Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Rady od zkušenějších
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Adamina420
Stálý Člen

Karma uživatele Adamina420 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Adamina420 - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 76  

Dotaz Rady od zkušenějších Příspěvek č. 1

Ahoj, mezi vámi growery jsem úplný začátečník. Naskytla se mi možnost začít pěstovat indoor (prostor 60x120 a výška 130-150 cm, teplota místosti okolo 17 stupňů. Začal jsem si o tom hodně číst, ale přineslo mi to víc otázek než odpovědí, proto se obracím sem s nadějí rad od zkušenějších. Samozřejmě se to snažim udělat co nejlevněji, takže bych to viděl tak, že box si prostě po domácku vyrobim a na stěny dám mylar fóliie zvenčí dal tenkou vrstvu polystyrénu, aby mi neutíkalo teplo. Moje představa je do tohodle prostoru dát 3 kytičky, aby se tam zase nemačkaly (nebo by se vešlo víc?). Nejraději bych zvolil led osvětlení, ale při hledání mi trochu strnulo, protože rozpočet jsem si dal cca 8000,-.. Kupovat třeba 2 400w sodíkovky mi přijde jako darda za elektřinu a u CFL žárovek jsem koukal, že jich je potřeba zase hodně i na těch pár kytek. Nejvíc by se mi líbila varianta koupit ledky z amazonu https://www.amazon.co.uk/dp/B06XRTG..._GPf.Bb59VXZYW. a nad každou ze 3 kytek dát jednu tuhle žárovku, kvůli menší teplotě bych tam zkusil dát nezávislé topení třeba z akvárka. Zápach pro mě není až tak důležitý, ale i přesto bych tam radši dal alespoň menší uhlíkový filtr, aby to nebylo cítit všude okolo baráku. Co je pro mě ještě velkou otázkou, jak vyřešit vlhkost, z tou si nevím rady. Každopádně děkuju za všechny rady, hlavně co se toho osvětlení týče, to mi vrásky dělá nejvíc

Old Post 26-11-2018 v 20:56 PM
Adamina420 je offline   Profil uživatele Adamina420   Find more posts by Adamina420   Foto galerie člena Adamina420   Click here to Send Adamina420 a Private Message   Add Adamina420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Adamina420
Stálý Člen

Karma uživatele Adamina420 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Adamina420 - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 2

Tak koukám, že by v pohodě stačila buď 2x150w nebo jedna 250w výbojka. Dostalo by se světlo všude u té jedné 250w?

Old Post 27-11-2018 v 07:18 AM
Adamina420 je offline   Profil uživatele Adamina420   Find more posts by Adamina420   Foto galerie člena Adamina420   Click here to Send Adamina420 a Private Message   Add Adamina420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 3

Čau, ta malá výška je dost málo, jinak do 120*60 se hodí 400W HPS + lepší stínidlo alá awing

Jinak 8000 rozpočet je dost málo - letmo počítám - filtr 1000, ventilátor 1000, potrubí, spony, atd nějaká 100-300, stínidlo 2000, výbojka 800, předřadbík 1500, závěsy ( řetízky ) 100, spínačky 400, prodlužovací kabel + nějaká rozbočka 300, ofukový ventilátor 300, květníky 200. Pak ještě substrát, ! hnojky, osazenstvo. Další náklady kolem stavby boxu - desky, šrouby, panty, silikon, těsnění.. řekl bych, že se do 8000 nevejdeš ani s tím nejlevnějším vybavením....
Jo a 3 kytky na takový prostor je blbost 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 27-11-2018 v 07:42 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 4

jop, 8k je fag malo.
Jeste bych doplnil ph metr,druhou vybojku,coz je dalsi dva taci....
Realna castka abysto jakoze rozjel na pohodu je min 15k. I tak to bude hodne osekany.

Jinak do toho prostoru jsem drive narval 18ks.

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 27-11-2018 v 08:41 AM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 5

Presne jak pise Pitr...
1.-130-150 cm vyska je malo, pocitej ze musi byt nejaka vzdalenost cca 40-50 cm sodiku od kytek.
2.-Dopurucil bych ti 11. kvetinace ale v tech to zase muze vyrust pres metr vysky , takze ti zbyva na takovou vysku mensi kvetinace napr. 6,5l a zkusit SCROG a drzet to co nejvice nizko. Brzo prepnout na kvet. Ale i tak 130cm vyska je fakt brutalne nizka.
3.-3 ks kytek je plytvani mistem na takovy prostor. 18 ks. kvetinacu 6,5l.-odhad
4.-Led osvetleni produkuje mene tepla nez sodik. Takze hps je jesna volba.
Krome toho pod levnou cinskou led kvet moc nejede.
5.-Zmenil bych to misto pestu a dal to nekam do baraku kde to muze mit tu spravnou vysku a postavil box 2m vyska nebo alespon min.180cm, sirku a delku podle tveho vazeni.
6.- Do takovyho boxu bych zvolil 11l kvetinace a kytek bych tam dal tolik aby kvetinace byly kousek od sebe a zaplnil bych takto celou pochu.

7.-Pradavaji se taky kompletni sety na pest , videl jsem i za 8 K .
Jsou v tom kompletni zakladni nutne veci na pest.

Old Post 27-11-2018 v 08:49 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Adamina420
Stálý Člen

Karma uživatele Adamina420 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Adamina420 - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 6

Díky moc hoši, nakonec bych to asi udělal tak, že bych přestěhoval trochu místnost a mohl bych si dovolit 80x80 a výšku jakoukoli, ten rozpočet byl teda hodně naivní, ale co se dá dělat 😀

Old Post 27-11-2018 v 08:53 AM
Adamina420 je offline   Profil uživatele Adamina420   Find more posts by Adamina420   Foto galerie člena Adamina420   Click here to Send Adamina420 a Private Message   Add Adamina420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 7

Spoj se s Growplacem a zeptej se ho jesli nabizi nejaky komplet 80x80 do 10 K.
Mysim ze se s nim da domluvit.

Old Post 27-11-2018 v 08:55 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Adamina420
Stálý Člen

Karma uživatele Adamina420 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Adamina420 - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 8

Jojo, už si píšem

Old Post 27-11-2018 v 09:04 AM
Adamina420 je offline   Profil uživatele Adamina420   Find more posts by Adamina420   Foto galerie člena Adamina420   Click here to Send Adamina420 a Private Message   Add Adamina420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 9

Jeeste tkova vec.
Kdyz si vyberes napr. hnojivo Biobizz- ten je organickej tak usetris za EC metr cca 1000 kc.
A koupis si jen phmetr.
Pokud zvolis minerani nebo bio-mineralni hnojiva tak ECmetr urcite budes potrebovat.

Old Post 27-11-2018 v 09:15 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 10

11l kvetnik je podle me zbytecne moc velky,ty 6,5l jsou lepsi,usetris i nejakou kacku na hline

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 27-11-2018 v 10:09 AM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Adamina420
Stálý Člen

Karma uživatele Adamina420 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Adamina420 - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 11

A hlínu byste mi spíš doporučili koupit? nebo mám možnost vzít si z domácího kompostu

Old Post 27-11-2018 v 10:12 AM
Adamina420 je offline   Profil uživatele Adamina420   Find more posts by Adamina420   Foto galerie člena Adamina420   Click here to Send Adamina420 a Private Message   Add Adamina420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 12

Na domácí kompost se vyprdni, ušetříš si tím dost problémů 😉 hele light mix od Biobizz je na pohodu

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 27-11-2018 v 10:39 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
riskmc
Stálý Člen

Karma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2015
Příspěvků: 892 

Příspěvek č. 13

Cau do tohoto prostoru bych dal 2x250w ventilátor ufo tak 500m3/h Hlina plagron hnojky hesi ty si držet ph tak nemusíš kupovat ph metr a do 8 k se vylezes kdyz koupíš starší predradniky i ufo

Nenecham si vzit svuj klid....možna to znas a vis jak to mam hozeny...

Old Post 27-11-2018 v 11:42 AM
riskmc je offline   Profil uživatele riskmc   Find more posts by riskmc   Foto galerie člena riskmc   Click here to Send riskmc a Private Message   Add riskmc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 14

2risk.ty dve dvestepadiny se prodrazi,vsecko dvakrat,dal bych 4killo,sice to osviti hur,ale stacit to bude.

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 27-11-2018 v 11:52 AM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 15

Bude kupovat box 😉😉😉 80*80 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 27-11-2018 v 11:54 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eňo ňůňo
Stálý Člen

Karma uživatele eňo ňůňo - 74% PěstitelskáKarma uživatele eňo ňůňo - 74% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 158 

Příspěvek č. 16

80x60,250w da s klidem....80x80 nemam predstavu,ale nasponovat by se to zrejme dalo.

geneeticky zmutovanej konik

Old Post 28-11-2018 v 14:02 PM
eňo ňůňo je offline   Profil uživatele eňo ňůňo   Find more posts by eňo ňůňo   Foto galerie člena eňo ňůňo   Click here to Send eňo ňůňo a Private Message   Add eňo ňůňo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:54 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
22-01-2009 - Prosím o rady zkušených - 30 odpovědí
25-01-2005 - Radu od nekoho zkušenějšího - 4 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1018400 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív