Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 39 40 41 42 43 »
Autor
Téma 
antoninsmrcek
Nový Člen

Karma uživatele antoninsmrcek - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2018
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 641



Zdarec growers, chtěl bych poprosit o akutní radu od někoho, kdo se vyzná. Jsem cca 30 den květu a kýtí mi začali takto žloutnout - zjistil jsem, že jsem hnojil trošku blbě podle tabulky (biobizz, hnojil sem jako na allmix a ne jako na lightmix) - takže všeho jsem dával méně. Takže jsem zvednul dávkování, dal postřik fish mix, ale moc se zatím nezelenají. Ale co mě trápí více je to, že poměrně dost listů "hnije" a odpadá. Nevím čím to může být.
PH snižuju (AH ph- květ) na cca 6-6,5.
hnojky biobizz grow, bloom a fish mix.
120x120, 600W, 16ks white rhino
teplota svetlo 19-22, tma 18-20 a vlhkost 55-65%

Předem děkuji za případnou pomoc či radu.

Old Post 09-11-2018 v 20:03 PM
antoninsmrcek je offline   Profil uživatele antoninsmrcek   Find more posts by antoninsmrcek   Foto galerie člena antoninsmrcek   Click here to Send antoninsmrcek a Private Message   Add antoninsmrcek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
antoninsmrcek
Nový Člen

Karma uživatele antoninsmrcek - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2018
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 642

...

Naposledy upravil antoninsmrcek 13-11-2018 v 13:46 PM

Old Post 13-11-2018 v 09:21 AM
antoninsmrcek je offline   Profil uživatele antoninsmrcek   Find more posts by antoninsmrcek   Foto galerie člena antoninsmrcek   Click here to Send antoninsmrcek a Private Message   Add antoninsmrcek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Betto Sulliven
Stálý Člen

Karma uživatele Betto Sulliven - 70% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 643

Čao,hele hodně to vypadá na přebytek nějaké složky a úbytek zase jiné. Zkusil bych chvíli nelejt výživu a dělat jen průplach s upraveným pH až EC na výtoku bude malé,pak bych správně hnojil a přidal bych enzymy. Zdař bůh.

Old Post 13-11-2018 v 10:28 AM
Betto Sulliven je offline   Profil uživatele Betto Sulliven   Find more posts by Betto Sulliven   Foto galerie člena Betto Sulliven   Click here to Send Betto Sulliven a Private Message   Add Betto Sulliven to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ONDR4Š
Nový Člen

Karma uživatele ONDR4Š - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 644

Zdarec,
potřeboval bych poradit s pár defektama na listech. Jedu 400watt. Na par kytkách se mi začali ohybat listy směrem dolu+na jedné kytce jsou totál zdeformované.
Zalévám deštovkou, a hnojím Plagron grow každý den do zálivky 4ml na litr, jednou obden Plagron roots a Plagron enzym po 4ml na litr do jedné zálivky, a jednou týdně Plagron vita race 4ml postřik přímo na listy.

Dík za odpověd.

Naposledy upravil ONDR4Š 13-11-2018 v 19:42 PM

Old Post 13-11-2018 v 19:31 PM
ONDR4Š je offline   Profil uživatele ONDR4Š   Find more posts by ONDR4Š   Foto galerie člena ONDR4Š   Click here to Send ONDR4Š a Private Message   Add ONDR4Š to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ONDR4Š
Nový Člen

Karma uživatele ONDR4Š - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 645

Zdarec,
potřeboval bych poradit s pár defektama na listech. Jedu 400watt. Na par kytkách se mi začali ohybat listy směrem dolu+na jedné kytce jsou totál zdeformované.
Zalévám deštovkou, a hnojím Plagron grow každý den do zálivky 4ml na litr, jednou obden Plagron roots a Plagron enzym po 4ml na litr do jedné zálivky, a jednou týdně Plagron vita race 4ml postřik přímo na listy.

Old Post 13-11-2018 v 19:37 PM
ONDR4Š je offline   Profil uživatele ONDR4Š   Find more posts by ONDR4Š   Foto galerie člena ONDR4Š   Click here to Send ONDR4Š a Private Message   Add ONDR4Š to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ONDR4Š
Nový Člen

Karma uživatele ONDR4Š - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 646

..

Old Post 13-11-2018 v 19:48 PM
ONDR4Š je offline   Profil uživatele ONDR4Š   Find more posts by ONDR4Š   Foto galerie člena ONDR4Š   Click here to Send ONDR4Š a Private Message   Add ONDR4Š to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ONDR4Š
Nový Člen

Karma uživatele ONDR4Š - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 647



--

Old Post 13-11-2018 v 19:53 PM
ONDR4Š je offline   Profil uživatele ONDR4Š   Find more posts by ONDR4Š   Foto galerie člena ONDR4Š   Click here to Send ONDR4Š a Private Message   Add ONDR4Š to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

please help Příspěvek č. 648


poprosim o nejake tipy,co by to mohlo byt.....
je to z aktualniho kola v galerii
dikez za cokoli.

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 18-11-2018 v 16:35 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
antoninsmrcek
Nový Člen

Karma uživatele antoninsmrcek - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2018
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 649

Poprosím můj poslední příspěvek výše smazat - problém vyřešen. Díky

Old Post 21-11-2018 v 10:14 AM
antoninsmrcek je offline   Profil uživatele antoninsmrcek   Find more posts by antoninsmrcek   Foto galerie člena antoninsmrcek   Click here to Send antoninsmrcek a Private Message   Add antoninsmrcek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moatas
Stálý Člen

Karma uživatele Moatas - 37% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 34 

Příspěvek č. 650

citace:
Původní příspěvek od ONDR4Š
--


Lampa příliš nízko?

Old Post 26-12-2018 v 11:27 AM
Moatas je offline   Profil uživatele Moatas   Find more posts by Moatas   Foto galerie člena Moatas   Click here to Send Moatas a Private Message   Add Moatas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Growoli
Stálý Člen

Karma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 1238  

Příspěvek č. 651


Chlapy nevíte čím by to mohlo bejt? Je to deficit nebo je to taková odrůda?



https://tenor.com/ulIr.gifhttps://tenor.com/ulIr.gif

Old Post 03-01-2019 v 21:54 PM
Growoli je offline   Profil uživatele Growoli   Find more posts by Growoli   Foto galerie člena Growoli   Click here to Send Growoli a Private Message   Add Growoli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 652

Growoli: teplota v noci? Popřípadě v jaké fázi květu jsi? Kolik a čím hnojíš?

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 03-01-2019 v 22:37 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Growoli
Stálý Člen

Karma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 1238  

Příspěvek č. 653

Ahoj pitr teplota je cajk 21-22°c v noci, 41d/63d hnojim advanced-nutrients sensi Coco a+b, big bud, Nirvana, rhino skin +kyselina fosforecna +calmag 1ml/l (pouze v tomto týdnu) EC 2,5 ph 5.5-6



https://tenor.com/ulIr.gifhttps://tenor.com/ulIr.gif

Naposledy upravil Growoli 03-01-2019 v 23:16 PM

Old Post 03-01-2019 v 22:52 PM
Growoli je offline   Profil uživatele Growoli   Find more posts by Growoli   Foto galerie člena Growoli   Click here to Send Growoli a Private Message   Add Growoli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 654

Tím pádem beztak odrůdou 😉 až začneš flush, tak se začnou barcit víc do červena/žluta 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 03-01-2019 v 23:00 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lukas30
Stálý Člen

Karma uživatele Lukas30 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 655



Prosím o pomoc:

-Hydro
-Moby Dick
-400w sodík (30cm od vrcholku)
- odvětrání cooltube
-hnojiva od Canna
-zálivka dešťová voda
- teplota ve dne max 29
-teplota v noci 17
-svícení 18/6
-vlhkost 50%

Hnojiva:
-hydro vega A+B
-Rhizotonic
-Cannazym

Potřebuju poradit. Mam 5 rostlinek 14 dní staré, po týdnu hnojení u 3 z nich (primo pod svetlem)
začali světlat vršky+ nepatrný náznak kroucení listů, zvedl jsem lampu na 50cm od vrcholku, po 12 hodinách se začali na listech tvořit hnědé tečky. Udělal jsem celkový průplach dešťovou vodou. Po dalších 12 hodinách listy se zkroutili o dost více a přibylo více hnědých skvrn, Přikládám pár fotek, kdyby prosím někdo věděl čím to je budu vděčný. Myslím si že by to mohl být nedostatek vápníku. předem děkuji za pomoc.

Old Post 22-01-2019 v 19:02 PM
Lukas30 je offline   Profil uživatele Lukas30   Find more posts by Lukas30   Foto galerie člena Lukas30   Click here to Send Lukas30 a Private Message   Add Lukas30 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gauss
Stálý Člen

Karma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 336 

Příspěvek č. 656

citace:
Původní příspěvek od Lukas30
Prosím o pomoc:

-Hydro
-Moby Dick
-400w sodík (30cm od vrcholku)
- odvětrání cooltube
-hnojiva od Canna
-zálivka dešťová voda
- teplota ve dne max 29
-teplota v noci 17
-svícení 18/6
-vlhkost 50%

Hnojiva:
-hydro vega A+B
-Rhizotonic
-Cannazym

Potřebuju poradit. Mam 5 rostlinek 14 dní staré, po týdnu hnojení u 3 z nich (primo pod svetlem)
začali světlat vršky+ nepatrný náznak kroucení listů, zvedl jsem lampu na 50cm od vrcholku, po 12 hodinách se začali na listech tvořit hnědé tečky. Udělal jsem celkový průplach dešťovou vodou. Po dalších 12 hodinách listy se zkroutili o dost více a přibylo více hnědých skvrn, Přikládám pár fotek, kdyby prosím někdo věděl čím to je budu vděčný. Myslím si že by to mohl být nedostatek vápníku. předem děkuji za pomoc.


kolik si jim dal EC? vypadaj ze maj hlad, pridej.

Old Post 22-01-2019 v 19:26 PM
Gauss je offline   Profil uživatele Gauss   Find more posts by Gauss   Foto galerie člena Gauss   Click here to Send Gauss a Private Message   Add Gauss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:25 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 39 40 41 42 43 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí
26-04-2014 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam V. !!! - 1236 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9742520 seconds with 38 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív