Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Mid power led - 25 ks Cannalope haze,150x150
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6
Autor
Téma 
Bulwaj
Stálý Člen

Karma uživatele Bulwaj - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2018
Příspěvků: 71 

Příspěvek č. 65

Necht si kazdy udela obrazek jak se testuji LEDIDEAL vyrobky.

Old Post 23-10-2018 v 15:01 PM
Bulwaj je offline   Profil uživatele Bulwaj   Find more posts by Bulwaj   Foto galerie člena Bulwaj   Click here to Send Bulwaj a Private Message   Add Bulwaj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 66

Bulwaj, ty neumíš číst?
Co má společného Pampaliny s nějakým testováním?
Pampaliny I když je trochu mimo s teplotou a nevychytal to, tak alespoň tady se snaží něco ukázat. Ty jsi tady ukázal velké hovno a jen prudis.

Old Post 23-10-2018 v 15:47 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bulwaj
Stálý Člen

Karma uživatele Bulwaj - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2018
Příspěvků: 71 

Příspěvek č. 67

Ja jen poukazuji na to jakym stylem se tu ty produkty prezentuji. Myslím ze to napovi mnohe. Ano velmi rad bych videl ty testy v zahranici a vyzivam slusne nekonfliktne vyrobce at prosim ukaze vysledky. Pokud vim nikdo ho nemůže vinit ci snad trestat za to jak ty svetla kdo vyuziva. Prosim nemohu se dockat. Dekuji. A omlouvam se pokud to tu timto plnim ja pochopil ten prispevek jako reklamni ze se tu predvadi novinka.

Old Post 23-10-2018 v 16:10 PM
Bulwaj je offline   Profil uživatele Bulwaj   Find more posts by Bulwaj   Foto galerie člena Bulwaj   Click here to Send Bulwaj a Private Message   Add Bulwaj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pampaliny
Stálý Člen

Karma uživatele Pampaliny - 94% PěstitelskáKarma uživatele Pampaliny - 94% PěstitelskáKarma uživatele Pampaliny - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 44 

Příspěvek č. 68

Já nic netestuji. Kde si na to přišel. Jedu druhe kolo, tak doufam ze to pochopite. Byla to chyba pestovat v mrazu. Byl jsem na to upozornen a je to moje chyba. Uz mi to, ale připomínat nemusíte.
Nejsem zase takový blb abych koupil světlo za ranec a neviděl výsledky. Viděl jsem 2 pěsty pod temiti cipy a výsledek byl velmi dobrý.
Za měsíc mám doma volný prostor. Pojedu se semen a věřím tomu že kilo jde udělat i když nejsem žádný profik. U jsem se poučil s chyb a když to budu mít doma kde má 22 ", tak nevidím v ničem problém.
Bulwaj, to samé světlo má Risc ale menší, tak se podívej na jeho vlákno
Voda mi zase nechce vůbec vysychat. Normálně namicham vodu s pH 6,2 a přes noc tam mám 5,7. Myslíte si ze to může být teplotou, ze mi padá pH ve vodě. Dík

Old Post 23-10-2018 v 17:36 PM
Pampaliny je offline   Profil uživatele Pampaliny   Find more posts by Pampaliny   Foto galerie člena Pampaliny   Click here to Send Pampaliny a Private Message   Add Pampaliny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 69

Musíš mít nějaký problém. Kde uskladnujes vodu?
I když teplota má vliv na pH, ale ne tak velký. Upravuj vodu i s hnojkami a hned to zalij.

Old Post 24-10-2018 v 10:47 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pampaliny
Stálý Člen

Karma uživatele Pampaliny - 94% PěstitelskáKarma uživatele Pampaliny - 94% PěstitelskáKarma uživatele Pampaliny - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 44 

Příspěvek č. 70


Tak jsem dal polystyren pětku do boxu a teplota se mi zvedla na 16 stupňů.
Myslíte že už bude kosa?

Old Post 05-11-2018 v 10:11 AM
Pampaliny je offline   Profil uživatele Pampaliny   Find more posts by Pampaliny   Foto galerie člena Pampaliny   Click here to Send Pampaliny a Private Message   Add Pampaliny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pampaliny
Stálý Člen

Karma uživatele Pampaliny - 94% PěstitelskáKarma uživatele Pampaliny - 94% PěstitelskáKarma uživatele Pampaliny - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 44 

Příspěvek č. 71


Vypadá to ještě na týden až 10 dní

Old Post 05-11-2018 v 10:13 AM
Pampaliny je offline   Profil uživatele Pampaliny   Find more posts by Pampaliny   Foto galerie člena Pampaliny   Click here to Send Pampaliny a Private Message   Add Pampaliny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pampaliny
Stálý Člen

Karma uživatele Pampaliny - 94% PěstitelskáKarma uživatele Pampaliny - 94% PěstitelskáKarma uživatele Pampaliny - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 44 

Příspěvek č. 72



Tak v pátek proběhla kosa jednoho modelu a dnes jsem musel pokosit zbytek. Stejně to bylo špatně s teplotou a nikdo se zkušených mi neodpověděl.
Jsem překvapený velikosti jednoho modelu. 10 kusů bylo fakt pěkných a určitě bude co do brka a na masti.
Musím koupit váhu a zvážit to jakmile to uschne.
Další kolo bude u mě doma, takže teplota bude cajk a tím pádem i teploty.
Foto nejmenší rostlinky s největši frajerkou.

Old Post 11-11-2018 v 15:50 PM
Pampaliny je offline   Profil uživatele Pampaliny   Find more posts by Pampaliny   Foto galerie člena Pampaliny   Click here to Send Pampaliny a Private Message   Add Pampaliny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pampaliny
Stálý Člen

Karma uživatele Pampaliny - 94% PěstitelskáKarma uživatele Pampaliny - 94% PěstitelskáKarma uživatele Pampaliny - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 44 

Příspěvek č. 73


Takových vrchu je deset. Jak jsou mokrý, tak jsou i pěkně těžké. Jsem fakt zvědav kolik se mi podaří udělat a hlavně jaké to bude pokoureni.
Stříhat 24 kousků mi musel pomoc kámoš. Je to masakr. Ty spodky jsem ani nestrihali. Dam je do masti.

Old Post 11-11-2018 v 15:55 PM
Pampaliny je offline   Profil uživatele Pampaliny   Find more posts by Pampaliny   Foto galerie člena Pampaliny   Click here to Send Pampaliny a Private Message   Add Pampaliny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pampaliny
Stálý Člen

Karma uživatele Pampaliny - 94% PěstitelskáKarma uživatele Pampaliny - 94% PěstitelskáKarma uživatele Pampaliny - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 44 

Příspěvek č. 74

Musím ty velké palice roztrihat. Vůbec to nechce schout. Půlka co jsem smikl v pátek je už skoro suchá, druhá půlka pořád vlhké. První foto co už je takřka suché. Sušim to u kámoše a je nasraty, protože to je šílená vůně.
Nechce mi to nahrát foto. Zkusím později

Naposledy upravil Pampaliny 14-11-2018 v 08:45 AM

Old Post 14-11-2018 v 08:35 AM
Pampaliny je offline   Profil uživatele Pampaliny   Find more posts by Pampaliny   Foto galerie člena Pampaliny   Click here to Send Pampaliny a Private Message   Add Pampaliny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pampaliny
Stálý Člen

Karma uživatele Pampaliny - 94% PěstitelskáKarma uživatele Pampaliny - 94% PěstitelskáKarma uživatele Pampaliny - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 44 

Příspěvek č. 75

Tak jsem vše důkladně ususil a zda se, že i presusil. Stonek pěkně praská.
Jsou to tři druhy co mám a jelikož mě klonar pěkně vyjebal, tak nevím vůbec co to je. Vůbec mi to nevadí, protože pokoureni je parádní.
Jeden model je najezdovy a stav vydrží i po 5 hodinách. Zbylé dva modely jsou dobré, ale podepsalo se mi na tom to,že proplach byl kvůli nízké teplotě špatný. Jdou cítit hnojiva. Ne moc, ale trochu to tam je.
Přes veškeré problémy s teplotou jsem velmi spokojen a na to, že to bylo moje druhé kolo, tak musím se pochválit.
Příští kolo už dam box ke mě do pokoje a objednal jsem semena od paradise seeds.
Hodně vás tvrdí, že semena = větší výnos, tak to musím vyzkoušet.
Abych to nějak ukončil, tak s 24 kytek bylo 605 GRAMACU!!!!
Na to, že jsem jel podruhé si myslím, že dobrý výsledek a hlavně jsem měl kurevsky nízkou teplotu.
Nevím jak se to prepocitava, ale svítím v květu 390 watt.
Chtěl bych všem co mě sledovali poděkovat za pozitiva i negativa.
Díky všem a hlavně klukum s Ledidealu,za rady a světlo.
Komu nedekuji je Mr. Klonar, který je pěkný pes.
Mějte se a v lednu další runda.

Old Post 01-12-2018 v 07:30 AM
Pampaliny je offline   Profil uživatele Pampaliny   Find more posts by Pampaliny   Foto galerie člena Pampaliny   Click here to Send Pampaliny a Private Message   Add Pampaliny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 76

Zdar,nebudu tady raději psát ,že to máš dobré,protože ještě někdo napíše ,že to zabíjím.
Žes to měl venku,tak velká paráda.
Nabral jsi zkušenosti a to je důležité.Ten výsledek je i přes tu teplotu velká paráda.
Semena --- větší výnos je většinou pravda,ale k tomu musíš přičíst,že si stím musíš víc pohrát(né každé semeno ti vyleze a pak je celkový pěst delší.)
Posílám K+ a jsem zvědav kolik se dá udělat v boxu 150 ,když všechno budeš mít v cajku.

Old Post 01-12-2018 v 18:27 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pampaliny
Stálý Člen

Karma uživatele Pampaliny - 94% PěstitelskáKarma uživatele Pampaliny - 94% PěstitelskáKarma uživatele Pampaliny - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 44 

Příspěvek č. 77

Další kolo je na cestě. Objednal jsem semena od Royal Queen - Royal Gorilla
Pokud máte s těmito semeny někdo nějakou zkušenost, můžete mi napsat kolik dní je doba květu a jak se tahají do výšky. Snesou vyšší EC, nebo naopak. Dík za každou radu. Nechci udělat nějakou chybu, tak raději se ptám.
Asi udělám nové téma. Tohle je zavádějící název.

Old Post 16-12-2018 v 09:40 AM
Pampaliny je offline   Profil uživatele Pampaliny   Find more posts by Pampaliny   Foto galerie člena Pampaliny   Click here to Send Pampaliny a Private Message   Add Pampaliny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 78

Napiš Jetix, jede taky semena a přímo Gorila Royal. Tady ti asi nikdo neodpoví, protože to buď nejeli nebo borci co to odjeli už tady nechodí.

Old Post 18-12-2018 v 14:29 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moatas
Stálý Člen

Karma uživatele Moatas - 37% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 34 

Příspěvek č. 79

Na to že to byl takový hokus pokus to dopadlo nakonec dobře.

Old Post 26-12-2018 v 17:04 PM
Moatas je offline   Profil uživatele Moatas   Find more posts by Moatas   Foto galerie člena Moatas   Click here to Send Moatas a Private Message   Add Moatas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pampaliny
Stálý Člen

Karma uživatele Pampaliny - 94% PěstitelskáKarma uživatele Pampaliny - 94% PěstitelskáKarma uživatele Pampaliny - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 44 

Příspěvek č. 80

Moatas, jsem začátečník a největší problém mi dělala ta teplota. Box už mám doma, kde je 22 - 23 st.
Čekám jen na semena a jdu do toho. 605 gramů jsem nesnil ani omylem. Další kolo bych mohl udělát daleko víc. Však uvidíme.

Old Post 31-12-2018 v 11:49 AM
Pampaliny je offline   Profil uživatele Pampaliny   Find more posts by Pampaliny   Foto galerie člena Pampaliny   Click here to Send Pampaliny a Private Message   Add Pampaliny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:36 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9935470 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív