Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Zloutnuti listu
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
Jerry2
Stálý Člen

Karma uživatele Jerry2 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 17

Vysledky nejdriv zitra ted jsem v praci jak prijdu odeberu vzorek necham odstat a soupnu to sem takze nejdriv zitra odpo.

Old Post 07-11-2018 v 21:47 PM
Jerry2 je offline   Profil uživatele Jerry2   Find more posts by Jerry2   Foto galerie člena Jerry2   Click here to Send Jerry2 a Private Message   Add Jerry2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 18

citace:
Původní příspěvek od Váchy 55
Měřit pH na výtoku u organiky nemá vůbec smysl. Tohle je prostě špatný krmení. Plagron taky jedu a ten dusík tam uteče hned a nez se to spraví tak to trvá, je to hlína. Chce to postupně prikrmovat. Záleží kolik si dával alga growu pred tim. Pokud dáváš 3ml/L tak klidne pridej na ty 4..chtelo to ale dřív. Pokud je chceš spravit rychleji, tak je možné udělat slabsi dávku třeba jen 2ml/l a vzít to rozprašovačem na list. Pokud se budou ježit, zloutnout špičky apod. tak bych hledal chybu jinde. Treba ve zminenem zasoleni.
Btw. Ja osobne ani moc pH zálivky neřeším, jelikož sami hnojiva pH sníží na přijatelné hodnoty a u organiky pH ovlivnuji procesy v půdě, u kterých hraje roli i teplota. A roli hraje jako v kazdem případě i vstupni voda a jeji pH a EC.


citace:
Původní příspěvek od Váchy 55
Měřit pH na výtoku u organiky nemá vůbec smysl.

.


1.- Jak si prisel na to ze hnoji organikou? Projel jsem cely vlakno a nic jsem nenasel ze by psal neco o organice.

2.-Pri problemech s kytkama se PH substratu u organiky i mineralu resi jako jedna z veci hned na prvnim miste.

3.- Asi sis popletl EC s PH ,
EC se u organicy nedoporucuje merit z duvodu spatne vodivosti. Jelikoz vysledky byvaji vetsinou zkreslene.
Mereni EC u organiky nema smysl a ne PH !

4.- Hned v prvnim prispevku uvedl ze hnoji Plagronem grow ale nezninil se jesli Alga nebo Terra a to je podstatny a obrovsky rozdil , Organika VS Mineraly , pokud je tedy pravda to co Plagron uvadi u Algy grow ze se jedna o skutecne organicke hnojivo.

Plagron uvadi tyto indormace...

1.-PLAGRON ALGA GROW 1L, ORGANICKÝ RŮST HNOJIVO

2.-PLAGRON Terra Grow - růstové hnojivo
Plagron Terra Grow je základní biominerální hnojivo .
( Takze o organice u Bio-mineralnich hnojiv nemuze byt ani řeč.)

Old Post 07-11-2018 v 22:24 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jerry2
Stálý Člen

Karma uživatele Jerry2 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 19

Pro doplneni je to Plagron alga grow

Old Post 07-11-2018 v 23:06 PM
Jerry2 je offline   Profil uživatele Jerry2   Find more posts by Jerry2   Foto galerie člena Jerry2   Click here to Send Jerry2 a Private Message   Add Jerry2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 20

Ok, tak zase vime o neco vic. Takze organica, ok.

Rano sem hod hlavne ty vysledky PH a uvidime, kdyz bude v poradku tak proste musis hnojit ty 4 ml/1l na kazdou zalivku.

Dava se do pul litru vody z PH 7 , nebo nejlepe do destilky , dve mensi hrste hliny.
Nechas hodinu louhovat obcas promichas.
Pak precedis a zmeris.

Old Post 07-11-2018 v 23:30 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 21

Tak jak to vypada s tim PH?
By tebou ,tak to opravdu neodkladal , jinak se muze stat ze si doted svitil uplne zbytecne.

Old Post 08-11-2018 v 08:24 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 22

citace:
Původní příspěvek od Madical-Strains


1.- Jak si prisel na to ze hnoji organikou? Projel jsem cely vlakno a nic jsem nenasel ze by psal neco o organice.

4.- Hned v prvnim prispevku uvedl ze hnoji Plagronem grow ale nezninil se jesli Alga nebo Terra a to je podstatny a obrovsky rozdil , Organika VS Mineraly , pokud je tedy pravda to co Plagron uvadi u Algy grow ze se jedna o skutecne organicke hnojivo.


Co do mě jedeš? 😁 Ne sranda, mě je to šumák. Jen nechápu, proč ses teda nezeptal hned na začátku, když děláš chytrého. Ja úplně zapomněl, že plagron ma vůbec nějakou terru, takže jsem bral že jede algu. Ty sis taky vycucal z prstu, že jede terru, takže si nemáme co vyčítat 😁 jinak nic o měření EC jsem nepsal.
Ať se daří kluci a holky rostou.
Peace

Thomas V.

Old Post 08-11-2018 v 09:51 AM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 23

citace:
Původní příspěvek od Váchy 55


Co do mě jedeš? 😁 Ne sranda, mě je to šumák. Jen nechápu, proč ses teda nezeptal hned na začátku, když děláš chytrého. Ja úplně zapomněl, že plagron ma vůbec nějakou terru, takže jsem bral že jede algu. Ty sis taky vycucal z prstu, že jede terru, takže si nemáme co vyčítat 😁 jinak nic o měření EC jsem nepsal.
Ať se daří kluci a holky rostou.
Peace


Ty me nerozumis , nech to plavat. je to jedno

Jen ze si psal ze "Měřit pH na výtoku u organiky nemá vůbec smysl."

Tak jsem ti psal ze ses to asi spletl a chtel si napsat ze EC se u organiky nemeri jelikoz ma spatnou vodivost
PH hliny nebo vytoku u organiky ma vzdy smysl merit pri problemech s kytkou.

Uz chapes?

Old Post 08-11-2018 v 10:10 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jerry2
Stálý Člen

Karma uživatele Jerry2 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 24

Zdravim vespolek Tak namereno 6.9

Old Post 08-11-2018 v 11:30 AM
Jerry2 je offline   Profil uživatele Jerry2   Find more posts by Jerry2   Foto galerie člena Jerry2   Click here to Send Jerry2 a Private Message   Add Jerry2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 25

Osobně jsem měřil pH výtoku už X-krát a vždycky z toho tekly nesmysly stejně jako v tomto případě a to jsem tam lil i pod 5,8 jako lije Jerry2. Prostě bych prikrmil na 4ml a neřešil to.

Thomas V.

Old Post 08-11-2018 v 12:00 PM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 26

PH je v pohode tak hura na hnojeni 4 m/1l kazdou zalivku a behem tydne by se mel stav zlepsit.
A drz se uz tabulek.

Old Post 08-11-2018 v 12:09 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jerry2
Stálý Člen

Karma uživatele Jerry2 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 27

Takze mockrat diky!!! Jeste zkusim primo na ty listy jestli to pomuze jak psal kolega

Old Post 08-11-2018 v 12:57 PM
Jerry2 je offline   Profil uživatele Jerry2   Find more posts by Jerry2   Foto galerie člena Jerry2   Click here to Send Jerry2 a Private Message   Add Jerry2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 28

Hele , delej jak chces
Ja bych to daval jen do hliny.

Old Post 08-11-2018 v 13:09 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jerry2
Stálý Člen

Karma uživatele Jerry2 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 29


Tak jsem tu zpet bohuzel zlepseni zadne co myslite

Old Post 06-12-2018 v 21:39 PM
Jerry2 je offline   Profil uživatele Jerry2   Find more posts by Jerry2   Foto galerie člena Jerry2   Click here to Send Jerry2 a Private Message   Add Jerry2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jerry2
Stálý Člen

Karma uživatele Jerry2 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 30

2

Old Post 06-12-2018 v 21:50 PM
Jerry2 je offline   Profil uživatele Jerry2   Find more posts by Jerry2   Foto galerie člena Jerry2   Click here to Send Jerry2 a Private Message   Add Jerry2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Luise
Stálý Člen

Karma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 371  

Příspěvek č. 31

Hnojky si napsal, ale hlinu ne. Jestli mas nejakou predhnojenou, tak bys tu byl asi treti za posledni tyden co hnoji predhnojenou hlinu a divi se ze to neroste. Jestli jsem to trefil poradne to prolej upravenou vodou. Minimalne tyden redsi dva to zalejvej jen vodou s mezitim se koukni na navod k ty hline. Jak s kdy se ms hnojit.

Asi zalozim thread zacatecnickejch chyb. Prvni z nich je, koukejte co kupujete. Druhej hned kdyz zacnou zlobit, nebyva to z nedostatku hnojiv, takze tim ze jim doprejete boostry korenaky, enzymy a postrik nejlip vsechno dohromady jejich zkazu akorad urychlite. Nehlede na to ze krom enzymu u hliny jsou vsechny tyhle doplnky jen tahaky penez a o polovinu vetsi sklizen nikdy nezaruci. A to opravdu nikdy ani pripravek za milion, zadny steroidy v prodeji nejsou. Jsou pomocnici k nezaplaceni, ale pouze u rizkovani. A ta posledni min je Vic. I min svetla je lepsi nez vic. I min hnojiv je lepsi nez vic. I min hliny v kvetinaci je lepsi nez Vic. Jen vic vzduchu je lepsi nez min. A posledni ony ty tabulky k hnojivum opravdu k necemu jsou. A dodrzovani a nakombinovani vseho moznyho od vsemoznych vyrobcu zacatecnikovi akorad ublizi a za milion sklidi min nez s uplne zakladni vyzivou Rust a Kvet, do hliny jeste enzymy a korenak. Jen si vybrat spravnou znacku.

Old Post 07-12-2018 v 02:48 AM
Luise je offline   Profil uživatele Luise   Find more posts by Luise   Foto galerie člena Luise   Click here to Send Luise a Private Message   Add Luise to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jerry2
Stálý Člen

Karma uživatele Jerry2 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 32

Takze myslis prehnojene. Ok jeste jsem se chtel zeptat je nejaka zkusenost se samozavlazovacima kvetinacema? Nebo je lepsi kdyz voda odtece do misky.

Old Post 07-12-2018 v 07:35 AM
Jerry2 je offline   Profil uživatele Jerry2   Find more posts by Jerry2   Foto galerie člena Jerry2   Click here to Send Jerry2 a Private Message   Add Jerry2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:36 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
03-12-2020 - Žloutnutí okrajů listů - 0 odpovědí
03-11-2020 - Zloutnouci, schnouci listy - 3 odpovědí
24-03-2019 - Žloutnoucí listy - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8781350 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív