Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » CalMag Deficit
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
FrantavBaraku
Stálý Člen

Karma uživatele FrantavBaraku - 83% PěstitelskáKarma uživatele FrantavBaraku - 83% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 63  

CalMag Deficit Příspěvek č. 1

Ahoj na kytkach se mi ukázal deficit CalMagu , mám Sensi Cal Mag Xtra, přidal sem ho včera do zálivky.
Jedu Bubba Kush z řezů v hlíně, na www.leafly.com sem se dočetl že BubbaKush má calcia a magnesia a dusiku zvýšený příjem.

Cituji: Jeho hustý růst vyžaduje dostatek dusíku, vápníku a hořčíku, aby se plně rozvinul před květem.

Otázka zní: MÁM TEN CALMAG DAVAT POKAŽDÝ S HNOJKAMA?

DIKY ZA REAKCE HOŠI

Zapomněli se mě zeptat kolik u sebe chci nosit, vyřešil to za mě alkoholik.

Politik je krytej může nerušeně škodit, mám ho volit?To bych musel hulit třikrát tolik.

Old Post 05-11-2018 v 04:11 AM
FrantavBaraku je offline   Profil uživatele FrantavBaraku   Find more posts by FrantavBaraku   Foto galerie člena FrantavBaraku   Click here to Send FrantavBaraku a Private Message   Add FrantavBaraku to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Warema
Stálý Člen

Karma uživatele Warema - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2018
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 2

Myslim, ze se dava jednou tydne podle toho, co pispu vzadu. Sam ho pouzivam, nebo to muzes zkusit rozdelit po mensim davkovani

Old Post 05-11-2018 v 05:00 AM
Warema je offline   Profil uživatele Warema   Find more posts by Warema   Foto galerie člena Warema   Click here to Send Warema a Private Message   Add Warema to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:29 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2916340 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív