Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Outdoor 2018 Royal Medic
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Pixxel
Stálý Člen

Karma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 33

Moc hezké thaavi. Mě celkem překvapuje, že ti to lezlo do hlavy. Co jsem to zkoušel od kolegů tak mi to přišlo jako strašně slabá tráva na kouření. Uvidím jak dopadne košt těch mojich royal mediců. Včera jsem začal sklízet, takže příští týden bych už mohl mít nějaké poznatky z účinků. Když tak se více rozepiš, jak to na tebe fungovalo s plynoucím časem

"Buďte sami sobě světlem" Gautama Buddha

Happy Box LED Vol.I - 1,5g/W - CaH
Happy Box LED Vol.II - 0,75g/W - BD@JH
Happy Box LED Vol.III - 0,53g/W - BD
Happy Box LED Vol.IV - Tube Edition - 0,23g/W - RM

Old Post 14-11-2018 v 11:45 AM
Pixxel je offline   Profil uživatele Pixxel   Find more posts by Pixxel   Foto galerie člena Pixxel   Click here to Send Pixxel a Private Message   Add Pixxel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thaavi
Stálý Člen

Karma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 34

Tak jsem vše nasušil a z 3 kytek je velmi slušných 1kg sušiny. O víkendu budu dělat fenixovy slzy, tak pak napíšu, jak to dopadlo.

Old Post 20-11-2018 v 11:21 AM
thaavi je offline   Profil uživatele thaavi   Find more posts by thaavi   Foto galerie člena thaavi   Click here to Send thaavi a Private Message   Add thaavi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thaavi
Stálý Člen

Karma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 35


Tak asi finální příspěvek. Slzy vyrobeny. Z 1kg sušiny 50ml výtažku. Nechal jsem si pár gramů do vapíku. Od února, kdy jsem dal klíčit to bylo pěkných pár měsíců pěstování a všeho, co s tím souvisí. S kytkama nebyl větší problém, až na to, že větve se ke konci dost lámaly. Jinak výška, výnos, odolnost optimální. Doufám, že výtažek bude pomáhat, o tzom ještě když tak napíšu. Letos můj první pěst a stihnul jsem toho celkem dost. 3 normální kytky, jednu fastku, nějaký ten automat. Pěstováno ve 3 různých lokalitách. Výroba mastí i Fenixových slz. Příroda a počasí letos myslím fantazie. Příští rok se těším znovu, už přemýšlím, co zasadit. Dík všem za podporu a komenty.

Old Post 26-11-2018 v 08:59 AM
thaavi je offline   Profil uživatele thaavi   Find more posts by thaavi   Foto galerie člena thaavi   Click here to Send thaavi a Private Message   Add thaavi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:04 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
01-09-2021 - Outdoor grow Diary - 8 odpovědí
28-06-2021 - Outdoor 2019 - 125 odpovědí
09-05-2018 - Outdoor 2018 - 2 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6246190 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív