Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Zvěřinec :(
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Kirito-kun
Stálý Člen

Karma uživatele Kirito-kun - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 17

Takže myslíš, že při zatřesení (vytažení kytky ze stanu ) hned zalezou a nemusím je vidět?

Proplach jsem myslel, kdyby náhodou ty listy byly způsobený zasolením..

Old Post 22-11-2018 v 14:52 PM
Kirito-kun je offline   Profil uživatele Kirito-kun   Find more posts by Kirito-kun   Foto galerie člena Kirito-kun   Click here to Send Kirito-kun a Private Message   Add Kirito-kun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 18

Zas tak dopodrobna sem ty smutnice nehlidal
Ale vypadalo ze jich v boxu leta docela malo a pritom skoda byla cca minus 150g .
Misto mych obvyklych 200g jsem tenkrat sklidil jen 50g.

Nesmis to podcenovat a nechavat to moc douho.
Ja jsem je mel v boxu pres mesic protoze kazdy tyden sem na ne zkousel nejake vychytavky a nakonec s nima zatocily jen ty dravy roztoci.

Zluty listy z logiky veci prisuzuju tem skudcum , obzvlast kdyz tam mas jak smutnice tak molice. Smutnice larvy zerou korinky a molice larvy zase listy.
Ale muzes pro jistotu zmerit ph substratu , jak si na tom.

Old Post 22-11-2018 v 19:51 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kirito-kun
Stálý Člen

Karma uživatele Kirito-kun - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 19

Zkusil jsem stan jenom otevřít a posvítit bílým světlem na hlínu a neviděl jsem nic.. Ty roztoče určitě objednám, stojí to pár korun. Problém je v tom, že to expedujou jenom v úterý a ve středu, takže si celkem počkám :/

Old Post 22-11-2018 v 20:02 PM
Kirito-kun je offline   Profil uživatele Kirito-kun   Find more posts by Kirito-kun   Foto galerie člena Kirito-kun   Click here to Send Kirito-kun a Private Message   Add Kirito-kun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 20

Ja pokazdy v boxu delam v rustu postrik 1xtydne melasou a ani jednou jsem nemel napadene listy. Jen ty smutnice ale ty napadaji korenovy system. Melasa udajne odpuzuje a odrazuje hmyz . Jeste jsem to proveroval a u kamose na zahrade a jednu svou kytku postrikal melasou , bohuzel jen jednou a skutecne vzdorovala o 14 dni dele nez ostatni , ty uz byly sama dira v listech, tak na to pravdepodobne neco bude.

Ale nejsem si jist ze by to ty skudce zabijelo, to asi ne ale urcite jim ty listy pak moc nechutnaji.

Old Post 22-11-2018 v 22:28 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kirito-kun
Stálý Člen

Karma uživatele Kirito-kun - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 21

Myslel bych, že melasa spíš bude tyhle stvoření naopak přitahovat to nějak naředíš s vodou nebo jak to aplikuješ?

Old Post 24-11-2018 v 07:14 AM
Kirito-kun je offline   Profil uživatele Kirito-kun   Find more posts by Kirito-kun   Foto galerie člena Kirito-kun   Click here to Send Kirito-kun a Private Message   Add Kirito-kun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 22

Ano, naredit.
Do 3-4 tydnu rustu davam do 5l vody 1 polevkovou lzici a kdyz je kyti vetsi ma dostatek vetvi a listu tak davam 2 lzice.
Jakmile prepnu na kvet tak posledni postrik pri nakvetu a pak uz zadny postrik.

Uvedom si ale ze melasa je take zaroven i hnojivo , tak opatrne.
Nekdy znamena mene je lepe.
Musis to sladit se svym hnojivem.

Jo a pozor musi to byt NESIRENA melasa , takze v Bio-prodejne za studena lisovana, cca 60-80 kc , to mensi baleni.

Old Post 24-11-2018 v 08:59 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 23

prispevek c.11 stopro svilusky

na to fakt nic než chemie nepomůže, ale koukám že už kveteš... pomůže udržovat chlad a vysokou vlhkost aby se nemnožily moc rychle (maj rádi teplo a sucho) ale poznáš to na výnosu a může to ještě chytit plíseň. Nejvic postizeny listy utrhat a vyhazet rovnou ven z baraku (ne ze je hodis do kose a nechas tam).

Kazdopadne to timhle muzes udrzet aby se to nemnozilo moc rychle... bez chemie se toho nezbavis, sou to svine, ale na to bych se vysral v tyhle fazi... porad lepsi zakourit brouka nez nakej jed.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Naposledy upravil crazyben 24-11-2018 v 14:42 PM

Old Post 24-11-2018 v 14:19 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kirito-kun
Stálý Člen

Karma uživatele Kirito-kun - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 24


Crazyben: no problém je, že bych musel utrhat úplně všechny listy asi

Tady je fotka vrchní řady listů u hlavní pálky... Je to focený pod sodíkem, takže nic moc kvalita. Ty tmavý tečky jsou to samý, co v příspěvku č. 11

Když bych je komplet oholil, tak předpokládám, že mi pochcípaj?

Old Post 24-11-2018 v 16:13 PM
Kirito-kun je offline   Profil uživatele Kirito-kun   Find more posts by Kirito-kun   Foto galerie člena Kirito-kun   Click here to Send Kirito-kun a Private Message   Add Kirito-kun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 25

Urcite nepochcipaj ! Narostou novy listy casem ale zalezi jak ses tedka daleko v kvetu.
Otrhal bych jen ty nevice zamorene listy.

Skoda ze neni leto, stacilo by pozbirat 10 berusek a nasadit do boxu a to bys koukal jak by s nima zatocily Svilusky i msice poziraj berusky.
Jedna beruska zezere za den nekolik stovek skudcu , beruska je brutalni predator!

Old Post 24-11-2018 v 17:57 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 26

to zas cely nehol

kdybys je oskubal vsechny zalezly by do palic a to lepsi kdyz sou na listech... ale takovy ty nejhorsi listy kde je jich vic tak klidne vyhazej rovnou ven z baraku (nejlip spalit)

Kdyz to budes krotit tak to vklidu dojedes, svilusky sem mel nekolikrat a sou to pekny nezmari, nadruhou stranu udrzovat v nejaky forme kdy to jeste je unosny neni tak tezky. Berušky teda nevim, ale fungujou dravý roztoči, který vysávaj i vajíčka (což je pecka). Nikdy se mi nestalo ze by to doslo do stadia kdy uz jsou na kytce pavucinky a kytka zacala viditelne stradat... samozrejme strada tim vzdy, ale nejaky opravdu viditelny defekty, krome tecek na listech bys videt nemel pokud to budes krotit.

Zkousel sem biool... nic. Ruzny caje atp. nic... Spruzit bio - nic, spruzit s chemii - nic. Nissorun (přímo na svilušky) - nic. Je to fakt nezmar, pomohl az vertimec ale ten do kvetu fakt nepatri.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 24-11-2018 v 19:42 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kirito-kun
Stálý Člen

Karma uživatele Kirito-kun - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 27

Tak jsem je trochu očesal. A přišel jsem na zajímavou věc. Mám tam 2 kusy jinýho phena, než zbytek a brutálně mi tyhle dva kusy obejvaj - pavučiny na stonku i na palicích. Zbytek je samozřejmě taky zasaženej, prakticky na každým listu je několik těch černých vajíček. Nejdřív jsem si říkal, že ty dvě zlikviduju, ale možná je tam spíš nechám jako vábničku, ať sežerou hlavně ty dvě a zbytek ušetřej.¨

Pořád přemejšlim, kde se tam mohl vzít po takový době? Nemám žádný zvířata, ani jiný kytky, žiju sám. Hlína byl Plagron z growshopu, žádnej bordel ze zahrady. Najednou během dvou tejdnů kolonie jak hovado. Co myslíte, kde se mohly vzít?

Old Post 26-11-2018 v 18:38 PM
Kirito-kun je offline   Profil uživatele Kirito-kun   Find more posts by Kirito-kun   Foto galerie člena Kirito-kun   Click here to Send Kirito-kun a Private Message   Add Kirito-kun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
M@gicWeeD
Stálý Člen

Karma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% Pěstitelská

Registrován: Jun 2018
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 28

Ve vetsine pripadu je to s rezy. Idealne jak je zasadis a chytnou se, postrikat vertimecem. Nekdo namaci snicle hned jak je sadi, jak se rika, jistota je kulomet. Samozrejme je muzes dovezt i z shopu v hline, nebylo by to poprve.

LED Vero 740w indica vs sativa
18x BigBud coco drip 2x450w LED by FrYnK
Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 26-11-2018 v 20:06 PM
M@gicWeeD je offline   Profil uživatele M@gicWeeD   Find more posts by M@gicWeeD   Foto galerie člena M@gicWeeD   Click here to Send M@gicWeeD a Private Message   Add M@gicWeeD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kirito-kun
Stálý Člen

Karma uživatele Kirito-kun - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 29

Asi nějaká prevence hned na startu bude dobrej nápad. Je to hrozný se pak na to koukat, co se s tím děje. Ještě se teda zeptám, čím mám po vydezinfikovat stan? Dokážu si představit, že tyhle stvoření se usaděj i na stěnách a na dně stanu a hned, jak rozjedu další kolo, tak vylezou a začnou se zas krmit.

Old Post 27-11-2018 v 04:01 AM
Kirito-kun je offline   Profil uživatele Kirito-kun   Find more posts by Kirito-kun   Foto galerie člena Kirito-kun   Click here to Send Kirito-kun a Private Message   Add Kirito-kun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 30

Nejenom stan ale vsechny veci kompletne, roury,zvlcovacky,odtah proste vsechno.
eroxid vodiku,Savo atd.

Old Post 27-11-2018 v 08:59 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kirito-kun
Stálý Člen

Karma uživatele Kirito-kun - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 31

I odtah? Jako flexirouru a pacháč? Peroxid vodíku je tak trochu žíravina nebo se pletu? To nějak ředíš?

Jinak dneska mi přišli ti požírači smutnic, tak jsem zvědavej, jestli budou požírat

Old Post 28-11-2018 v 19:30 PM
Kirito-kun je offline   Profil uživatele Kirito-kun   Find more posts by Kirito-kun   Foto galerie člena Kirito-kun   Click here to Send Kirito-kun a Private Message   Add Kirito-kun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kirito-kun
Stálý Člen

Karma uživatele Kirito-kun - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 32

Tak včera jsem to pochopil, proč píšeš, že mám všechno pořádně umejt. Zakoukal jsem se na strop stanu a nechápal jsem, protože ty svi*ě lezou i po stropě stanu. Nechápu, co tam dělaj, myslel jsem, že budou sedět jenom na kytkách. Budu to muset po skončení několikrát umejt. Ideálně navíc celý vystříkat nějakým sajrajtem proti sviluchám a modlit se, že to bude stačit, protože věřím, že jsem si je na těle a na oblečení roztahal i dál po bytě. Nevlastním žádný jiný rostliny, takže jinde mi škodu nenadělaj, ale spíš přemejšlim, jak jim zabránit, aby tam postupem času odněkud nedošly zpátky? Umí to lézt po stěnách, tak počítám, že jenom dvakrát všude vytřít savem stačit nebude

Jinak na štědrej den to jde pod kosu, tak pak nahodím foto a info, kolik toho bylo, nakonec to nevypadá až tak úplně nejhůř, jak jsem se zpočátku bál.

Old Post 17-12-2018 v 16:17 PM
Kirito-kun je offline   Profil uživatele Kirito-kun   Find more posts by Kirito-kun   Foto galerie člena Kirito-kun   Click here to Send Kirito-kun a Private Message   Add Kirito-kun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:57 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4298560 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív