigBud coco drip 2x450w LED by FrYnK
Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 29-11-2018 v 20:00 PM
M@gicWeeD je offline   Profil uživatele M@gicWeeD   Find more posts by M@gicWeeD   Foto galerie člena M@gicWeeD   Click here to Send M@gicWeeD a Private Message   Add M@gicWeeD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mlženka
Nový Člen

Karma uživatele Mlženka - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 15

citace:
Původní příspěvek od Pítr90
Ahoj, z pár špatných špiček na listech se nestresuj 😉 pokud se to tedy nehorší 😉
Nevypadají špatně 😉
Jinak Madi beztak myslel kosu, ve smyslu kosit, tzn. že podle fotky nepoznáš, kdy sklízet 😀
Jinak rozpoznává se to mikroskopem podle zabarvení trichomů, podrobnosti najdeš tady na fóru 😉


Kosit aha a ten mikroskop, kde ho koupím, abych nemusela platit zbytečně poštu? Jsou na to nějaké sp. obchody ve městech? Díky

Old Post 29-11-2018 v 20:07 PM
Mlženka je offline   Profil uživatele Mlženka   Find more posts by Mlženka   Foto galerie člena Mlženka   Click here to Send Mlženka a Private Message   Add Mlženka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mlženka
Nový Člen

Karma uživatele Mlženka - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 16

citace:
Původní příspěvek od M@gicWeeD
Uz od pohledu je jasne, ze toto neni zdaleka konec. Nejrychlejsi strainy byvaji okolo 45 dni, takze mas minimalne jeste dva tydny, spis vic. Pokud to bude nejake rychlejsi pheno, tak tipuju cca 50 dni. Trichomy jsou ty kapky priskyrice, lze to kontrolovat i lepsim fotakem a makro snimkem. Zalezi jakej ma byt po poziti stav, pokud nechces gaucak, idealne kosit kdyz je vetsina trichomu mlecne zakalena a sem tam jsou jeste ciry, naopak pokud ti to nevadi, muzes kytky nechat do te doby nez bude zhruba polovina trichomu jantarovych. Spicky jsou popaleny vyssi davkou hnojiva, zadna tragedie pokud se jedna jen o ty spicky.


Co je gaučák??? Foťáky máme doma dobré, tak vyzkouším. A děkuju za vysvětlení, tohle info o dozrání si zkopíruju.

Old Post 29-11-2018 v 20:11 PM
Mlženka je offline   Profil uživatele Mlženka   Find more posts by Mlženka   Foto galerie člena Mlženka   Click here to Send Mlženka a Private Message   Add Mlženka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:47 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
23-11-2017 - 5. týden květu, deficit? - 14 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2103230 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív