Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » EXTRAKCE KONOPÍ - ROSIN
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7 »
Autor
Téma 
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 65

Tak jsem byl opet jeste jednou na Cannafestu od 11-16 h a dukladne jsem to pomalu prochazel , kompletne uplne vsechny haly ve vsech budovach. Po dvou hodinach zadny vysledek., zadnej Rosin press .
Nakonec jsem se obratil i na ty poradatele co to tam ridili ,nikdo o tom nevedel tak jsme sli za organizatorem ktery se dival do seznamu vystavovatelu a nakonec mi rekli ze nic takoveho tam asi neni.
Nikdo ani krome dvou americanu co tam meli stanek ani o Rosin-Pressu neslysel ze by neco takovyho existovalo.
Pry by to muselo byt v sekci extrakci a tak sme tech 5 nebo 6 firem spolecne obesli a ani jedna z nich neprodavala Rosin.

Tvrdil jsem jim ze to tam nekde musi byt , ze to lidi videli ty lisy ale ten jejich sef me rekl ze si ze me asi nekdo pravdepodobne vystreil.
Tak by me vazne zajimalo kde je pravda.
Myslim ze kdyby to tam skutecne nekde bylo tak bychom to ve 3 lidech po dvou hodinach intenzivniho hledani nasli nebo by tu uz davno nekdo vlozil konecne nejakou fotku.

Musim rict ze vsichni byli mili a fakt se snazili pomoci.

EDIT: Nejdrazsi extraktor tam stal skoro za 100 tis. eur.

Naposledy upravil Madical-Strains 03-11-2018 v 19:25 PM

Old Post 03-11-2018 v 19:01 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alfonzito
Stálý Člen

Karma uživatele alfonzito - 30% PěstitelskáKarma uživatele alfonzito - 30% PěstitelskáKarma uživatele alfonzito - 30% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 128  

Příspěvek č. 66

Dnes ti poslem foto a aj cislo stanku hned jak pri tom budem

Old Post 04-11-2018 v 06:21 AM
alfonzito je offline   Profil uživatele alfonzito   Find more posts by alfonzito   Foto galerie člena alfonzito   Click here to Send alfonzito a Private Message   Add alfonzito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ivanski123
Stálý Člen

Karma uživatele ivanski123 - 95% PěstitelskáKarma uživatele ivanski123 - 95% PěstitelskáKarma uživatele ivanski123 - 95% PěstitelskáKarma uživatele ivanski123 - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 142 

Příspěvek č. 67

@medical-strains V patek tam rozhodne byl stanek Rosin Tech Press. Mel vystavene vsechny modely. Vzal.jsem si vizitku, kterou ale ted nemohu najit. Nakonec asi take budu porizovat lys pujdu vsak cestou kdy si koupim zahrivaci platy tzv kit a hodum je na 10T press ktery se da poridit u nas v ruznych variantach

Old Post 04-11-2018 v 09:53 AM
ivanski123 je offline   Profil uživatele ivanski123   Find more posts by ivanski123   Foto galerie člena ivanski123   Click here to Send ivanski123 a Private Message   Add ivanski123 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alfonzito
Stálý Člen

Karma uživatele alfonzito - 30% PěstitelskáKarma uživatele alfonzito - 30% PěstitelskáKarma uživatele alfonzito - 30% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 128  

Příspěvek č. 68


Rosin tech stanok hala 5C ked vchadzas je to po lavej strane

Old Post 04-11-2018 v 10:25 AM
alfonzito je offline   Profil uživatele alfonzito   Find more posts by alfonzito   Foto galerie člena alfonzito   Click here to Send alfonzito a Private Message   Add alfonzito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 69

No to snad neni mozny
Diky moc !!!
Jakoby se prede mnou ten stanek skovaval

Akorat si nejsem jisty jesli se tam jeste dnes vubec dostanu , protoze ta paska na zapesti se me tak moc za ty dva dny noseni utahla ze jsem ho musel prestrihnout.

Old Post 04-11-2018 v 11:28 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 70

Extrakce za pomoci rozpoustedel (FS, BHO , Co2 a dalsi ..) by mela byt hrororovym pribehem minulosti , zejmena pro pacienty.

http://www.magazin-legalizace.cz/cs...nechme-se-zmast

Zdroj

https://cannabisindustryjournal.com...annabis-flower/

Old Post 06-11-2018 v 08:56 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jojoba
Nový Člen

Karma uživatele jojoba - 38% Pěstitelská

Registrován: May 2018
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 71

Madical - odkaz na aktuální článek :
Dovoluji si svůj názor - Autor textu neříká nic nového.
Realita je taková, že komunita konopných léčitelů pochopitelně preferuje kompromis technologie/nákladů a potřebných účinků.
Dle vyjádření - myslím prof. Hanuše z univerzity ( Tel Aviv ?), kde se konopím intenzivně zabývají už léta a legálně i léčí - je zřejmé, že léčba je závislá od nemoci, jejího stádia a individualitě organismu pacienta... když k tomu přidáme nejistotu složení semínka ( THC, CBD,....), vliv pěstování, vliv sklizně, vytěžení pryskyřice a dekarboxylace, pak je bez laboratoře jisté je to, že složení je nejisté !
Nicméně je to příroda - šetrně "vyrobená" určitě pomaleji nebo rychleji pomáhá.
ROSIN vidím jako krok správným směrem - zejména šetrnější a komplexnější oproti FS, díky všem za přínosné informace, AJ není můj joint !

Štěstí-zdraví

Old Post 07-11-2018 v 16:10 PM
jojoba je offline   Profil uživatele jojoba   Find more posts by jojoba   Foto galerie člena jojoba   Click here to Send jojoba a Private Message   Add jojoba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rago24
Nový Člen

Karma uživatele Rago24 - 62% Pěstitelská

Registrován: Aug 2016
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 72

Madical-Strains dík za info :-) Velmi zajímavé, přitom tak jednoduché.
Našel někdo srovnání na výtěžnost s fen.s. Myslím max,co jde vymáčknou při lisování, nehledě na kvalitu. Ale kvalita lisovaného musí být někde jinde. Panenský thc oil :-D
Jinač nejjednodušší způsob by nebyl nahřát 2 plotny, které dobře akumulují teplo, a sevřít ve svěráku?

Old Post 12-11-2018 v 20:56 PM
Rago24 je offline   Profil uživatele Rago24   Find more posts by Rago24   Foto galerie člena Rago24   Click here to Send Rago24 a Private Message   Add Rago24 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 73

Mou nejvetsi odmenou je ze alespon par lidi , Rosin shledalo uzitecnym .

Ano, existuje jedna metoda Rosin techniky ktera se zameruje predevsim na vyteznost , pravdepodobne na ukor terpenu.
Nepamatuji si jak se to presne jmenuje ale dohledam to a postnu to sem.

Naposledy upravil Madical-Strains 13-11-2018 v 10:17 AM

Old Post 13-11-2018 v 09:16 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 74

Odo-
Smeruj dotazy prosim spise sem do vlakna nez do PM , aby pripadna odpoved mohla poslouzit i ostatnim.
Tez by bylo uzitecne kdybys sem dal take nejake ty fotky z tve extrakce popripade Rosin smoke-report o kterem ses zminoval.

Diky za pochopeni

Old Post 13-11-2018 v 16:26 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 75

MADi:
Predpokladal som, že záujem o túto tému, taktiež ako o ostatné témy okolo liečby TU bude minimálny. Myslím, že komunita tu na G sa zmenila a záujem tu je skor o komerčné pestovanie huliva. Ľudia so záujem o liečebné vyžitie sem už chodia minimálne a vačšina z nich migrovala zrejme na iné weby. Netuším kam a na aké! Považujem to za večnú škodu.

Vyrobil som guličku extraktu z Jacka H. v tom lise čo mám. Bol to 1. čiže panenský výlis. Dal som to ochutnať kamošovi, čo páli a spieval o tom ódy....vraj fantastická a plná chuť terpénov bez spálenín. Bude to asi podobné, než vapík, ale koncentrovanejšie?!
Ja vo vapíku to chutnať zatiaľ nemůžem, lebo k Volcanu ešte niečo asi potrebujem, takže sa nedokážem k tomu vyjadriť.

PLS!: Nemáte nejaké odkazy k spůsobu vapovania toho rosin extraktu? Čo je k tomu potrebné dokúpiť, alebo homemade dobastliť?

K technologii:
Problém je, že mám ten lis zohrievaný iba z jednej strany a najnižšia teplota tam je okolo 115 st.C
takže k vačšej kvalite produktu to chce upraviť elektroniku a do toho sa mi zatiaľ nechce. Kuknem možo po niečom vhodnejšom.

Až to budem mať dotiahnuté, tak ten extrakt skúsim ďalej spracovať, ale priznám sa, nemám to ešte dopodrobna preštudované.

Naposledy upravil odo 14-11-2018 v 08:08 AM

Old Post 14-11-2018 v 07:57 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ivanski123
Stálý Člen

Karma uživatele ivanski123 - 95% PěstitelskáKarma uživatele ivanski123 - 95% PěstitelskáKarma uživatele ivanski123 - 95% PěstitelskáKarma uživatele ivanski123 - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 142 

Příspěvek č. 76

Dobre forum je Overgrow.com, hafo medical info, jeden z nejlepsich postupu na tinkturu (green dragon).

Old Post 14-11-2018 v 09:34 AM
ivanski123 je offline   Profil uživatele ivanski123   Find more posts by ivanski123   Foto galerie člena ivanski123   Click here to Send ivanski123 a Private Message   Add ivanski123 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 77

citace:
Původní příspěvek od odo
MADi:
Predpokladal som, že záujem o túto tému, taktiež ako o ostatné témy okolo liečby TU bude minimálny. Myslím, že komunita tu na G sa zmenila a záujem tu je skor o komerčné pestovanie huliva. Ľudia so záujem o liečebné vyžitie sem už chodia minimálne a vačšina z nich migrovala zrejme na iné weby. Netuším kam a na aké! Považujem to za večnú škodu.

Vyrobil som guličku extraktu z Jacka H. v tom lise čo mám. Bol to 1. čiže panenský výlis. Dal som to ochutnať kamošovi, čo páli a spieval o tom ódy....vraj fantastická a plná chuť terpénov bez spálenín. Bude to asi podobné, než vapík, ale koncentrovanejšie?!
Ja vo vapíku to chutnať zatiaľ nemůžem, lebo k Volcanu ešte niečo asi potrebujem, takže sa nedokážem k tomu vyjadriť.

PLS!: Nemáte nejaké odkazy k spůsobu vapovania toho rosin extraktu? Čo je k tomu potrebné dokúpiť, alebo homemade dobastliť?

K technologii:
Problém je, že mám ten lis zohrievaný iba z jednej strany a najnižšia teplota tam je okolo 115 st.C
takže k vačšej kvalite produktu to chce upraviť elektroniku a do toho sa mi zatiaľ nechce. Kuknem možo po niečom vhodnejšom.

Až to budem mať dotiahnuté, tak ten extrakt skúsim ďalej spracovať, ale priznám sa, nemám to ešte dopodrobna preštudované.


Ano , to mas pravdu , vetsina okolo nas jsou vetsinou hulici.
Kdyz jsem se tu na Groweru registroval tak sem s tim uz pocital , proste groweu hulicu je vzdycky vic , nez groweru s lecebnym zamerenim.
Je to pravdeodobne tim ze hulici zacinaji pestovat ve vetsi mire a cim dal tim mladsi a ten kdo se vetsinou konopim leci tak je vetsinou uz starsi clovek a starsi lidi taky umiraji , takze jich jeste navic i ubyva .

Pokud jde o Rosin Dabs technologii tak toto je tema pro obe skupiny.
V USA Rosin zacal naplno z lekarskych duvodu a v soucasnosti uz je udajne vic hulicu Rosinu nez samotnych pacientu co uziva konopi.
Amici jsou mnohem pruznejsi ,akcnejsi a vice otevrenejsi k novym vecem nez my , nam vzdycky trva vse dele a neradi menime sve navyky.

Tady chybi ta zakladna legalnich pacientu co se leci konopim jelikoz je tu stale konopi ilegalni. Verim ze pokud probehne nekdy u nas legalizace tak jako v americe tak
pak teprve zacnou vznikat konopne weby pro pacienty.
Stacila by pak jedna reportaz ve zpravach tak jak to probehlo v USA o Rosinu , jak je Rosin technika extrakce pro lecbu nejvhodnejsi a nejzdravejsi , reportaz by se tez zminila o tom ze Rosin Dabs se da i hulit napr. ve vodni dymce tak bys koukal jak by se tu hned rozjelo uzivani Rosin Dabs a vubec i samotna lecba konopim.
Podle me je to jen otazkou casu te legalizace.
Vsechno lezi na te legalizaci a s tim spojene reportaze v TV , protoze obecne se ted zatim jeste nahlizi na konopi jako na drogu kera se zneuziva nez na bylinku ktera leci.

Diky za ten smoke-report Rosinu ale skoda ze neni vice podrobnejsi , skoda ze neni primo od tebe.

Zkusim nejake ty weby dohledat ale pocitej ze budou prinejmensim v anglictine.

Naposledy upravil Madical-Strains 14-11-2018 v 19:11 PM

Old Post 14-11-2018 v 09:56 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ivanski123
Stálý Člen

Karma uživatele ivanski123 - 95% PěstitelskáKarma uživatele ivanski123 - 95% PěstitelskáKarma uživatele ivanski123 - 95% PěstitelskáKarma uživatele ivanski123 - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 142 

Příspěvek č. 78

Ahoj testoval jsem rosin z Amera minuly tyden normalne pres dab rig (bong). Byl to.OG kush resin, chut je to dobra, da to vyniknout te chuti a v tom surovem stavu to neskutecne voni. OG bylo hodne do ovocna. Zároveň me to pomerne skrabalo v krku coz nevim jestli bylo tim ze jsem to zkousel poprve z toho bongu. Jsem zvykly na vapovani, ktery pokud mas spravne ususino je jakoby jemnejsi. Ucinek je velice silny... Mel jsem asi 2 ferovy hity a zmatla to solidne.... Daval jsem.pres den a klidne bych uvital trochu slabsi efekt. Myslim, ze jsem.docela vytrenovany Osobne si spis nez bong poridim ty E-vapo pera. Z rosinu chci stejne primarne delat tinkturu pro pritelkyni tak to pero bude jen na okamzitou ulevu. Objednal jsem na kandypens.com model gravity. Az bude tak dam vedet. V te dobe doufam uz budu mit svuj rosin.

Old Post 15-11-2018 v 12:20 PM
ivanski123 je offline   Profil uživatele ivanski123   Find more posts by ivanski123   Foto galerie člena ivanski123   Click here to Send ivanski123 a Private Message   Add ivanski123 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 79

Tak az budes vyrabet , tak budu moc rad za fotky

Old Post 15-11-2018 v 13:07 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ivanski123
Stálý Člen

Karma uživatele ivanski123 - 95% PěstitelskáKarma uživatele ivanski123 - 95% PěstitelskáKarma uživatele ivanski123 - 95% PěstitelskáKarma uživatele ivanski123 - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 142 

Příspěvek č. 80

Cekam na press z ameriky.... Snad pristi tyden, az bude postnu foto.

Old Post 15-11-2018 v 15:25 PM
ivanski123 je offline   Profil uživatele ivanski123   Find more posts by ivanski123   Foto galerie člena ivanski123   Click here to Send ivanski123 a Private Message   Add ivanski123 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:38 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1224690 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív