Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Bojíte se zubaře?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5
Máte rádi zubaře?
K zubařovi chodím rád. Miluju když se mi někdo vrtá v zubech.
Nejsem z návštev u zubaře nadšený, ale chodím pravidelně každý půlrok
Nechodím úplně pravidelně, ale občas si zajdu na kontrolu i když mě nic nebolí.
K zubařovi zajdu jen když mám nějaký problém.
Dokud mě bolest ze zubů nepřivádí do bezvědomí, k zubaři mě nikdo nedostane.
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 65

citace:
Původní příspěvek od Mamboo
Problem je ze hodne tahaj schvalne prachy z kapes, opravy ti ten zub schvalne jen tak aby vydrzel urcitou dobu a ty ses vratil... I zubar chce vydelat, pojistovny jim to bozsky proplacej... Nedej boze ze si to platis sam. Me nez sahli na zuby, nemel jsem problemy. Pak mi rekla mate tam kaz, musime ho opravit a od ty doby se mi furt vrta v hube...


Neni zubar jako zubar... znam takovy, znam ale i soukromyho kterej tohle zapotrebi nema, zaprvy mu to dela jmeno a zadruhy jako soukromnik si i s blbou plombou na zub vydělá.

Horší je spíš že zubaři nejsou a lidi pak prostě musí i k těm lemplum když už to jinak nejde, protože takovýhle soukromníci maj i přes ty ceny natřískáno na půl roku dopředu a nový pacienty často ani neberou.

BTW. bojim se moc... když už sedim v křesle a de na mě s injekcí tak už je to ok, ale v tý čekárně se musim přemlouvat abych neutek.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 22-01-2018 v 14:27 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tRex
Stálý Člen

Karma uživatele tRex - 44% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 66

Bál jsem se fest, páč jsem tam nebyl přes 10 let, ale jak jsem zjistil, doba dost pokročila, takže ke strachu již není důvod...

Old Post 29-01-2018 v 08:55 AM
tRex je offline   Profil uživatele tRex   Find more posts by tRex   Foto galerie člena tRex   Click here to Send tRex a Private Message   Add tRex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TH!
Stálý Člen

Karma uživatele TH! - 96% PěstitelskáKarma uživatele TH! - 96% PěstitelskáKarma uživatele TH! - 96% PěstitelskáKarma uživatele TH! - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 67

Od doby, co zubařka poznala že se v křesle opravdu necítím dobře, tak je to lepší, protože začala používat injekce. Poslední tři návštěvy proběhly docela v klidu, skoro nic necítím, akorát chytám křeč do pantu, jak musím mít pořád otevřenou hubu. A ještě mi řekne: "No tak, uvolněte se!"
Ale stejně, když začne na téma osmičky a chirurgie (to bude chtít vysekat atd..), tak mě polévá studený pot.
A s těma zákrokama za každou cenu.. Občas mám taky podezření, ale věřím, že snad nejsou takové svině..

2007-No name
2009-AFG, BD, WW, WS, NN
2011-Bd, Dp, Passion#1, Ppp, KC36 a kříženci

Old Post 03-02-2018 v 07:23 AM
TH! je offline   Profil uživatele TH!   Find more posts by TH!   Foto galerie člena TH!   Click here to Send TH! a Private Message   Add TH! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 68

škoda že tu nedávaj dejchnout rajskýho... místo toho na tebe dou s jehlou, sice pak nic necejtíš, ale já ani tu injekci nemusim navíc ti po ní nebude tak hezky

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 03-02-2018 v 07:52 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pospa.m
Banned

Karma uživatele pospa.m - 70% PěstitelskáKarma uživatele pospa.m - 70% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 69

Ja se bojim jako prase a pokazde premyslim ze si zaplatim nejakou tu celkovou anestesii. Na youtube je kopa videi amiku vracejicich se od zubare jeste na dojezdu te anestezie a melou hovadiny. Prej uz to ted funguje i u nas kdyz si za to clovek priplati.

Old Post 10-02-2018 v 10:06 AM
pospa.m je offline   Profil uživatele pospa.m   Find more posts by pospa.m   Foto galerie člena pospa.m   Click here to Send pospa.m a Private Message   Add pospa.m to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Xtractor
Stálý Člen

Karma uživatele Xtractor - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 30 

Příspěvek č. 70

kvuli zanedbani pravidelnych prohlidek jsem takto v dalekem zahranici (kambodza) prisel o zub - nez mit v hube mrtvy spunt, nechal jsem si ho radeji vytahnout. a vsechny amalgamove plomby jsem vymenil za bile. a nepouzivam kupnou pastu, nybrz si vyrabim vlastni zubni krem (jak jinak nez s primesi konopi

Old Post 07-11-2018 v 12:16 PM
Xtractor je offline   Profil uživatele Xtractor   Find more posts by Xtractor   Foto galerie člena Xtractor   Click here to Send Xtractor a Private Message   Add Xtractor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spectrum
Nový Člen

Karma uživatele Spectrum - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 0  

Příspěvek č. 71

[účet odstraněn]

Old Post 17-03-2019 v 22:33 PM
Spectrum je offline   Profil uživatele Spectrum   Find more posts by Spectrum   Foto galerie člena Spectrum   Click here to Send Spectrum a Private Message   Add Spectrum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:46 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9100320 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív