Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Sensi Seeds - model
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Hanskrtek
Stálý Člen

Karma uživatele Hanskrtek - 62% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 92 

Sensi Seeds - model Příspěvek č. 1

Zdravím všechny oblíbence seedbanky Sensi Seeds ! Jelikož je na Sensi teď sleva 50% na vše napadlo mě si udělat vlastní matku z regulárů. Jelikož mám zkušenost jen s Big Budem chci se zeptat jaký model mi doporučíte ? Hledám převážně tvrdé paličky - Indiky. Co mi doporučíte ?

Dále jsem koukal na Paradise Seeds na model Ice Cream, který tady jedou známí groweři a její výsledky i paličky vypadají luxusně.

Přikládám fotku jakou mám představu o vzhledu palic.


Díky.

Old Post 23-11-2018 v 14:41 PM
Hanskrtek je offline   Profil uživatele Hanskrtek   Find more posts by Hanskrtek   Foto galerie člena Hanskrtek   Click here to Send Hanskrtek a Private Message   Add Hanskrtek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanskrtek
Stálý Člen

Karma uživatele Hanskrtek - 62% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 92 

Příspěvek č. 2


Foto

Old Post 23-11-2018 v 14:44 PM
Hanskrtek je offline   Profil uživatele Hanskrtek   Find more posts by Hanskrtek   Foto galerie člena Hanskrtek   Click here to Send Hanskrtek a Private Message   Add Hanskrtek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HVR
Stálý Člen

Karma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 314 

Příspěvek č. 3

Power plant nebo Northern Lights

Old Post 23-11-2018 v 15:51 PM
HVR je offline   Profil uživatele HVR   Find more posts by HVR   Foto galerie člena HVR   Click here to Send HVR a Private Message   Add HVR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 4


Ja ti doporucuju Super-skunk od Sensi.
Nadherne pocukrovany tvrdy palice.

Old Post 23-11-2018 v 20:14 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 5


Takhle to vypadalo na dennim svetle

Old Post 23-11-2018 v 20:15 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Daemonhide
Stálý Člen

Karma uživatele Daemonhide - 92% PěstitelskáKarma uživatele Daemonhide - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 6

Tak to je kruta parada

Old Post 06-01-2019 v 12:11 PM
Daemonhide je offline   Profil uživatele Daemonhide   Find more posts by Daemonhide   Foto galerie člena Daemonhide   Click here to Send Daemonhide a Private Message   Add Daemonhide to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jaara
Nový Člen

Karma uživatele Jaara - 60% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 65535  

Příspěvek č. 7

[účet odstraněn]

Old Post 06-02-2019 v 22:01 PM
Jaara je offline   Profil uživatele Jaara   Find more posts by Jaara   Foto galerie člena Jaara   Click here to Send Jaara a Private Message   Add Jaara to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanskrtek
Stálý Člen

Karma uživatele Hanskrtek - 62% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 92 

Příspěvek č. 8

Hele za mě Big Bud od SS naprostá bomba, malo fenotypů (2), krasne zdrave, vitalni kytky, idealnejsi na SOG, do ohybu se jim nechtělo, kolinka si rovnaly podle sebe, takže jedině dratky a pripnout ke kvetinaci, smokreport: stav jako u kazde indiky, zbombi tě to docela slušně, pak usneš, chvilema nevis co se děje 😁 jo a klíčivost 10/10 - Fem.
Takže doporučuju !

Old Post 07-02-2019 v 10:31 AM
Hanskrtek je offline   Profil uživatele Hanskrtek   Find more posts by Hanskrtek   Foto galerie člena Hanskrtek   Click here to Send Hanskrtek a Private Message   Add Hanskrtek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:10 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3506690 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív