Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Přípravka pro nováčky » Par rad na zaciatok
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Daemonhide
Stálý Člen

Karma uživatele Daemonhide - 92% PěstitelskáKarma uživatele Daemonhide - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 107  

Par rad na zaciatok Příspěvek č. 1

Zdravicko vsetkym pestujucim, mam za sebou par sezon vonku, ale zistil som ze mi chyba ta kazdodenna starostlivost o rastlinky tak som sa rozhodol skusit cez zimu indoor. Prebehol som forum growera ale bohuzial nenasiel som info co som pozreboval(alebo len ciastkove), tak si dovolim poprosit ako novacik o radu tuna: Chcel by som pestovat tak 6-9rastliniek-aka by mala byt optimalna velkost growboxu? Pokial by sa nasiel dobrak so zeleznymi nervami aby ma osvietil (pretoze ja som ztych vybojek, ziariviek, lediak) uplny debil, takze by som poprosil o optimalne svetlo a filtraciu nech o tom nevie cela ulica. Dakujwm velmi pekne za rady. Ak to uz niekde je popisane-ospravedlnujem sa. Pokukoval som som po komplet pestebnych boxoch ale rie sa mi nejako nezdaju

Old Post 20-11-2018 v 09:04 AM
Daemonhide je offline   Profil uživatele Daemonhide   Find more posts by Daemonhide   Foto galerie člena Daemonhide   Click here to Send Daemonhide a Private Message   Add Daemonhide to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 2

to je takle tezky rict,kolik mista pro kytky,takovej tred je 6,5l teku co ma 20x20cm,takze na 9kytek budes potrebovat box min 60x60cm a bude to narvany,nekdo preferuje vetsi kvetinace a min kytek .........
Zacal bych jinak,,,,,,,kolik mas na to mista?
Svetlo.to samy,kolik chces za to utratit?ledky podstatne drazssi.kolik chces propalit energii,kolik bys chtel cca sklizet.....

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 20-11-2018 v 09:49 AM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Daemonhide
Stálý Člen

Karma uživatele Daemonhide - 92% PěstitelskáKarma uživatele Daemonhide - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 3

miesto by bolo na stan 100x100x2m, mozno aj na 120x120x. Utratit by som chcel za komplet do cca 13000

Old Post 20-11-2018 v 09:58 AM
Daemonhide je offline   Profil uživatele Daemonhide   Find more posts by Daemonhide   Foto galerie člena Daemonhide   Click here to Send Daemonhide a Private Message   Add Daemonhide to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrowPlace
Stálý Člen

Karma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 677 

Příspěvek č. 4

V tom je rozdíl, ve stanu 100x100 budeš svítit 400W a ve stanu 120x120 zase 600W, takže si rozmysli kolik ti finálního produktu bude stačit na 1 kolo. Mrkni do PM, poslal jsem ti zprávu.

Grower sponzor

Old Post 20-11-2018 v 10:09 AM
GrowPlace je offline   Profil uživatele GrowPlace   Find more posts by GrowPlace   Foto galerie člena GrowPlace   Click here to Send GrowPlace a Private Message   Add GrowPlace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele GrowPlace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 5

vetsinou je lepsi,vzit na to vic penez a hned koupit neco lepsiho,protoze casem bys to stejne koupil,takze nakonec jeste usetris.hlavne mas hned od zacatku jakoze top techniku a vsecko co bude spatne,budes vedet ze je to rukama......

Svetlo bych opravdu peclive rozmyslel,ja bych uz sodik nekoupil (taky proto ze mam doma dve sestavy).
Ledky jsou super,skoda ze mi to nekdo nerekl pred 3lety.ale porizovaci cena je jak za celej box,ale ty vyhody;chlazeni,spotreba,vynos atd.
Jinak sodik je taky fajn a furt to jede vetsina groweru.......

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 20-11-2018 v 10:31 AM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 6

Ahoj, já bych zas na začátek volil sodíkovku. Pořizovací cena je oproti ledkám mnohem přijatelnější a ikdyž se pak časem pro ledky rozhodneš, tak budeš mít záložní světlo doma.
Když koukám na tvůj rozpočet, tak když odečtu semena/řízky, hnojky, substrát, tak ti zbyde tak akorát na sestavu s HPS 😉
Poradím ti, zvol " watáž " s jakou chceš jet, najdi thready s tímto světlem a pročítej 😉 většinou tam lidi mají vypsané i komponenty, které používají, od toho se dá dobře odpíchnout.

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 20-11-2018 v 14:16 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 7

Pítr ma pravdu.s tim rozpoctem ti ani nic jinyho nezbyde.
kdybys mel nejaky prachy navic tak bych vzal ledku.
jinak viz. Pítr90.

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 20-11-2018 v 16:33 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keir
Stálý Člen

Karma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 253  

Příspěvek č. 8

Ak by ťa zaujímali zvýhodnené sety, tak ja osobne som objednával z nemeckej stránky Grow Shop 24 klľudne si ju prezri, sú tam aj HPS sety, aj LED sety Myslím, že zostavy sú tam celkom obstojné za tú cenu. Akurát že ak chceš poslať do ČR, tak musíš im napísať mail, čo nie je až taký problem Ale 100x100x200 je tam LED set za ož cca 22000 kč čo je celkom pálka. Ale máš tam na výber ešte HPS sety za dobré ceny, a sú rozdelené na Low budget a Premium Len som si všimol že o 100x100 dávajú 400W HPS ale myslím že kľudne by si mohol požiadať aj o 600W ak by si chcel silnejšie HPS

Ale možno ti niekto vie dať lepšiu ponuku, to len pre info aby si mal viac možností

Old Post 20-11-2018 v 18:23 PM
Keir je offline   Profil uživatele Keir   Find more posts by Keir   Foto galerie člena Keir   Click here to Send Keir a Private Message   Add Keir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Daemonhide
Stálý Člen

Karma uživatele Daemonhide - 92% PěstitelskáKarma uživatele Daemonhide - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 9

Zasa na seba moc upozornovat nechcem na colnici vysvetlovat atd atd -do toho sa mi moc nechce. Ale diky za tip, urcite pozriem. Asi to bude predsalwn 120x120 a 600 sodik

Old Post 20-11-2018 v 20:45 PM
Daemonhide je offline   Profil uživatele Daemonhide   Find more posts by Daemonhide   Foto galerie člena Daemonhide   Click here to Send Daemonhide a Private Message   Add Daemonhide to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:46 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
16-02-2019 - Par otazek na zacatek - 27 odpovědí
17-04-2012 - poradte som uplny zaciatocnik. - 12 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6456400 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív