Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » miniHomeBox 30x30x60 udělejsisám led 30w/60w 2.KOLO
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Jakpak dopadneme?
Špatně,sklizeň pod 5g
mizerně,sklizeň pod 10g
Obstojně,sklizeň do 20g
skvěle,sklizeň nad 20g
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Funny420
Stálý Člen

Karma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 399  

Příspěvek č. 33

Tak co? Nějaký up? a co to další slibované kolo? Nemůžu se dočkat,až se tady v galerii mikropěstování začne něco dít,tak na nic nečekej a per to sem.

Chinese LED PC grow

funnyho fóliáč 2k18

CFL PC grow SCROG druhé kolo

150w LED spider vero 29 gen 7,100x45x45,1xsomango,2xjack herer,1x phantom og

150w vero,135x45x45,4x AK-47 Fast od Fair seeds

Old Post 05-10-2018 v 11:32 AM
Funny420 je offline   Profil uživatele Funny420   Find more posts by Funny420   Foto galerie člena Funny420   Click here to Send Funny420 a Private Message   Add Funny420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SarumanCZ
Stálý Člen

Karma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 34





čau ve spolek sorry za menši spoždění nějak nebyl čas,tak abych tohle kolo ukončil ..

každopádně díky Hemp-raider,ty ledky co zmiňuješ ve svym komentu určitě prozkoumam..

odo: máš pravdu,kytka byla přehnojena a pak i spálená světlem,ale myslím sativa se hodí i do takhle malýho boxiku jen ji člověk musí ukočirovat...

jinak přikládám pár fotek ze sklizně....

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=74559&perpage=16&pagenumber=1

Old Post 11-11-2018 v 12:43 PM
SarumanCZ je offline   Profil uživatele SarumanCZ   Find more posts by SarumanCZ   Foto galerie člena SarumanCZ   Click here to Send SarumanCZ a Private Message   Add SarumanCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SarumanCZ
Stálý Člen

Karma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 35


Jinak tohle kolo se každopádně nepovedlo čas si to vynahradit novým kolem

mám tu pár modelů,kterej dáme dalši kolo?

1)Vip seeds Tank https://ganjaseeds.cz/lang-cs/femin...minizovana.html

2)VIp seeds cheese https://ganjaseeds.cz/lang-cs/femin...minizovana.html

3)VIp seeds power https://ganjaseeds.cz/lang-en/femin...-feminized.html

4) American genetics Blue dream https://blimburnseeds.com/blue-dream

5)blimburn seeds critcal daddy https://blimburnseeds.com/critical-daddy-purple


nebo že bychom odjeli samonakvetáčku? Měl bych tu six shooter od fast buds ...samonakvetáčka by mohla bejt sranda


Chce si někdo tipnout sklizeň? za karmičku? za pár dní hodim přesný číslo tak neváhejte a tipujte

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=74559&perpage=16&pagenumber=1

Old Post 11-11-2018 v 12:55 PM
SarumanCZ je offline   Profil uživatele SarumanCZ   Find more posts by SarumanCZ   Foto galerie člena SarumanCZ   Click here to Send SarumanCZ a Private Message   Add SarumanCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Funny420
Stálý Člen

Karma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 399  

Příspěvek č. 36

Typl bych něco málo přes dvacku a aby bylo konkrétní číslo,tak třeba 23g A samonakvétačku bych do tak malého boxu fakt necpal,nemálo bych se bál,že bych ji při ohýbání zlomil a tím se připravil o výnos.

Chinese LED PC grow

funnyho fóliáč 2k18

CFL PC grow SCROG druhé kolo

150w LED spider vero 29 gen 7,100x45x45,1xsomango,2xjack herer,1x phantom og

150w vero,135x45x45,4x AK-47 Fast od Fair seeds

Old Post 11-11-2018 v 13:37 PM
Funny420 je offline   Profil uživatele Funny420   Find more posts by Funny420   Foto galerie člena Funny420   Click here to Send Funny420 a Private Message   Add Funny420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 37

32.6g

Old Post 11-11-2018 v 15:13 PM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lvii
Stálý Člen

Karma uživatele lvii - 0% PěstitelskáKarma uživatele lvii - 0% PěstitelskáKarma uživatele lvii - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2018
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 38

21.35g ale přeju více

Komu se nelení, tomu se zelení

1. 3x Church/300w SpiderVero29

Old Post 13-11-2018 v 08:43 AM
lvii je offline   Profil uživatele lvii   Find more posts by lvii   Foto galerie člena lvii   Click here to Send lvii a Private Message   Add lvii to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 39

28,3g
chtel bych cheeze.vip.

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 14-11-2018 v 19:46 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 40

Za me - American genetics Blue dream - na dalsi kolo!

Old Post 21-11-2018 v 12:29 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drumnawatt
Stálý Člen

Karma uživatele drumnawatt - 91% PěstitelskáKarma uživatele drumnawatt - 91% Pěstitelská

Registrován: Aug 2016
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 41

hezky vypiplané hnízdo tipuju 21 g

Old Post 21-11-2018 v 20:29 PM
drumnawatt je offline   Profil uživatele drumnawatt   Find more posts by drumnawatt   Foto galerie člena drumnawatt   Click here to Send drumnawatt a Private Message   Add drumnawatt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SubFocus
Stálý Člen

Karma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 271 

Příspěvek č. 42

24,2857254g a běda jak né Každopádně tohle se mi moc líbí. Mám v plánu taky něco podobného, akorát boxík bude trošku větší 40x40x80, osvětlení ještě rozmýšlím. Tyhle microgrowy jsou mi prostě sympatické - je to prostě zábava. 2x 600w už takové srdcovka prostě není ... k+

Jen tak jsi hoden volnosti a bytí, když rveš se o ně den co den.

SubFocusova CBD mikrozahrádka

Pěstování pod LED - Základní informace + zkušenosti

Old Post 25-11-2018 v 10:07 AM
SubFocus je offline   Profil uživatele SubFocus   Find more posts by SubFocus   Foto galerie člena SubFocus   Click here to Send SubFocus a Private Message   Add SubFocus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SarumanCZ
Stálý Člen

Karma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 43


Tak kucí díky všem za pochvaly ale jste všichni vedle jak ta jedle xD ...jak jsem psal vejš,kolo se moc nepovedlo a celková sklizeň,vážená po 1,5 měsíci,při teplotě kolem 20 stupňů (ja vim je to moc), činila 19,8 gé ...kdybych vážil o něco dřiv tak bych se přes 20 asi dostal,ale minulý kolo bylo něco kolem 21,takže si myslim,že narážim na limit čínskejch ledek a tak jsem se rozhodl

že další kolo na květ použiju 70W HPS xD a model bude CHEESE,původně jsem chtěl Tank taky od vip seeds,ale seminko se nechytlo...

a taky bych vás rád pozval na sledování mého dalšího pěstu,udělal jsem si radost a pořídil homelab stan 60x60x160 a co sem koukal,tak všicí jedou ledky nebo výbojky a tak pro změnu použiju 125cfl růst a 200w cfl květ,ale to založim novej thred.

přihazuju fotku cheesu,který jsou 4. den pod tou 125cfl a jeden z nich půjde do miniboxiku

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=74559&perpage=16&pagenumber=1

Old Post 27-11-2018 v 10:48 AM
SarumanCZ je offline   Profil uživatele SarumanCZ   Find more posts by SarumanCZ   Foto galerie člena SarumanCZ   Click here to Send SarumanCZ a Private Message   Add SarumanCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SarumanCZ
Stálý Člen

Karma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 44





Zdar! Dlouho jsem přemejšlel,jestli to sem mám upnout když si zároveň piplám pod úsporkou vetší maminu,ale mám celej den volno,tak jsem se nakonec rozhoupal....



TAKŽE 3. kolo v tomto mini boxe

model cheese,hlína batmix,trápen různými experimentálními technikami.
Nahážu pár fotek bez keců okolo

byl strašně dlouho na růstu pod homemade 30w led panelem viz výše v tomhle threadu.

fotky někdy z půlky prosince n a tom nesejde...

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=74559&perpage=16&pagenumber=1

Old Post 05-02-2019 v 11:01 AM
SarumanCZ je offline   Profil uživatele SarumanCZ   Find more posts by SarumanCZ   Foto galerie člena SarumanCZ   Click here to Send SarumanCZ a Private Message   Add SarumanCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SarumanCZ
Stálý Člen

Karma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 45



konec prosince

a věc se má tak,nekdy začátkem ledna,řekněme kolem 10. jsem si na netu pročítal o technicce jménem swazzing a neměl jsem koule to zkusit v druhým větším boxu,ale zaexperimentoval jsem tady v miniboxu jenže jsem nepořídil žádný fotky,takže teorie byla takova ostříhat všechny větší listy a nechat jen jednotlivý patra,zkrátka jsem z ní udělal děsnýho mrzáka,kterej se dlouho regeneroval a různě ji vázal atd a pak i na ňákou dobu zanedbal a různě stříhal atd,škoda že nemám fotky...

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=74559&perpage=16&pagenumber=1

Old Post 05-02-2019 v 11:03 AM
SarumanCZ je offline   Profil uživatele SarumanCZ   Find more posts by SarumanCZ   Foto galerie člena SarumanCZ   Click here to Send SarumanCZ a Private Message   Add SarumanCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SarumanCZ
Stálý Člen

Karma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 46



a bez keců jsem ji předevčírem přepl na květ.v práci zpatlal z plechu stínidlo a nahodil 70w hps na květ,mám jedinej ofuk pc větrák a odtah z boxu malej pc větřák a teplota se drží na kritickejch 29stupních.

od vrcholek k výbojce je to nejakých 12cm a tady bych se chtěl zeptat, kolik je ideální vějška lampy u takovýhle kadence hps?

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=74559&perpage=16&pagenumber=1

Old Post 05-02-2019 v 11:09 AM
SarumanCZ je offline   Profil uživatele SarumanCZ   Find more posts by SarumanCZ   Foto galerie člena SarumanCZ   Click here to Send SarumanCZ a Private Message   Add SarumanCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SubFocus
Stálý Člen

Karma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 271 

Příspěvek č. 47

Ideálně je tak kolem 20cm. Ale má pokrytí do hloubky jen 35cm od zdroje, tak pokud Ti teplota dovolí, můžeš i níže. 70W je luxusní na chlazení. Máš to pěkné!

Jen tak jsi hoden volnosti a bytí, když rveš se o ně den co den.

SubFocusova CBD mikrozahrádka

Pěstování pod LED - Základní informace + zkušenosti

Old Post 05-02-2019 v 15:32 PM
SubFocus je offline   Profil uživatele SubFocus   Find more posts by SubFocus   Foto galerie člena SubFocus   Click here to Send SubFocus a Private Message   Add SubFocus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
atletico
Stálý Člen

Karma uživatele atletico - 4% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 48

Helou..inak ten automat si mohol skusit..mozes ho kludne poohybat,vobec by sa nezlomil..nechapem preco by sa mal 35g by tam bolo

Old Post 11-02-2019 v 11:31 AM
atletico je offline   Profil uživatele atletico   Find more posts by atletico   Foto galerie člena atletico   Click here to Send atletico a Private Message   Add atletico to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:10 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
04-08-2017 - miniHomeBox 30x30x60 udělejsisám led 30w/60w - 68 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8155870 seconds with 42 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív