Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Skudci paraziti a jiny hmyz na kytkach
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 36 37 38 39 40 »
Autor
Téma 
Betto Sulliven
Stálý Člen

Karma uživatele Betto Sulliven - 70% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 593

Ahoj chlapci,, objevil jsem ve své skříni smutnice... Jedu hydro, médium je keramzit. Nevím jak je likvidovat. Má někdo zkušenosti?

Old Post 30-07-2018 v 20:58 PM
Betto Sulliven je offline   Profil uživatele Betto Sulliven   Find more posts by Betto Sulliven   Foto galerie člena Betto Sulliven   Click here to Send Betto Sulliven a Private Message   Add Betto Sulliven to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
basi24676
Nový Člen

Karma uživatele basi24676 - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 594


neviete aká pliaga to môže byť? čo s tým? :-(

Old Post 21-09-2018 v 22:18 PM
basi24676 je offline   Profil uživatele basi24676   Find more posts by basi24676   Foto galerie člena basi24676   Click here to Send basi24676 a Private Message   Add basi24676 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
basi24676
Nový Člen

Karma uživatele basi24676 - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 595

žerie mi to všetky šišky zvnútra neviete niekto čo to je?

Old Post 22-09-2018 v 21:19 PM
basi24676 je offline   Profil uživatele basi24676   Find more posts by basi24676   Foto galerie člena basi24676   Click here to Send basi24676 a Private Message   Add basi24676 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Denny19
Stálý Člen

Karma uživatele Denny19 - 17% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 596


citace:
Původní příspěvek od basi24676
žerie mi to všetky šišky zvnútra neviete niekto čo to je?


Zkusil jsem hledat a myslím si jestli by to nemohl být obaleč konopný 🙂

Dneska jsem se konečně dostal k tomu abych sklidil 2 kytky venku... kromě toho, že tam lezly světle zelené malé housenky, tak i takové šedé s proužkama, tak jsem měl hodně palic napadený těmahle malejma smejdama. Už s tím asi nic neudělám, stejně to bylo řídký, tak to půjde do masti atd. Myslíte si, že když to usuším, tak to bude do těch masti použitelný? Snažil jsem se to prostrihat, ale určitě tam něco zůstalo. Housenky jsem vyklepal

Old Post 01-11-2018 v 16:34 PM
Denny19 je offline   Profil uživatele Denny19   Find more posts by Denny19   Foto galerie člena Denny19   Click here to Send Denny19 a Private Message   Add Denny19 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WeedBurger
Stálý Člen

Karma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 288  

Příspěvek č. 597

To jsou ošklivý brouci Denny na mast ale dobrý, oni z toho taky slezou jak to uschne.


Chemdawg x MK Ultra, Blueberry x Critical Mass a White Russian - led FrYnk 650W hotovo 1,5g/W

CBD Hemp Scout Cookie mini grow

Elektronický herbář na vaporizaci bylin

Bylinné směsy a bylinky k vaporizaci

Old Post 08-11-2018 v 07:41 AM
WeedBurger je offline   Profil uživatele WeedBurger   Find more posts by WeedBurger   Foto galerie člena WeedBurger   Click here to Send WeedBurger a Private Message   Add WeedBurger to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 598

citace:
Původní příspěvek od Betto Sulliven
Ahoj chlapci,, objevil jsem ve své skříni smutnice... Jedu hydro, médium je keramzit. Nevím jak je likvidovat. Má někdo zkušenosti?


Ha ha , to to je gol. Nekde sem cetl ze jednim z benefitu hydra je v tom ze nemuzes chytit smutnice.
Tezko s nima bojovat kdyz nemas hlinu do ktere nasadis dravce.
Neverim ze se jich zbavis , ja s nima bojoval cely dva mesice ruznymi prostredky a nic nepomohlo az potom ty dravci , nasazeni do substratu ze ktereho vylezali ty svine.
Misto 200g byl vyezek 50g.

Naposledy upravil Madical-Strains 08-11-2018 v 08:14 AM

Old Post 08-11-2018 v 08:02 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Denny19
Stálý Člen

Karma uživatele Denny19 - 17% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 599

citace:
Původní příspěvek od WeedBurger
To jsou ošklivý brouci Denny na mast ale dobrý, oni z toho taky slezou jak to uschne.


A nevíš co to je za šmejdy? myslel jsem že to aspoň ochutnám, ale ono je to zalezlé všude.

Old Post 08-11-2018 v 09:21 AM
Denny19 je offline   Profil uživatele Denny19   Find more posts by Denny19   Foto galerie člena Denny19   Click here to Send Denny19 a Private Message   Add Denny19 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WeedBurger
Stálý Člen

Karma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 288  

Příspěvek č. 600

citace:
Původní příspěvek od Denny19


A nevíš co to je za šmejdy? myslel jsem že to aspoň ochutnám, ale ono je to zalezlé všude.


Co to je, nevím, ale snad to neuschne i s nimi jinak bys měl proteinový brčka


Chemdawg x MK Ultra, Blueberry x Critical Mass a White Russian - led FrYnk 650W hotovo 1,5g/W

CBD Hemp Scout Cookie mini grow

Elektronický herbář na vaporizaci bylin

Bylinné směsy a bylinky k vaporizaci

Old Post 08-11-2018 v 11:11 AM
WeedBurger je offline   Profil uživatele WeedBurger   Find more posts by WeedBurger   Foto galerie člena WeedBurger   Click here to Send WeedBurger a Private Message   Add WeedBurger to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DrGrinspoon
Stálý Člen

Karma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 601

citace:
Původní příspěvek od Madical-Strains


Ha ha , to to je gol. Nekde sem cetl ze jednim z benefitu hydra je v tom ze nemuzes chytit smutnice.
Tezko s nima bojovat kdyz nemas hlinu do ktere nasadis dravce.
Neverim ze se jich zbavis , ja s nima bojoval cely dva mesice ruznymi prostredky a nic nepomohlo az potom ty dravci , nasazeni do substratu ze ktereho vylezali ty svine.
Misto 200g byl vyezek 50g.


Aké dravce sa ti osvedčili?

Old Post 08-11-2018 v 11:19 AM
DrGrinspoon je offline   Profil uživatele DrGrinspoon   Find more posts by DrGrinspoon   Foto galerie člena DrGrinspoon   Click here to Send DrGrinspoon a Private Message   Add DrGrinspoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WeedBurger
Stálý Člen

Karma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 288  

Příspěvek č. 602

citace:
Původní příspěvek od DrGrinspoon


Aké dravce sa ti osvedčili?


Na larvy smutnic masožravé hlístice a na samotné smutnice lepivé proužky v každém zahradnictví za 1€ 5ks


Chemdawg x MK Ultra, Blueberry x Critical Mass a White Russian - led FrYnk 650W hotovo 1,5g/W

CBD Hemp Scout Cookie mini grow

Elektronický herbář na vaporizaci bylin

Bylinné směsy a bylinky k vaporizaci

Old Post 08-11-2018 v 12:19 PM
WeedBurger je offline   Profil uživatele WeedBurger   Find more posts by WeedBurger   Foto galerie člena WeedBurger   Click here to Send WeedBurger a Private Message   Add WeedBurger to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Betto Sulliven
Stálý Člen

Karma uživatele Betto Sulliven - 70% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 603

citace:
Původní příspěvek od Madical-Strains


Ha ha , to to je gol. Nekde sem cetl ze jednim z benefitu hydra je v tom ze nemuzes chytit smutnice.
Tezko s nima bojovat kdyz nemas hlinu do ktere nasadis dravce.
Neverim ze se jich zbavis , ja s nima bojoval cely dva mesice ruznymi prostredky a nic nepomohlo az potom ty dravci , nasazeni do substratu ze ktereho vylezali ty svine.
Misto 200g byl vyezek 50g.


Je fakt,že jsem si říkal proč dát hlístice do hydroponických košíků s keramzitem,kde protéká voda a vše se vlastně proplachuje.. nicméně situace byla zoufalá a nezbývalo mi nic jiného než hlístice koupit a zkusit to. Hoši podařilo se i v hydru. Asi po týdnu nevylitaly žádné mouchy.

Old Post 11-11-2018 v 09:57 AM
Betto Sulliven je offline   Profil uživatele Betto Sulliven   Find more posts by Betto Sulliven   Foto galerie člena Betto Sulliven   Click here to Send Betto Sulliven a Private Message   Add Betto Sulliven to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 604

Zdravím všechny, mám malý problém u své matky, spíš tedy milion jedna malých problémů, usídlili se mi v předpěstu v květináči mravenci. Jedná se o matku, kterou držím cca půl roku a nerad bych o ní přišel. Neporadí někdo, jak se jich zbavit? Dneska jsem preventivně důkladně postříkal vermitecem jak kytku, tak substrát, výsledek zatím nevím....

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 18-05-2019 v 14:38 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 605

co ty domecky na mravence od raidu???praxi s nima nemam,ale videl jsem to v krame......

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 18-05-2019 v 14:41 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 606

Něco takovýho budu muset zkusit, je to v růstu, tak bych se nebál ani chemie 😉 hlavně se jich zbavit 😉
Nestojím o mšice, které většinou doprovází mravence, proto ten vermík

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 18-05-2019 v 14:43 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 607

zkusil bychh ty domecky,a taky bych prestal jist bomboniery v boxu
-ja bych koupil treba deset tech domecku...prvne zkusit neco setrnejsiho....

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 18-05-2019 v 14:54 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shivasambhu
Stálý Člen

Karma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 906  

Příspěvek č. 608

Zdar. Mávam v matkarni pravidelne na jar hufy mravcov. Nikdy som to neriešil. A vsetko v poriadku. zatial teda..haha... mam ich tam aj teraz.... Oni potom odídu sami.

Naposledy upravil shivasambhu 18-05-2019 v 17:24 PM

Old Post 18-05-2019 v 17:08 PM
shivasambhu je offline   Profil uživatele shivasambhu   Find more posts by shivasambhu   Foto galerie člena shivasambhu   Click here to Send shivasambhu a Private Message   Add shivasambhu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:55 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 36 37 38 39 40 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
24-07-2017 - Paraziti na kytkách - 5 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7103330 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív