Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Black Sugar Rose // NFT // Vero 242W // JiDB
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Hydroponie Black Sugar Rose // NFT // Vero 242W // JiDB Příspěvek č. 1



Zdravím zahradníci a milovníci zelené rostlinky

Na Popud některých místních členů kteří mě přemluvili vrátit se sem na grower abych odprezentoval své výtvory jsem se tedy vrátil a zkusím sem zase psát diář... nějakou dobu jsem se účastnil fora na OverGrow.com je to tam lepší co se týče nahravaní fotek upravy příspěvků a podobně.. každopádně jazyková bariera byla příliš vysoká !



Vybavení !!

OSB Box 120x60x200
Natřený Ledovcově bílou Univerzální voděodolnou lesklou barvou

Vero 29 242watt Starší generace 6tá myslím

Pachový Filtr Black Ops

Potrubní Ventilátor NTS 100mm s regulátorem

Pěstím v Systému NFT

GroTank 424 (45Litrů roztoku )

Milwaulkee PH a Ec Tester

Jungle in da box A M B X

Ph- essential (super Strong)

nějaký ty nůžky odměrky stříkačky ( prosímvás bez jehly... ale na dávkovaní hnojiv..)

řezíky od random matkaře ale vypadá velice slušně a zkušeně !

voda z kohoutků po celou dobu odstátá vždy minimálně 24h ( většinou dýl )

vstupní Ec by mělo být 0,2 a Ph 7,2-7,4 záleží jak má kohoutek náladu

Postupně to tu doplním ještě čekám na netkanou textillii pro kořínky a horní kryt na nft ale řezy byly rychlejší tak zatím provizorně... stejně se kořínky nestihnou vytáhnout dřív než mi to příjde tak aby se propletly

Přidám fotku trošku sem si vylepšil box...

Sleduju teplotu vzduchu teplotu vody vlhkost vzduchu pomocí teploměru ( umístěn u pacháče )

Ph vody nyní 5,9-6,0 těžko trefit

V nadrži zatím jen 10 litrů
přidal sem zatím 2ml od A M B hnojiv
ec by mělo být okolo 0,4
teplota vody zatím 22 stupníků uvidíme jak to půjde dál

vzduch okolo 26 stupníků a vlhkost okolo 75% snažím se držet troche níž abych šetřil pachový filtr...

zatím sem ten box ještě nedokončil .. je třeba udělat filtr na přítah vzduchu
už je tam i zvlhčovačka a sere mě jak ty fotky forum automaticky dává na ležato !!!

Malý holky se teprv chytají držel sem je chudáčky snad 36 hodin v pokoji než sem box stihl dokončit a připravit.. a než oschla barva .. to bylo nejhorší

ale ja je dám dokupy věřte nevěřte !

Btw konečně bydlím ve vlastním bytě.. Brzy si postavím i matkárnu na mamky a kloníky... kde bude probíhat předpěst... pokoj mám na sever takže sluníčko nevalí nikdy do pokoje a je tu celkem chládek
Strašně mi chybělo to hučení boxu v pokoji .. bylo mi po tom docela i smutno !

Old Post 13-11-2018 v 20:39 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 2

Huraaaa Comeback. Vitej zpatky.
Budu samozrejme sledovat

Old Post 13-11-2018 v 21:05 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 3

Zítra mi příjde technik zapojit internet... Přípojku mám náhodou přímo za growboxem..

opatření bude na tu chvíli vypnout box a dát ho asi k protější zdi nebo ja nevím.. ještě že jsou v něm jen kloníky

Old Post 14-11-2018 v 13:02 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 4

Zvyšujeme Ec na 0,8 ph 6,0 ( nedaří se mi trefit těch 5,9 mám slabší baterky v Metrech chce to koupit nové lítají mi na nich hodnoty od 6,0-6,4 u ecemetru to skáče o 0,2 takže... dnes objednávám.. stalo se už někdy někomu něco podobného ?

(vybitá baterie by snad měla ukazovat žádne hodnoty a ne lítající haoru a dolů )

lístečky mi trošku žloutnou proto jsem se rozhodl jim přisolit kořínky už z jiffu lezou do netkanky.. update za pár dní jak jsme na tom

Old Post 16-11-2018 v 05:00 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ajtaktak
Stálý Člen

Karma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2017
Příspěvků: 483  

Příspěvek č. 5

Mne sa stalo ale na PH metry milwoukee (alebo tak nejak), ze mi lietali hodnoty ale trosku viacej jak tebe v rozmedzi až 0,8 +-. Bolo to v chybnej sonde, bateria bola v poriadku.

Old Post 16-11-2018 v 08:13 AM
Ajtaktak je offline   Profil uživatele Ajtaktak   Find more posts by Ajtaktak   Foto galerie člena Ajtaktak   Click here to Send Ajtaktak a Private Message   Add Ajtaktak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od Ajtaktak
Mne sa stalo ale na PH metry milwoukee (alebo tak nejak), ze mi lietali hodnoty ale trosku viacej jak tebe v rozmedzi až 0,8 +-. Bolo to v chybnej sonde, bateria bola v poriadku.


neříkej že budu muset koupit nový Ph meter.. nemám ted 1000 jen tak na vyhození :/

Old Post 16-11-2018 v 10:26 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 7

Celá moje sestava spotřebuje denně 25kč to máme celkem pálečku měsíčně 750kč ( čez bude mít ze mě krásný profit )
v květu to bude si myslím podobně s tím že pálím víc wattů ale o 6 hodin kratší dobu

myslíte že 4,084kč za kwh je moc ?

Old Post 16-11-2018 v 12:06 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 8

mam 4,9 kc

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 16-11-2018 v 13:30 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ajtaktak
Stálý Člen

Karma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2017
Příspěvků: 483  

Příspěvek č. 9

Ja to neriesim. Robim danove podvody toto mam iba ako relax

Old Post 16-11-2018 v 13:50 PM
Ajtaktak je offline   Profil uživatele Ajtaktak   Find more posts by Ajtaktak   Foto galerie člena Ajtaktak   Click here to Send Ajtaktak a Private Message   Add Ajtaktak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JankoPanko2
Stálý Člen

Karma uživatele JankoPanko2 - 93% PěstitelskáKarma uživatele JankoPanko2 - 93% PěstitelskáKarma uživatele JankoPanko2 - 93% PěstitelskáKarma uživatele JankoPanko2 - 93% PěstitelskáKarma uživatele JankoPanko2 - 93% PěstitelskáKarma uživatele JankoPanko2 - 93% PěstitelskáKarma uživatele JankoPanko2 - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2018
Příspěvků: 151 

Příspěvek č. 10

Mám stejné osazenstvo, tak držím palce a budu sledovat.

Old Post 16-11-2018 v 14:39 PM
JankoPanko2 je offline   Profil uživatele JankoPanko2   Find more posts by JankoPanko2   Foto galerie člena JankoPanko2   Click here to Send JankoPanko2 a Private Message   Add JankoPanko2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kilopaprik
Stálý Člen

Karma uživatele kilopaprik - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 212  

Příspěvek č. 11

zdar ten odpadkovej pytel na prekryti vany neni vhodny me se prehrival roztok a mel sem takovy maly mrdky neco jak pijavice vsude po kořenech

Old Post 16-11-2018 v 22:47 PM
kilopaprik je offline   Profil uživatele kilopaprik   Find more posts by kilopaprik   Foto galerie člena kilopaprik   Click here to Send kilopaprik a Private Message   Add kilopaprik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od kilopaprik
zdar ten odpadkovej pytel na prekryti vany neni vhodny me se prehrival roztok a mel sem takovy maly mrdky neco jak pijavice vsude po kořenech


ahoj bylo tro dočasné den apůl řešení už je tam original horní kryt z growshopu .. takovy ten dekl z plastu .. neprůsvitnej Všecko v cajku .. poslední kolo co jsem tam dal pytel jsem dokonce bojoval s plísní... ale to byl podkrovní byt v létě a teloty roztoku lítaly až na 28 tak se nedivím.. ted se mi daří držet roztok 20-22 *C což si myslím se ještě dá každopádně jelikož jsem zjistil že mám Ph metr v hajzlu .. jedu uplně s RANDOM Ph..

Old Post 17-11-2018 v 07:43 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 13



Tak sem sehnal narychlo kapkový Ph metr... proměřil sem hodnoty... vody z kohotku toho co píšou na internetu sesbíral jsem všechny zdroje které znám proměřil a zjistil že když jsem nechal přes noc namočený ph metr ve vodě ( čisté ) tak oživnul a měři hodnoty tak jak má... zkalibroval jsem ho pomoci ph 4 a ph 7 a tramtadadá ... konečně mužu měřit... udělal jsem pár hokus pokusů zdali mi metr nelže a mužu řict že s největší pravděpodobností jsem se dostal k ph 5,9... Kytičky vapdají docela bídně... nemají zdravou zelenou barvu .. Ec 0,6 Ph 5,9 kořínky lezou z kostiček pomaličku ven takže už se snad konečně rozhoupou

při výměně igelitu za ono plastové plátno se mi podařilo jeden kloník zničit takže jedeme na 7mi kouscích
Stavá se no nevadí

Old Post 17-11-2018 v 18:57 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 14

Ne všechna manželství se vydaří. I Danielini rodiče se rozešli. To pro děti nikdy dobré není. Ona ale měla alespoň to štěstí, že její rodiče se nerozešli ve zlém. Táta odešel a založil si rodinu novou. Svou dceru měl ale vždycky moc rád a nic na tom ani rozpad manželství s její maminkou nezměnil. A i ona jej velmi milovala. A tak se dál setkávali a povídali si o „problémech života“.

Ne každý kluk má sen stát se pilotem či popelářem. A ne každá dívka se chce stát herečkou. Danieliným snem bylo pracovat v hoteliérství. A první krok se podařil. Po dokončení základní školy se přihlásila na příslušnou školu odbornou a byla přijata. Bylo to studium s maturitou, kterou také toužila získat. Nastoupila do prvního ročníku a zdálo se, že budoucnost, kterou si vybrala, již nic zkazit nemůže.

Pak začala mít problémy se zády. Šla na vyšetření a dověděla se, že bude muset jít na operaci páteře. Hned jí také řekli, že to není operace jednoduchá a že je tam nebezpečí ochrnutí. Do toho umřel děda. Tátův táta. A pak se od maminky dověděla, že i táta je velmi nemocný. Že má rakovinu slinivky. Vše se začalo sypat. Bylo jasné, že i s dokončením ročníku to nebude mít jednoduché.

Táta šel na operaci v květnu a ona v červnu. A zdálo se, že se vše podařilo a problémy přestanou. Je fakt, že se musela znovu učit chodit, ale ochrnutí již nehrozilo. A i s uzavřením ročníku to nedopadlo špatně. Zvládla vše kromě občanské výchovy. Tam musela na reparát.

Od táty se dověděla, že i on se cítí dobře, jen ještě musí docházet na chemoterapii, aby se zlikvidovaly poslední zbytky rakovinových buněk v jeho těle. Kvůli tomu měl u klíční kosti instalovaný port.

Jenže se ukazovalo, že ne vše, co se jim táta snažil namluvit, byla pravda. Slábl a vypadal stále hůř a hůř. Vídali se jednou, dvakrát do měsíce. A vždy to byl viditelný krok k horšímu.

Při jedné návštěvě si její maminka všimla podivné vybouleniny na jeho tričku. Táta jim se smíchem tvrdil, že jsou to jen zvětšené uzliny a že se to zase napraví. Jenže se nelepšilo naprosto nic. Trpěl průjmy, zvracel a měl velké bolesti, na které žádná farmaka nezabírala. A že jich měl. Na bolest. Na tlak. Na nervy. Proti průjmům. Na podporu chuti k jídlu. Jedl je po hrstech.

Jednou, když u něj Daniela byla na týdenní návštěvě, za ním přišel kamarád, který si občas ubalil jointa. A nabídl i tátovi. Je hloupé si myslet, že Danielin táta nevěděl, že umírá. On sám věděl nejlépe, jak se vše zhoršuje. A bylo mu jasné, kam to spěje. Také ale věděl, že nějaký joint to zhoršit nemůže. A tak si vzal. Na zkoušku. Daniela na to koukala spíše jako na srandu. Sama konopí neužívala, ale od kamarádů věděla, že je po něm dobrá nálada. Že se lidé smějí a je jim líp. Tak byla docela zvědavá, co to s tátou udělá. A udělalo. Tátova svěšená ramena se narovnala a jeho bolestí zkroucený obličej se uvolnil. Najednou, po dlouhé době, se zase dokázal i smát. Kamarád pak odešel, ale trochu konopí mu tam nechal. Pak přišel ještě několikrát a přinesl další. A táta se lepšil. Za ten týden, co u něj
Daniela byla, byl ten pokrok úžasný.

Jenže pak kamarád odjel dlouhodobě do zahraničí, konopí došlo a tátův stav se zase začal horšit.

Co má udělat šestnáctiletá holka, když vidí, jak jí její milující táta v bolestech před očima umírá? Jak se má zachovat? Stejně jako doktoři a stát, kteří jej již zaživa pohřbili, nebo má něco aspoň zkusit? A má se při tom ohlížet na nařízení a zákony, které tu jednu jedinou pomoc, která tady ještě zbývá, staví mimo zákon?

Pro Danielu to bylo jasné a neváhala ani chvilku. Vyrazila za kamarády, o kterých věděla, že konopí hulí, a chtěla vědět, kde se k němu může dostat. Nakonec jí to řekli.

Na sídlišti je pán, který ho prodává.

Daniela vzala úspory ze svého kapesného a šla jej najít. Pán vůbec nevypadal jako drogový dealer. Spíše profesor na penzi. Jenže jí hned řekl, že jí nic neprodá, protože děti on v tom nepodporuje. Daniela se rozplakala a pověděla mu o svém tátovi. Taky mu řekla, že ona konopí nekouří a že zatím ani nechce. Že chce dobře dokončit školu a získat dobré zaměstnání. Možná někdy v budoucnu, ale teď určitě ne.

Když má člověk bolest ve svém srdci, tak divadlo hrát nemusí. Pán chvíli přemýšlel, pak jí řekl, že velmi dobře ví, co je to mít nemocné rodiče, a to konopí jí prodal. A dokonce levněji, než ho prodával běžně. Jeden gram měla za 150 Kč, tři gramy za 400 a pět gramů za 700 Kč.

Mamince neřekla nic. Nechtěla, aby o ni měla strach. Měla svých starostí dost, tak proč by jí měla přidávat další. Každou korunu, kterou od ní ale dostala, měla teď jen na jediné – konopí pro tátu. A táta se zase začal lepšit. Přestal zvracet. Přestal se svíjet bolestí. A přestaly i průjmy. Zase se dokázal normálně najíst. Že to konopí pro něj kupuje za své kapesné, to mu neřekla. Namluvila mu, že ho dostává od kamarádů.

Začátkem dubna loňského roku měla opět pro tátu nachystáno sedm gramů. Chtěla za ním zajet rovnou ze školy, a tak to měla u sebe. Uprostřed hodiny němčiny se náhle otevřely dveře a do třídy napochodovalo vedení školy s policisty a psem. A ten si to namířil rovnou k Daniele. To se tak dělá. Je to již stará praxe. Takový zásah musí být zároveň i divadlo. Divadlo pro odstrašení ostatních. A taky jako prezentace moci. Dělalo se to za císaře pána, dělalo to gestapo, po nich to dělali komunističtí estébáci a dnes to dělá naše demokratická a lidská policie, která pomáhá a chrání. Účel světí prostředky.

Žádné testy na drogy jí nedělali, přestože o ně žádala. Proč taky. Měli pytlík se sedmi gramy. A ty řeči o nemocném tátovi? „Co to ta holka na nás zkouší?“ Pohrozili jí trestním stíháním a pak jí dali na výběr – když odejde ze školy, policie zastaví vyšetřování.

Měla strach, co tomu řekne maminka. Když jí vše pověděla, maminka ji vzala do náručí a do ucha jí zašeptala, že je hrdá na to, jakou má dceru.

7. 4. 2017 jí její vysněná škola skončila.

Ti správní lidé se pak postarali o to, aby o „incidentu“ vědělo celé město. Najít pak jinou školu byl problém. O šestnáctiletého feťáka zájem nebyl. Ale i v našem školství se občas najdou rozumní lidé. Paní ředitelka jednoho učiliště ji vzala. Dokonce hned do druhého ročníku. Jenže všechno to napětí, stresy, urážky a pohrdlivé pohledy udělaly své. A když se k tomu připočítají i rozdíly v učebních látkách, které by musela zvládnout během dvou měsíců, tak se není co divit, že to nevyšlo. Zopakovala si ho a úspěšně dokončila. A dokončí i celé učení. Bude z ní kadeřnice. Je jí líto, že nebude mít svou vysněnou maturitu, ale kdo ví.

Její milovaný táta pak v bolestech zemřel.

Na závěr by to chtělo dodat nějaké poučení. Jenže pro koho?

Daniela si z toho všeho ponaučení vzít nechce. Říká, že by to udělala znovu. Že táta je přece víc než všechny školy tohoto světa.

A ti druzí? Ti, co do školní třídy chodí se psy, aby ukázali, jak jsou mocní? Skutečně se někdo domnívá, že lidé s tímto nastavením svého lidství jsou vůbec schopni pochopit, jak moc a hloupě ublížili? Já myslím, že ne. Někdo jim řekl, že bojovat proti drogám je potřeba i za cenu zmařených lidských životů, a oni to přijali za své. A nyní se patrně dmou velkou pýchou a hrdostí. Jsou přece hrdinové. Porazili šestnáctiletou holku a jejího nemocného tátu.

Old Post 18-11-2018 v 08:29 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 15


ředíme ředíme... Ec 0,4 kořínky nevypadají že by zvládali takový nápor...
Zase jsem zapoměl že v NFT tabulka na stránkach Jidb.cz je pro hlínu a že v hydru je všechno ještě /2 takže už by to mohlo být v cajku .. přidávám fotky všech sedmi chudinek mužete se někdo odborně vyjádřit ja bych řekl že to nejhorší mají za sebou a že se začnou vzpamatovávat

Old Post 18-11-2018 v 08:37 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krteček1
Stálý Člen

Karma uživatele Krteček1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Krteček1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Krteček1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Krteček1 - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 207  

Příspěvek č. 16

Ahoj chtěl jsem se zeptat,jak jsi s těmi JIDB hnojivy spokojený, také o nich uvažuji. Ale radši ještě počkám jak dopadneš :-). Používáš i to "X"?

Ať už máš celopéro, hátéčko, nebo žiletku, všude se musí makat... A to nemluvim o fetbajku!

DP Think different, hydro, porovnání světel Mars hydro vs moje DIY Vero 29

Old Post 18-11-2018 v 10:25 AM
Krteček1 je offline   Profil uživatele Krteček1   Find more posts by Krteček1   Foto galerie člena Krteček1   Click here to Send Krteček1 a Private Message   Add Krteček1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:16 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0849260 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív