Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Jaké semena na začátek?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Trisuli
Stálý Člen

Karma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 584 

Jaké semena na začátek? Příspěvek č. 1

Ahoj všem,

mám dotaz ohledně semen. Chci jet svůj první indoor a řeším výběr semen, chci kupovat u Royal Queen Seeds.
Mám požadavky, aby to bylo feminizovaný, více do sativy, co největší obsah THC a vzrůst tak maximálně do 150 cm. Pokud možno tvrdší palice a čím víc pryskyřice, tím lépe samozřejmě. Žádný automat ani fast.

Mám několik tipů:
-Power flower
-HulkBerry
-Fruit spirit

Power flower by měla být na začátek dobrá volba. Máte někdo zkušenosti- jaký to má výnos (pod 400W) a jaký jsou palice- jsou tvrdé nebo řidčí? Podle fotek se mi zdá, že spíš řidčí. Také by mě zajímal ten stav, zda je dostatečně silný a high (ne uzemňovák jako u 100% indicy). Já jednou kouřil Power plant a nestěžoval jsem si. Ovšem netuším, zda Power plant a Power flower je jedno a to samé.

HulkBerry je zřejmě nějaká novinka. Má někdo zkušenosti?? Nenašel jsem o tom skoro nic, ale měl by to být zabiják (vysoký obsah THC). Možná složitější na první kolo bez zkušeností.

Fruit spirit- má někdo zkušenosti?? Na tom mě láka ta sladká chuť. Ale možná taky složitější na první kolo.

U všech těchto tří modelů mě zajímá ta zhulenost, zda je to dostatečně silný high stav, dlouho trvající. Jsem náruživý kuřák

Díky moc za jakékoliv tipy a rady
Pěstu zdar!

Old Post 12-11-2018 v 13:49 PM
Trisuli je offline   Profil uživatele Trisuli   Find more posts by Trisuli   Foto galerie člena Trisuli   Click here to Send Trisuli a Private Message   Add Trisuli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Archi
Stálý Člen

Karma uživatele Archi - 42% PěstitelskáKarma uživatele Archi - 42% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 124  

Příspěvek č. 2

Uprimne kup si rezy a bude to lepsi v 1. Kole se Ti vyhnou problemy s malyma kytkama a zakorenovanim.

Váš Archi

Old Post 12-11-2018 v 20:11 PM
Archi je offline   Profil uživatele Archi   Find more posts by Archi   Foto galerie člena Archi   Click here to Send Archi a Private Message   Add Archi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trisuli
Stálý Člen

Karma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 584 

Příspěvek č. 3

Řízky nechci...nějaký další tipy?

Old Post 12-11-2018 v 21:21 PM
Trisuli je offline   Profil uživatele Trisuli   Find more posts by Trisuli   Foto galerie člena Trisuli   Click here to Send Trisuli a Private Message   Add Trisuli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
centurion
Stálý Člen

Karma uživatele centurion - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 163 

Příspěvek č. 4

tady bych začal http://grower.cz/forum

Old Post 13-11-2018 v 04:52 AM
centurion je offline   Profil uživatele centurion   Find more posts by centurion   Foto galerie člena centurion   Click here to Send centurion a Private Message   Add centurion to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trisuli
Stálý Člen

Karma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 584 

Příspěvek č. 5

Tam jsem samozřejmě začal, ale bohužel jsem nenašel např. o HulkBerry vůbec nic. Zajímaly by mě zkušenosti lidí

Old Post 13-11-2018 v 04:56 AM
Trisuli je offline   Profil uživatele Trisuli   Find more posts by Trisuli   Foto galerie člena Trisuli   Click here to Send Trisuli a Private Message   Add Trisuli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jasse
Stálý Člen

Karma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 180 

Příspěvek č. 6

Zkoušel si Seedfinder?
https://en.seedfinder.eu/database/b...al_Queen_Seeds/
O HulkBerry tam nic není, ale zbylé dva strainy tam hodnotí pozitivně.
Nebo Leafly taky pouze Fruit spirit.
https://www.leafly.com/hybrid/fruit-spirit
Zkoušel bych to spíš na zahraničních stránkách nebo forech.
Existuje jich hodně.
Bohužel ta naše kotlina je dosti malá a strainů spousta ;o)

Biosevia organic hydro grow ,CLU058

Organic coco grow,CLU058

Old Post 13-11-2018 v 08:27 AM
jasse je offline   Profil uživatele jasse   Find more posts by jasse   Foto galerie člena jasse   Click here to Send jasse a Private Message   Add jasse to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Musicos
Stálý Člen

Karma uživatele Musicos - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 7

Čau, mrkni na www.growdiaries.com všechny tam najdeš já měl od RQS Gorillu a Cookies a oboje super

Old Post 13-11-2018 v 09:21 AM
Musicos je offline   Profil uživatele Musicos   Find more posts by Musicos   Foto galerie člena Musicos   Click here to Send Musicos a Private Message   Add Musicos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DrGrinspoon
Stálý Člen

Karma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 8

Ahoj,
HulkBerry je u RQS novinka, predstavili to len tento rok takze sa nečudujem, že si o tom veľa nenašiel - pozri ale napr BruceBanner#3 od Darkhorse genetics- v podstate to selektovali z toho, aj keď tieto preprcy nepokladám za skutočný breeding, skôr seedbanky využívajú slávne mená genetík od breederov, ktorí dostali ocenenia. Tak isto má RQS aj Amnesia Haze, ale so slávnou AH od SomaSeeds to nemá ani len spoločnú genetiku. Royal Gorilla - niečo čo by sa malo podobať na Gorilla Glue #4 aká GG#4, ale aj to je len použitie slávneho mena, pretože GG#4 je dostupná len v klonoch. Royal Gorillu som mal možnosť otestovať začiatkom roka a naozaj kvalitné kúrenie so silným high stavom (a to sa už mám problem poriadne vykúriť).

Old Post 13-11-2018 v 14:52 PM
DrGrinspoon je offline   Profil uživatele DrGrinspoon   Find more posts by DrGrinspoon   Foto galerie člena DrGrinspoon   Click here to Send DrGrinspoon a Private Message   Add DrGrinspoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trisuli
Stálý Člen

Karma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 584 

Příspěvek č. 9

Díky za všechny odpovědi. ty odkazy se hodí, dobrý databáze. Asi to vyhraje nakonec Lemon Shining Silver Haze od RQS.

Old Post 13-11-2018 v 20:24 PM
Trisuli je offline   Profil uživatele Trisuli   Find more posts by Trisuli   Foto galerie člena Trisuli   Click here to Send Trisuli a Private Message   Add Trisuli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JerryG
Nový Člen

Karma uživatele JerryG - 73% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 23 

Příspěvek č. 10

Ahoj Hulkberry momentálně jedu ze semen a po 14 dnech na rustu sem přepnul protoze mi to prislo moc velky, pokud rád kytky sříháš, ohýbáš a jinak mučíš tak je to strain pro tebe, ja sem v tomhle trochu pankac 😂Zatim 30 den 12/12 a musel sem 3 paldy ustrihnout protoze se to zacalo pálit o lampu...

Old Post 20-07-2019 v 14:06 PM
JerryG je offline   Profil uživatele JerryG   Find more posts by JerryG   Foto galerie člena JerryG   Click here to Send JerryG a Private Message   Add JerryG to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 11

hele já sem taky náruživej kuřák, ale spíš jde o to co preferuješ?

Vyhulit se do "blba" ?? čistou sativu s vysokym číslem THC

Fyzicky ypnout u telky ?? Spíš indiku a klidně nechat lehce přezrát (případně něco s většim CBD/CBN poměrem, což maj indiky přirozeně větší poměry)

A nebo za mě nejlíp, koupit nějaký afghany a udělat shit to tě zbourá vždy


Tyhle odrudy neznám. Power flower má něco společnýho s power plantem? PP je dobrej zhul... chuťově nic moc, ale šlape a dobrý výnosy. Spousta lidí si dost chválí AH od RQS.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Naposledy upravil crazyben 20-07-2019 v 16:55 PM

Old Post 20-07-2019 v 16:43 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trisuli
Stálý Člen

Karma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 584 

Příspěvek č. 12

Ahoj. Preferuji spíše čisté sativy- energický high, creative, euphoric, happy...

Jinak jsem měl možnost před pár týdny vyzkoušet v Amsterdamu pár strainů.
Obešel jsem cca 6 různých coffeshopů a nejlepší a nejkvalitnější sušinu mi přijde, že měli v Barneys Lounge. Krásně tvrdé, nepřesušené palice, výborná chuť i vůně. Ochutnal sem u nich následující:

Tangerine Dream - sativa dominant (60%) - jednoznačně nejsilnější a nejlepší strain, co sem v Amstru měl možnost vyzkoušel- není to čistě sativa high, ale ze začátku hodně do hlavy, mírně až psychedelické stavy, potom energický high a skoro žádný dojezd. Pro mě asi spíše na večerní kouření, trochu to člověka rozbombí

Utopia Haze - skoro čistá sativa (90%) - také výborný kouř, bez hlavovýho efektu, rovnou skvělý energický high, který trvá celkem dlouho

G13 Haze - sativa dominant (80%) - slabší, než to předešlé, ale i tak super- spíš takový relaxační high, slabší

V Amstru jsem hlavně sháněl Dr. Grinspoona- ovšem bohužel bez výsledků- v Barneys ho dlouhodobě neměli a nikde jinde taky ne.

Potom sem vyzkoušel ještě nějaký hašiš jménem Tbizla- nic moc...

Zašel jsem i do coffeshopu jménem "Katsu", kde sem si za 4 éčka koupil jointa Amnesia Haze- v půlce sem ho vyhodil- nic jinýho než tabák jsem z toho necejtil.

Takže za mě už skoro vím, co pojedu příští kolo, které už se pomalu blíží.
Na čistou sativu si asi zatím netroufnu, sem limitovaný výškou cca max 100 cm.
Ovšem vím, že něco z toho bude určitě od Barneys- jsou mi prostě sympatický.

TRISULI - první kolo
TRISULI - druhé kolo
TRISULI CLONES JUNGLE

Freedom is a state of mind

Old Post 24-07-2019 v 11:40 AM
Trisuli je offline   Profil uživatele Trisuli   Find more posts by Trisuli   Foto galerie člena Trisuli   Click here to Send Trisuli a Private Message   Add Trisuli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 13


Utopia Haze sem měl seeds, moc nic mi to nepřišlo.

Tomu AH bych bejt tebou dal šanci. V těch předbalenejch jointech většinou končí to nejhorší :/

A Grinspoon? Toho budu zkoušet v zimě já

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 24-07-2019 v 11:55 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trisuli
Stálý Člen

Karma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 584 

Příspěvek č. 14

Díky za koment. Utopia Haze mi přišla fajn, i když taky ne nějak zvlášť silné- to ten Tangerine Dream byl vážně silná pecka...ale je pravda, že můj první výlet do Amstru jen potvrdil moje očekávání- obecně se tam jede podle mě trochu jiná liga, než to co seženeš u nás. Takže v Amstru asi těžko šlápnout vedle- a to podotýkám, že sem náruživý kuřák víc jak deset let...
Jasný, říkal sem si, že koupený joint "tobacco mixed" nebude žádný zázrak (za 4 eura co čekat), ale že by si vyloženě dovolili tam dát jen tabák mě taky překvapilo- no aspoň vím, kam nechodit pro příště...

Amnesia Haze může být fajn- ale od koho nejlépe?? To dělá Sensi?? Díky.

Tak na Grinspoona budu hooodně zvědavej, budu sledovat- toho mám dost v merku- chci ho vyzkoušet!

TRISULI - první kolo
TRISULI - druhé kolo
TRISULI CLONES JUNGLE

Freedom is a state of mind

Old Post 24-07-2019 v 12:01 PM
Trisuli je offline   Profil uživatele Trisuli   Find more posts by Trisuli   Foto galerie člena Trisuli   Click here to Send Trisuli a Private Message   Add Trisuli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:26 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
03-08-2004 - Jakou na zacatek - 6 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4004350 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív